Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64554
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: kajman »

Ja też nie słucham, ale akurat te trzy tygodnie budzą moje podejrzenia, że może niekoniecznie to one dostały najwięcej głosów z propozycji.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

Chcę wierzyć, że tak jest i akurat to podają uczciwie. No ale z dzisiejszą Trójką nic nie wiadomo.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

tadzio3 pisze: sob sie 19, 2023 1:37 pm Nie wiem, nie słucham tej listy.
Chodzi mi o to, że pokazują wyniki listy takie jakie są, bo 3 nowości na końcu zestawienia przy regulaminie, że 3 nowości muszą być nie wygląda najlepiej.
Więc nie ma żadnej pewności, że trzy spadajace utwory otrzymały więcej głosów niż nowości. Przy Twych założeniach można snuć przypuszczenia, że w prawdziwej LP3 działo się tak samo, gdyż bardzo często trzy cztery nowości załatwialismy na trzech czterech miejscach z końca. Dlatego byłbym daleki od wyciągania takich wniosków. Teraz możemy gdybać co by było gdyby nie stworzono tego regulaminu a robiono tak jak sądzisz Ty. Zgadzam się jak najbardziej z tym, że takie sztuczne wciąganie na listę jest złym rozwiązaniem, ale plusem tego jest to, że masz jasny punkt regulaminu. A tak od siebie dodam, że trzy nowości znajdujące się na trzech ostatnich miejscach to moim zdaniem świadczy o ich słabości, a także chyba o znikomym zainteresowaniu listą. W tej liście jest tak podejrzewam mała grupa ludzi głosujących co tydzień (podobnie jak w 357 praktycznie tak samo), dlatego ruchy znikome.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 9:17 am Więc nie ma żadnej pewności, że trzy spadajace utwory otrzymały więcej głosów niż nowości.
Nigdy nie będzie tej pewności, o ile sami prowadzący tego nie potwierdzą. Ale przyznasz, że sytuacja, w której regulamin mówi, że trzy piosenki MUSZĄ wejść do top 20 i wszystkie są na ostatnich miejscach mówi sama za siebie. Prawdopodobieństwo, że wszystkie faktycznie miały trochę więcej głosów niż trzy spadające jest nikłe.
temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 9:17 am Przy Twych założeniach można snuć przypuszczenia, że w prawdziwej LP3 działo się tak samo, gdyż bardzo często trzy cztery nowości załatwialismy na trzech czterech miejscach z końca.
No ale tam sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, bo te piosnki wcale nie musiały wejść do top 30, tylko wchodziły na jasnych zasadach, że musiały po prostu mieć więcej głosów niż inne. Takie przynajmniej były założenia ;) A tutaj zasadą jest, że nie muszą mieć więcej głosów by się w top 20 znaleźć.
temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 9:17 am Zgadzam się jak najbardziej z tym, że takie sztuczne wciąganie na listę jest złym rozwiązaniem, ale plusem tego jest to, że masz jasny punkt regulaminu.
Regulamin jest jasny, ale zaprzecza istocie listy, w której to słyszymy dwadzieścia piosenek z największą liczbą głosów.
temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 9:17 am A tak od siebie dodam, że trzy nowości znajdujące się na trzech ostatnich miejscach to moim zdaniem świadczy o ich słabości, a także chyba o znikomym zainteresowaniu listą. W tej liście jest tak podejrzewam mała grupa ludzi głosujących co tydzień (podobnie jak w 357 praktycznie tak samo), dlatego ruchy znikome.
Zgadzam się. Na LP357 ta grupa jest do tego zamknięta. Jedynie dodałbym, że na te listę głosują regularnie stałe osoby w dużym procencie. Są listy, gdzie wszystko za każdym razem zmienia się jak w kalejdoskopie, a to często świadczy o tym, że głosują na nie różne osoby, bardzo nieregularnie, co też jest słabością takiej listy.
Kuba1201
Posty: 2129
Rejestracja: śr lip 01, 2020 8:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2018

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Kuba1201 »

Po nazwach wykonawców z miejsc 18-20 (dwóch wcześniej nie znałem) i tym, co wyleciało to sądzę, że nawet ta cała Ewelina Ross miała mniej głosów od wylotów.
I sądzę, że za tydzień z tymi piosenkami się już pożegnamy.
Ale przynajmniej są zawsze 3 nowości, a nie tak jak u konkurencji, że około 1, albo nawet bez nowości. No ale jednak chociażby po tym tygodniu widać, że to jest nieco nienaturalne.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

tadzio3 pisze: ndz sie 20, 2023 1:39 pm 1.Nigdy nie będzie tej pewności, o ile sami prowadzący tego nie potwierdzą.
2.Ale przyznasz, że sytuacja, w której regulamin mówi, że trzy piosenki MUSZĄ wejść do top 20 i wszystkie są na ostatnich miejscach mówi sama za siebie.
3. Prawdopodobieństwo, że wszystkie faktycznie miały trochę więcej głosów niż trzy spadające jest nikłe.
1. Dokładnie tak samo myślę.
2. Skoro jest taki regulamin to ja nie widzę tutaj nic nienaturalnego, taki stworzyli i taki jest. Tutaj jest jasny regulamin i nikt nic nie może zarzucić.
3. Tak, bardzo niskie, ale nie niemożliwe.
tadzio3 pisze: ndz sie 20, 2023 1:39 pm1.No ale tam sytuacja wyglądała zupełnie inaczej, bo te piosnki wcale nie musiały wejść do top 30, tylko wchodziły na jasnych zasadach, że musiały po prostu mieć więcej głosów niż inne.
2.Takie przynajmniej były założenia ;)
3. A tutaj zasadą jest, że nie muszą mieć więcej głosów by się w top 20 znaleźć.
1. Tak owszem nie musiały, ale równie dobrze mogły sztucznie być wpychane. Tego też nie wiemy.
2. Właśnie takie teoretycznie były założenia i chciałbym w to wierzyć, ale, ale...
3. No i ta zasada dla wielu może być głupia i gdybym miał ja o tym decydować to by tej zasady nie było, ale oni mają prawo robić co chcą z tą listą, a My albo chcemy słuchać albo nie.
tadzio3 pisze: ndz sie 20, 2023 1:39 pmRegulamin jest jasny, ale zaprzecza istocie listy, w której to słyszymy dwadzieścia piosenek z największą liczbą głosów.
To jest sedno sprawy, regulamin jest jasny!!! I akurat to jest to za co ich mogę pochwalić.
tadzio3 pisze: ndz sie 20, 2023 1:39 pmZgadzam się. Na LP357 ta grupa jest do tego zamknięta. Jedynie dodałbym, że na te listę głosują regularnie stałe osoby w dużym procencie. Są listy, gdzie wszystko za każdym razem zmienia się jak w kalejdoskopie, a to często świadczy o tym, że głosują na nie różne osoby, bardzo nieregularnie, co też jest słabością takiej listy.
Czy to na tą czy to na tą czasem są duże zmiany, w 357 są takowe bo moim zdaniem ludzie głosują w dużej mierze dlatego by głosować, a tak naprawdę czasem nie wiedzą na co głosują, bo głosują na znaczniki stąd wysokie nowości a potem spadki bo się nie wiedziało na co wcześniej głosowało. A te osoby zawsze głosuja na 3-4 piosenki które znają, lubią, a inne tylko przypadkowo, gdyż mając 10 głosów trzeba dziurę zapchać, najlepiej znacznikiem. Świadczy to moim zdaniem o słabości tej listy w dobre nagrania. Ale w tym wypadku to tylko moja taka obiektywna ocena, też na postawie moich głosów, bo wcześniej zapychałem dychę, teraz głosuję na 2,3 utwory.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Konrad »

W nadajacym w Katowicach radiu Flash byla zasada, że zawsze wchodzi do top 40 6 nowości w Latach 1993 - 1999. Bylo to dobre rozwiazanie ale czy faktycznie te utwory mialy tyle glosow to nie wiem. Wtedy nikt sie z tego nie tlumaczyl. Teraz w trojce Maja 33 propozycje zawsze jest 3 nowosci taki urok.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 2:54 pm 2. Skoro jest taki regulamin to ja nie widzę tutaj nic nienaturalnego, taki stworzyli i taki jest. Tutaj jest jasny regulamin i nikt nic nie może zarzucić.
Stworzenie regulaminu nie powoduje, że zasada sama w sobie jest dobra. Równie dobrze w regulaminie można zapisać, że pierwsze miejsce zajmuje piosenka, która uzyskała dziesiąty wynik, albo absurdalna zasada z listy Tip Top o wypadkach z pierwszego miejsca po 10 tygodniach.
Najlepsze listy nie powinny mieć żadnych regulaminów tylko jasne, proste i intuicyjne zasady - lista jest poukładana pod względem liczby oddanych na nie głosów.
temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 2:54 pm 1. Tak owszem nie musiały, ale równie dobrze mogły sztucznie być wpychane. Tego też nie wiemy.
No ale musimy zakładać, że wyniki listy są rzetelne i prawdziwe. Inaczej to wszystko nie miałoby sensu. Moglibyśmy podważać każde miejsce i stwierdzać, że równie dobrze nr jeden jest sztucznie wepchany, albo w ogóle cała lista jest poukładana przez jedną osobę.
temik3 pisze: ndz sie 20, 2023 2:54 pm To jest sedno sprawy, regulamin jest jasny!!! I akurat to jest to za co ich mogę pochwalić.
Większość nawet nie ma pojęcia, że jest jakiś regulamin, bo listy zazwyczaj takowych nie mają. Dlatego sam jestem przeciwko regulaminom, które udziwniają naturalne zasady listy przebojów.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

tadzio3 pisze: śr sie 23, 2023 10:37 am Stworzenie regulaminu nie powoduje, że zasada sama w sobie jest dobra. Równie dobrze w regulaminie można zapisać, że pierwsze miejsce zajmuje piosenka, która uzyskała dziesiąty wynik, albo absurdalna zasada z listy Tip Top o wypadkach z pierwszego miejsca po 10 tygodniach.
Ale czy ktoś tutaj piszę, że zasada jest dobra? Czemu kombinujesz? A czy gdzieś w tym regulaminie masz zapisane takie bzdury o których piszesz w drugim zdaniu? Absurdalna zasada z TipTop? Jeśli Ci się nie podoba to nie słuchasz, proste? Mi się nie podoba i nie słucham, ale czy trzeba to krytykować? Taką sobie ustalili taką mają, to samo w Trójce.
tadzio3 pisze: śr sie 23, 2023 10:37 am Najlepsze listy nie powinny mieć żadnych regulaminów tylko jasne, proste i intuicyjne zasady - lista jest poukładana pod względem liczby oddanych na nie głosów.
A może najlepsze listy powinny mieć regulamin, choćby taki, że wygrywa utwór, który zdobył najwięcej głosów a nie ten co z liczbą głosów był dziesiąty. Sam sobie przeczysz z powyższym wpisem. Każda lista ma regulamin, a jaki to już wewnętrzna sprawa prowadzących.
tadzio3 pisze: śr sie 23, 2023 10:37 am No ale musimy zakładać, że wyniki listy są rzetelne i prawdziwe. Inaczej to wszystko nie miałoby sensu. Moglibyśmy podważać każde miejsce i stwierdzać, że równie dobrze nr jeden jest sztucznie wepchany, albo w ogóle cała lista jest poukładana przez jedną osobę.
Tak zakładałem, że było w Trójce, ale niestety tak nie było, czyja była wina? Trudno dziś dociekać. Wyników nikt nie zmieni.
tadzio3 pisze: śr sie 23, 2023 10:37 am Większość nawet nie ma pojęcia, że jest jakiś regulamin, bo listy zazwyczaj takowych nie mają. Dlatego sam jestem przeciwko regulaminom, które udziwniają naturalne zasady listy przebojów.
W 357 z całą pewnością niewielu wie o wprowadzonych zasadach, w trójce podejrzewam, że zdecydowanie większa liczba osób (%). W 357 głosują tylko patroni i głosują bo mają głos, a wyniki? To podejrzewam dla sporej części to drugorzędna sprawa, pewnie nawet nie zaglądają w nie. A gdyby nie jakieś zasady czy jakiś regulamin to może nikt by nie wyrzucał utworów po 15 tygodniach, nikt by nie wyrzucał tych co spadają za 35 w 357, za 30 w dawnej trójce? gdzie nie ma zasad regulaminów tam nędza.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

Konrad pisze: ndz sie 20, 2023 9:25 pm W nadajacym w Katowicach radiu Flash byla zasada, że zawsze wchodzi do top 40 6 nowości w Latach 1993 - 1999. Bylo to dobre rozwiazanie ale czy faktycznie te utwory mialy tyle glosow to nie wiem. Wtedy nikt sie z tego nie tlumaczyl. Teraz w trojce Maja 33 propozycje zawsze jest 3 nowosci taki urok.
No właśnie była zasada i ta zasada się sprawdzała, każdy wiedział że sześć utworów wylatuje i tyle. Nikt nie wyrzucał utworu z pozycji 50 zeby wepchać coś z pozycji 51. Nikt nie wypychał z 29, czy 30 żeby wepchać na siłę coś z poczekalni. Więc dużo łatwiej przyjąć zasadę o 6 czy 3 nowościach niż dowiedzieć się po czasie, że na 50 nie była piosenka z 50 wynikiem głosowania tylko z 51.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm Ale czy ktoś tutaj piszę, że zasada jest dobra? Czemu kombinujesz?
Nie o to chodzi. Twoja retoryka jest taka, że jeżeli jest regulamin, to on usprawiedliwia wszelkie dziwactwa, które można sobie wymyślić i wpisując tam. Tylko tyle i aż tyle.
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm A czy gdzieś w tym regulaminie masz zapisane takie bzdury o których piszesz w drugim zdaniu?
Naprawdę muszę tłumaczyć? :roll: To parabola i przykład co można głupiego wpisać w taki regulamin.
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm Absurdalna zasada z TipTop? Jeśli Ci się nie podoba to nie słuchasz, proste?
Proste, bo nie słucham ;)
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm Mi się nie podoba i nie słucham, ale czy trzeba to krytykować? Taką sobie ustalili taką mają, to samo w Trójce.
Krytykuję, bo mogę :)
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm A może najlepsze listy powinny mieć regulamin, choćby taki, że wygrywa utwór, który zdobył najwięcej głosów
Serio? Bo bez tego ludzie by nie wiedzieli jak się układana lista :lol: Chociaż... dzisiaj jak powstają dziwaczne zasady, to może i trzeba przy każdej liście, która taką zasadę stosuje wyraźnie pisać, że o naszej kolejności (o dziwo!) decydują głosujący. Im więcej głosów tym piosenka jest wyżej :mrgreen:
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm Tak zakładałem, że było w Trójce, ale niestety tak nie było, czyja była wina?
Wina osoby prowadzącej. Ale to może pokazywać, że wyniki listy mogą być fałszowane. Cóż jednak, słuchając ich nie biorę tego pod uwagę, bo po prostu przestałbym jakiekolwiek śledzić.
temik3 pisze: śr sie 23, 2023 3:52 pm W 357 z całą pewnością niewielu wie o wprowadzonych zasadach, w trójce podejrzewam, że zdecydowanie większa liczba osób (%). W 357 głosują tylko patroni i głosują bo mają głos, a wyniki? To podejrzewam dla sporej części to drugorzędna sprawa, pewnie nawet nie zaglądają w nie. A gdyby nie jakieś zasady czy jakiś regulamin to może nikt by nie wyrzucał utworów po 15 tygodniach, nikt by nie wyrzucał tych co spadają za 35 w 357, za 30 w dawnej trójce? gdzie nie ma zasad regulaminów tam nędza.
Nie do końca rozumiem. To czy jakieś zasady są spisane czy nie, nie ma znaczenia. Ważniejsze jest to jak duża jest ingerencja w to jak głosują słuchacze.
No i pełna racja z tym, że głosujący coraz mniejszą uwagę zwracają na to jak piosenki są układane, na jakich zasadach usuwane, a nawet na same wyniki. No ale tym bardziej na jakieś regulaminy.
Ja jestem boomerem,od 30 lat słuchałem list, które miały proste zasady i taki mi odpowiadały, bez żadnych regulaminów i o dziwo interesowały mnie wyniki. Teraz nowe pokolenie chyba już nie emocjonuje się tym, dlatego można robić udziwnienia list, które niewielu obchodzą.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 2:20 pm Nie o to chodzi. Twoja retoryka jest taka, że jeżeli jest regulamin, to on usprawiedliwia wszelkie dziwactwa, które można sobie wymyślić i wpisując tam. Tylko tyle i aż tyle.
Dla mnie dziwactwem może być 35 pozycji plus 7 pseudo poczekalni, dla Ciebie co innego. Dla mnie usunięcia z poczekalni w 357 to absurd największy jaki może być. To nie mój absurd, nie jest nigdzie spisany a jest absurdem. Dlatego twierdzę, że jak jest regulamin to zawsze można się do niego odnieść. Trójce dziś nikt nic nie może zarzucić.
tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 2:20 pm Krytykuję, bo mogę :)
Tylko zastanawiam się po co skoro nie słuchasz. Dla zasady?
tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 2:20 pm Serio? Bo bez tego ludzie by nie wiedzieli jak się układana lista :lol: Chociaż... dzisiaj jak powstają dziwaczne zasady, to może i trzeba przy każdej liście, która taką zasadę stosuje wyraźnie pisać, że o naszej kolejności (o dziwo!) decydują głosujący. Im więcej głosów tym piosenka jest wyżej :mrgreen:
W Trójce, już było więcej głosów i utwór nie wygrywał, więc może trzeba. :lol:
tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 2:20 pm Wina osoby prowadzącej. Ale to może pokazywać, że wyniki listy mogą być fałszowane. Cóż jednak, słuchając ich nie biorę tego pod uwagę, bo po prostu przestałbym jakiekolwiek śledzić.
No widzisz, a jednak śledzisz.
tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 2:20 pm Ja jestem boomerem,od 30 lat słuchałem list, które miały proste zasady i taki mi odpowiadały, bez żadnych regulaminów i o dziwo interesowały mnie wyniki. Teraz nowe pokolenie chyba już nie emocjonuje się tym, dlatego można robić udziwnienia list, które niewielu obchodzą.
No ja od ponad 40 lat słucham list, które miały proste zasady takowe też mi odpowiadały. A jakiś regulamin niepisany był, żebyś jak twierdził to był. Że jednoosobowo stworzony to inna sprawa. Kiedyś miałeś dwie listy na krzyż i nikomu niepotrzebne były zasady trzech czy sześciu nowości musowo. Inne czasy, tamte się nie wrócą. Dla mnie tamte były lepsze, ale jest jak jest. Teraz nie ma nic takiego samego jak 40 lat temu i dlatego być może są potrzebne dziś zasady, przejrzyste dodam.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm Dla mnie dziwactwem może być 35 pozycji plus 7 pseudo poczekalni, dla Ciebie co innego.
Jest to dziwaczne, chociaż teraz już nie ma 7-piosenkowej poczekalni.
Mnie właśnie bardziej wkurza ingerencja w sam układ listy zasadniczej niż sama ich liczba, ale tak jak stwierdziłeś, każdy ma swoje preferencje co do listy i tego jak jest liczona.
temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm Dla mnie usunięcia z poczekalni w 357 to absurd największy jaki może być.
No ja znam większy absurd, ale na szczęście nie na tej liście ;) W każdym razie cieszę się, że (jeszcze) nie ingerują w top 35.
temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm Dlatego twierdzę, że jak jest regulamin to zawsze można się do niego odnieść. Trójce dziś nikt nic nie może zarzucić.
Ok, takie jest Twoje zdanie. Dla mnie nie ma znaczenia czy jest regulamin czy nie, tyko jak durne bądź mądre są zasady.
temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm Tylko zastanawiam się po co skoro nie słuchasz. Dla zasady?
Inaczej. Dlatego, że krytykuję, to nie słucham. Ale wyniki co jakiś czas podglądam.
temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm W Trójce, już było więcej głosów i utwór nie wygrywał, więc może trzeba.
Tego nie słyszałem, ale jeżeli tak było, no to już ręce opadają...
temik3 pisze: czw sie 24, 2023 2:38 pm No widzisz, a jednak śledzisz.
Bo (jeszcze) wierzę, że wyniki są prawdziwe.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19879
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: jollyroger72 »

tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 4:41 pm W każdym razie cieszę się, że (jeszcze) nie ingerują w top 35.
Już kiedyś zaingerowali. Przypadek U2.
tadzio3 pisze: czw sie 24, 2023 4:41 pm Tego nie słyszałem, ale jeżeli tak było, no to już ręce opadają...
O przypadku Kazika nie słyszałeś? To chyba na bardzo głębokiej prowincji żyjesz :wink:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9819
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

jollyroger72 pisze: czw sie 24, 2023 6:12 pm Już kiedyś zaingerowali. Przypadek U2.
No tak, racja. Na szczęście "systemowo" już nie wtrącają tam paluchów.
jollyroger72 pisze: czw sie 24, 2023 6:12 pm O przypadku Kazika nie słyszałeś? To chyba na bardzo głębokiej prowincji żyjesz
Ale to już zupełnie inna kwestia. Nie mniej widać jak się kończy takie wpychanie łap do kolejności na liście.
Myślałem, że chodzi o jakiś przypadek nowej LPT.
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 5004
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Artur »

Nikt nie słucha ale dyskusja na dwie strony :lol:
Przenieście się do kawiarenki.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10233
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: bobby-x »

Kurde, nie wiecie skąd by skombinować notowanie trUjkowej listy z 11 sierpnia. Ten teges z kurnika miał jakiś problem techniczny i od 10.08 do 12.08 jest głucha cisza.
Artur pisze: pt sie 25, 2023 8:45 am Nikt nie słucha ale dyskusja na dwie strony :lol:
Przenieście się do kawiarenki.
jak nikt nie słucha? Ja słucham i nagrywam, przyznaję się publicznie.
temik3
Posty: 17542
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

Artur pisze: pt sie 25, 2023 8:45 am Nikt nie słucha ale dyskusja na dwie strony :lol:
Przenieście się do kawiarenki.
A czy ktoś napisał, że nie słucha tej wybranej listy? Rozmowa częściowo jest o Trójce TipTop, 357 i innych więc dlaczego wyganiasz Nas do Kawiarenki? Wymieniamy się poglądami jak to widzimy i tyle.
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1878
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Kruklanki »

NOTOWANIE nr 73 z 25.08.2023

01. 01. 10. Anita Lipnicka - Amsterdam
02. 02. 09. Kacperczyk - Syn okiennika ft. Artur Rojek
03. 05. 28. Depeche Mode - Ghosts Again
04. 03. 74. Kaśka Sochacka - Niebo Było Różowe
05. 04. 33. Peter Gabriel - Panopticom
06. 06. 07. Kwiat Jabłoni - Od nowa
07. 07. 32. Riverside - Friend or Foe
08. 09. 37. Weronika Borowiec - Jutro Może Nie Być Niczego
09. 10. 47. Bartas Szymoniak - Powroty
10. 12. 20. Daria ze Śląska - Kill Bill
11. 13. 15. Daria Zawiałow - Fifi Hollywood
12. NN. 01. Guns N' Roses - Perhaps
13. 08. 45. Queen - Face It Alone
14. 14. 16. Pet Shop Boys - The Lost Room
15. 11. 03. Anna Rusowicz - Co się stało z naszą miłością
16. 15. 19. Greta Van Fleet - Meeting the Master
17. 17. 39. Rammstein - Adieu
18. 20. 02. Martha - Fajnie byłoby nam
19. NN. 01. Lanberry - Notting Hill
20. NN. 01. Smolik & Kev Fox - Smoke and Mirrors

6 Do góry
5 W dół
6 Bez zmian
3 Nowości

Propozycje na notowanie nr 74:
01. PR. 1T. Birdy - Raincatchers
02. PR. 1T. Black Pumas - More Than A Love Song
03. PR. 1T. Blur - Barbaric
04. PR. 1T. Grzegorz Kupczyk - Wasted Years (Iron Maiden cover)
05. PR. 1T. Hozier - First Time
06. PR. 1T. LP - Love Song
07. PR. 3T. Maroon 5 - Middle Ground
08. PR. 2T. NaVi - Wszystkiemu wbrew
09. PR. 2T. Roisín Murphy - You Knew
10. PR. 1T. Sarsa - Zuch dziewczyna
11. PR. 1T. Selena Gomez - Single Soon
12. PR. 1T. Slowdive - Kisses
13. PR. 1T. WaluśKraksaKryzys - Gdybym wtedy wiedział, to co teraz wiem

Wypady:
z 16. 14. 10. Jan Majewski - Właściwie mi dobrze
z 18. NN. 01. Evelina Ross - Na parę dni
z 19. NN. 01. Thirty Seconds to Mars - Get Up Kid

Propozycje wypadły po 3 tygodniach:
3T. Bartek Królik & Klaudia Szafrańska - Obietnice
3T. Damian Sikorski Projekt - Tata
3T. Dogstar - Everything Turns Around
3T. Duff McKagan - I Saw God On 10th St.
3T. Jason Aldean - Try That In A Small Town
3T. Post Malone - Overdrive
3T. The Gaslight Anthem feat. Bruce Springsteen - History Books

https://trojka.polskieradio.pl/artykul/ ... jow-Trojki
thestranglers
Posty: 680
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: thestranglers »

Slowdive w propozycjach, dzieje się.
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Konrad »

Ja bym wolał top30 plus szczescliwa 13-ka wtedy wiecej nowosci by sie zalapalo. No ale I tak jest lepiej niz bylo. Borowiec I Szymoniak juz troche za dlugo.
thestranglers
Posty: 680
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: thestranglers »

tyle, że co z tego, że w propozycjach tyle dobra, skoro tego nie grają w ogóle, miast tego powtarzając w kółko te same evergreeny
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Konrad »

thestranglers pisze: pn sie 28, 2023 6:18 pm tyle, że co z tego, że w propozycjach tyle dobra, skoro tego nie grają w ogóle, miast tego powtarzając w kółko te same evergreeny
Granie piosenek nie jest warunkiem Sine qua non do głosowania. Choć faktycznie gdyby istniała playlista nowości do grania przez cały tydzień byłoby lepiej. Propozycje powinny być grane w innej audycji. No ale cóż jest jak jest...
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1878
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Kruklanki »

NOTOWANIE nr 74 z 01.09.2023

01. 01. 11. Anita Lipnicka - Amsterdam
02. 02. 10. Kacperczyk - Syn okiennika ft. Artur Rojek
03. 03. 29. Depeche Mode - Ghosts Again
04. 04. 75. Kaśka Sochacka - Niebo Było Różowe
05. 05. 34. Peter Gabriel - Panopticom
06. 06. 08. Kwiat Jabłoni - Od nowa
07. 07. 33. Riverside - Friend or Foe
08. 12. 02. Guns N' Roses - Perhaps
09. 08. 38. Weronika Borowiec - Jutro Może Nie Być Niczego
10. 09. 48. Bartas Szymoniak - Powroty
11. 14. 17. Pet Shop Boys - The Lost Room
12. 13. 46. Queen - Face It Alone
13. 10. 21. Daria ze Śląska - Kill Bill
14. 16. 20. Greta Van Fleet - Meeting the Master
15. 17. 40. Rammstein - Adieu
16. 11. 16. Daria Zawiałow - Fifi Hollywood
17. 15. 04. Anna Rusowicz - Co się stało z naszą miłością
18. NN. 01. Grzegorz Kupczyk - Wasted Years (Iron Maiden cover)
19. NN. 01. WaluśKraksaKryzys - Gdybym wtedy wiedział, to co teraz wiem
20. NN. 01. Blur - Barbaric

5 Do góry
5 W dół
7 Bez zmian
3 Nowości

Propozycje na notowanie nr 75:
01. PR. 1T. Baranovski - Sierpień
02. PR. 2T. Birdy - Raincatchers
03. PR. 2T. Black Pumas - More Than A Love Song
04. PR. 2T. Hozier - First Time
05. PR. 2T. LP - Love Song
06. PR. 1T. Maneskin - Honey (Are U Coming?)
07. PR. 3T. NaVi - Wszystkiemu wbrew
08. PR. 3T. Roisín Murphy - You Knew
09. PR. 2T. Sarsa - Zuch dziewczyna
10. PR. 2T. Selena Gomez - Single Soon
11. PR. 1T. Simply Red - It Wouldnt Be Me
12. PR. 2T. Slowdive - Kisses
13. PR. 1T. The Chemical Brothers & Beck - Skipping Like A Stone

Wypady:
z 18. 20. 02. Martha - Fajnie byłoby nam
z 19. NN. 01. Lanberry - Notting Hill
z 20. NN. 01. Smolik & Kev Fox - Smoke and Mirrors

Propozycja wypadła po 3 tygodniach:
3T. Maroon 5 - Middle Ground

https://trojka.polskieradio.pl/artykul/ ... dziesiatce
Awatar użytkownika
Konrad
Posty: 575
Rejestracja: ndz kwie 23, 2006 5:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 544
Lokalizacja: Aglomeracja Górnośląska
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Konrad »

Chyba zaczynam podzielać obawy kolegi tadzio3. Choć oczywiście wolę formułę 3 nowości co tydzień
ODPOWIEDZ