Nie wyobrażam sobie utworu, którego zamiana na Sanah byłaby pozytywem. No chyba, że to Pożal się Boże - pozytywne muzycznie, niestety wokalnie jeszcze gorsze od No sory (ale całościowo jako tako się broni).AlekOb pisze: pt paź 23, 2020 10:00 pm Na szczecińskiej z tego co widzę dzisiaj zmiana na sanah, i całe szczęście.
Trójkowa Foralista Przebojów #20
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
w podsumowaniu widać jak TA dwójka odstaje już teraz. ciekawe czy na długo? 
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
https://www.youtube.com/watch?v=wLccTe2qCVw
dziękuję za dzisiejszy wieczór. i JESZCZE RAZ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SANTOSZA!
trzymajcie się ciepło. pa
http://www.trojkofan.trojka.info/jingle ... czajek.mp3
dziękuję za dzisiejszy wieczór. i JESZCZE RAZ NAJSERDECZNIEJSZE ŻYCZENIA URODZINOWE DLA SANTOSZA!
trzymajcie się ciepło. pa
http://www.trojkofan.trojka.info/jingle ... czajek.mp3
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
97 pkt miał juz raz Kazik - 25 LAT NIEWINNOŚCIVILKI pisze: pt paź 23, 2020 10:10 pm czy do tej pory zwycięzca zdobył aż 97 głosów? pewnie kacper będzie wiedział![]()
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Dobranoc 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Podium w tym tygodniu fatalne. Szczególnie to PSB załamuje.
Wiem, ale na zdjęciu było ich trzech.konwicki1980 pisze: pt paź 23, 2020 10:07 pm Nie wiem, która z tych wypowiedzi jest żartem, ale Tworzywo to przecież zespół, który tworzą chłopacy.
Fatalny lider.temik3 pisze: pt paź 23, 2020 10:05 pm PODSUMOWANIE 20 WYDAŃ TRÓJKOWEJ FORLISTY PRZEBOJÓW :
1. 545 20 1 2 Bon Jovi - LIMITLESS
Byle nie to. Ta nazwa jest ohydna.
-
AlekOb
- Posty: 4606
- Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
To było moje subiektywne odczuciekajman pisze: pt paź 23, 2020 10:11 pmNie wyobrażam sobie utworu, którego zamiana na Sanah byłaby pozytywem. No chyba, że to Pożal się Boże - pozytywne muzycznie, niestety wokalnie jeszcze gorsze od No sory (ale całościowo jako tako się broni).AlekOb pisze: pt paź 23, 2020 10:00 pm Na szczecińskiej z tego co widzę dzisiaj zmiana na sanah, i całe szczęście.
A Pożal się Boże planowałem do propozycji w przyszłości, nie wiedziałem, że tak śledzisz jej utwory
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Na mycharts.pl jest dział z singlowymi nowościami. Wszystkie odsłuchuję (chociaż większość we fragmentach, bo dbam o swoje uszy).AlekOb pisze: pt paź 23, 2020 10:17 pm A Pożal się Boże planowałem do propozycji w przyszłości, nie wiedziałem, że tak śledzisz jej utwory![]()
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Po tak świetnym wyniku Roxette w nowościach i bardzo wysokim debiucie tydzień temu, można się było spodziewać takiego numeru 1. Dzięki za dziś i do przeczytania w tym miejscu za tydzień 
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Jak na forumowy to jak najbardziej OK.
-
AlekOb
- Posty: 4606
- Rejestracja: czw lip 16, 2020 11:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2011
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
Jakoś kompletnie zapomniałem o tych Petach.
Roxette w sumie spodziewałem się, że wejdą na 1. po paru przesłuchaniach strasznie wkręcił mi się ten motyw gwizdany, widzę, że chyba nie tylko mnie
Dzięki za dziś i do następnego
Roxette w sumie spodziewałem się, że wejdą na 1. po paru przesłuchaniach strasznie wkręcił mi się ten motyw gwizdany, widzę, że chyba nie tylko mnie
Dzięki za dziś i do następnego
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
świetna sprawa te single tamkajman pisze: pt paź 23, 2020 10:19 pmNa mycharts.pl jest dział z singlowymi nowościami. Wszystkie odsłuchuję (chociaż większość we fragmentach, bo dbam o swoje uszy).AlekOb pisze: pt paź 23, 2020 10:17 pm A Pożal się Boże planowałem do propozycji w przyszłości, nie wiedziałem, że tak śledzisz jej utwory![]()
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
VILKI pisze: pt paź 23, 2020 10:10 pm czy do tej pory zwycięzca zdobył aż 97 głosów? pewnie kacper będzie wiedział![]()
Jest dokładnie tak jak napisał 498341. Tylko te dwie piosenki miały 97 punktów, tyle że Kazik to zrobił w trzecim tygodniu swojej obecności na szczycie. Na podium najwyższych zdobyczy punktowych na 1. miejscu naszej Listy są też ex aquo Scorpionsi (oni taki wynik osiągnęli za pierwszym razem) i Stonesi (tutaj taki wynik nastąpił za drugim razem) - 90 punktów.
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Wisielec - finał
Gratuluję laureatom! Byliście lepsi ode mnie, bo ja odgadłam dopiero po ... 5 podpowiedzi. I moja mina, jak już wiedziałam jakie jest rozwiązanie, była z tych bezcennych i opadających, bo ... rozwiązania szukałam wśród wykonawców obecnych na TFP. Djjack'u dziękuję za pozdrowieniadjjack pisze: pt paź 23, 2020 9:48 pm Czas ogłosić listę zwycięzców (w nawiasie - po której literce odgadli)
Kruklanki (3)
TStudent (4)
jollyroger72 (4)
lady - (4)
AlekOb (4)
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
1. Mój zdecydowany nr 1 to forowy (może być i forumowy - nazwa bez znaczenia) łącznik (SNIE) - trudna wymagająca, ale jaka satysfakcja jak już się po tych bojach, wylanej krwi i zalewaniu się łzami dojdzie do rozwiązaniadjjack pisze: pt paź 23, 2020 10:10 pm1/ Forowy łącznik - było kilka obrazków i trzeba było znaleźć coś, co je wszystkie łączyło (1 edycja)AlekOb pisze: pt paź 23, 2020 10:06 pm Po nazwach jakoś tak nie kojarzę tych zagadek. Najbardziej chyba mi się podobała ta z obrazkami![]()
2/ Jaka to piosenka - to miks nagrań do odsłuchania i do odgadnięcia. Z ich tytułów albo wykonawców należało wybrać słowo/słowa i ułożyć nowy tytuł (2 edycje)
3/ Midas/Mama Said - z liter odgadniętych na podstawie obrazka trzeba było ułożyć tytuł piosenki (1edycja)
4/ Who is it - puzzle (2 edycje)
5/ Wisielec - to było dzisiaj (1 edycja)
6/ Wykreślanka - w diagramie z literami należało znaleźć i wykreślić ukrytych artystów. A nieskreślone litery układały się w końcowe hasło (1 edycja)
2. Wykreślanka - łatwa, ale technicznie gorzej, bo mazakiem po ekranie, choć mam drukarkę, ale z lenistwa ekologicznego (po co marnować papier na chwilę zabawy, a jeszcze trzeba wstać, podłączyć kabelki, poklikać, a mazak był pod ręką)
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
a dziękuję bardzoVILKI pisze: pt paź 23, 2020 8:03 pm
31 . 31 . 07 . The Waterboys - WHY SHOULD I LOVE YOU? 32/5
https://www.youtube.com/watch?v=-S4SSwWCbs0
i najbardziej pechowy ostatnio utwór dedykujemy SANTOSZOWI który to 27 października będzie obchodził swoje urodziny!!
wszystkiego co najlepsze![]()
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Wisielec - finał
no przecież jesteś artystką (parapety lśnią do dziś)gioconda2 pisze: pt paź 23, 2020 11:56 pm
bo to jednak artyści powinni być, takie dziwne uczucie być rozwiązaniem zagadki...
- VILKI
- Posty: 10811
- Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
- Lokalizacja: kaszuby
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
ale jest możliwość że jak wejdzie do top 30 to tylko na tydzieńsantosz pisze: sob paź 24, 2020 12:41 am
a dziękuję bardzoniestety w tym roku kolejna zmiana kodu, już niedługo nogami do przodu
co do Waterboys, no właśnie, aż Sepulturę wreszcie zdetronizowałem, by pomóc tej wspaniałej piosence Waterboysów wejść do top 30 i znowu się nie udało (o ile pamiętam to Ty zgłaszałeś ten utwór), zrobiłem co mogłem, teraz inni muszą się przyłożyć, jak nie wejdzie do podstawowego to coś sobie zrobię ... np. zrobię sobie kilka fejkowych kont i wywinduję ich na pierwsze miejsce
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Wisielec - finał
To tylko jednorazowy amatorski epizod. A parapety czyściłam na Wildzie (czyli tam, gdzie mieszka szatan) blisko Ceglorza.
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
ta piosenka nie mogła zająć innego miejscatemik3 pisze: pt paź 23, 2020 10:05 pm PODSUMOWANIE 20 WYDAŃ TRÓJKOWEJ FORLISTY PRZEBOJÓW :
69. 25 4 22 1 Jessie Ware - WHAT'S YOUR PLEASURE?
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: Trójkowa Foralista Przebojów #20
nie ma takiej opcj, w ruch pójdą fejkowe konta i jużVILKI pisze: sob paź 24, 2020 7:24 amale jest możliwość że jak wejdzie do top 30 to tylko na tydzieńsantosz pisze: sob paź 24, 2020 12:41 am
a dziękuję bardzoniestety w tym roku kolejna zmiana kodu, już niedługo nogami do przodu
co do Waterboys, no właśnie, aż Sepulturę wreszcie zdetronizowałem, by pomóc tej wspaniałej piosence Waterboysów wejść do top 30 i znowu się nie udało (o ile pamiętam to Ty zgłaszałeś ten utwór), zrobiłem co mogłem, teraz inni muszą się przyłożyć, jak nie wejdzie do podstawowego to coś sobie zrobię ... np. zrobię sobie kilka fejkowych kont i wywinduję ich na pierwsze miejsce
![]()