13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
59 * 70 * 3 --> ANNA JANTAR - "Nic nie może wiecznie trwać". (1979)
max: 59 (dzisiaj)
max: 59 (dzisiaj)
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Co to jest wapowanie?
Uu, jakie srogie dicho
Uu, jakie srogie dicho
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
A tej piosenki nie śpiewał Podsiadło na którymś MG?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ależ mocna godzina.
Kolejne 10.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Znowu Budka, ale tym razem jako zespół akompaniujący. W tym roku w ramach hołdu dla Lipki zagłosowałem i na tę jego kompozycję.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Niestety tak.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
proponuję pisać: 2020.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
nadal palę też zwykłe, spokojnieLemmy pisze: sob maja 02, 2020 2:43 pmco skłoniło Cię do tak skandalicznego kroku jak wapowaniekrzysiek83 pisze: sob maja 02, 2020 2:42 pmgdy palę hybrydowo, to więcej wapuję z pewnością przy topie, bo prawie cały czas.![]()
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Śpiewał, śpiewał.
I tamta wersja chyba bardziej mi się podobała. Tu aranżacja jest ciężka do przyswojenia.
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Anna Jantar mocne 1,5. Ocenę zaniża muza disco
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dlaczego? Skoro przy Bilińskim wytrwałem...
Budka sama na dziewięć, a Jantar na trzy. 339/54=6,28.
- krzysiek83
- Posty: 7406
- Rejestracja: sob paź 04, 2008 8:34 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1995-2014
- Lokalizacja: Lublin
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
inhalowanie się chmurką z e-papierosa
dobre dicho
- Lemmy
- Posty: 1220
- Rejestracja: pt mar 08, 2013 11:13 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: jakiegoś czasu
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
rozumiem... i nie rozumiemkrzysiek83 pisze: sob maja 02, 2020 2:46 pmnadal palę też zwykłe, spokojniewiesz, oszczędność czasu i pieniędzy, nie trzeba wychodzić na zewnątrz, można też po kryjomu w pracy wziąć kilka buchów, raczej nikt mi nic nie powie w biurze, a zdalnie to non stop
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Dinotopia to coś innego niż DinoTop, o którym piszę. Nie wiem czy to samo mamy na myśli, dlatego chcę się upewnić.
Właśnie podali wiadomość, że nie żyje Piotr Nowak z Breakoutu, ostatnio lider swojego zespołu Piotr Nowak Band
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Breakout na 10
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Wydawało mi się, że tego utworu też nie trawisz.
Co ciekawe, choć to nie jest utwór na 10 z mojej strony, dostał ode mnie głos.
Oczywiście poprzedni, wiadomo.
Breakout dobry.
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Ten Breakout może być, ale uczta w ich wykonaniu dopiero będzie.
Przykra wiadomość. Kojarzę, że mieli nagrywać coś w pozostałym składzie.lady pisze: sob maja 02, 2020 2:48 pm Właśnie podali wiadomość, że nie żyje Piotr Nowak z Breakoutu, ostatnio lider swojego zespołu Piotr Nowak Band![]()
Ostatnio zmieniony sob maja 02, 2020 2:51 pm przez Neo01, łącznie zmieniany 1 raz.
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
58 * 72 * 13 --> BREAKOUT - "Kiedy byłem małym chłopcem". (1971)
max: 31 (2009)
max: 31 (2009)
- Lemmy
- Posty: 1220
- Rejestracja: pt mar 08, 2013 11:13 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: jakiegoś czasu
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
d e l t a w i s ł y b l u e s
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Tak, tak, z przyzwyczajenia piszę Dinotopia, dlatego że był kiedyś taki serial dokumentalny
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Misie lubią dzieci.obserw99 pisze: sob maja 02, 2020 2:33 pm Byłem w Bieszczadach w szkole średniej na 5 dniowej wycieczce w 1989r. Było super ale misia nie spotkałem.
Słuchajcie, a Czas nas uczy pogody, grali?
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeszcze nie.
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
no właśnie jeszcze nie czyli zapowiada się spory awans
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: 13. Polski Top Wszech Czasów - 1-2.05.2020 (24h)
Jeszcze nie grali.
Bardzo przyjemny pan Grechuta (kolejny).