Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
: pt maja 22, 2020 6:33 pm
Przecież 40-50 latkowie to jest właśnie generacja X.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
PeterCub - my się choć łapiemy na 40-tkę? Mam rację?PeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:32 pm Czekam na telefony od słuchaczy rocznikowo po 2000 roku. Były jakieś?
O, właśniezbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:30 pm Kurczę - Trójka - jak dotąd - była radiem dla 40-50-60-latków...bo tylko tacy dzwonią do radia.
Młodziaków, tych wszelkich generacji "X" czy "Y" nie ma :-/
Może to będzie taki mały kontakt pana Piotra ze słuchaczami.Yacy pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pm Aleksandra Kaczkowska na fb:
Trójka stała się moim radiowym domem we wrześniu 2006 roku, ale fakt, że "wychowałam" się na jej korytarzach, po których biegałam od małego szkraba, wyrobił we mnie bardzo głęboki sentyment do tego miejsca. Przez ostatnie 10 lat kilkakrotnie stawałam przed pytaniem czy odejść i za każdym razem ostatecznie zostawałam. Nie dla siebie ale dla słuchaczy. To dla nich tworzy się radio.
Udzielenie sobie odpowiedzi na pytanie jak postąpić tym razem, było jednym z najtrudniejszych zadań jakie postawiło przede mną życie.
Dziękuję, że pomogliście mi swoją życzliwością i wsparciem. Zawsze starałam się o emocjach opowiadać muzyką i teraz nie będzie inaczej. Postanowiłam, że zostaję.
Dla Was. Z Wami.
I tak jesteś zuch! Ja z teleHono nie zacytuję niczego. Nawet napisać post, to już sztuka...ale tak to już jest z owym pokoleniem "X"lady pisze: pt maja 22, 2020 6:33 pm Sorry za ten źle przycięty cytat. Piszę z telefonu i coś mi się omsknęło![]()
Ale już nie da się tego poprawić. Chyba żeby Moderator ...
Za parę dni kończę 30 lat, Trójki słucham już pół życia.zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:30 pm Kurczę - Trójka - jak dotąd - była radiem dla 40-50-60-latków...bo tylko tacy dzwonią do radia.
Ja się obawiam tego co może być przed 19:00zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pmCholera, też ryczędominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:07 pm Proszę tu pożegnanie Katarzyny Kłosińskiej
https://soundcloud.com/user-551297590/2 ... pozegnanie![]()
![]()
![]()
Ja już w tym roku 50...
I Słuchaczka z Renią też się popłakała...dominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pmJa się obawiam tego co może być przed 19:00zbyszu pisze: pt maja 22, 2020 6:18 pmCholera, też ryczędominik_fi pisze: pt maja 22, 2020 6:07 pm Proszę tu pożegnanie Katarzyny Kłosińskiej
https://soundcloud.com/user-551297590/2 ... pozegnanie![]()
![]()
![]()
Spoko, ja najchętniej słucham muzyki rodziców moich dziadkówPeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pm I faktycznie tych, którzy słuchają muzyki "swoich rodziców" jest stosunkowo mało.
U mnie się wyświetla na górze playlista, potem wszystko to co pod nią, tej informacji nie widzę...LokiWawa pisze: pt maja 22, 2020 6:37 pm Na stronie Programu Trzeciego:
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
Tak - coś majstrują - teraz pierwszy artykuł to "Ostatnio grane"LokiWawa pisze: pt maja 22, 2020 6:37 pm Na stronie Programu Trzeciego:
"Piątkowe audycje Listy Przebojów Trójki zostają zawieszone".
Po kliknięciu na link:
"Artykuł niewidoczny."
Chyba wszystko jest już jasne...
Moi synowie słuchają, niekoniecznie z radia, do którego nie dzwonią, bo jak powiedzieć była Trójka.PeterCub pisze: pt maja 22, 2020 6:36 pm I faktycznie tych, którzy słuchają muzyki "swoich rodziców" jest stosunkowo mało.
Można zapłacić jednym zwykłym przelewem z góry za minimum 3 miesiące - co w gruncie rzeczy nie ma znaczenia, jeśli po prostu chce się wesprzeć radio jakąś konkretną kwotą, po prostu będzie ona spływała do radia etapami.kajman pisze: pt maja 22, 2020 11:13 am Chciałbym też wspomóc finansowo Radio Nowy Świat, ale nie wiem czy można zrobić to jako stałe zlecenie bankowe (nie mam bankowości internetowej i mieć nie chcę), a jeżeli tak to w jaki sposób. Proszę o odpowiedź (może być na PW).
A ja mam nadzieję, że żadnej listy przebojów nie będzie, żeby nikt nie trolował, że ktoś manipuluje jej wynikami.kajman pisze: pt maja 22, 2020 11:13 am Przy okazji napiszę, że nie będę go słuchał (ciekawe czy za to też będę oskarżony o chwiejność bądź/i hipokryzję). No chyba, że będzie tam lista przebojów.
Diabetofon...