Był na 9Lukaszenka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pm To co tam wypadło z najwyższej pozycji?
Hotel California był?
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
-
LokiWawa
- Posty: 5279
- Rejestracja: śr wrz 02, 2015 1:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: notowania 1016.
- Lokalizacja: Stolica. I to niejedna.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wolałbym jednak, aby "Jeźdźcy..." byli wyżej od rapsodii.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
The End mogłoby być w miejsce Jezdźców
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Był, chyba Maanam najbardziej poszkodowany.Lukaszenka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pm To co tam wypadło z najwyższej pozycji?
Hotel California był?
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jedyna opcja do zaakceptowania
-
santosz
- Posty: 4931
- Rejestracja: pt wrz 05, 2014 7:33 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1994
- Lokalizacja: Czech Republic
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mimo wszystko top 10 jednak zabetonowane
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Najlepszy utwór na podium tylko na trzecim. No ale za słowa tylko 7 ode mnie (a taka seria była).
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mam podobnie, może niekoniecznie nienawidzę, ale niekoniecznie lubieNicoletta pisze: śr sty 01, 2020 9:27 pm De dors w trójce.... Świat się kończy. Nie cierpię ich bardziej niż dżemu....
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Głosowałem na Jeźdźców i na The End - niestety, tego drugiego numeru zabrakło...
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Z pierwszej 10 mocno spadł AgainLukaszenka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pm To co tam wypadło z najwyższej pozycji?
Hotel California był?
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 9:39 pm przez zielonakoniczynka, łącznie zmieniany 1 raz.
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Teraz to już tylko purpura
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jak będzie w TV to będę miał szansę. Może kiedyś się doczekam.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pmWiedźmin obejrzany?mateusz15 pisze: śr sty 01, 2020 9:34 pm Uff, właściwa kolejność na podium. Bałem się tych Doorsów. Dla mnie najsłabszy numer w top10.![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja również tak głosowałem.August pisze: śr sty 01, 2020 9:38 pm Głosowałem na Jeźdźców i na The End - niestety, tego drugiego numeru zabrakło...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
I BIA na 14, może nie mocno ale jednakzielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 9:38 pmZ 10 mocno spadł AgainLukaszenka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pm To co tam wypadło z najwyższej pozycji?
Hotel California był?
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jest dostępny na tvp VOD przecieżkajman pisze: śr sty 01, 2020 9:38 pmJak będzie w TV to będę miał szansę. Może kiedyś się doczekam.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pmWiedźmin obejrzany?mateusz15 pisze: śr sty 01, 2020 9:34 pm Uff, właściwa kolejność na podium. Bałem się tych Doorsów. Dla mnie najsłabszy numer w top10.![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dla mnie The End mogłoby być na 1 miejscu.
A tu wypada z listy. Jak to możliwe, że takie Hello I Love You jest wyżej.
A tu wypada z listy. Jak to możliwe, że takie Hello I Love You jest wyżej.
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Było Kill'em All
- Lemmy
- Posty: 1220
- Rejestracja: pt mar 08, 2013 11:13 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: jakiegoś czasu
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
ktoś już rzucał tekst o kilemol, też do wykreślenia
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ale baaaardzo błędnie napisane, nie zaliczyłem
-
Lukaszenka
- Posty: 123
- Rejestracja: czw gru 20, 2018 8:21 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 259
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Mi chodziło o wypad z setkiFOXD pisze: śr sty 01, 2020 9:39 pmI BIA na 14, może nie mocno ale jednakzielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 9:38 pmZ 10 mocno spadł AgainLukaszenka pisze: śr sty 01, 2020 9:36 pm To co tam wypadło z najwyższej pozycji?
Hotel California był?![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Więcej, to też moje głosy
Ostatnio zmieniony śr sty 01, 2020 9:42 pm przez FOXD, łącznie zmieniany 2 razy.
