Głosowanie na 1372 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Yacy pisze:to tak sobie szybciutko przejrzałem wcześniejsze notowanie. Pewnie to nie wszystko

yhy, nie wszystko :-)
Yacy pisze:Ku3a, czy Ty notujesz sobie ilość skojarzeń? Ja po prostu robię to spontanicznie i wydawało mi się że pamiętałem to co "ukryłem". Wydawało mi się ...
nie, nigdy nie liczylem ile tego jest. po prostu konczylem pisanie, gdy uznalem, ze tekst jest juz wystarczająco nasycony.
Yacy pisze:chyba nie tylko komputer powinienem poddać odświeżeniu... Oczywiści że to nie przyppadek Takie "wizualne" skojarzenie, o którym ... zapomniałem.
ha, no wlasnie, mi tez sie zdarza przeoczyc to co sam wczesniej ukrylem przed innymi :-P.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:Tylko każdy sobie sam dla siebie to zostawiał. Dopiero w notowaniu 1366 zaczęło się oficjalne rozszyfrowywanie.
tak jest! :D

krótkie spojrzenie przed pracą i: :)
ku3a pisze:112. notowanie naszej listy przebojów
Głosowanie na 1365. notowanie Listy (...)
Jesli jestesmy juz przy brawach, to nie mniejsze naleza sie dzis zespolowi Lao Che. Zalał nas w tym tygodniu glosami i w piorunujacym tempie wszedl do pierwszej trojki. Czyzby ostrzyli sobie zeby na szczytowstapienie? A to przeciez dzis nowosc w trzydziestce! (...) W sumie mamy dzis 4 nowosci i 2 powroty. Męska muzyka made by Waglewscy dostala swa druga szanse. Czy ją wykorzysta? A czy Hot Chip są gotowi, by w drugim podejsciu osiagnac wiecej niz w pierwszym?.
drugi tekścik zostawiam debiutantom :wink:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Prawie wszystko zostało wyjaśnione, więc ja tylko słówko. ;-)
Zauważyłem, że happysad wyppadł, ale też nie wiem do czego odnosi się "nie dogonił". Chyba, że wytłumaczenie jest najprostsze z możliwych. ;-)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

Yacy pisze:A taki np komentarz do notowania 1965:
Ku3a, to Ty piszesz komentarze aż tak bardzo naprzód? :P co będzie w notowaniu 2000? :wink:

to ja jeszcze dorzucę takie coś, skoro zajmują się tym komentarzem nie_nowicjusze :wink:
ku3a pisze:A czy Hot Chipgotowi, by w drugim podejsciu osiagnac wiecej niz w pierwszym?
abd3mz pisze:ale też nie wiem do czego odnosi się "nie dogonił". Chyba, że wytłumaczenie jest najprostsze z możliwych. ;-)
ja też już zadałam to pytanie ale nikt mi nie odpowiedział :wink:

abd3mz - a Ty pisałeś, że rozszyfrowywałeś [w ukryciu :) ] od początku, gdy tylko zacząłeś czytać komentarze - czyli od kiedy?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:ja też już zadałam to pytanie ale nikt mi nie odpowiedział :wink:
Pomyślałem, że dwójki forowiczów nie zignorują. ;-)
neon.ka pisze:abd3mz - a Ty pisałeś, że rozszyfrowywałeś [w ukryciu :) ] od początku, gdy tylko zacząłeś czytać komentarze - czyli od kiedy?
Odkąd zacząłem głosować. :-) Czasami miałem przerwę, ale to raczej nie z mojej winy... W porównaniu z tym co teraz udaje misie rozszyfrować to wcześniej były jakieś strzępy. ;-)
Awatar użytkownika
stavanger
Posty: 3402
Rejestracja: wt cze 06, 2006 5:36 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 683
Lokalizacja: Poznań

Post autor: stavanger »

prz_rulez pisze:
Martyr pisze:(w takim wielu skleroza :P, ech... trzeba sie leczyc :lol: )
Podobno pojawia się w 25 roku życia... :mrgreen:
Dzięki :wink:
ku3a pisze:
Yacy pisze:Zdaje sie, że abd3mz, Martyr i Neon.ka pierwsi to odkryli
kurde, czyli przez te wczesniejsze tygodnie nikt sie nie zorientowal??!! :shock: nie wierze :-). czyli wysilalem szare komorki, a wszyscy czytali to jak zwykly tekst? :lol:
Ja tam co nieco zauważałem, ale myślałem, ze to jest oczywista oczywistość 8)
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

abd3mz pisze:
neon.ka pisze:ja też już zadałam to pytanie ale nikt mi nie odpowiedział :wink:
Pomyślałem, że dwójki forowiczów nie zignorują. ;-)
oj przepraszam...
nie wiedzialem, ze to sie do mnie odnosilo, bo nie pamietalem, ze takie cos podkreslalem :-P. a wyjasnienie to jest chyba to "najprostsze z możliwych". nie zaznaczylem tego jako nawiazania do piosenki, tylko jako powtorzenia z poczatku zdania - "nas goni czas", takie zgrabne nawiazanie. w sumie to chyba jednak nie trzeba bylo tego podkreslac :-P. przynajmniej mialem jakąś radoche na poczatu, ze mam juz cos podkreslone ;-).
abd3mz pisze:W porównaniu z tym co teraz udaje misie rozszyfrować to wcześniej były jakieś strzępy. ;-)
bo kiedys to byly strzępy :-). dopiero od kilkunastu tygodni ewolucja przyprowadzila komentarze do takiej postaci, w jakiej sa teraz :-).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Przekopawszy sie przez 1364 :wink:, wyłapałam wspomniane przez Yacy'ego smaczki :)
[jak na razie szczegółów nie zdradzam :P ]
To jak, jest odważny chętny, by stawic czoło wyzwaniu? :wink:
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

A co tam, próbujemy, najwyżej będzie nadinterpretacja (u mnie to norma :P)

W pierwszej dziesiatce wspomnienia warte sa jeszcze przede wszystkim 2 rzeczy. W drugim tygodniu na liscie fantastycznym wynikiem popisują sie Plateau i Renata Przemyk. To jest juz pierwsza piatka! Widac, ze teraz malo co nam smakuje jak ta piosenka. Byc moze dogonic ich bedzie chciala Adele, ktora po debiucie na liscie utrzymywala sie na przelomie drugiej i trzeciej dziesiatki, ale teraz uznala, ze o ile utrzymywanie sie na przelomie dziesiatek jest jak najbardziej miłe, o tyle wartoby poprobowac sil w wyzszej lidze. Skok o 11 oczek - imponujacy.

Pewnie kulą w płot ;p
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

a dalej? ... pewnie przerwa na rozdzialik "Nad Niemnem" i wtedy dalsza cześć komentarza (przyjemne z pożytecznym? :P ), tak? :wink: :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

:lol:
Zapomniałem o ostatnim akapicie.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

to co, prz_rulez, bedzie ciag dalszy? :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Tym razem mamy jedynie 3 nowosci i 1 powrot, wszystkie w dolnych rejonach trzydziestki. To jednak dopiero poczatek i na pewno zadne z nich nie bedzie sie poddawac w nastepnych tygodniach, a juz na pewno nie Linkin Park, ktory i na LP3, i na naszej liscie ma silna pozycje. Znowu na punktowanym miejscu ogladamy Travis. Czy juz niedlugo trafi tu z nastepna piosenką? Dla Lizz Wright to prawdopodobnie beda jedyne zdobyte punkty, ale mimo wszystko sie udalo i dlatego dostajemy podziekowania z glebi serca. Natomiast dla ostatniej dzisiejszej nowosci to moze byc poczatek calkiem udanych harcow. Czy istotnie The Futureheads osiagna sukces? Pozostaje sie uzbroic w cierpliwosc i troche poczekac.

p.s. Nie wiem tylko czy oglądam to do Travisa czy do Futureheads :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Ktos jeszcze ma ochote na zagłębianie sie w komentarzu? :P
[jeszcze cos zostało :wink: ]
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

prz_rulez pisze:A czy mówiłeś już Panu Baronowi i sp. z.o.o. na temat mojego pomysłu z wpisywaniem propozycji?
a wiec tak: przy okazji rozszerzenia działki dotyczacej Listy na stronie Trójki, prawdopodobnie (choc byc moze nie od samego poczatku) pojawi sie taka mozliwosc.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:
neon.ka pisze:abd3mz - a Ty pisałeś, że rozszyfrowywałeś [w ukryciu :) ] od początku, gdy tylko zacząłeś czytać komentarze - czyli od kiedy?
Odkąd zacząłem głosować. :-)
o, dziękuję za tą bardzo konkretną odpowiedź :wink: [ale już sama sobie sprawdzę, kiedy to było :) ]
ku3a pisze:oj przepraszam...
nie wiedzialem, ze to sie do mnie odnosilo,
a nie, jeśli o mnie chodzi to to się odnosiło do kogokolwiek, kto znał odpowiedź :) . [i jednak to skojarzenie pozamuzyczne. ok :) . a przy okazji - ja poprosze przy kolejnych rozszyfrowywaniach o wskazywanie na koniec przez autora komentarrza także tych podkreśleń, które były niepotrzebne, bo ja nie zawsze jestem wszystkiego pewna co podkreśliłam sama albo ktoś inny]
ku3a pisze:w sumie to chyba jednak nie trzeba bylo tego podkreslac :-P. przynajmniej mialem jakąś radoche na poczatu, ze mam juz cos podkreslone ;-).
:lol:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:o, dziękuję za tą bardzo konkretną odpowiedź :wink: [ale już sama sobie sprawdzę, kiedy to było :) ]
W takim razie przepraszam, bo nie wiedziałem że tak szczegółowej odpowiedzi oczekujesz. ;-) [Na swoje usprawiedliwienie mam to, że ja też nie wiem kiedy to było. Chętnie się dowiem. :-) Przy okazji małe pytanie do ku3y. Czy miałem jakąś przerwę w głosowaniu?]
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

mysle, ze nie, ale sprawdzic musialbym dopiero w niedziele, bo odpowiedni plik mam tylko w domu
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

ku3a pisze:a wiec tak: przy okazji rozszerzenia działki dotyczacej Listy na stronie Trójki, prawdopodobnie (choc byc moze nie od samego poczatku) pojawi sie taka mozliwosc
Nie wierzę... To zbyt piękne, żeby mogło być prawdziwe :lol:
Ale pewnie i tak nie będą tego brać pod uwagę...
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

ku3a - w takim razie odpowiesz mi przy okazji pytania dotyczącego innego pliku. ;-)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

abd3mz pisze:W takim razie przepraszam, bo nie wiedziałem że tak szczegółowej odpowiedzi oczekujesz. ;-) [Na swoje usprawiedliwienie mam to, że ja też nie wiem kiedy to było. Chętnie się dowiem. :-)
niedawno napisałeś, że zacząłeś rozszyfrowywać od momentu gdy zacząłeś czytać wątek, czyli głosować. więc tyle to już wiedziałam :wink: .
[Twój debiut - głosowanie na not. 1342, połowa października 2007].
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:[Twój debiut - głosowanie na not. 1342, połowa października 2007].
Dzięki. :-) [A tak w ogóle to do czego potrzeba jest Ci ta informacja? Przygotowujesz jakieś podsumowanie? ;-)]
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Nikt nie zgłosił chęci.. wiec moze dodam to, co ja zauważyłam :wink:
z pierwszego akapitu:
Yacy pisze:Komentarz do not. 1364:
Trzy jedynki kolejno - oto nasze dzisiejsze notowanie. A trzeba przyznac, ze bylo to prawdziwie swiateczne notowanie! To byl faktycznie wielki tydzien dla naszej listy, znowu pobite zostalo kilka rekordow! Przede wszystkim rekord osob glosujacych :!: (...)
prz_rulez pisze:A co tam, próbujemy, najwyżej będzie nadinterpretacja (u mnie to norma :P) (...)
Pewnie kulą w płot ;p
wcale nie
poszło Ci całkiem nieźle :) Brawo! :D
i dalej tekścik:
prz_rulez pisze:W pierwszej dziesiatce wspomnienia warte sa jeszcze przede wszystkim 2 rzeczy. W drugim tygodniu na liscie fantastycznym wynikiem popisują sie Plateau i Renata Przemyk. To jest juz pierwsza piatka! Widac, ze teraz malo co nam smakuje jak ta piosenka. Byc moze dogonic ich bedzie chciala Adele, ktora po debiucie na liscie utrzymywala sie na przelomie drugiej i trzeciej dziesiatki, ale teraz uznala, ze o ile utrzymywanie sie na przelomie dziesiatek jest jak najbardziej miłe, o tyle wartoby poprobowac sil w wyzszej lidze. Skok o 11 oczek - imponujacy.
jak dla mnie w tym fragmencie wystarczyło zaznaczyc "smakuje jak" i "dogonić". a co myslą pozostali detektywi? :wink:
prz_rulez pisze:Tym razem mamy jedynie 3 nowosci i 1 powrot, wszystkie w dolnych rejonach trzydziestki. To jednak dopiero poczatek i na pewno zadne z nich nie bedzie sie poddawac w nastepnych tygodniach, a juz na pewno nie Linkin Park, ktory i na LP3, i na naszej liscie ma silna pozycje. Znowu na punktowanym miejscu ogladamy Travis. Czy juz niedlugo trafi tu z nastepna piosenką? Dla Lizz Wright to prawdopodobnie beda jedyne zdobyte punkty, ale mimo wszystko sie udalo i dlatego dostajemy podziekowania z glebi serca. Natomiast dla ostatniej dzisiejszej nowosci to moze byc poczatek calkiem udanych harcow. Czy istotnie The Futureheads osiagna sukces? Pozostaje sie uzbroic w cierpliwosc i troche poczekac.
(moja interpretacja - zdanie pisane w czasie przyszłym, czekamy na to co sie stanie - future :P )
prz_rulez, czemu zaznaczyłes ten pierwszy "początek"?
prz_rulez pisze:p.s. Nie wiem tylko czy oglądam to do Travisa czy do Futureheads :)
"oglądamy" do Travisa :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:
neon.ka pisze:[Twój debiut - głosowanie na not. 1342, połowa października 2007].
Dzięki. :-) [A tak w ogóle to do czego potrzeba jest Ci ta informacja? Przygotowujesz jakieś podsumowanie? ;-)]
abd3mz, włączył Ci się węch detektywa? :wink:

jeśli nikt z Was sie nie odezwie, to licze na to ze Ku3a zweryfikuje te nawiązania...

a ja juz mam pomysł na sobotnią forumową :)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Martyr pisze:jak dla mnie w tym fragmencie wystarczyło zaznaczyc "smakuje jak" i "dogonić". a co myslą pozostali detektywi? :wink:
Dla mnie też, ale ja ostatnio jestem na zwolnieniu od śledzenia. ;-)

EDIT: O! Widzę, że Martyrka przede mną odpowiedziała. :-)
Martyr pisze:abd3mz, włączył Ci się węch detektywa? :wink:
Ostatnio mam go przytępiony. ;-)
Martyr pisze:a ja juz mam pomysł na sobotnią forumową :)
To może ja od razu zaproponuję, żeby po raz kolejny wykorzystać ku3ę. :P Co Ty na to neon.ko? :-)
ODPOWIEDZ