Tego jeszcze nie wiemy
XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz
Regulamin forum
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Zakaz publikowania zamieszczonych tu danych gdziekolwiek bez wyraźnej zgody Administracji Forum! Zamieszczone dane są wyłącznie do prywatnego użytku zarejestrowanych tu uczestników.
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Barb jak zwykle niezwodna :*barb42 pisze: śr sty 01, 2020 7:35 pmDowód!zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 4:44 pm Idę kawę zrobić, mam nadzieje, że zdążę na wyjście Slasha z kościoła![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Godzina ósma:
1. Czesław Niemen - SEN O WARSZAWIE
2. Pink Floyd - MONEY
3. Archive - AGAIN
4. Marek Grechuta - DNI, KTÓRYCH NIE ZNAMY
5. The Beatles - LET IT BE
6. Queen - WE ARE THE CHAMPIONS
7. Metallica - ENTER SANDMAN
8. Gary Moore - STILL GOT THE BLUES
godzina dziewiąta:
1. THE MOODY BLUES - Nights In White Satin
2. PROCOL HARUM - A Whiter Shade of Pale
3. LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love
4. LOUIS ARMSTRONG - What a Wonderful World
5. PINK FLOYD – Time
6. DEEP PURPLE - Perfect Strangers
7. MYSLOVITZ - Długość dźwięku samotności
8. THE ROLLING STONES – Angie
9. AC/DC - Highway to Hell
10. JIMI HENDRIX - Hey Joe
1. Czesław Niemen - SEN O WARSZAWIE
2. Pink Floyd - MONEY
3. Archive - AGAIN
4. Marek Grechuta - DNI, KTÓRYCH NIE ZNAMY
5. The Beatles - LET IT BE
6. Queen - WE ARE THE CHAMPIONS
7. Metallica - ENTER SANDMAN
8. Gary Moore - STILL GOT THE BLUES
godzina dziewiąta:
1. THE MOODY BLUES - Nights In White Satin
2. PROCOL HARUM - A Whiter Shade of Pale
3. LED ZEPPELIN - Whole Lotta Love
4. LOUIS ARMSTRONG - What a Wonderful World
5. PINK FLOYD – Time
6. DEEP PURPLE - Perfect Strangers
7. MYSLOVITZ - Długość dźwięku samotności
8. THE ROLLING STONES – Angie
9. AC/DC - Highway to Hell
10. JIMI HENDRIX - Hey Joe
- Sundrajta
- Posty: 7351
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Gratuluję zatem
Wygląda na to że dziś posłucham sobie pierwszej dwudziestki:
20. "Smoke on the Water" 6,5/10 (wcześniej ocenione)
19. "House of the Rising Sun" 9/10
18. "Hey You" 9,5/10
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ja tak głośno myślę i po cichu wskazuję na BiA
- albarn
- Posty: 4151
- Rejestracja: śr sie 12, 2009 10:17 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: wiosna 2007
- Lokalizacja: Kruszwica
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Top się wyraźnie uspokoił, można przygotować obiadokolację 
- jollyroger72
- Posty: 23392
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To chcesz buziaka?Nicoletta pisze: śr sty 01, 2020 7:35 pm Aha, dodam tylko, że dziś mija 5 lat MOJEJ OBECNOŚCI NA FORUM:)
Listy gratulacyjne przyjmuję do 21.00![]()

Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
próbuję wejść na stronę LP3 a tutaj:
"HTTP Error 403.14 - Forbidden
The Web server is configured to not list the contents of this directory."
Może i lepiej, bo ta nowa wersja nijak mi nie pasuje...
"HTTP Error 403.14 - Forbidden
The Web server is configured to not list the contents of this directory."
Może i lepiej, bo ta nowa wersja nijak mi nie pasuje...
- EVENo
- Posty: 5538
- Rejestracja: pt mar 20, 2015 9:35 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2014
- Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
- Kontakt:
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Świat by się skończył gdyby BIA wypadł z tego topu.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 7:40 pmJa tak głośno myślę i po cichu wskazuję na BiAale wg żadnej teorii by to się nie sprawdziło
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Show must go on +7 , czyżby Innuendo wyleciało ? 
- jollyroger72
- Posty: 23392
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
17 24 26 Queen – The Show Must Go On 1991
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jeden lepszych utworów Queen wydanych po 1990 roku
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
To ładniusia okrągła rocznica, gratulacje.Nicoletta pisze: śr sty 01, 2020 7:35 pm Aha, dodam tylko, że dziś mija 5 lat MOJEJ OBECNOŚCI NA FORUM:)
Listy gratulacyjne przyjmuję do 21.00![]()
- barb42
- Posty: 5678
- Rejestracja: ndz sty 01, 2012 12:46 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: odkąd pamiętam
- Lokalizacja: stela
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Jolly, takiego Cię nie znałam!jollyroger72 pisze: śr sty 01, 2020 7:41 pmTo chcesz buziaka?Nicoletta pisze: śr sty 01, 2020 7:35 pm Aha, dodam tylko, że dziś mija 5 lat MOJEJ OBECNOŚCI NA FORUM:)
Listy gratulacyjne przyjmuję do 21.00![]()
![]()
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Ten Queen bez mojego głosu i zaburza moje dalsze oczekiwania.
-
lady
- Posty: 19723
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
He he, pewnie kasują mój głos dla FiszaAugust pisze: śr sty 01, 2020 7:41 pm próbuję wejść na stronę LP3 a tutaj:
"HTTP Error 403.14 - Forbidden
The Web server is configured to not list the contents of this directory."
Może i lepiej, bo ta nowa wersja nijak mi nie pasuje...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Też czekałem na Innuendo. Ale i Show must go one może być. Lepsze to niż Those are the days...
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Queen mnie cieszy bardzo. Oby było tez wyżej!
Freddie musisz!!!!!
Freddie musisz!!!!!
- obserw99
- Posty: 5408
- Rejestracja: pn lis 23, 2009 4:43 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 01.05.1982
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Wśród najwybitniejszych utworów jakie osiągnęły nr1 na LP3 to dałbym go do Top10. W Topie wszechczasów u mnie poza Top 100EVENo pisze: śr sty 01, 2020 7:41 pmŚwiat by się skończył gdyby BIA wypadł z tego topu.zielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 7:40 pmJa tak głośno myślę i po cichu wskazuję na BiAale wg żadnej teorii by to się nie sprawdziło
- zielonakoniczynka
- Posty: 1509
- Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:53 pm
Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
W moim przypadku to 13sta lista z Wami

Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
Dam Queenom 8.