XIII zlot - gdzie i kiedy?

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5222
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

A więc FC Inside Again będzie dobrze reprezentowany. :) Cieszę się, że poznam kolejną osobę z forum LP3.

A tak w ogóle to mam prośbę do wszystkich, którzy przyjeżdżają, żeby wypowiedzieli się tutaj lub na PW do mnie, co sądzą o dłuższej pieszej wyprawie w plenery leśne lub nie tylko wokoło Torunia w sobotę. Po takim przejściu można by spokojnie zamówić tradycyjny włoski podpłomyk. :) Proszę o jakąkolwiek odpowiedź, byle by była konkretna: TAK lub NIE. Rozmaite wersje tras mam przygotowane, ale muszę wiedzieć, czy są chętni.
Ostatnio zmieniony czw sie 09, 2012 7:27 pm przez konwicki1980, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19947
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze:A więc FC Inside Again będzie dobrze reprezentowany. :) Cieszę się, że poznam kolejną osobę z forum LP3.
No tego nie chciałem pisać, że będzie dwóch największych (podobno!) lobbystów IA :wink:
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

Ja uważam, że rozmowę, zabawy i konkursy zdecydowanie lepiej prowadzić jak się siedzi razem a nie podczas wędrówki. Opcje przedstawione mi na PW po pierwsze wymagają dojazdu MZK lub pociągiem, po drugie łączą się z kilkugodzinną wędrówką lub zwiedzaniem (no nie wszystkie). Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby pójście w jakieś zielone, nie za bardzo oddalone miejsce tam siąść i pogadać (i zrobić jakąś zabawę lub konkurs). Mogę podać wersję kompromisową czyli spacer przez oddalony niezbyt dużo od Trampa las z możliwością zawrócenia jeżeli nas to zmęczy lub znudzi.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19947
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze:Ja uważam, że rozmowę, zabawy i konkursy zdecydowanie lepiej prowadzić jak się siedzi razem a nie podczas wędrówki. Opcje przedstawione mi na PW po pierwsze wymagają dojazdu MZK lub pociągiem, po drugie łączą się z kilkugodzinną wędrówką lub zwiedzaniem (no nie wszystkie). Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby pójście w jakieś zielone, nie za bardzo oddalone miejsce tam siąść i pogadać (i zrobić jakąś zabawę lub konkurs).
Podpisuję się pod tym.
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: ku3a »

ja też.
kajman pisze:Rozumiem, że przyjedziesz w piątek (bo tak wcześniej pisałeś). Tak gdzieś o której można się Ciebie spodziewać?
widzę, że mam jakiś Inter Regio, który o 20.34 powinien wjechać na Toruń Główny.

jeśli chodzi o oranżadę, to u mnie się nie zmieniło ;-).
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

Na pewno będzie delegacja tylko nie wiem jeszcze ilu osobowa, która Cię powita. :D
ku3a pisze:jeśli chodzi o oranżadę, to u mnie się nie zmieniło ;-).
No cóż, przypuszczałem, że tak napiszesz.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: atram842 »

Według mnie lepsza jest propozycja kajmana
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

No jakoś wcześniej przeoczyłem
konwicki1980 pisze:tradycyjny włoski podpłomyk. :)
:lol:
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5222
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

Wieczorem nad Wisłą robi się bardzo ładnie - tu widok akurat z drugiej strony mostu (przeciwnej do campingu Tramp):
Obrazek
Obrazek
A dla zupełnie niezorientowanych w kwestii miasta polecam kilka zdjęć tu:
http://konwicki1980.blogspot.com/2011/1 ... olsce.html
Panorama starówki widziana z Kępy Bazarowej:
Obrazek
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze:Wieczorem nad Wisłą robi się bardzo ładnie
Panorama starówki widziana z Kępy Bazarowej:
W sobotę przed zachodem Słońca (czyli przed 19) możemy zrobić 10-minutowy spacerek na Kępę Bazarową i mamy obydwie proponowane tutaj atrakcje.

Przyjmując że żadne niespodzianka się nie przytrafi i wszyscy zapowiadani pojawią się na zlocie to ostateczne koszty noclegu wynoszą:
103 zł środa-niedziela
71 zł czwartek-niedziela
47 zł piątek-niedziela
Awatar użytkownika
PaTToN
Posty: 3069
Rejestracja: sob maja 02, 2009 9:22 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Kruszwica

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: PaTToN »

Ja niestety odpadam, muszę w tym czasie być w Bydgoszczy bo mam pomiary do pracy inżynierskiej.
Przepraszam.
LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: LLucky »

Już sobie przypomniałem, co miałem napisać wczoraj podczas Listy! :oops: :mrgreen:
W sprawie wszelkiej aktywności fizycznej oraz intelektualnej, to generalnie jestem za. Chętnie pójdę na spacer, równie chętnie zamiast tego siądę do gier i zgadywanek. A obiektywnie rzecz ujmując to myślę, że o wyborze odpowiedniej opcji zadecyduje pogoda.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: Martyr »

Ależ szaleństwo!!! Będziemy na zlocie! :D Juz nie mogę się doczekać :D :D

Kto mógłby i chciałby zostać nieco dłużej ( w por. z poprz. zlotami) w niedzielę na zlocie? :)
ku3a
Posty: 20972
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: ku3a »

czadowa wiadomość!! :-D
a do której byście chcieli zostać w niedzielę? ja bym chciał być w domu jakoś ok. 19-20, wcześniej nie muszę, więc ok. 16-17 bym wyjeżdżał.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22124
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: Yacy »

nie znam jeszcze szczegółowych ustaleń :-P ale co najmniej do 17 będziemy, a być może dłużej.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

Rewelacyjna wiadomość. :D :D :D

No a skoro się tu odezwałem to napiszę, że zrobiłem zakupy żywnościowe na pierwszy wieczór oraz (oj naszukałem się) nadkomplet sztućców, talerzyków i kubków.

Poza tym przygotowałem dwa konkursy (lub coś w tym rodzaju). Pierwszy na 180 pytań (ale część planuję zrobić jak będziemy w czwórkę), drugi na 243... no niekoniecznie pytanie jest tu najlepszym określeniem, ale absolutnie nie zamierzam tego realizować w całości (więc się nie bójcie). Obydwa raczej łatwe. No i jeszcze jeden z uczestników deklarował się, że też przygotuje konkurs. Ale myślę, że nie zamęczymy się tym.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5222
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

Bożesz ty mój - 243 pytania - i to ma być relaks wakacyjny? :shock:
Drugi z uczestników z konkursem to niby ja. W zasadzie to mam 2 konkursy - jeden na rozluźnienie, a drugi taki nieco trudniejszy, aczkolwiek nie mam jakiegoś specjalnego ciśnienia, by go przeprowadzać.
Chciałbym też zgłosić, że jutro wyjątkowo mam dzień wolny, w związku z czym mam zamiar rozpocząć zlot razem z kajmanem i dwójką pierwszych zlotowiczów.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

Po pierwsze jak już pisałem trudno to nazwać pytaniami po drugie będzie można zatrzymać się na 10 lub na 100 - na tylu na ile będziemy mieli chęć.
A co do jutra to Llucky i wwas będą raczej po 21 więc niewiele z tego dnia będziesz mógł pozlotować.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: Martyr »

kajman pisze:Moim zdaniem zdecydowanie lepszym wyjściem byłoby pójście w jakieś zielone, nie za bardzo oddalone miejsce tam siąść i pogadać (i zrobić jakąś zabawę lub konkurs). Mogę podać wersję kompromisową czyli spacer przez oddalony niezbyt dużo od Trampa las z możliwością zawrócenia jeżeli nas to zmęczy lub znudzi.
Może gdzieś pojawi się frisbee? :)

kajmanie, ja mam pytanie techniczne. Jaki jest adres tego Trampa? Jakaś ulica?
Na miejscu będzie możliwość zaparzenia wody np. do herbaty? Czy mam szukać grzałki? :P
ku3a pisze:czadowa wiadomość!! :-D
kajman pisze:Rewelacyjna wiadomość.
:D :D
ku3a pisze:a do której byście chcieli zostać w niedzielę?
pewnie tak jak napisał Jacek :)
kajman pisze:Poza tym przygotowałem dwa konkursy (lub coś w tym rodzaju). Pierwszy na 180 pytań (ale część planuję zrobić jak będziemy w czwórkę), drugi na 243... no niekoniecznie pytanie jest tu najlepszym określeniem, ale absolutnie nie zamierzam tego realizować w całości (więc się nie bójcie). Obydwa raczej łatwe. No i jeszcze jeden z uczestników deklarował się, że też przygotuje konkurs. Ale myślę, że nie zamęczymy się tym.
a czy można z jakimś konkursikiem poczekać i na nas? :)
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

Martyr pisze:1.Może gdzieś pojawi się frisbee? :)
2. kajmanie, ja mam pytanie techniczne. Jaki jest adres tego Trampa? Jakaś ulica?
3. Na miejscu będzie możliwość zaparzenia wody np. do herbaty? Czy mam szukać grzałki? :P
ku3a pisze:a do której byście chcieli zostać w niedzielę?
4. pewnie tak jak napisał Jacek :)
5. a czy można z jakimś konkursikiem poczekać i na nas? :)
1. Nic mi o tym nie wiadomo. Jeżeli jednak to raczej nie w pokoju. Tam może być trochę za mało miejsca.
2. Kujawska 14. A tak w ogole to jakim środkiem lokomocji przyjedziecie? No i myślę, że Was odbierzemy lub pokierujemy.
3. Ja już sobie zaplanowałem, że wezmę stary czajnik elextryczny. Stwierdziłem, że to wygodniejsze niż za każdym razem biegać do recepcji, która jest w innym budynku.
4. Jeszcze się nie wypowiedziały ostatnie osoby, ale pewnie wszyscy się rano wyjeżdżać nie rzucą.
5. Ten na 180 jest w zasadzie indywidualny - po 15 pytań na osobę (jeżeli nie odpadnie wcześniej, chociaż i wtedy... to zależy jak ustalimy). Ten na 240 (trzy odrzuciłem) jest taki, że można zrobić np. 8 od razu, potem 14 zależy od tego kiedy nam się znudzi. Parzysta dlatego, że będą dwie drużyny.
atram842
Posty: 1501
Rejestracja: pt sie 26, 2011 8:32 pm
Lokalizacja: Białystok

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: atram842 »

Martyr pisze:Ależ szaleństwo!!! Będziemy na zlocie! :D Juz nie mogę się doczekać :D :D

Kto mógłby i chciałby zostać nieco dłużej ( w por. z poprz. zlotami) w niedzielę na zlocie? :)
Super! Bardzo się cieszę, że będziecie :) W niedzielę mogę zostać do 14.
kajman
Posty: 64635
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: kajman »

No to zlot będzie się kończył później niż większość zlotów. I przypuszczalnie będzie to najdłuższy zlot w historii.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: Martyr »

kajman o frisbee pisze:Jeżeli jednak to raczej nie w pokoju. Tam może być trochę za mało miejsca.
to zrozumiałe :wink:
kajman pisze:A tak w ogole to jakim środkiem lokomocji przyjedziecie?
Wybieramy sie z autkiem. W związku z tym powstało pytanie, czy tam jest parking, jeśli tak to płatny czy bezpłatny? Gdybyś mógł się zorientować, kajmanie :)
kajman pisze:No i myślę, że Was odbierzemy lub pokierujemy.
mamy GPS więc będzie łatwiej, ale gdybyśmy potrzebowali pomocy, to się odezwiemy :)
kajman o zlotowych konkursach pisze:5. Ten na 180 jest w zasadzie indywidualny - po 15 pytań na osobę (jeżeli nie odpadnie wcześniej, chociaż i wtedy... to zależy jak ustalimy). Ten na 240 (trzy odrzuciłem) jest taki, że można zrobić np. 8 od razu, potem 14 zależy od tego kiedy nam się znudzi. Parzysta dlatego, że będą dwie drużyny.
zdajemy sie na Ciebie, zdecyduj kajmanie :)

Zlot, zlot, zlot!!! :D Coraz bardziej realny! :D :D
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5222
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: konwicki1980 »

Z tego, co widze na stronie wlasciciela kempingu, to parkowanie na terenie auta osobowego kosztuje 10 zl za dobe. W razie czego mozna auto zostawic na moim osiedlu, a nawet przed moim garazem, jesli nikt sie akurat nie wcisnie. Odleglosc od Trampa to 6 minut spaceru. Zreszta proponowalbym nawet duzy parking pod kosciolem co jest jeszcze z minute blizej.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9306
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XIII zlot - gdzie i kiedy?

Post autor: Martyr »

Ok, to zobaczymy na miejscu :)
ODPOWIEDZ