Rock & Roll Historia Powszechna

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

Czy w poniedziałek bedzie w takim razie 1956 rok?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Pomijając te kilka niezgadzających się minut do końca czerwca audycje w sobotę po 22:00 ?? i w niedzielę po 6:00 ?? były audycjami powtórkowymi z piątków z 11:00.

Od początku lipca audycje w poniedziałek, wtorek i środę mają powtarzać to co było do tej pory czyli dwa skróty (1955-1978) i (1978/9?-2005) oraz audycje od 1955 do 1973 (29 cze) z czego 1968, 1969 i 1970 były w dwóch odcinkach. Będzie to chyba niechronologicznie tylko z przypadku, losowo. A co będzie w piątki to tylko Wielki Brat i super Redaktor Metz wiedzą. Dla mnie powinni sobie darować piątki całkowicie lub też dawać powtórki i zacząć dalszą historię R&R od początku września. A co będzie w soboty i niedziele w wyżej wymienionych godzinach ???

Nie mylisz się Dominiku_fi. Dzisiaj były jakieś uzupełnienia kilku lat tak po kilka - kilkanaście minut ale nie pamiętam których lat bo się mocno zajeżyłem.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

bobby-x pisze:Nie mylisz się Dominiku_fi. Dzisiaj były jakieś uzupełnienia kilku lat tak po kilka - kilkanaście minut ale nie pamiętam których lat bo się mocno zajeżyłem.
A czy te uzupełnienia ktoś wogóle nagrywa, czy raczej nie ma co sobie tym zawracać głowy?
kriso

Post autor: kriso »

Witam.
W związku z tym, iż ten post jest moim pierwszym, konkretnym witam się z Wami serdecznie.

Przeglądając ten temat nie znalazłem w całości drugiego odcinka, nadawanego 19.01.2007 (druga część prologu).
Wobec czego pozwoliłem sobie skleic plik zamieszczony przez jotem3 (Historia_a) z plikiem podesłanym (nie mnie) przez Megalomaniaca 3-owego (Historia_b).
Po usunięciu reklam i spakowaniu można go pobrać z linku poniżej.
http://rapidshare.com/files/48925169/02 ... 1.2007.zip


PS.
Mam nadzieje, że nic nie skonociłem :wink:
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

szczepan29 pisze:Rok 1966

a tu masz rok 1965 w nienagannej jakości
Dziś niechcący usunąłem sobie rocznik 1965 Historii R'n'R czy mógłby ktoś poratować i załadować jeszcze raz ten nienaganny plik od Szczepana29 który jest już nieaktywny...a może sam Szczepan29 podałby link do pliku...

bardzo proszę - chciałem zgrać... a tu teraz brak...
kriso

Post autor: kriso »

Prawdopodobnie to ten sam pliczek ;) (pobrany z osiołka)

http://rapidshare.com/files/49102017/13 ... 4.2007.zip
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

Dzięki za plik ale niestety jest to wersja z dziurami :(

Może znajdzie się ktoś z nie naganną wersją 1965 roku???
kriso

Post autor: kriso »

dominik_fi pisze:
bobby-x pisze:Nie mylisz się Dominiku_fi. Dzisiaj były jakieś uzupełnienia kilku lat tak po kilka - kilkanaście minut ale nie pamiętam których lat bo się mocno zajeżyłem.
A czy te uzupełnienia ktoś wogóle nagrywa, czy raczej nie ma co sobie tym zawracać głowy?
Nagrał kolega mkonst, z alt.pl.trojka. Można je pobrać z linków poniżej.

Audycja nadawana dnia 06.07.2007
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-R&R-7074.html
lub
http://rapidshare.com/files/49500078/25 ... 7.2007.zip

Audycja nadawana dnia 12.07.2007
http://www.plikus.pl/zobacz_plik-R&R-8386.html
lub
http://rapidshare.com/files/49502370/26 ... 7.2007.zip
Awatar użytkownika
Bodeczek
Posty: 1017
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 11:46 am
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Bodeczek »

Megalomaniac 3-owy pisze:Dzięki za plik ale niestety jest to wersja z dziurami :(

Może znajdzie się ktoś z nie naganną wersją 1965 roku???
to może moja?
http://s007.wyslijto.pl/?file_id=05903373208257236637
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Holtek »

Jakies nowe linki ? bo te wygasły...
Ostatnio zmieniony ndz wrz 02, 2007 9:56 pm przez Holtek, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

'Rany Julek'.. jaki odzew?? WIELKIE DZIĘKI DLA WSZYSTKICH!!!
teraz to mogę poprzebierać jak w ulęgałkach... :lol:

BARDZO DZIĘKUJĘ
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Czy słuchaliście Historii rock and rolla w wakacje? Ja wyrywkowo, wydaje mi się, że faktycznie były audycje powtórkowe. Czy wiecie co to było wczoraj w PN 27 sierpnia ??? Głos zapowiadający lata tym razem na początku powiedział "audycja specjalna", słuchałem jednym uchem i było jakoś bardzo dużo o The Doors ale ani razu nie słyszałem zapowiedzi któregokolwiek roku.

Jeśli wczoraj była jakaś audycja której nie było do tej pory to znowu jestem zdziwiony bo myślałem, że założeniem RnR-olla było przedstawienie piedziesięciu kilku audycji chronologicznie od 1955 do 2005 roku w cyklu "zamkniętym" nawet jeśli kilka lat było podwójnie to było to do zaakceptowania. A czy teraz teoretycznie po ostatniej audycji z 2005 rokiem nie będzie 50-100 !! bonusów bo Pan Metz stwierdzi, że coś jeszcze warto dodać i o czymś opowiedzieć ???
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

...jednak był zapowiedziany! ro'c'k? - 1964 [poniżej można odsłuchać]...niechcący nagrało mi się 31min [12:00-12:31]...
http://www.yousendit.com/download/www/U ... Z2swTVE9PQ
...jestem :evil: ...że tak znienacka Metz jakieś suplementy wciska...i pewnie myśli? -... he he he nie nagrają tego ludziska...ciekawe czy ktoś jeszcze coś zarejestrował?
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

...to bestia :evil: :twisted: z 'MECA'!!! !9'66 rok dziś nadał!!! i wersję special...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

To nie był rok 1966 ten który był swego czasu tylko znowu audycja specjalna (tak jak w środę), we wtorek rok 1966 i chyba 1968 a w środę rok 1969 - obydwie były bardzo zadoorsowane. Nie mam nic przeciwko Doors ale to co leci w tym tygodniu nie powinno sie nazywać RnR Historia Powszechna tylko jakiś zlepek przeplatany głównie Doorsami lub po prostu audycja poświęcona zespołowi Doors.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Megalomaniac 3-owy pisze:...jednak był zapowiedziany! ro'c'k? - 1964 [poniżej można odsłuchać]...niechcący nagrało mi się 31min [12:00-12:31]...
http://www.yousendit.com/download/www/U ... Z2swTVE9PQ
...jestem :evil: ...że tak znienacka Metz jakieś suplementy wciska...i pewnie myśli? -... he he he nie nagrają tego ludziska...ciekawe czy ktoś jeszcze coś zarejestrował?
Czy mozesz jeszcze raz wrzucić te pol godziny na yousendit lub na rapshire?
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Holtek »

Właśnie teraz emitowana jest audycja dotycząca roku 1974. Zaskoczyło mnie to, że już emitują rok 1974 :roll: mam nadzieję że ktoś nagra całość albo będzie powtórka.
Ostatnio zmieniony ndz wrz 02, 2007 9:57 pm przez Holtek, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10230
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Nagrywaj, nagrywaj i dokumentuj ten Metzowy burdel. Czy będą powtórki, nie wiadomo !! Audycje miały być (były w piątki) a teraz jak polecą codziennie z każdym następnym rokiem to nie będzie kiedy zrobić powtórek, chyba że cały 2008 rok będą powtarzać ten burdel. Pieknie, pięknie, niech żyje i długo panuje nam Piotr Metz w Programie Trzecim.
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Holtek »

Megalomaniac 3-owy pisze:...jednak był zapowiedziany! ro'c'k? - 1964 [poniżej można odsłuchać]...niechcący nagrało mi się 31min [12:00-12:31]...
http://www.yousendit.com/download/www/U ... Z2swTVE9PQ
...jestem :evil: ...że tak znienacka Metz jakieś suplementy wciska...i pewnie myśli? -... he he he nie nagrają tego ludziska...ciekawe czy ktoś jeszcze coś zarejestrował?
Wrzuć swój plik gdzieś na rapidshare :D
Ostatnio zmieniony ndz wrz 02, 2007 9:58 pm przez Holtek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Megalomaniac 3-owy
Posty: 338
Rejestracja: pt mar 03, 2006 1:48 am
Lokalizacja: Działoszyn

Post autor: Megalomaniac 3-owy »

bobby-x pisze:To nie był rok 1966 ten który był swego czasu tylko znowu audycja specjalna (tak jak w środę), we wtorek rok 1966 i chyba 1968 a w środę rok 1969 - obydwie były bardzo zadoorsowane. Nie mam nic przeciwko Doors ale to co leci w tym tygodniu nie powinno sie nazywać RnR Historia Powszechna tylko jakiś zlepek przeplatany głównie Doorsami lub po prostu audycja poświęcona zespołowi Doors.
Jak dobrze moje ucho 'uchwyciło' to były różne jednak lata 1964 - 1975 takie suplementy, że tak ujmę - przez pryzmat J.Morrisona - wersje specjalne...
bobby-x pisze:
Megalomaniac 3-owy pisze:...jednak był zapowiedziany! ro'c'k? - 1964 [poniżej można odsłuchać]...niechcący nagrało mi się 31min [12:00-12:31]...
http://www.yousendit.com/download/www/U ... Z2swTVE9PQ
...jestem :evil: ...że tak znienacka Metz jakieś suplementy wciska...i pewnie myśli? -... he he he nie nagrają tego ludziska...ciekawe czy ktoś jeszcze coś zarejestrował?
Czy mozesz jeszcze raz wrzucić te pol godziny na yousendit lub na rapshire?
Nie ma najmniejszego problemu - link jest dostępny każdemu... zainteresowanemu tematem

DownloadLink: http://rapidshare.com/files/52224985/Ro ... 30min_.mp3
Holtek pisze:
Megalomaniac 3-owy pisze:...jednak był zapowiedziany! ro'c'k? - 1964 [poniżej można odsłuchać]...niechcący nagrało mi się 31min [12:00-12:31]...
http://www.yousendit.com/download/www/U ... Z2swTVE9PQ
...jestem :evil: ...że tak znienacka Metz jakieś suplementy wciska...i pewnie myśli? -... he he he nie nagrają tego ludziska...ciekawe czy ktoś jeszcze coś zarejestrował?
Wrzuć swój plik gdzieś na rapidshare albo gigasize to połączę go z moim i bedziemy mieć całą audycję :D
TO ZNACZY ŻE MASZ TE BRAKUJĄCE 30min z 27.08.2007r!???!!!??? to klej Waść plik i wrzucaj go w 'mik' :lol:
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Holtek »

Pomyliły mi się lata :D , miałem na myśli pierwsze 30 minut roku 1974, który dziś został wyemitowany. Natomiast Ty masz rok 1964 wydanie specjalne.

Update: Już mam pełny plik :D
Ostatnio zmieniony czw sie 30, 2007 9:46 pm przez Holtek, łącznie zmieniany 1 raz.
mikrobi
Posty: 799
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Post autor: mikrobi »

bobby-x pisze:Nagrywaj, nagrywaj i dokumentuj ten Metzowy burdel. Czy będą powtórki, nie wiadomo !! Audycje miały być (były w piątki) a teraz jak polecą codziennie z każdym następnym rokiem to nie będzie kiedy zrobić powtórek, chyba że cały 2008 rok będą powtarzać ten burdel. Pieknie, pięknie, niech żyje i długo panuje nam Piotr Metz w Programie Trzecim.
Może po prostu Metz nie chce żeby nagrywano jego audycje.
Kiedyś zapowiadając powtórkę sobotnią powiedzial, że nie ma szans aby ukazały się na płycie, bo prawa autorskie i takie tam. Na dobrą sprawę ściąganie na tym forum niby dopuszczalne, ale tak coś czuję, że prędzej czy później się przyczepią.
Sprawa druga - wynika z ramówki na zaczynający się tydzień, że na 12.00 wraca "Za a nawet przeciw", więc w tygodniu historii nie będzie.
Ma być 7 września, ale za ChRL nie wiem czy o 11.00 jak przed wakacjami czy o 12.00.
Zgadzam się - szacunku dla słuchacza za grosz.
Holtek
Posty: 45
Rejestracja: śr kwie 04, 2007 8:54 pm
Lokalizacja: Lublin

Post autor: Holtek »

Przed chwilą w Programie Trzecim słyszałem reklamę audycji R&R, Piotr Metz mówił, że audycja będzie emitowana w każdy piątek, począwszy od 7 września od godziny 12. Sprawdziłem w ramówce i teraz najprawdopodobniej nie będzie powtórek :!: :(
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

To ja już nic nie wiem, to które audycje są uzupełnieniami a które tylko zwykłymi powtórkami w te wakacje?
Czy jest ktoś w stanie jakoś to ogarnąć i uporządkować w jednym poście 0odająć linki?
ODPOWIEDZ