Re: Trójkowa Foralista Przebojów #17
: sob wrz 26, 2020 6:56 pm
KISSINSKY - Nie ma szczęśliwej miłości - https://www.youtube.com/watch?v=Raa7qZi ... Rjllt1jcuU
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Mimo wszystko jednak bez przesady, nabijamy się wszyscy z naszych zgłoszeń Kazika nabijając się w ten sposób z nas samych, ale ostatecznie każdy ma jednak prawo zgłaszać co chce4989341 pisze: sob wrz 26, 2020 6:12 pm kolejny kazik![]()
z tym też nie można było poczekać?
jedna piosenka dopiero co awansowała do top30. następna zadebiutuje za tydzień może w poczekalni.
mało Krzyśka?
![]()
![]()
![]()
Co jeszcze kochani wymyślicie? Nie porównujmy Alanis (były4), BJ (3), PSB (3), do Kazika co ma chyba już 6, Daria 5?, Zalew 5?. Każdy może takie porównania przedstawiać, ale ja się pytam po co? Jak masz ochotę dodawać wszystko od Coldplaya czy kolejne Darii to masz prawo, dodawaj, wszystko i tak musi przejść przez sito eliminacji a jak przejdzie to zamrażarka przyjmie kolejne utwory. Nie rozumiem nabijania postów, dla zasady?Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować![]()
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie?![]()
Jakiej nagonki? Przecież on tym forum "noszony" jest wręcz na rękach.Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować![]()
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie?![]()
Niestety o Krzyśku już wspominałem, że Annuszka jest w mojej opinii tylko dobrym utworem, Zabawa nie podoba mi się, a zacytowany utwór pisałem, że jest jedynym świetnym dla mnie utworem z albumu. Albumu, który tak na chybił trafił wysłuchałem w zeszłą niedzielę wieczorem, po TOPnowościowej sesji przesłuchań. I albumu, którego właśnie zamykacz trafił dosłownie prosto na moją listę. Poza tym zawsze jest jakaś szansa, że ten utwór nie przejdzie, tym bardziej że widzę pewne minimum dwa zera (chociaż w przypadku jednego może być jakaś iluzoryczna szansa nawet i na jedynkę).4989341 pisze: sob wrz 26, 2020 6:12 pm z tym też nie można było poczekać?
jedna piosenka dopiero co awansowała do top30. następna zadebiutuje za tydzień może w poczekalni.
mało Krzyśka?
Zabawa jest trzecim singlem na liście, a nic spoza singli nie było
Ja nic z Kazika nie mam zamiaru zgłaszać. Z albumu nic mi się tak nie podoba, jak 25 lat (które swoją drogą wróciło do podstawowej dziesiątki suplementu do mojej listy). Jak będzie coś z ProFormą i mi się spodoba, pomyślęgioconda2 pisze: sob wrz 26, 2020 6:31 pm Właśnie doszłam do takich przemyśleń, że regulaminowym obowiązkiem każdego głosującego na TFP jest zgłoszenie min. 1 Kazika i 1 Krzysztofa Zalewskiego. A, że wcześniej zgłosiłam "Tylko nocą", to zgłaszając teraz Kazika obie powinności mam z głowy![]()
![]()
![]()
Ta? A co zgłosiłeś? Nie czwarty?TStudent pisze: sob wrz 26, 2020 9:50 pm
Zabawa jest trzecim singlem na liście, a nic spoza singli nie było![]()
No z tym Coldplayem i Darią to tutaj akurat użyłem ironiitemik3 pisze: sob wrz 26, 2020 8:00 pmCo jeszcze kochani wymyślicie? Nie porównujmy Alanis (były4), BJ (3), PSB (3), do Kazika co ma chyba już 6, Daria 5?, Zalew 5?. Każdy może takie porównania przedstawiać, ale ja się pytam po co? Jak masz ochotę dodawać wszystko od Coldplaya czy kolejne Darii to masz prawo, dodawaj, wszystko i tak musi przejść przez sito eliminacji a jak przejdzie to zamrażarka przyjmie kolejne utwory. Nie rozumiem nabijania postów, dla zasady?Kuba1201 pisze: sob wrz 26, 2020 7:15 pm Już wcześniej nie rozumiałem tej nagonki na Kazika, a teraz to już w ogóle przesada, tym bardziej, że to wygląda tak, jakby zostało to zrobione celowo po to, żeby sprowokować![]()
A Nicoletta jeszcze zapomniała o Bon Jovi
No to ja może w takim razie zgloszę wszystkie utwory z ostatnich płyt Coldplay i Darii Zawiałow, które nie były na LP3 i tutaj. Dlaczego nie?![]()
Owszem czwarty utwór ale na pewno nie czwarty singiel. To co zgłosiłem, nigdy nie było singlem, tylko po prostu ogólnodostępnym utworem z albumu. Widać teraz możemy niemal za darmo słuchać całych albumów i to na YT. Takie czasy
Nie limit, tylko jak jest w danym wątku jakiś mega offtop, albo na przykład jak pisze się post pod postem w dyskusji, to faktycznie są to przypadki przysłowiowego "nabijania postów".Nicoletta pisze: sob wrz 26, 2020 10:16 pm Ja natomiast nie rozumiem co to znaczy "nabijanie postów". Już któryś raz to padło. Czy w regulaminie jest jakiś limit postów dziennie? Aż strach coś pisać.
VILKI pisze: ndz wrz 27, 2020 2:53 pm mi tam nie przeszkadza co kto zgłasza a jedynie po prostu ...dziwi. taki Kazik czy Zalef np co z tego że u nas liźnie ze dwa tygodnie na liście a może za jakiś czas utwór ten ukaże się na singlu i zrobi karierę a u nas już będzie po ptakach i będziemy sobie pluć w brodę że nie zrobił większej karieryja z reguły głosując w topie nowości (nie na foraliście) kieruje się tym czy utwór jest oficjalnym singlem czy nie. zwłaszcza jeśli chodzi o artystów zasłużonych (chociaż są wyjątki)
![]()

Dla mnie akurat największym walorem foralisty jest to, że nie musimy się ograniczać do singli, tylko każdy może zgłosić co mu w duszy gra. O wytwórniach, które często wbrew woli twórcy decydują co ma iść do szerokiej dystrybucji, wiemy swoje. Zresztą dziś nie ma już singli (w sensie nośników) więc przyjęło się określenie utwór promocyjny. Już samo określenie utwór promocyjny wzbudza moją nieufność, bo wiem, że bez względu na jego walory artystyczne ma przede wszystkim trafić w uśrednione gusta jak największej rzeszy odbiorców. Ocyzwiście przy ocenianiu piosenek nie ma dla mnie żadnego znaczenia czy utwór jest singlem (pomocyjnym), czy też nie. Liczy się tylko to czy mi się podoba.VILKI pisze: ndz wrz 27, 2020 2:53 pm ja z reguły głosując w topie nowości (nie na foraliście) kieruje się tym czy utwór jest oficjalnym singlem czy nie
oczywiścieTStudent pisze: ndz wrz 27, 2020 4:33 pm Zresztą: są przypadki, gdzie single czytaj utwory promocyjne są przysłowiowym crème de la crème całego albumu (jak u Kasi Lins czy nawet Alanis)
To jest dokładnie to samo, co ja od dawna głoszę. Dlatego też cieszę się, że mogę zgłaszać co chcę. Bo raczej wielbicielem singli/u.p. nie jestem, w większości przypadków odbieram je jako słabsze utwory z płyty, nie wspominając już o tym, że są płyty, z których żadnych singli/u.p. nie ma.santosz pisze: ndz wrz 27, 2020 4:18 pm Już samo określenie utwór promocyjny wzbudza moją nieufność, bo wiem, że bez względu na jego walory artystyczne ma przede wszystkim trafić w uśrednione gusta jak największej rzeszy odbiorców.
Alku - drugie oczy czuwająAlekOb pisze: pn wrz 28, 2020 12:05 am ^^^
Ten utwór już był proponowany dwukrotnie i dwukrotnie się nie dostał. W sumie nie wiem czy można trzeci raz...![]()