Z Tobą zawszetemik3 pisze: sob sie 06, 2022 10:48 pm Towarzystwo Agnieszki no to super. Chyba Luxtorpedą się przejedziemy.
Adamie!
Pomysł z wysłaniem zespołowi linka do wyników super, ale ... też bym się wstydziła - to była pierwsza myśl. Po chwili nastąpiła refleksja, że to takie prawdziwe życie, a dla zespołu, który codziennie upada i się podnosi, który zaczyna kolejny raz od zera i widzi światło w ciemności, rozumie ludzkie słabości byłoby to być może znośne. A kto wie czy nie zainspirowało by to ich do napisania kolejnego utworu?
Decyzję pozostawiam Tobie.