Re: Co się dzieje z naszą Trójką?
: pt lut 16, 2024 5:22 pm
Jakby nie było to był żart z Niedźwiedziem, ale jeśli w tym roku mamy symboliczną rocznicę, a konkretnie 62., to się spodziewałbym wszystkiego.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Jakby nie było to był żart z Niedźwiedziem, ale jeśli w tym roku mamy symboliczną rocznicę, a konkretnie 62., to się spodziewałbym wszystkiego.
Poprawione bo jesteś dla mnie Autorytetem. Ja też zgłosiłem kiedyś tam, post o wyzywaniu nas chłopców od listy Dance Chart "tylko przepisującymi" do czego nie trzeba używać mózgów. Tamto nie zostało wyedytowane. Cóż widocznie są równi i równiejsi na tym forum...ku3a pisze: pt lut 16, 2024 2:17 pm Bobby, pohamuj się z emocjami... Wszystko można napisać na różne sposoby.
Twój post został zgłoszony, więc niektórzy uważają, że takimi zwrotami przekraczasz granice obowiązujące u nas na forum.
Rozumiem Bobby Twoje emocje, ale jak się pani Szydłowska rozkręci z tym tworzeniem Trójki to i reszta nie zdąży się pożegnaćbobby-x pisze: czw lut 15, 2024 1:01 pm poprawione...
Jest Śmigaś do oglądnięcia, zaczyna tak :"Dzien dobry, nazywam się Michał Nogaś [zapomniał dodać "i jestem tym Redaktorem, który nie pożegnał się z patronami i słuchaczami RNŚ..." ] i po raz pierwszy blisko od ośmiu lat....
Posluchalem dalej, na fejsie trojki żegna się ze słuchaczami RNŚ, no cóż...
Fajna nieokrągła rocznica. Ale jeszcze się wtrącę, bo 1962 jest podzielna przez 3. I więcej, bo przez 9. No niestety nie przez 27, bo by było 3^3 (na co trzeba byłoby czekać aż kolejnych 9 lat).
Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku. Odsłuchałem sobie notowanie 696 z 1995 roku (Marek prowadził), ostatnie polecone z działu "nagrane notowania archiwalne". Różnica klas w prowadzeniu, różnorodności muzyki jest tak ogromna z 357, że nie będę kontynuował co by Was tu nie drażnić...kajman pisze: ndz lut 18, 2024 9:51 am Dla mnie kontynuacją jest LP357 i raczej nie wydaje mi się, żeby LP3 w jakiejkolwiek formie mogła moje zdanie zmienić.
nie wiem kogo nie chcesz drażnić
Oczywiście to już nie jest LP3, ale chyba wolno mi uważać, że jest kontynuacją. Tak samo jak uważam listę z 1981 za wstęp do LP3.bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 am Dla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku.
tu nie ma co drażnić, każdy chyba to słyszy.bobby-x pisze: pn lut 19, 2024 9:04 amDla mnie żadnej "kontynuacji" nie ma, LP3 umarła w 2020 roku. Odsłuchałem sobie notowanie 696 z 1995 roku (Marek prowadził), ostatnie polecone z działu "nagrane notowania archiwalne". Różnica klas w prowadzeniu, różnorodności muzyki jest tak ogromna z 357, że nie będę kontynuował co by Was tu nie drażnić...kajman pisze: ndz lut 18, 2024 9:51 am Dla mnie kontynuacją jest LP357 i raczej nie wydaje mi się, żeby LP3 w jakiejkolwiek formie mogła moje zdanie zmienić.
O, widzisz, ja słucham tylko listy piosenek + zakamarków ponieważ na inne:.... może nie mam czasu... może nie chce mi się a może nadal nie mogę sobie poradzić, że jest to radio internetowe a nie znalazłem innej formy nasłuchu jak przez komórkę (nie lubię) lub laptopa / kompa (tu muszę być przykuty.Yacy pisze: pn lut 19, 2024 9:28 am
tak na szybko mam co najmniej 7-8 audycji, które wyżej cenię w R357 niż LP357.
a gdyby prowadził ktoś kogo mniej lubimy niż Marcela, to pewnie nie byłoby nas co tydzień przed radioodbiornikiem
i tu bobby pełna zgoda - LP3 skończyła się w maju 2020 roku.
przy okazji przypomniało mi się, że po TEJ LP3 Pan Marek prowadził "Listę na bis" i zamarzyło nam się aby taka audycja była co tydzień...
a wracając do tematu wątku, jutro ma paść pierwsze znane nazwisko osoby, która wraca lub rozpocznie pracę w PR3.
Oczywiście, że Ci wolno kajmanie. Mnie też wolno uważać inaczej. Wymieniamy się poglądami...
A no kisiła się bo jak nie ma się pomysłu na nowe przeboje bo jak można głosować na 10 a nie mniej (3-5) i np. tylko jeden utwór artysty bo jak się nie ma pomysłu na swoją audycję bo jak... można by długo pisać o pomysłach, które można bylo by spróbować wdrożyć w życie a nie zrobiono nic. Najlepiej i najprościej napisać maila do... wywal to, przesuń tamto...tadzio3 pisze: pn lut 19, 2024 4:40 pm Zgadzam się z Kajmanem. LP357 zdecydowanie jest kontynuacją LP3. Nie oznacza to, że to jest to samo czy też lepsze, gorsze, ale pośród wszystkich innych nowych list, tej jest najbliżej do LP3. I też może trochę mocno idealizujemy LP3 szczególnie w ostatnich latach, gdzie widać było już, że część piosenek nadzwyczaj długo kisiła się na liście, a wiele szybko spadało. I też z perspektywy czasu widać, że częściowo była ingerencja w pozycje poszczególnych piosenek, szczególnie na niższych miejscach.
bobby-x pisze: wt lut 20, 2024 8:48 am "Listę na bis" - poważnie? Pierwsze słyszę, ktoś to nagrywał, jest na chomi....?
Twój komentarz w czasie tamtej audycjibobby-x pisze: pt maja 15, 2020 10:52 pm Codziennie to się szybko znudzi. Co tydzień też za często, bo po 4 tyg byłoby zagrane wszystko i co dalej, znowu to samo?
komórka/laptop to tylko poza domem. w domu muzyka musi grać przez głośnikibobby-x pisze: wt lut 20, 2024 8:48 am a może nadal nie mogę sobie poradzić, że jest to radio internetowe a nie znalazłem innej formy nasłuchu jak przez komórkę (nie lubię) lub laptopa / kompa (tu muszę być przykuty.
Nie byłeś nigdy na żadnym koncercie w Trójce, że nie widziałeś?bobby-x pisze: pt mar 01, 2024 8:37 pm na fejsie obejrzałem, pożegnanie z Zofią Sylwin...? A nie, chyba przejście na emeryturę? W każdym bądź razie była relacja video i niestety poza Szydło i Śmigasiem (Zosi nigdy nie widziałem) nikogo więcej nie rozpoznałem.