Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4610
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

Oczywiście pisowski pajac Pan "WC Kwadrans" jest teraz na antenie. Przez niego przesunęli w 2015 r kultową Markomanię z godz 10 na 11.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

dominik_fi pisze: sob maja 23, 2020 10:22 am No właśnie to bardzo problematyczne. Dla tej audycji robię wyjątek. Bo w tym czasie robię coś przy domu. Muszę rozkładać zasilanie dla tel. i głośnika bt żeby było lepiej słychać. I od 11:30 do 13:00. Dziś moja pierwsza leniwa sobota gdzie mogę właśnie protestować i sprawdzić coś ciekawego przez neta.
Początki z czyś nowym są zawsze problematyczne, bo trzeba się przestawić i na nowo zorganizować ;)
Nie próbowałem, ale nie lepiej ten głośnik podłączyć do jakiegoś komputera (PC lub laptop ?). Oczywiście kwestia odp dł. kabla, ale chyba nie problem ? Zresztą w necie jest tyle pomysłowych osób (na zasadzie zrób to sam), że da się coś znaleźć. Kwestia tylko inwencji twórczej ;)
obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:18 am Wszystko fajnie ale Trójka ma zasięg 98% w kraju a PIK 0,05%? Trójki nie da się zastąpić niczym innym. Chyba, że jakaś nowa stacja będzie miała zasięg jak Trójka 98% całego kraju.
Cały dzień słuchałeś Trójki? Jeśli tak to gdzie (dom, praca ...?)
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mikrobi »

obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:24 am Oczywiście pisowski pajac Pan "WC Kwadrans" jest teraz na antenie. Przez niego przesunęli w 2015 r kultową Markomanię z godz 10 na 11.
W 2015 na pewno nie, bo to była jeszcze w całości era Jethon. A w jej czasach Cejrowski odszedł kiedy wydłużyła Markomanię o godzinę i zaproponowała mu miejsce w innym paśmie, na co się nie zgodził.
To w pewnym sensie podobna sytuacja jak z Orzechem i Wroną. Potem Orzecha zaliczano do ofiar dobrej zmiany a on po prostu miał prywatny konflikt z innym dziennikarzem starej Trójki i i ówczesny dyrektor stanął po stronie Wrony. A Orzech miękko wylądował w TVP w nowej wydaniu Szansy na sukces (czyli programu którego twarzą przez lata był Mann).
Z tym, że Cejrowski akurat z PiS nie ma za dobrych relacji. On, owszem jest radykałem, ale jakoś tam niezależnym. Można by rzec, że dla niego PiS to mięczaki.
jedrzej2012
Posty: 2470
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Co jak co, ale z 2. miejsca właśnie PiK wskoczy na fotel lidera najstarszej listy przebojów w naszym kraju.
Tam nie ma "Bubbletea" i "Punk Fu!", są tylko dwie Darie, ale "Torture" Jacksonów dokonuje niewyobrażalnych rzeczy, nowy rekordzista w tygodniach nadal żyje na liście i zaskakuje.
Podobieństwo z LP3 ma takie, że się głosuje na 10 piosenek spośród przeważnie 70-80.
Ciekawostką jest fakt, że można jeśli się chce mimo RODO podawać swoje dane lub też nie i zawsze taką informację w mailu zwrotnym się dostaje z podziękowaniem za podrzucenie propozycji do listy.
Ja już to zrobiłem kilka razy, a w nocy właśnie w tamtej stacji był chociażby Modern Talking, dobra informacja dla konwicki1980.
8azyliszek chciał bym przesłał film o tym jak Hitler dowiedział się o wygranej Kazika, niestety jest to niemożliwe, gdyż na WhatsApp dostałem to nagranie bez oznaczenia YouTube, a to znaczy, że pochodzi z innego nieznanego mi uprzednio źródła.
Moim prezentem na imieniny był powrót co prawda bez publiczności, ale dobre i to rozgrywek Bundesligi.
Ten do "NŚ", o którym sobie przypomniałem, że był z Gorazdowskim kiedyś w TSM w niedzielę po 17:00 to Gąsiorowski Michał.
Pozostaje wrócić do wspomnień np. przez Chomikuj.
Tam jest dużo Trójki, dawnej, nawet sprzed 2016, szczególnie Budzik.
Topy Wszech Czasów są z różnych lat, tam je archiwizują, ja akurat coś wiem o tym, bo mam wykształcenie biurowe i to lepiej że pracowałem tylko z Paniami i koleżanką z Technikum na stażu.
Jeżeli to prawda z tym co Wam podałem parę dni temu o Budziku to podam datę dzienną, o ile znajdę na Chomikuj, tylko tam jest archiwum.
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 10:35 am przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4610
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

FOXD pisze: sob maja 23, 2020 10:24 am
obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:18 am Wszystko fajnie ale Trójka ma zasięg 98% w kraju a PIK 0,05%? Trójki nie da się zastąpić niczym innym. Chyba, że jakaś nowa stacja będzie miała zasięg jak Trójka 98% całego kraju.
Cały dzień słuchałeś Trójki? Jeśli tak to gdzie (dom, praca ...?)
Pracuję głównie przy komputerze więc często słuchałem Trójki w pracy. Na publicystyce i wiadomościach od końca 2015r zmieniałem stację na Tok FM. Wieczorem w piątek LP3. Obowiązkowo słuchałem w tygodniu "W tonacji Trójki". W sobotę słuchałem Markomanię i po południu Stelmacha. W niedzielę rano Manna z Chojnackim. Potem Siestę Kydryńskiego i wieczorem Mini Max.
adrianec
Posty: 11139
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

Zasnąłem przed Mało Oboektywnie. Czy coś się wydarzyło w nocy?
santosz
Posty: 4821
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: santosz »

obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:24 am Oczywiście pisowski pajac Pan "WC Kwadrans" jest teraz na antenie. Przez niego przesunęli w 2015 r kultową Markomanię z godz 10 na 11.
Cejrowski nie pisowski, to Konfederat przecież :) moim zdaniem Cejrowski jako radiowiec się sprawdza, te jego audycje są o czymś i wpisują/wpisywały się w format radia jakim była Trójka, dziś akurat audycja o...buncie
jedrzej2012
Posty: 2470
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Od 19 do 23 dziś ma być Apteka nocna.
Przeglądam Playlistę od 4 do 6 rano, Top Wszech Czasów ogólny się kłania, w tym mój kandydat na nowy nr 1: Epitaph.
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 10:39 am przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
pbd2
Posty: 1297
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Czuję się jak dzień pogrzebie. Może to jeszcze nie grób, ale na pewno śmierć kliniczna. Ogromnie wspólczuję Prowadzącym, Helen, p. Bartkowi Gilowi, ale też radiowym informatykom - niewykluczone, że zostali zmuszeni to tego co robią i potraktowani w podobny sposób co reszta ekipy, tylko nie mają takich możliwości wykrzyczenia swojej krzywdy, jak dziennikarze, a pewnie i zarobki mniej pozwalają na podjęcie decyzji o rzuceniu roboty.
Paradoksalnie jednak to, że łobuzy rządzące Polskim radiem nie odważyły się na likwidację LP3 w ogóle (choć ta neo-LP3 to jakaś karykatura - zapewne dlatego, że Helen odmówiła współpracy przy tym czymś, a red. Gila dyrekcja sama nadal trzyma z daleka od Listy, i przygotowujący to majstrowie od siedmiu boleści po prostu nie wiedzieli, jak prawidłowo odsiać "nielegalne" głosy), to jednak jakaś szansa na odrodzenie w przyszłości, przy zachowaniu ciągłości numeracji, co w przypadku listy przebojów jest jednak rzeczą ważną. Warunek jest oczywiście taki, że ktoś na odpowiednim poziomie decyzyjnym u dobrozmianowców pójdzie po rozum do głowy i zmieni dyrekcję PR i Trójki - bo na to, że kieszonkowa Bellatrix i jej Glizdogon sami przeproszą, szans nie ma, a póki nie przeproszą, ani nikt z tych, którzy odeszli, do Trójki nie wróci, ani nikt z tych, co zostali, nie zgodzi się przejąć prowadzenia. A żeby uratować prawdziwą Listę nawet z nowym prowadzącym, potrzebna jest przynajmniej współpraca i akceptacja dla niego tej części Zespołu, która została (bo bez tego to mamy dziwadła w rodzaju notowania 1999) i co najmniej neutralne przyzwolenie pp. Barona i Niedźwieckiego, w przypadku, gdyby niezależnie od okoliczności obaj postanowili już nie wracać.
Swoją drogą wczoraj chyba pierwszy raz w życiu widziałem, żeby policja rozganiała demonstrację w obronie listy przebojów i jej prezentera...
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 10:43 am przez pbd2, łącznie zmieniany 2 razy.
adrianec
Posty: 11139
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

Oczywiście że Cejrowski odcina się od PIS
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: EVENo »

JaceK pisze: pt maja 22, 2020 5:33 pm
Jak powiedzieć "Trójka" w czasie przeszłym?
Dobre! I Żałosne i przykre... Katarzyna Kłosińska szapo ba!
Kumpel wymyślił "Trójkała", bo automatycznie kojarzy się z kałem.
słoik
Posty: 11402
Rejestracja: czw lip 31, 2008 9:04 pm
Lokalizacja: Świdnik

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: słoik »

pbd2 pisze: sob maja 23, 2020 10:38 am Czuję się jak dzień pogrzebie. Może to jeszcze nie grób, ale na pewno śmierć kliniczna.
Pozwolę sobie nie zgodzić się. Trójka ma już plamy opadowe.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:35 am
FOXD pisze: sob maja 23, 2020 10:24 am
obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:18 am Wszystko fajnie ale Trójka ma zasięg 98% w kraju a PIK 0,05%? Trójki nie da się zastąpić niczym innym. Chyba, że jakaś nowa stacja będzie miała zasięg jak Trójka 98% całego kraju.
Cały dzień słuchałeś Trójki? Jeśli tak to gdzie (dom, praca ...?)
Pracuję głównie przy komputerze więc często słuchałem Trójki w pracy. Na publicystyce i wiadomościach od końca 2015r zmieniałem stację na Tok FM. Wieczorem w piątek LP3. Obowiązkowo słuchałem w tygodniu "W tonacji Trójki". W sobotę słuchałem Markomanię i po południu Stelmacha. W niedzielę rano Manna z Chojnackim. Potem Siestę Kydryńskiego i wieczorem Mini Max.
Ejże, i Ty narzekasz, że masz problem zastąpienia Trujki czymś innym :mrgreen: Pamiętam, że jak zacząłem poszukiwać innych stacji, to m.in. z powodu monotonni słuchania Trójki ;)
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 10:47 am przez FOXD, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
EVENo
Posty: 5538
Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: EVENo »

8azyliszek pisze: sob maja 23, 2020 10:08 am Andrus napisał na 1999 notowanie piosenkę.
Artur Andrus śpiewający przygnębiające piosenki to nie jest coś, co powinno się kiedykolwiek wydarzyć.
jedrzej2012
Posty: 2470
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Jest tak, jak było za Włodzimierza Izbana w PZLPiT Mazowsze, zięć i znajomy ze studiów Adama Struzika.
adrianec
Posty: 11139
Rejestracja: ndz gru 03, 2006 5:01 pm
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: adrianec »

Ta Kamińska to nie wiem skąd przyszła Ale to typowa karierowicz bez kręgosłupa etycznego. A Kowalczewski to typ pierdoły i sługusa. Gorliwy w pracy i cicha woda. Pracował z kolegami w pracy żeby ich po latach tak załatwić nie celowo Ale przez bycie pacanem
pbd2
Posty: 1297
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: pbd2 »

Ja w zasadzie od rana do 15/16 tylko Trójka, a potem Trójka łamana na TokFM. W domu i w pracy. I teraz mnie cholera bierze, jak zamiast nowości słyszę prawie przez cały jakieś RZP-bis... :-(
jedrzej2012
Posty: 2470
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Może być tak, że Prezes Kamińska zna śp. Bogdana Sawickiego z siostrzanej Jedynki, gdzie bywał często we współpracy z Czejarkiem i "Agrobiznesu" w TVP1, gdzie był moim ulubieńcem.
Pani Kłosińska - nazwisko kojarzy się niestety ze Stanisławczyk, ale w męskiej wersji.
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 10:50 am przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
obserw99
Posty: 4610
Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: obserw99 »

santosz pisze: sob maja 23, 2020 10:36 am
obserw99 pisze: sob maja 23, 2020 10:24 am Oczywiście pisowski pajac Pan "WC Kwadrans" jest teraz na antenie. Przez niego przesunęli w 2015 r kultową Markomanię z godz 10 na 11.
Cejrowski nie pisowski, to Konfederat przecież :) moim zdaniem Cejrowski jako radiowiec się sprawdza, te jego audycje są o czymś i wpisują/wpisywały się w format radia jakim była Trójka, dziś akurat audycja o...buncie
Konfederacja i PIS to skrajna antyunijna prawica. PIS oczywiście opowiada bajki, że jest za UE ale "po czynach ich poznacie" i doskonale poznaliśmy od 2015r. Antyunijna polityka tych partii jest dla mnie nie do przyjęcia. Wschodnie strefy wpływu (poza Europą Zachodnią) doskonale wiemy czym pachną i jak się dla obywateli kończą.
omega
Posty: 38
Rejestracja: sob maja 23, 2020 10:38 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1983

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: omega »

Listy Trójki słuchałem jeszcze w latach 80. przed setnym notowaniem.

Ostatnio już prawie wcale, chociaż z sentymentu chciałem nie przegapić 2000. notowania. Dlatego też trafiłem na notowanie 1998. - jak się okazuje - ostatnie notowanie Trójki.

Postanowiłem włączyć się do dyskusji na temat przyszłości Trójki i listy. A czy nie przyszło Wam do głowy, że szefostwo radia mówiło prawdę, tzn. oni chcą zbudować zupełnie nowy program trzeci, że ten cały Marek Niedźwiecki i redaktorzy, których cenicie są dla nich balastem i chcą się jakoś go pozbyć? Czy nie myśleliście, że oni chcą stworzyć trójkę na swoje podobieństwo, wypromować własne/nowe ideały, chcą mieć radio, które będzie zgodne z ich bańką informacyjną? Mają na to pieniądze i jest im na rękę, że wszyscy odeszli, bo teraz "cala piaskownica jest ich" i mogą robić, co chcą? Dla nich koniec listy to prezent, bo mogą dalej robić, co chcą. Pieniądze mają (dotacja 2mld zł z budżetu na media publiczne), słuchalność może być dowolna (bo radio ma być misyjne, a nie komercyjne - a oni tak pojmują misję).

Ten schemat powtarza się w tak wielu miejscach, że wątpię, by PR3 był inny. Zburzyć, wprowadzić chaos i na chaosie zbudować zupełnie nowe, zanim ktokolwiek zorientuje się, że dokonała się zmiana.
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: mikrobi »

pbd2 pisze: sob maja 23, 2020 10:38 am Czuję się jak dzień pogrzebie. Może to jeszcze nie grób, ale na pewno śmierć kliniczna. Ogromnie wspólczuję Prowadzącym, Helen, p. Bartkowi Gilowi, ale też radiowym informatykom - niewykluczone, że zostali zmuszeni to tego co robią i potraktowani w podobny sposób co reszta ekipy, tylko nie mają takich możliwości wykrzyczenia swojej krzywdy, jak dziennikarze, a pewnie i zarobki mniej pozwalają na podjęcie decyzji o rzuceniu roboty.
Paradoksalnie jednak to, że łobuzy rządzące Polskim radiem nie odważyły się na likwidację LP3 w ogóle (choć ta neo-LP3 to jakaś karykatura - zapewne dlatego, że Helen odmówiła współpracy przy tym czymś, a red. Gila dyrekcja sama nadal trzyma z daleka od Listy, i przygotowujący to majstrowie od siedmiu boleści po prostu nie wiedzieli, jak prawidłowo odsiać "nielegalne" głosy), to jednak jakaś szansa na odrodzenie w przyszłości, przy zachowaniu ciągłości numeracji, co w przypadku listy przebojów jest jednak rzeczą ważną. Warunek jest oczywiście taki, że ktoś na odpowiednim poziomie decyzyjnym u dobrozmianowców pójdzie po rozum do głowy i zmieni dyrekcję PR i Trójki - bo na to, że kieszonkowa Bellatrix i jej Glizdogon sami przeproszą, szans nie ma, a póki nie przeproszą, nikt z tych, którzy odeszli, do Trójki nie wróci. A żeby uratować prawdziwą Listę nawet z nowym prowadzącym, potrzebna jest przynajmniej współpraca i akceptacja dla niego tej części Zespołu, który został i co najmniej neutralne przyzwolenie pp. Barona i Niedźwieckiego, w przypadku, gdyby niezależnie od okoliczności obaj postanowili już nie wracać.
Swoją drogą wczoraj chyba pierwszy raz w życiu widziałem, żeby policja rozganiała demonstrację w obronie listy przebojów i jej prezentera...
No ale przyczyną interwencji nie był powód demonstracji tylko stan pandemii. Choć w kontekście tego, co było 10 kwietnia to kolejny strzał w stopę.
Narracja prawicowa jest taka- do roku 1981 Trójka była względnie niezależnym radiem, po 1982 stała się medium reżimowym. Ale już np. Kaczkowski i Mann byli także w tej niezależnej Trójce. Choć pewnie powiedzą - "w stanie wojennym osoby przyzwoite powinny odejść". Co prawda sporo z nich (np. Reszczyński) też pracowało w mediach reżimowych, ale oczywiście robili za Wallenrodów.
Moim zdaniem historia LP3 się zamknęła, nawet jeśli Baron nie odejdzie. W 2002 r. Kaczkowski po 20 latach przestał prowadzić sobotnie, autorskie Zd3, w to miejsce wszedł Niedźwiecki z Markomanią i na forum gazeta pl uznano, że wygryzł swojego mentora i ogólnie zachował się jak świnia. Potem Niedźwiecki wyjaśnił, że to nie był jego pomys, ale wrażenie było właśnie takie.
Dlatego żaden szanujący się dziennikarz muzyczny teraz audycji nie przejmie. Nie wiem, czy Wiernik dostał propozycję i powiedział, że się zastanowi a po tym gdy sprawa wyszła do mediów się wycofał. W odwodzie jest jeszcze np. Rogowiecki (być może w 1984 r. przymierzał się do roli drugiego prowadzącego a w książce o druhach zastępowych powiedział :"nie jestem przyjacielem Marka i nigdy nie byłem" , co może oznaczać, że panowie po prostu się nie lubili). Myślę jednak, że tej listy uratować się już nie da. Choć prawdę mówiąc ostatni okres w jej historii był fatalny - autocovery, mixy, nagrania koncertowe, wykopaliska. To przecież na tym forum jeden z dyskutantów napisał tydzień temu, że bardziej pamięta przeboje z 1985 r., które były krótko niż piosenki obecne, które były pół roku. Audycja, która powoli gasła została widowiskowo dorżnięta i to zapewniło jej trwałą legendę.
santosz
Posty: 4821
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: santosz »

Cejrowski zakończył audycję morałem, że dobra władza, przełożony. dyrektor zawsze powinien wyczuć kiedy zbliża się bunt i odpuścić
jedrzej2012
Posty: 2470
Rejestracja: ndz kwie 29, 2012 9:52 pm

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: jedrzej2012 »

Ten Łukasz, o którym mówiłem rzeczywiście zastępował Łodeja i Bartka w Budziku.
To Łukasz Karusta był, np. w lipcu 2017 i 2018, także kiedyś w maju po polskim topie, a na drugi rok był Bartek, pamiętam bo słuchałem (najwyżej było odwrotnie latami).
W październiku 2019 roku był inny Łukasz, Szwed się nazywa.
Wszystko znalazłem na Chomikuj z datą dzienną
Nr 1 topu ogólnego też dziś był w mojej regionalnej stacji.
Queen leciał, a nawet śpiewający prezes RMN.
PiK jest trochę PiS-owski, ale tam nie ma zwolnień przynajmniej, zdecydowanie mniejsze zabarwienie niż w publicznych mediach tam jest.
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 11:12 am przez jedrzej2012, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: FOXD »

@omega
To oczywiste, że takie zapędy (zamiar) są, bo jeszcze przed zadymą wielu je przejawiało. I sądzę, że wielu sobie zdawało z tego sprawę, ale jednocześnie mało kto (może nikt) się spodziewał, że to nastąpi w taki sposób i tak nagle. Poza tym jednak wiele osób nadal czuje b. silną więź z Trójką i tli się w nich nadzieja, że sytuacja się odmieni. Potrzeba czasu by się oswoili, że Trójki takiej jaką do niedawna pamiętali, znali już nie ma i nie będzie ;)
santosz
Posty: 4821
Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
Lokalizacja: Czech Republic

Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki

Post autor: santosz »

MN: Poczekamy na Erica Marienthala i lecimy dalej

https://www.youtube.com/watch?v=CYbD7I530cY

tego mi nawet bardziej żal niż listy, przyznam szczerze...
Ostatnio zmieniony sob maja 23, 2020 11:10 am przez santosz, łącznie zmieniany 1 raz.
Zablokowany