Re: Trójkowa Foralista Przebojów #52
: śr cze 09, 2021 6:37 am
Albo tego nie czytałem albo nie było to jasno powiedziane. I czy są jakieś inne przesłanki oprócz tego, że głosują tak, żeby przeforsować pewnych wykonawcow?temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 1Chyba w tym wypadku powinieneś wziąć lek na pamięć, bo już o tym było powiedziane wsześniej jak to wygląda.
Jeżeli to w sposób taki, że taki prostak jak ja tego nie rozumiał.temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 2. Najgorsze rozwiązanie z możliwych o tym dlaczego też było pisane, ale trzeba czytać.
A konkretnie w jakim miejscu?temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm Zresztą w niecytowanej tutaj części sam sobie odpowiedziałeś.
Ja piszę tylko o tym, jak to może być i przez niektórych jest odbierane. Nigdy nie było (ani FLP, ani początkowo na TFP ani na LP3) takiej dominacji jednego wykonawcy jaka jest teraz. I rozumiem, że może to wkurzać i sugerować podejrzenia o manipulację. I na forumowej głosowały też osoby, które nie są fanami konkretnych wykonawców, lecz głosowały na to, co w danym momencie najbardziej im się podobało.temik3 pisze: wt cze 08, 2021 11:00 pm 3. Jesli na forumowej byli fani innych wykonawców niż PSB, LP czy BJ
Będzie to działanie bezprawne. Skoro nie udowodniono im oszustwa albo łamania regulaminu to wykluczanie ich byłoby kompletnie nieuzasadnione.jollyroger72 pisze: wt cze 08, 2021 11:03 pm Ich głosowania przestaną być doliczane do ogólnych wyników.
Nie widzę niczego złego w bardzo wielu rzeczach, ale tego nie popieram. Co więcej jest wiele rzeczy, w których nie widzę nic złego, ale to mi się nie podoba. Nie chcę wchodzić w tematy polityczne czy społeczne, więc napiszę, że nie widzę nic złego w muzyce New Order, ale bardzo mi się ona nie podoba. Albo patrząc na to forum to wyniki TFP bardzo mi się nie podobają, ale nie widzę w nich nic złego.szeptun68 pisze: śr cze 09, 2021 1:47 am Nie napisałeś, że to popierasz, ale napisałeś, że nie widzisz w tym nic złego...
Pisząc, że nie widzisz w tym nic złego Ty tego nie popierasz?
Ja piszę o stylu wypowiedzi, który bardzo mi się nie podoba. Uważam, że rozmawiać należy w sposób kulturalny, a nie obrażać rozmówców i obrzucać ich inwektywami.