one mają super echolokację, nie sądzę aby wpadały w okna.Kruklanki pisze: pt maja 01, 2026 8:44 pm Te nietoperki co roku mnie wlatywać do mieszkania chyba podczas pogoni za tymi komarzycami...
Fajnie słucha się listy, nie notując jej. Coś sobie plumka w tle.