Re: Notowanie 1998 - 15.05.2020 - Marek Niedźwiecki
: wt maja 19, 2020 2:18 pm
oj to już jest mocno życzeniowe myślenie, tegoroczny top wszechczasów potwierdził, że już nikt bardzo nie był w stanie ogarnąć systemu głosowania
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
oj to już jest mocno życzeniowe myślenie, tegoroczny top wszechczasów potwierdził, że już nikt bardzo nie był w stanie ogarnąć systemu głosowania
What?! Ewidentnie szkodzi ci to siedzenie przed kompem bo ja w ogóle nie pisałem nic o Baroniebobby-x pisze: wt maja 19, 2020 2:11 pm Zaraz idę. Czy zapomniałeś, że Baron jest po bardzo ciężkiej operacji? Bo jakoś nie było Go przez pół roku. Wiec jakim prawem porównujesz Go ze zdrowymi obywatelami/radiowcami? Miałeś operację w najbliższej rodzinie na .... to co Baron. Badania, prześwietlenia, ciągle kontrole co pół roku, rok. I co ma iść do Nowego Radia, które nie wiadomo czy nie padnie do końca roku.
Może póki Twoja głowa pracuje na pełnych obrotach, dbaj o nią i też czasem przewietrzaj?
Może bez tych wycieczek w kierunku neo01, ale w punkt.bobby-x pisze: wt maja 19, 2020 2:11 pm Czy zapomniałeś, że Baron jest po bardzo ciężkiej operacji? Bo jakoś nie było Go przez pół roku. Wiec jakim prawem porównujesz Go ze zdrowymi obywatelami/radiowcami? Miałeś operację w najbliższej rodzinie na .... to co Baron. Badania, prześwietlenia, ciągle kontrole co pół roku, rok. I co ma iść do Nowego Radia, które nie wiadomo czy nie padnie do końca roku.
Kiedy Michael Jackson został pierwszy raz oskarzony o pedofilię, bodaj w UK wycofano go z list przebojów a to było na fali albumu Dangerous, z którego było chyba 10 singli.pbd2 pisze: wt maja 19, 2020 2:11 pmZ formularza do głosowania to i owszem, ale na samej Liście jednak obowiązywała zasada, że co weszło, musi spaść samo. Oczywiście trudno to stwierdzić w przypadku piosenek, które wypadały po tygodniu czy dwóch z różnych miejsc.Miszon pisze: wt maja 19, 2020 2:08 pm A ja znam przypadki że na żądanie wykonawcy piosenka była usuwana z listy przebojów. Nie wiem czy z Trójkowej, ale w Polsce i za granicą owszem.
Mnie się właśnie ("życzeniowo " raczej) skojarzyło, że to jakieś przygotowania do camingoutu.
Ta godzina ma zupełnie odmienną tonację.dannar pisze: wt maja 19, 2020 2:21 pm Włączyłem audycję pięć minut temu, a Baron zdążył nawiązać do Niedźwieckiego, Kultu oraz "wspaniałego głosowania słuchaczy Trójki".
Chyba naprawdę każdy słyszy to, co chce usłyszeć.
Ja też ale dzisiaj zobaczyłem ponowniePeterCub pisze: wt maja 19, 2020 2:08 pmWidziałem w zeszłym roku. Są dwie części. Polecam.obserw99 pisze: wt maja 19, 2020 2:04 pm Polecam świetny wywiad z Markiem Niedźwieckim https://www.youtube.com/watch?v=3S9ltz5Fzx4
Zawsze można przedstawić to w ten sposób, że Kazik nie życzy sobie, aby jego piosenka była przedmiotem kontrowersji i dlatego na jego prośbę wycofuje się ją z zestawu.FOXD pisze: wt maja 19, 2020 2:04 pmW zasadzie reklama już zrobiona i to z wyprzedzeniemjotem3 pisze: wt maja 19, 2020 1:58 pm Oświadczenie KAZIKA na SP RECORDS sprzed 6 minut:
"W związku z zaistniałą sytuacją żądamy wycofania piosenki Kazika "Twój ból jest większy niż mój" z notowania Listy Przebojów Programu Trzeciego.
Kazimierz Staszewski"
Poza tym jeśli wycofają "Ból" po takim oświadczeniu to, co pozostałymi wykonawcami czy producentami, którzy podobne oświadczenia wydali. Kolejny dylemat powstaje do rozwikłania.
też jestem ciekawy jaka będzie jego najbliższa audycja...Robert pisze: wt maja 19, 2020 2:14 pm Jeszcze tylko czekam na Stelkę... Nawet bardziej niż na Barona...
Tak i różnie to można odczytywać mimo wszystkoEVENo pisze: wt maja 19, 2020 2:29 pm "Jeszcze minie paskuda i będziemy się spotykać z Zaz"
Dobrze usłyszałem?
Dokładnie tak! Paskuda=Prezeska??EVENo pisze: wt maja 19, 2020 2:29 pm "Jeszcze minie paskuda i będziemy się spotykać z Zaz"
Dobrze usłyszałem?
Nie gorączkowałbym się tak na Twoim miejscu, jak dla mnie jest to oczywiste działanie wielu rozgłośni, nie tylko Trójki. Nie sugeruje też, że Niedźwiedź i Balonik mieli z tym coś wspólnego.jotem3 pisze: wt maja 19, 2020 1:55 pmBrednie!ADDY pisze: wt maja 19, 2020 1:21 pm Nie miałem czasu do tej pory machnąć żadnego komentarza, a wypadałoby, więc:
(...)
Wg "nowego" notowania 1998 najbardziej windowane były:
-Rusowicz
-Osińska
-Zawiałow
Czyli wokalistki promowane przez Trójkę od rana do nocy. To bardzo duży dowód na to, że cały proces wpływania na wyniki Listy rzeczywiście miał miejsce.
Jaki dowód??
Nikt piosenek ręcznie nie podciągał, bo głosy były na nie oddawane, więc co to za dowód??
Czasami jak ktoś coś palnie to nie wiem czy się śmiać czy płakać. Ale raczej to drugie, bo takie brednie powtórzone kilka razy stają się prawdą dla niektórych, jak to ma miejsce w Dzienniku Telewizyjnym czy innych programach pisowskiej szczujni
Pewnie chodzi o koronawirusaEVENo pisze: wt maja 19, 2020 2:29 pm "Jeszcze minie paskuda i będziemy się spotykać z Zaz"
Dobrze usłyszałem?
W punkt! Kiedy słyszę, że Niedźwiecki brał 20 tysięcy za 3. miejsce Listy, to od razu zadaję sobie pytanie - On? Sam? Dla siebie?ADDY pisze: wt maja 19, 2020 2:30 pm Nie gorączkowałbym się tak na Twoim miejscu, jak dla mnie jest to oczywiste działanie wielu rozgłośni, nie tylko Trójki. Nie sugeruje też, że Niedźwiedź i Balonik mieli z tym coś wspólnego.
Aha, faktycznieszakal35 pisze: wt maja 19, 2020 2:30 pm Pewnie chodzi o koronawirusaW sumie od soboty zapomniałem o tej całej pandemii
![]()
To kogo miałeś na myśli pisząc o procesie wpływania na wyniki Listy? Że miały miejsce? Bo to jednoznaczne że chodziło o Marka i Piotra, no chyba że myślisz o Helen i Bartku...ADDY pisze:Nie gorączkowałbym się tak na Twoim miejscu, jak dla mnie jest to oczywiste działanie wielu rozgłośni, nie tylko Trójki. Nie sugeruje też, że Niedźwiedź i Balonik mieli z tym coś wspólnego.
Odsypywał trochę Markowi Ch. Ten znany jest z tego, że z nikim się nie dzieli.EVENo pisze: wt maja 19, 2020 2:31 pm Kiedy słyszę, że Niedźwiecki brał 20 tysięcy za 3. miejsce Listy, to od razu zadaję sobie pytanie - On? Sam? Dla siebie?
Tak. Tego oczekiwałem...
Marek Niedźwiecki jest skromnym, porządnym i uczciwym człowiekiem. Taka jest prawda a nie jakieś manipulacje czy inne kłamliwe oskarżenia.EVENo pisze: wt maja 19, 2020 2:31 pmW punkt! Kiedy słyszę, że Niedźwiecki brał 20 tysięcy za 3. miejsce Listy, to od razu zadaję sobie pytanie - On? Sam? Dla siebie?ADDY pisze: wt maja 19, 2020 2:30 pm Nie gorączkowałbym się tak na Twoim miejscu, jak dla mnie jest to oczywiste działanie wielu rozgłośni, nie tylko Trójki. Nie sugeruje też, że Niedźwiedź i Balonik mieli z tym coś wspólnego.