Sorki, nie zaglądałam mu w paszport
Bo ja tu nie gram i nie śpiewam, dlatego nie możesz na mnie głosować
A Joe czeka
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
Sorki, nie zaglądałam mu w paszport
Bo ja tu nie gram i nie śpiewam, dlatego nie możesz na mnie głosować
Już jest.
Bo dawno nie głosowałem i nie pamiętałem o takich ustaleniach w regulaminie.
A ja myślałem, że to zespół.
Trochę zer też pamiętam.konwicki1980 pisze: wt sty 04, 2022 12:56 am Zwykle bluesowe kawałki dostają u mnie od 0,5 pkt do 2 więcej niż dowolny mój u Ciebie
Chyba ta Louane, która u mnie punktowała też u niej nie wypadła źle.
No nie, akurat myślę, że nikt, kto się jako tako orientuje, kim był to wie, że był Belgiem. I znający się na sporcie wiedzą, że Mercx też nim był, a i znający Vayę też wiedzą, z jakiego kraju to zespół.
Wolałbym jednak, żeby nie było to zbyt częste, bo jednak takie głosy są mniej czytelne i większe ryzyko pomyłki
Też nie wiem, ale widzę, że przynajmniej puste 3 wyleciało, więc nie ma tematu.jollyroger72 pisze: wt sty 04, 2022 10:29 am PS. Po co w ogóle tak mieszać? Ani to dowcipne, ani poważne![]()
Znam zespół a cały czas żyłem w przekonaniu, że są holendry a nie belgi
Nie pamiętam tego, ale pamiętam, że pisze się Niedźwiecki
To bear jest Belgiem?
Tak, pamiętam.
Dla SDM mogłabyś być łaskawsza, wychwalają przecież Twoją Krainę. Chociaż z drugiej strony, im mniej wychwalania, mniej turystów, to lepiej dla przyrody i dla Was.lady pisze: pn sty 03, 2022 8:42 pm 3. 4,0 black midi - JOHN L
3,0 Stare Dobre Małżeństwo - SCHRONISKO ANIOŁÓW - kraina łagodności. Nie przepadam, ale czasem można posłuchać.
Pewnie, że lepiej dla przyrody, ale pociągów z dobrym dojazdem brak chociaż do Zagórza (ode mnie to trza się i tak znowu w Krakowie przesiadać), bo z Zagórza to może i by się jako tako dojechało albo nawet doszło.gioconda2 pisze: czw sty 06, 2022 3:55 pmChociaż z drugiej strony, im mniej wychwalania, mniej turystów, to lepiej dla przyrody i dla Was.![]()
Dałbym ci pewną bardzo pozytywną emotkę, ale nie jestem z telefonu.lady pisze: czw sty 06, 2022 6:44 pmTStudent - z Zagórza to już luzikiem można do mnie przyjść. Mi to zajmowało średnio godzinę i piętnaście minut spacerkiem