Głosowanie na 1372 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:
Martyr pisze:a ja juz mam pomysł na sobotnią forumową :)
To może ja od razu zaproponuję, żeby po raz kolejny wykorzystać ku3ę. :P Co Ty na to neon.ko? :-)
czyżbyś się obawiał, abd3mz? nie bedzie aż tak ciężko :wink: :P
ale jak chcecie :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

:P Ja mogę rozszyfrowywać, ale chyba niezbyt często będzie okazja wykorzystać ku3ę w roli detektywa. ;-)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:[A tak w ogóle to do czego potrzeba jest Ci ta informacja? Przygotowujesz jakieś podsumowanie? ;-)]
włączył mi sie węch detektywa :P [byłam ciekawa od kiedy się ukrywałeś. po prostu].
Martyr pisze:a ja juz mam pomysł na sobotnią forumową :)
żeby Ci tylko forowicze nie popsuli konceptu swoimi zestawami głosującymi i nie spowodowali spadków tam, gdzie spodziewasz się skoków :) .

ja tam bym w takich sytuacjach zawsze dawała pierwszeństwo ku3ie [o ile oczywiście ma chęć na rozszyfrowywanie :) ], przegapiłam to za pierwszym zastępstwem Yacego...
a ja i tak zawsze wyszukuję najpierw nie patrząc na podane już podkreślone propozycje i dopiero potem porównuję, więc czy jestem pierwsza w kolejności, czy ostatnia, to i tak sie boję tak samo :wink: .
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22085
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

neon.ka pisze:ja tam bym w takich sytuacjach zawsze dawała pierwszeństwo ku3ie [o ile oczywiście ma chęć na rozszyfrowywanie :) ]
Również wydaje mi się, że Ku3a powinien mieć prawo pierwoodgadywu ;-) A ja mam nadzieję /właściwie pewność ;-)/, że jako pierwszy będę mógł /dla siebie/ rozszyfrować ten sobotni komentarz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:
neon.ka pisze:ja tam bym w takich sytuacjach zawsze dawała pierwszeństwo ku3ie [o ile oczywiście ma chęć na rozszyfrowywanie :) ]
Również wydaje mi się, że Ku3a powinien mieć prawo pierwoodgadywu ;-)
w takim razie ja równiez przychylam sie do tej koncepcji :)
Yacy pisze:A ja mam nadzieję /właściwie pewność ;-)/, że jako pierwszy będę mógł /dla siebie/ rozszyfrować ten sobotni komentarz :mrgreen:
tak, to jest pewne jak slońce :wink:

mam nadzieje, ze Wam sie spodoba :P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:włączył mi sie węch detektywa :P [byłam ciekawa od kiedy się ukrywałeś. po prostu].
Nie było gdzie się ujawnić. :-P A Ty od kiedy rozszyfrowujesz? Pewnie też odkąd zaczęłaś głosować. ;-) [Sprawdziłem. Głosowanie na 1336 notowanie. 7 wrzesień ;-) Na marginesie dodam, że wtedy debiutowałaś na forum. :-)]
neon.ka pisze:ja tam bym w takich sytuacjach zawsze dawała pierwszeństwo ku3ie [o ile oczywiście ma chęć na rozszyfrowywanie :) ],
Nie mam nic przeciwko, a nawet jestem za. ;-)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

1. abd3mz, glosujesz bez przerwy od 1342.
2. bardzo chetnie bede rozszyfrowywac jako pierwszy :-). poki jednak mam spore zaleglosci na forum, zaraz spojrze czy juz rozszyfrowywaliscie 1373.
3. rozumiem, ze mam podac pelne rozwiazanie wspomnianych starszych komentarzy. ale dzis juz nie zdaze.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:1. abd3mz, glosujesz bez przerwy od 1342.
czy w wolnej chwili mozesz tez sprawdzic i napisac ile ja mam na koncie głosowań i od kiedy? :)
ku3a pisze:3. rozumiem, ze mam podac pelne rozwiazanie wspomnianych starszych komentarzy
tak jest :wink: nie spieszy sie aż tak! :P
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:czy w wolnej chwili mozesz tez sprawdzic i napisac ile ja mam na koncie głosowań i od kiedy? :)
prosta sprawa - od 1301, bez przerw, a wiec bylo tego 73 tygodnie :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9292
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

dzięki :) alez ten czas zleciał... :P
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Martyr pisze:jak dla mnie w tym fragmencie wystarczyło zaznaczyc "smakuje jak" i "dogonić". a co myslą pozostali detektywi?
Wziąłem pod uwagę pewne podobieństwa + tekst "Chasing Pavements" :-)
Martyr pisze:prz_rulez, czemu zaznaczyłes ten pierwszy "początek"?
No jak to.. BEGINNING Of The Twist :P
Martyr pisze:"oglądamy" do Travisa
U Futureheads jest w tekście "I can see..."
ODPOWIEDZ