Co macie na myśli z tą grą? Powiedział na koniec "do usłyszenia, mam nadzieję, kiedyś..."
Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
grzes208
- Posty: 54
- Rejestracja: wt paź 26, 2010 9:28 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 745
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"Ale to był przebój Listy Przebojów Programu Trzeciego. pamiętają Państwo?" - jaki tupet

- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
A mnie się podobało, w sedno. Najpierw o utworze Beatles , że redaktor nie wie czemu mix 2019, że Piotr Metz na pewno by wiedział a po utworze przypomniał sobie, że utwór był skomponowany , bo gubernator w stanach nie wygrał czy coś w tym stylu . I podsumowanie, że o politykach nikt nie pamięta a utwory zostają. Jaka tu gra pytam ????
- zbyszu
- Posty: 10318
- Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
- Lokalizacja: Warmia / Mazury
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Strzyczkowski: "trzymam za rękę umierającą..."
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Do Classics Gurvitzazbyszu pisze: śr maja 20, 2020 3:41 pm "Ale to był przebój Listy Przebojów Programu Trzeciego. pamiętają Państwo?" - jaki tupet![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
-
szakal35
- Posty: 1044
- Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
- Lokalizacja: Reda
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Uff, już się o niego bałem.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
I tak nie będzie czego puścić. Lepiej niech będzie bez emisji.pbd2 pisze: śr maja 20, 2020 1:00 pm Oni naprawdę mogą nie znaleźć prezentera na 1999 LP3/2 neoLP3. Nawet nie dlatego, że nikt nie chce, tylko dlatego, że nikogo już nie będzie w budynku... :-/
Akurat Metz też wypowiedział.8azyliszek pisze: śr maja 20, 2020 1:00 pm Zmuszając się by codziennie chodzić do mojej harówy-roboty, ja tam się wcale nie dziwię np. Metzowi że zostaje.
Kwestia czasu...szakal35 pisze: śr maja 20, 2020 1:08 pm Czekam jeszcze tylko na decyzję Strzyczkowskiego. To ostatnia postać w Trójce, dla której mógłbym ją jeszcze kiedyś włączyć.
To da się zrobić, ale chyba przywrócenie choćby i tych, którzy odeszli niedawno jest niewykonalne...mikrobi pisze: śr maja 20, 2020 1:32 pm No chyba, że faktycznie Kowalczewski jednak zrezygnuje (nie tyle w poczuciu winy, co raczej w poczuciu krzywdy) a dyrektorem zostanie np. Jakub Strzyczkowski i dostanie misję namawiania kolegów do zmiany decyzji.
Nie rób tego!kajman pisze: śr maja 20, 2020 2:05 pm I zostaje lista, którą jednak część osób nadal będzie słuchać. Ja zamierzam.
Pewnielady pisze: śr maja 20, 2020 2:26 pm Cóż, czekam do piątku by się przekonać czy Listy jeszcze da się słuchać. I nie chodzi mi o to ile będzie na niej koszmarów![]()
No żebyś wiedział. Chociaż ostatnio nie miałem specjalnie okazji (a miałem może przed pandemią), żeby słuchać poranków z Marcelem, to jednak go lubiłem.
Brawa dla Ivony!santosz pisze: śr maja 20, 2020 3:09 pm Według nieoficjalnych informacji od jutra wszystkie audycje w Trójce poprowadzi lektor IVONA
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"Co to będzie dalej?" - dobre pytanie Słuchacza, ale Pan Kuba po nim tylko podgłośnił Zaz. Nie dziwię się w sumie...
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Czyli jest jeszcze grono słuchaczy, ktorzy słuchają,dzwonią, płaczą. Ciekawe jak zagłosują w wyborach prezydenckich.
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Nie no, 1999 notowania trzeba wysłuchać. Tak jak pierwszy odcinek nowego Top Geara
Albo pierwszy poprowadzony przez Norbiego teleturniej 
A tak na serio to mam nadzieję, że Baron właśnie czeka do piątku, żeby tam się pożegnać i oznajmić, że to było ostatnie notowanie listy. Tak powinien zrobić.
A tak na serio to mam nadzieję, że Baron właśnie czeka do piątku, żeby tam się pożegnać i oznajmić, że to było ostatnie notowanie listy. Tak powinien zrobić.
-
JaceK
- woźny-konserwator
- Posty: 10250
- Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
- Lokalizacja: Kraków, Galicja
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Zbyszu, jezdem 'za!'zbyszu pisze: śr maja 20, 2020 3:31 pmJak dla mnie zwycięzca Srebrnych Ust w tym roku: "Piotrze, dopilnuj, aby piosenka, o której rozmawialiśmy, nie była na Antenie".
- obserw99
- Posty: 5413
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Piotr Baron poprowadzi ten ostatni "Kosmos 1999"?EVENo pisze: śr maja 20, 2020 4:05 pm Nie no, 1999 notowania trzeba wysłuchać. Tak jak pierwszy odcinek nowego Top GearaAlbo pierwszy poprowadzony przez Norbiego teleturniej
A tak na serio to mam nadzieję, że Baron właśnie czeka do piątku, żeby tam się pożegnać i oznajmić, że to było ostatnie notowanie listy. Tak powinien zrobić.
-
JaceK
- woźny-konserwator
- Posty: 10250
- Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
- Lokalizacja: Kraków, Galicja
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"W życiu zawsze trzeba wolnym być..." Marek Jackowski.
Kuba daje na antenę słuchaczy raczej bez cenzury, na 'żywca'... bez komentarza.
Kuba daje na antenę słuchaczy raczej bez cenzury, na 'żywca'... bez komentarza.
- adameria
- Posty: 12810
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Przeciw, bądź pewien.
Co nie zmienia faktu, że "wieś" zrobi swoje, moim skromnym zdaniem.
Nie chcę tutaj nikogo obrażać - chodzi mi wyłącznie o miejsce zamieszkania, a nie jakieś pejoratywne znaczenie.
Jak będziecie kiedyś jeszcze szli do wyborów jakichkolwiek - to pamiętajcie od tych dniach. Ja ich nigdy nie zapomnę...
Słuchacze płaczą, jeden po drugim...
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Hej.
A ja tak sobie myślę, że Balonik jeszcze nie rzucił papierami, bo w piątek po 19 wejdzie do studia włączy Kazika, zapętli i wyjdzie.
Ma jeszcze ostatnią misję do wykonania.
A ja tak sobie myślę, że Balonik jeszcze nie rzucił papierami, bo w piątek po 19 wejdzie do studia włączy Kazika, zapętli i wyjdzie.
Ma jeszcze ostatnią misję do wykonania.
- bobby-x
- Posty: 13429
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Słuchacz dzwoni "kto nam w tym roku zaśpiewa w grudniu Karpia"
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
No już ostatniego nie śpiewali dziennikarze Trójki. Musiało już wtedy być nieciekawie.
-
pbd2
- Posty: 1298
- Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
- Lokalizacja: Lublin
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"The day the Trojka died..." 
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
będzie instrumentalny albo bez emisji...mikrobi pisze: śr maja 20, 2020 4:22 pm No już ostatniego nie śpiewali dziennikarze Trójki. Musiało już wtedy być nieciekawie.
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
"Piotr Baron dla DZ. Legenda Trójki ze Śląska nie poprowadzi już Listy Przebojów PR 3"
https://dziennikzachodni.pl/piotr-baron ... 3-14981675
https://dziennikzachodni.pl/piotr-baron ... 3-14981675
Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
Ostatnie minuty są jak żywa księga kondolencyjna. Pogrzeb "3"...