Re: Forumowy Top Wszech Czasów 2020
: sob sty 02, 2021 11:33 pm
Ależ piękna walka o zwycięstwo, zakończona po mojej myśli 
Dzięki za zabawę!
Dzięki za zabawę!
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
też mnie to zastanawia, część mogła przejść z automatu, ale Mariana ktoś zgłaszał na bank i nie zagłosował?VILKI pisze: sob sty 02, 2021 11:27 pmkto to zgłosił skoro jest bez punktów?kajman pisze: sob sty 02, 2021 11:00 pm
bez głosu:
Skubas - LINOSKOCZEK
Pearl Jam - MIND YOUR MANNERS
Maryla Rodowicz - ŻYJ MÓJ ŚWIECIE
Manic Street Preachers - A DESIGN FOR LIFE
Krzak - TAJEMNICZY ŚWIAT MARIANA
Jam & Spoon & Jim Kerr - CYNICAL HEART
Deep Purple - HIGHWAY STAR
D' Angelo - BROWN SUGAR
![]()
Ja np. z 20 utworów, które zgłosiłem, zagłosowałem na 19. Jakoś się Tracy Chapman - Fast Car nie załapało do setki ale zagłosowali inni.krzychu78 pisze: sob sty 02, 2021 11:31 pm Highway Star automatycznie było w zestawie ale fakt co do reszty zgoda zgłosić utwór i nie umieścić go w swoim top100?![]()
Krzaka i Marylę zgłosił darewski.jedrzej2012 pisze: ndz sty 03, 2021 12:23 am Ja zgłosiłem większość utworów bez punktów.
Wyjątki stanowią:
Rodowicz, Manic, Krzak i Deep Purple, choć nie mam takiej pewności co do Highway.
Po prostu im więcej, tym trudniej, dopiero po przeglądzie zestawu wiadomo czego brakuje, stąd takie dorzuciłem, bo może ktoś coś pamięta?
Wow! Cała szóstka trafiona i tylko na miejscach 2-4 pomyliłem się z kolejnością. Sam jestem zdziwionykajman pisze: ndz sty 03, 2021 10:57 am Miałem to zrobić wczoraj, ale jakoś mi się nie udało. Pierwsza dziesiątka wykonawców wygląda tak:
1. 5068 Pink Floyd - WISH YOU WERE HERE 27
2. 4739 Led Zeppelin - WHOLE LOTTA LOVE 28
3. 4403 Queen & David Bowie - UNDER PRESSURE 27
4. 4209 Dire Straits - YOUR LATEST TRICK 30
5. 4154 Metallica - WHISKEY IN THE JAR 31
6. 4092 Kult - RZĄD OFICJALNY (GENERAŁ FERREIRA) 25
Jeszcze zauważyłem 1 błąd. Since LZ u mnie były na 3.kajman pisze: ndz sty 03, 2021 10:53 am Przy miejscach robiłem błędy. Ponownie sprawdzałem tylko w sytuacjach, kiedy było tyle samo punktów i głosów, bo wtedy od tego zależała kolejność.
Miejsce Kashmiru poprawiłem.
Te małe, nazwijmy błędy, dowodzą, że głosowanie należy kończyć wcześniej, by był czas na dopracowanie wszystkich szczegółów.
Może nie 20 grudnia, ale smiało 27. I najlepiej we dwóch liczyć jak inne rzeczy, bo nie mam ochoty sprawdzać teraz, żeby się nie zdziwić.jollyroger72 pisze: ndz sty 03, 2021 2:27 pmTe małe, nazwijmy błędy, dowodzą, że głosowanie należy kończyć wcześniej, by był czas na dopracowanie wszystkich szczegółów.
I myślę, że termin 20 grudnia to odpowiednia pora.
Jakie to ma teraz znaczenie, oprócz autopromocji?TStudent pisze: ndz sty 03, 2021 3:59 pm Excel, Excel, Excel. Ja liczę swoją listę przebojów od 6.01.2020 na bieżąco, wpisując (sic!) pozycje poszczególnych utworów, nie bawię się tak jak kajman w skomplikowane zasady liczeniaJeśli ktoś jest zainteresowany, jak to robię - zapraszam na priv
![]()
Też tak mam. Najniżej ze zgłoszonych przeze mnie utworów był u mnie na 55. A aż siedem moich propozycji umieściłem w top 10.barb42 pisze: ndz sty 03, 2021 4:38 pm Dla mnie oczywistością jest zgłaszam utwór = jest dla mnie ważny.
Tutaj już wykazałem totalną ślepotę i wpisałem najniższe.
Oj tam, oj tam.
Na potwierdzenie Twojej tezy wpisze 2 przykłady, które pamiętam "u siebie":Michał18 pisze: ndz sty 03, 2021 12:44 am Jak widać jest 8 zielonych czyli w przypadku aż 12 moich propozycji ktoś inny umieścił je wyżej niż ja. Wniosek z tego taki, że nie zgłaszałem "tylko dla siebie"![]()
No ale utwory zgłaszane przez innych też mogą być dla nas ważne. U mnie akurat moje propozycje dobrze się miały, bo aż siedem miałem w top 10, ale dwie trafiły tylko do szóstej dziesiątki.gżegoż pisze: ndz sty 10, 2021 7:20 pm zgłaszajcie to, co dla Was samych jest bardzo ważne i co umieścicie w górnej połówce zestawienia!
Widzisz - i tak w odniesieniu do mojej osoby to głosowanie było dla Ciebie korzystniejsze, bo ja zagłosowałam na 3 zgłoszone przez Ciebie, a Ty na moją jedną, ale jaką!!! I to mnie bardzo cieszy!!!gżegoż pisze: ndz sty 10, 2021 7:20 pm
Jeszcze ciekawostki. 29 utworów z mojej setki było w zestawie podstawowym, 20 sam zgłosiłem (najwyżej notowany z nich zwyciężył, a "najsłabszy" zajął 34. miejsce), a pozostałe zostały zgłoszone przez forumowiczów o nickach:
1- Kruklanki, gioconda2, Seadra, Kuba1201, Martyr, Aro
A kto głosował na zgłoszone przeze mnie propozycje i na ile? Byli to:
3- Carlit, djjack, gioconda2, Grzegorz1973, jollyroger72, ku3a, miszony, santosz, Seadra,