XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
internet doprowadził do tego, że każdy może pisać co mu się podoba i w wyniku tego w XXI wieku ludzie się zastanawiają czy szczepionki są potrzebne i czy z nich skorzystać...
dramat.
dramat.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Bardzo możliwe
ale w przypadku pana cenzora to bez spacji.
A cytując mistrza: Drogowskaz jedynie pokazuje właściwą drogę, nie musi nią podążać.
A cytując mistrza: Drogowskaz jedynie pokazuje właściwą drogę, nie musi nią podążać.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Moim zdaniem ogarniasz, jeśli nie życie, to zdecydowanie swoją osobowość.Nicoletta pisze: pt sty 22, 2021 9:44 pm Nie ogarniam swojego życia i już się nie mogę doczekać jak Bill Gates poprzez chipa będzie mi wysyłał komendy![]()
![]()
- Miszon
- Posty: 15978
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Wyliczone wg aktualnego tempa szczepień.bobby-x pisze: pt sty 22, 2021 8:27 pmTo już się zarejestrowałeś czy tylko tak sobie mniej więcej wyliczyłeś w której jesteś grupie. Nie zerowej, nie 1, nie 15., w 25?Miszon pisze: pt sty 22, 2021 11:32 am Jestem w kolejce jakoś powyżej 11 milionów osób, wychodzi mi że najwcześniej będzie to w styczniu 2023... P
To efekt tego, że internet jest "dla każdego".ku3a pisze: pt sty 22, 2021 9:47 pm internet doprowadził do tego, że każdy może pisać co mu się podoba i w wyniku tego w XXI wieku ludzie się zastanawiają czy szczepionki są potrzebne i czy z nich skorzystać...
dramat.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
To tak statystycznie, która grupa ludzkości będzie jako ostatnia? 30-40 latkowie, bez żadnych chorób?
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Hej hej
Dawno mnie tu nie było
Prawdopodobieństwo jest różne, nie należy się tym bardzo przejmować, bywa przecież że żadne z tych działań nie występuje. To oczywiście zależy od wielu czynników. Każdy z nas ma inny organizm, u jednej osoby coś się pojawi, u drugiej już nie.

Co do zlotu, wydaje mi się że letni termin byłby chyba najlepszy w ujęciu mniejszych szans na zarażenie się covidem. Chciałabym przyjechać, ale na razie trudno mi sobie wyobrazić jak to miałoby wyglądać.
Dawno mnie tu nie było
Te tabletki mają opisane w ulotce wszystkie możliwe działania niepożądane (nie powikłania!)Nicoletta pisze: pt sty 22, 2021 9:44 pmRadzić Ci nie będę, każdy sam decyduje. Ja się zaszczepię. Nie ogarniam swojego życia i już się nie mogę doczekać jak Bill Gates poprzez chipa będzie mi wysyłał komendy![]()
![]()
A co do powikłań ... Ostatnio przeczytałam sobie ulotkę tabletek na alergię....
Prawdopodobieństwo jest różne, nie należy się tym bardzo przejmować, bywa przecież że żadne z tych działań nie występuje. To oczywiście zależy od wielu czynników. Każdy z nas ma inny organizm, u jednej osoby coś się pojawi, u drugiej już nie.
Według najnowszych badań włóknienie płuc, które pojawia się wskutek przejścia zakażenia koronawirusem, ustępuje samo w ciągu 6 miesięcy. Nie taki diabeł straszny z płucami.Nicoletta pisze: pt sty 22, 2021 9:44 pm Bardziej się boję tego,co korona może mi zrobić z płucami niż szczepionki. Serio. Ale to moje osobiste zdanie.
Co do zlotu, wydaje mi się że letni termin byłby chyba najlepszy w ujęciu mniejszych szans na zarażenie się covidem. Chciałabym przyjechać, ale na razie trudno mi sobie wyobrazić jak to miałoby wyglądać.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Martyr wyjaśnij mi proszę jak cofa się zwłóknienie płuc .... Bo przyznam, że naukowiec, który takie wyniki badań opublikował to powinien dostać Nobla w trybie natychmiastowym. Wg najlepszej dostępnej wiedzy zwłoknienie płuc do tej pory było trwałe i nieodwracalne... Jakbyś mogła podać linki do tych najnowszych wyników badań, byłabym wdzięczna.
Drugie. Skutki uboczne działania leków doprowadzają do powikłań. Np. Leki wywołujące suchość w ustach doprowadzają w efekcie do kserostomii, która może ustąpić lub też nie .to taki przykład. O "działaniach niepożądanych" i następstwach przyjmowania psychotropów ( zażywanych przez niektórych jak cuksy) to nawet nie wspomnę. I to nie jest 1 na 10000 przypadków.... Ale to już inny temat.
No to tak tylko gwoli wyjaśnienia, jak już wywołano mnie do tablicy
Drugie. Skutki uboczne działania leków doprowadzają do powikłań. Np. Leki wywołujące suchość w ustach doprowadzają w efekcie do kserostomii, która może ustąpić lub też nie .to taki przykład. O "działaniach niepożądanych" i następstwach przyjmowania psychotropów ( zażywanych przez niektórych jak cuksy) to nawet nie wspomnę. I to nie jest 1 na 10000 przypadków.... Ale to już inny temat.
No to tak tylko gwoli wyjaśnienia, jak już wywołano mnie do tablicy
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Nicoletto, skoro na zlot się nie wybierasz, może jest aukcja na spotkanie z Tobą, wsparłabym przy okazji WOŚP. 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Barb, jeśli chcesz się spotkać to jak będę w pobliżu Twego miejsca zamieszkania dam znać.
natomiast wesprzeć możesz kogo chcesz i jak chcesz
pozdrawiam życząc miłego dnia
EOT
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Nicoletto, donoszę że naukowcem nie jestem. Uczestniczylam w szkoleniu Pana profesora z dużym autorytetem w środowisku. Jak tylko znajdę jego dane imienne, podeślęNicoletta pisze: ndz sty 31, 2021 1:07 pm Martyr wyjaśnij mi proszę jak cofa się zwłóknienie płuc .... Bo przyznam, że naukowiec, który takie wyniki badań opublikował to powinien dostać Nobla w trybie natychmiastowym. Wg najlepszej dostępnej wiedzy zwłoknienie płuc do tej pory było trwałe i nieodwracalne... Jakbyś mogła podać linki do tych najnowszych wyników badań, byłabym wdzięczna.
Drugie. Skutki uboczne działania leków doprowadzają do powikłań. Np. Leki wywołujące suchość w ustach doprowadzają w efekcie do kserostomii, która może ustąpić lub też nie .to taki przykład. O "działaniach niepożądanych" i następstwach przyjmowania psychotropów ( zażywanych przez niektórych jak cuksy) to nawet nie wspomnę. I to nie jest 1 na 10000 przypadków.... Ale to już inny temat.
No to tak tylko gwoli wyjaśnienia, jak już wywołano mnie do tablicy![]()
A nie może tak być ze włóknienie pokowidowe jest innym od tych o których Ty myślisz? Ten proces w covidzie zachodzi bardzo szybko, dlaczego nie można założyć że jest odwracalny? Skoro wynika to z badań KLINICZNYCH.
Co do skutków ubocznych, które ja nazywam działaniami niepożądanymi chodziło mi tylko o to że nie jest to to samo co powikłania. Nie są to synonimy. I już, tyle.
Dalej brnąć w Twój przykład psychotropów, te leki już nie są tak łatwo dostępne jak owe przeciwalergiczne. Są na receptę. Lekarze powinni bardziej kontrolować ile komu wypisują.
Koniec offtopu lekowego
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
A skoro o zlocie mowa, to chciałbym zaproponować sierpień.
Nie umiem tego uzasadnić merytorycznie - jedynie chyba tym, że jak się może w maju już otworzy działalność eventowa, to obawiam się... kolejek i braku wolnych terminów.
Nie umiem tego uzasadnić merytorycznie - jedynie chyba tym, że jak się może w maju już otworzy działalność eventowa, to obawiam się... kolejek i braku wolnych terminów.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Terminy niech lepiej proponują Ci, którzy faktycznie chcą wziąć udział. 
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Nie no, jak wróci normalność i nie będę miał pecha do terminów (bo mogę znowuż trafić w okres buforowy z racji szczepienia albo w okrągłe, 80. urodziny babci), to pewnie że się pojawię. 
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Pomogę Tobie merytorycznie, nie spotkaliśmy sie na normalnym zlocie w wakacje, więc lipiec i sierpień.......TStudent pisze: wt lut 02, 2021 7:14 pm A skoro o zlocie mowa, to chciałbym zaproponować sierpień.
Nie umiem tego uzasadnić merytorycznie - jedynie chyba tym, że jak się może w maju już otworzy działalność eventowa, to obawiam się... kolejek i braku wolnych terminów.![]()
Ostatnio zmieniony pt lut 05, 2021 9:37 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Też prawda. 
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Barb, gdybyś chciała się spotkać, to czasami przelatujemy przez Cz-wę, w drodze na górki i pagórki ale jakoś nie miałem odwagi aby zaproponować spotkanie. W 2020 jakoś trzy razy: luty, lipiec i wrzesień.Nicoletta pisze: ndz sty 31, 2021 3:52 pm Barb, jeśli chcesz się spotkać to jak będę w pobliżu Twego miejsca zamieszkania dam znać.natomiast wesprzeć możesz kogo chcesz i jak chcesz
pozdrawiam życząc miłego dnia
EOT
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Faktycznie nie spotkaliście się, ale w wakacje już były dwa normalne zloty.bobby-x pisze: pt lut 05, 2021 9:36 pm Pomogę Tobie merytorycznie, nie spotkaliśmy sie na normalnym zlocie w wakacje, więc lipiec i sierpień.......
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Poważnie kajmanie? Coś mi pamięć zawodzi.kajman pisze: ndz lut 07, 2021 10:45 am Faktycznie nie spotkaliście się, ale w wakacje już były dwa normalne zloty.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Ja to bym chętnie wziął udział, termin obojętny, ale nie wiem czy mnie Jolly dopuści.konwicki1980 pisze: śr lut 03, 2021 3:05 pm Terminy niech lepiej proponują Ci, którzy faktycznie chcą wziąć udział.![]()
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Bobby, no daj spokój... Bo nie wiem, czy to żart, czy wypowiedzenie kolejnej wojnybobby-x pisze: ndz lut 07, 2021 11:10 am Ja to bym chętnie wziął udział, termin obojętny, ale nie wiem czy mnie Jolly dopuści.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Była wojna na forum? Myślałem, że sprzeczka 
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Nie, konwersacja
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
Toruń 2012.
- konwicki1980
- Posty: 5706
- Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
- Lokalizacja: Toruń
- Kontakt:
Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?
A propos Torunia to aktualnie zamek dybowski jest zamknięty i nie można sobie tak pohasać po murach jak wtedy. Za to naprzeciw niego powstała plaża nad Wisłą.