Ja to myślałem o L'Oursach (które Ci się podobały) i o Negrito, wszakże to moja pierwsza dwójka w ostatnim t.t.i.santosz pisze: ndz lis 29, 2020 11:59 pm Nie pojawił się, ale mam przede wszystkim nadzieję, że zgłosisz niedługo ten fiński "rap", bo to jest świetne, bardzo oryginalne![]()
Trójkowa Foralista Przebojów #25
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #25
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #25
ależ oczywiście - zacne, ale przy okazji natrafiłem na Twojej liście na tych Finów i mnie zainteresowało