Wydałe mi się, że wypadli Dareła, Betty i Radeło.
Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
No to co w końcu wypadnie: Beth, Daria i Ramstein? Czy może Beth, Daria i Daria?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
no chyba nie Głodne dusze?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Może Daria tak wysoko kosztem dwóch Darii.mateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:47 pm OMG, Lao się ostało! Czyżby Rammstein wyleciał?! Bo chyba nie "Punk fu!"?!
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Alanis wygra?
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
jakby "Punk fu!" wypadło to niezły przekręt...ogólnie wszystko co wypadnie z top15 będzie podejrzane, ale dużo fanów Darii głosuje na wszystkie 3 utwory i nie uwierzę, że miał aż tak mało głosów.kajman pisze: pt lut 28, 2020 9:47 pm No to co w końcu wypadnie: Beth, Daria i Ramstein? Czy może Beth, Daria i Daria?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
17. (z 16.) Barbara Krafftówna i Jerzy Wasowski - NAJWYŻSZA MĄDROŚĆ
na to cudeńko też głos poszedłbył mój
na to cudeńko też głos poszedłbył mój
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Myślę, że z PJ na razie nie ma szans.
No nie, Coldplay w dół?
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
16. (z 14.) Coldplay - EVERYDAY LIFE
-
prz_rulez
- Posty: 7363
- Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
- Lokalizacja: Dziura
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Bede tesknic za Daria 
I ciekawi mnie, czy T-Raperzy Znad Wisly stworza teraz piosenke o koronawirusie...
Ja wlasnie otrzymalem na maila wiadomosc o tym, co w firmie, gdzie pracuje, zaczna robic w zwiazku z koronawirusem. I nie wiem, czy smiac sie, czy plakac...
I ciekawi mnie, czy T-Raperzy Znad Wisly stworza teraz piosenke o koronawirusie...
Ja wlasnie otrzymalem na maila wiadomosc o tym, co w firmie, gdzie pracuje, zaczna robic w zwiazku z koronawirusem. I nie wiem, czy smiac sie, czy plakac...
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
To jest możliwe...
Póki co, Coldplay, szkoda, bo zaczęła piąć się do góry. To dla mnie cudowny kawałek.
- mateusz15
- Posty: 6002
- Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
- Lokalizacja: Warszawa
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
może zsumowali głosy wszystkich 3 Darii i będzie debiut na szczycie xD
Tym bardziej, że za niecałe 2 tyg. Daria kręci teledysk do ZUPEŁNIE NOWEJ piosenki.
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Niestety tak i co gorsza, to zwiastuje rychły koniec utworu na Liście.
Tym bardziej, że zapewne wstawią nowy singiel - jeden z moich ulubionych utworów z płyty. Ale jednak chyba nr 2.
- 8azyliszek
- Posty: 3538
- Rejestracja: pt cze 02, 2017 8:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2002
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Dlaczego słaba Kraftówna miałaby się ostać a świetne Radio spaść aż 15 pozycji? Miało być minimum 52 tygodnie czyli jeszcze dziś i 9 tygodni.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
15. (z 10.) Artur Rojek - SPORTOWE ŻYCIE
ojoj
ojoj
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Ty jesteś zapisany do jakiegoś fan-clubu czy newslettera?mateusz15 pisze: pt lut 28, 2020 9:51 pmTym bardziej, że za niecałe 2 tyg. Daria kręci teledysk do ZUPEŁNIE NOWEJ piosenki.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
bo ona nie słaba, radio już przesłuchane8azyliszek pisze: pt lut 28, 2020 9:52 pm Dlaczego słaba Kraftówna miałaby się ostać a świetne Radio spaść aż 15 pozycji? Miało być minimum 52 tygodnie czyli jeszcze dziś i 9 tygodni.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
14. (z 12.) Nick Cave And The Bad Seeds - BRIGHT HORSES
prześliczne to
prześliczne to
-
TStudent
- Posty: 12071
- Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
- Lokalizacja: zmienna ;)
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Chyba uda mi się nie zagłosować na antyliście.
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
13. (z 20.) Król - GŁODNE DUSZE
na pewno posypią się Frycki
na pewno posypią się Frycki
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Jeżeli piszesz o Championie to dla mnie jedno ze słabszych nagrań na płycie. Wolałbym 3 Kraje lub Papcia.TStudent pisze: pt lut 28, 2020 9:52 pm Tym bardziej, że zapewne wstawią nowy singiel - jeden z moich ulubionych utworów z płyty. Ale jednak chyba nr 2.![]()
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Dawno tak nie było, żeby kończyła sie druga godzina, a my nadal nie mamy pewności co poleciało...
- dannar
- Posty: 4102
- Rejestracja: pt maja 02, 2014 10:42 am
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2012
- Lokalizacja: Szczecin
Re: Notowanie 1987 - 28.02.2020 - Marcin Łukawski
Akurat wypadki Radia albo Punk Fu nie będą w ogóle podejrzane. O Darii już pisano, a co do Rammsteina, to podejrzany był co najwyżej zeszłotygodniowy awans.