Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
: pn mar 04, 2024 9:15 pm
A w takim razie przez kogo?Yacy pisze: ndz mar 03, 2024 11:55 pm Beata Michniewicz zwolniona z Trójki.
Nie przez Agnieszkę Szydłowską.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
A w takim razie przez kogo?Yacy pisze: ndz mar 03, 2024 11:55 pm Beata Michniewicz zwolniona z Trójki.
Nie przez Agnieszkę Szydłowską.
Obawiam się kajmanie, że pani Szydłowska i pan Nogaś nie będą w stanie wykreować niczego nowego niż kolejnego radia dla dawnych słuchaczy, ale oczywiście czas pokaże.kajman pisze: pn mar 04, 2024 11:29 pm To niekoniecznie będzie Trójka dla dawnych trójkowych słuchaczy.
Uśmiechniętą Polskę
Patrz, jak zapomniałem przez te lata o tej audycji, a jeszcze pamiętam czasy, gdy byli tam Wyżga, Surmacz i - crème de la crème - Legowicz.
nie będzie nic takiego jak "poziom dawnych lat" musiało by nie być internetu, brak innych stacji radiowych (4 były plus RH) brak komórek, telefony przez międzymiastową, wtedy Trójka mogłaby wyznaczać trendy muzyczne w Polsce. To se ne vrati.kajman pisze: pn mar 04, 2024 11:29 pm To może trochę potrwać i może nie osiągnąć poziomu z dawnych lat. To niekoniecznie będzie Trójka dla dawnych trójkowych słuchaczy.
Nie pamiętam, kiedy ostatni raz słyszałem red. Legowicza. Red. Surmacz już nie pracuje (wiadomo). Ostatnio audycję prowadzą solo lub w duecie red. Zadrożna i Jagiełowicz. Jakoś na początku roku słyszałem też red. Łodeja (nie wiem czy jeszcze pracuje - w końcu też został). I wciąż fajnie się słucha.TStudent pisze: pt mar 22, 2024 8:10 pmPatrz, jak zapomniałem przez te lata o tej audycji, a jeszcze pamiętam czasy, gdy byli tam Wyżga, Surmacz i - crème de la crème - Legowicz.
NAZWISKO. Takie rzeczy trzeba piętnować, więc NAZWISKO.VILKI pisze: czw lis 09, 2023 9:18 pm kilkuminutowy "wywód" jednego z dziennikarzy na temat zespołu Fleetwood Mac (wychwalanie świetnego wokalisty jakim jest Stevie Nicks).
Zabawmy się w idealistów. Wszyscy wiedzą że Polskie Radio w całości powinno być poukładane na nowo, na podstawie spec ustawy o radiofonii na miarę nowych czasów. W tej ustawie każda z anten PR powinna mieć wyznaczone zakresy działania i cele dopasowane do jej odrębnej charakterystyki. Bo nie może być tak że nagle np. Trójka będzie bardziej kulturalna niż Dwójka a Jedynka bardziej rozrywkowa niż Trójka bo tak się podoba ich dyrektorom. Powinny być ustalone ramy programowe w których dyrektorzy mogą się poruszać. Założenia tej ustawy powinno nadrzędnie realizować odpowiednie gremium. Tak jak było wcześniej. I tak jest NIBY!! dzisiaj. Ale NIESTETY, największym gwarantem tego że taką ustawę, nawet spec ustawę, jeśli powstanie, to kiedyś, co najwyżej, będzie sobie ją można o odpowiednią część ciała wytrzeć, jest dzisiejsza koalicja.Konrad pisze: pn mar 04, 2024 11:34 pmObawiam się kajmanie, że pani Szydłowska i pan Nogaś nie będą w stanie wykreować niczego nowego niż kolejnego radia dla dawnych słuchaczy, ale oczywiście czas pokaże.kajman pisze: pn mar 04, 2024 11:29 pm To niekoniecznie będzie Trójka dla dawnych trójkowych słuchaczy.
Ale skoro pisałeś mail to chyba wiesz do kogo? Można sprawdzić, nic nie ginie w skrzynce...
Z anteny Programu III Polskiego Radia znikają doświadczeni radiowcy Tomasz Miara i Witold Lazar - dowiedział się "Presserwis". Poranków nie będą już prowadzili Piotr Firan i Radosław Nałęcz. Niepewny jest również los "Listy przebojów Trójki".
Tomasz Miara i Witold Lazar byli gospodarzami pasm dziennych. Lazar prowadził "Trójkę do południa", a Miara - "Trójkę do trzeciej". Obaj pozostają w zespole Programu III.
Tomasz Miara do zespołu Trójki dołączył w październiku 2021 roku. Wcześniej pracował m.in. w Rock Radiu, Radiu Kolor i mazowieckim Radiu dla Ciebie. W latach 2000-2012 Miara był prezenterem Radia Zet. Z kolei Witold Lazar pracę w Programie III rozpoczął we wrześniu 2020 roku. Wcześniej Lazar był m.in. prezenterem Radia Zet i Radia Zet Gold. W latach 1999-2013 pracował w RMF FM, przez wiele lat współprowadził poranki.
Rano w Programie III ponownie nadawana ma być audycja "Zapraszamy do Trójki", której głównym gospodarzem będzie prawdopodobnie Robert Grzędowski. Program zastąpi "Porę na Trójkę", prowadzoną przez Piotra Firana i Radosława Nałęcza. Firan wróci do zespołu radiowej Czwórki, ale być może będzie dalej współpracował z Trójką. Nałęcz w Programie III zachowa autorską audycję "Samograj".
Z kolei popołudniowe "Zapraszamy do Trójki" rzadziej prowadzić ma Piotr Łodej. Jako nowi gospodarze audycji wymieniani są Katarzyna Borowiecka (od połowy marca kierowniczka redakcji słowa) i Wojciech Zawioła.
Z naszych informacji wynika, że nowe kierownictwo anteny rozważa likwidację "Listy przebojów Trójki", która wróciła na antenę dwa lata temu, w kwietniu 2022 roku. Lista zniknęła z anteny Programu III w maju 2020 roku. Ówczesny dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski unieważnił notowanie, które wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Prowadzącemu Markowi Niedźwieckiemu publicznie zarzucił manipulację przy liczeniu głosów. Niedźwiecki odszedł z Trójki, podobnie jak wielu innych radiowców.
o, jo, joj, to Tomek miara nie będzie już prowadził Listy Przebojów Trójki?Yacy pisze: pt mar 29, 2024 7:29 pmZ anteny Programu III Polskiego Radia znikają doświadczeni radiowcy Tomasz Miara i Witold Lazar - dowiedział się "Presserwis". Poranków nie będą już prowadzili Piotr Firan i Radosław Nałęcz. Niepewny jest również los "Listy przebojów Trójki".
...
Z naszych informacji wynika, że nowe kierownictwo anteny rozważa likwidację "Listy przebojów Trójki", która wróciła na antenę dwa lata temu, w kwietniu 2022 roku. Lista zniknęła z anteny Programu III w maju 2020 roku. Ówczesny dyrektor Trójki Tomasz Kowalczewski unieważnił notowanie, które wygrała piosenka Kazika "Twój ból jest lepszy niż mój". Prowadzącemu Markowi Niedźwieckiemu publicznie zarzucił manipulację przy liczeniu głosów. Niedźwiecki odszedł z Trójki, podobnie jak wielu innych radiowców.