Re: XXVI Trójkowy Top Wszech Czasów - 01.01.2020
: śr sty 01, 2020 5:28 pm
Metallica w alfabecie przed Tool, taka refleksja przy tym utworze.
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Dla mnie to i Master of Puppets to podstawa. Zdarłam gardło na koncercieAjtek pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pmA mi na Sandmana zabrakło głosuzielonakoniczynka pisze: śr sty 01, 2020 5:26 pmświetnie, mój głos i teraz głos Jamesa na full dla sąsiadów![]()
I Uriah Heep.Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pmNo i widać mocno hurtowe głosowania na artystów z początku alfabetu: Doorsów czy Purpli (o APP nie wspominając)
była już jakaś 9 lub 10?
ad. b) tutaj mógłbym już 10 wymienić, które ni były w tamtym czasie, a tym bardziej później znane i lubianeNeo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pm Mam taką konstatację, że słuchacze radiowej Jedynki (chyba była tam reklama topu) w tym roku wyjątkowo mocno wzięli się za głosowanie na Top.
Mocno awansują utwory:
a) z lat 70.
b) takie powszechnie "znane i lubiane" z teg okresu: "We Will Rock You", "We Are The Champions", "Sen o Warszawie", "Layla" itd.
Niesamowite, że nadal w to brniesz. Ktoś tu jeszcze wierzy, że głosy miały w tym roku jakiekolwiek znaczenie?Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pm No i widać mocno hurtowe głosowania na artystów z początku alfabetu: Doorsów czy Purpli (o APP nie wspominając), co już w ogóle jest słabe, tych głosów do oddania jest za dużo albo odwróćmy chociaż kolejność w zestawie.
Pewnie będzie jeszcze "NEM" i tyle. A kiedyś bywały cztery... Teraz jest to co jest dość powszechnie znane i lubiane. Nie mówię w sumie, że to źle, ale tendencja w stronę piosenkowości i przebojowości mocno się w topie zmieniła.
Och, Śmierci, gdzież Ty byłaś?
Nie zgodzę się z tym. Nie słucham jedynki. Sam głosowałem na APP, DPx3 Dorsix2, Pearl Jamx3, RHCPx1 i wiele innych, które dzisiaj zadebiutowały, albo wróciły. Zawsze tak głosuję, bardzo podobnie w każdym razie.Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pm Mam taką konstatację, że słuchacze radiowej Jedynki (chyba była tam reklama topu) w tym roku wyjątkowo mocno wzięli się za głosowanie na Top.
Mocno awansują utwory:
a) z lat 70.
b) takie powszechnie "znane i lubiane" z teg okresu: "We Will Rock You", "We Are The Champions", "Sen o Warszawie", "Layla" itd.
A lata 90. z wyjątkiem R.E.M., które jest pewnie dobrze przyswajalne przez owych głosujących lecą na łeb na szyję. Nie ma Pearl Jam, Radiohead, Red Hotów.
Top zamiast się odświeżać, nieco poszerzać o nowsze utwory ugrzązł w czasach sprzed 50 lat.
No i widać mocno hurtowe głosowania na artystów z początku alfabetu: Doorsów czy Purpli (o APP nie wspominając), co już w ogóle jest słabe, tych głosów do oddania jest za dużo albo odwróćmy chociaż kolejność w zestawie.
10 dla Świecie nasz i Let it be, 9 dla Aqualunga (chyba więcej nie dałem). Ale jeszcze myślę, że będzie coś.
A mi końcówka, właśnie ta, powoduje, że ten utwór ma u mnie 10.
No proszę, nawet moja krajanka z sąsiedniego powiatu się tu odliczyła.
niby tak ale też z drugiej strony pojawiło się kilka nowości i powrotówFOXD pisze: śr sty 01, 2020 5:33 pm Daje się zauważyć jeden, jak dla mnie, b. pozytywny trend, mianowicie że polskie kawałki raczej mocno tracą. Niektórych może i szkoda, ale wiele innych jest kompletnie zbytecznych w TWC.
Ja wierzę. Tylko obawiam się o jakiegoś sprytnego hakera.EVENo pisze: śr sty 01, 2020 5:32 pmNiesamowite, że nadal w to brniesz. Ktoś tu jeszcze wierzy, że głosy miały w tym roku jakiekolwiek znaczenie?Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pm No i widać mocno hurtowe głosowania na artystów z początku alfabetu: Doorsów czy Purpli (o APP nie wspominając), co już w ogóle jest słabe, tych głosów do oddania jest za dużo albo odwróćmy chociaż kolejność w zestawie.![]()
Bardzo sensowna teoria.Neo01 pisze: śr sty 01, 2020 5:28 pm Mam taką konstatację, że słuchacze radiowej Jedynki (chyba była tam reklama topu) w tym roku wyjątkowo mocno wzięli się za głosowanie na Top.
Mocno awansują utwory:
a) z lat 70.
b) takie powszechnie "znane i lubiane" z teg okresu: "We Will Rock You", "We Are The Champions", "Sen o Warszawie", "Layla" itd.
W co brnę? Top to dla mnie mimo wszystko dość poważna sprawa, choć oczywiście to zabawa, ale jednak moje zacięcie socjologa każe mi szukać pewnych związków przyczynowo-skutkowych... A Ciebie chyba jeszcze trzyma wczorajsza nocEVENo pisze: śr sty 01, 2020 5:32 pm Niesamowite, że nadal w to brniesz. Ktoś tu jeszcze wierzy, że głosy miały w tym roku jakiekolwiek znaczenie?![]()