Re: 1 Polski Top Radia 357 3.05.2021
: pn maja 03, 2021 8:23 pm
8. to Aya RL, 7. i 6. to Kult (moje).
Forum pozytywnie zakręconych wokół LP3
https://forum.lp3.pl/
Wg mnie... Pierwsze dwie części, prowadzone przez Marcela i Marka były dużo lepsze. Odpowiednio rozłożone proporcje gości i live'y... W tej godzinie szczególnie drażni mnie co piosenkę prowadzona rozmowa z wokalistą Much...Yacy pisze: pn maja 03, 2021 8:20 pmale przecież o to chodzi, że te rozmowy były częścią topuDekodi pisze: pn maja 03, 2021 8:16 pm Po trzecie pora nie będzie jeszcze aż tak późna, żeby części rozmów nie przenieść na godziny po 21.00
gdyby je przenieśli na później to słuchalność byłaby niższa.
serio, Tobie to aż tak przeszkadza?
ja wiedziałem, że będę słuchał radia cały dzień i mniej więcej spodziewałem się co może być.
mało tego, większość z tych wykonawców to nie są moi ulubieńcy.
ale mimo to BARDZO mi się taki top podoba!
muszę przyznać, że nie wszystko pamiętambobby-x pisze: pn maja 03, 2021 8:15 pm Nie pamiętasz, przecież rozkminialiśmy pół nocy tajniki snookera
Na szczęście to nie jest Trójka, nie ma derektora, prezeski i jak miejsce 1 będzie po 21:00 to nikt nikogo z pracy nie wyrzuci...Dekodi pisze: pn maja 03, 2021 8:16 pmPo trzecie pora nie będzie jeszcze aż tak późna, żeby części rozmów nie przenieść na godziny po 21.00
Ale gdyby zaprosili Kazika, to co byś powiedział?8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 8:20 pm Strasznie męczące są te przerywniki i dodatki. Źle się przez nie słucha, a ten czas można by poświęcić na większą ilość piosenek w Topie. Organka czy Muchy to w każdy inny dzień niech sobie zapraszają.
Mam wrażenie że to był inny ale może się mylę.prz_rulez pisze: pn maja 03, 2021 8:23 pm No i co, członkowie zespołu Muchy mają szmirowaty gust, skoro umieścili tego samego Krawczyka, co na szczycie w RMF-ie? XD
Ano
No wiesz co , dopiero zauważyłem, jeden B-rzuszek wywaliłeś i "dziesiątego"!!!, którego to z "x"-a zamienił ten redaktor, teraz prowadzący.
Myślę podobnie. Wolałbym słuchać kilku (kilkunastu?) pozycji więcej niż rozmów z artystami, tak jak np. tej teraz. I o ile jeszcze ten "Garaż" można by jakoś zaakceptować, to te rozmowy według mnie może gdyby rzeczywiście były trochę inaczej rozłożone, to wszystko wyglądałoby trochę inaczej... A takie rozmowy w którymś z Topów z artystami przeprowadzał chyba Piotr Metz, gdzie przed piosenkami były połączenia chyba z Janem Borysewiczem, Dawidem Podsiadło czy bodaj Arturem Rojkiem. Taka opcja byłaby według mnie lepsza...8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 8:20 pm Strasznie męczące są te przerywniki i dodatki. Źle się przez nie słucha, a ten czas można by poświęcić na większą ilość piosenek w Topie. Organka czy Muchy to w każdy inny dzień niech sobie zapraszają.
...KultuKuba1201 pisze: pn maja 03, 2021 8:21 pm Właśnie... tylko 2 Republiki dzisiaj poleciałyNo ale przy takim głosowaniu wiele osób musiało podjąć naprawdę beznadziejne decyzje, poprzez odrzucanie rewelacyjnych numerów...
ooo widzę, że już wtedy się udzielałem na forumM. i M. pisze: pn maja 03, 2021 8:24 pm
A druga podpowiedź na tej stronie - trzeba znaleźć właściwy post)
viewtopic.php?f=4&t=2624&p=94582#p94582
... czyli "mamy Cię".
Ja wolę jednak muzykę. Gdyby zamiast przydługich rozmów zaprezentować kilka utworów więcej, byłoby to chyba o wiele ciekawsze. Teraz stanęło na tym, że Top skończy się po 21.00. Wolałem jednak zdecydowanie prowadzenie audycji przez panów Marcela i Marka, bo wtedy audycja miała zdecydowanie większą dynamikę.Na innych FB grupach też już słuchacze robią się powoli znudzeni tym ciągłym przerywaniem audycji. Rozumiem, że Pan Piotr Stelmach jest mistrzem w rozmowach z młodymi wykonawcami, ale naprawdę mógł to przenieść do swojej audycji autorskiej.Yacy pisze: pn maja 03, 2021 8:20 pmale przecież o to chodzi, że te rozmowy były częścią topuDekodi pisze: pn maja 03, 2021 8:16 pm Po trzecie pora nie będzie jeszcze aż tak późna, żeby części rozmów nie przenieść na godziny po 21.00
gdyby je przenieśli na później to słuchalność byłaby niższa.
serio, Tobie to aż tak przeszkadza?
ja wiedziałem, że będę słuchał radia cały dzień i mniej więcej spodziewałem się co może być.
mało tego, większość z tych wykonawców to nie są moi ulubieńcy.
ale mimo to BARDZO mi się taki top podoba!
Stelmi się jarał tymi Muchami od jakiegoś czasu. Osobiście też bym wolał TOP120 czy 125 zamiast tych wcinek. Rozumiem wykony utworów, które znalazły się w Topie ale wszystko inne... Ale z drugiej strony przynajmniej można spokojnie wyjść do toaletyWg mnie... Pierwsze dwie części, prowadzone przez Marcela i Marka były dużo lepsze. Odpowiednio rozłożone proporcje gości i live'y... W tej godzinie szczególnie drażni mnie co piosenkę prowadzona rozmowa z wokalistą Much...
Live'y i rozmowy z Artystami - TAK, ale w odpowiednich proporcjach!
Że już dawno powinien być Top Kultu i Kazika i że nie było koncertu w Trójce na 35 lat zespołu.bobby-x pisze: pn maja 03, 2021 8:23 pmAle gdyby zaprosili Kazika, to co byś powiedział?8azyliszek pisze: pn maja 03, 2021 8:20 pm Strasznie męczące są te przerywniki i dodatki. Źle się przez nie słucha, a ten czas można by poświęcić na większą ilość piosenek w Topie. Organka czy Muchy to w każdy inny dzień niech sobie zapraszają.
jak najbardziej się zgadzam, ciężko się słucha takiego topu co chwilę przerywanegokacper94 pisze: pn maja 03, 2021 8:25 pm
Myślę podobnie. Wolałbym słuchać kilku (kilkunastu?) pozycji więcej niż rozmów z artystami, tak jak np. tej teraz. I o ile jeszcze ten "Garaż" można by jakoś zaakceptować, to te rozmowy według mnie może gdyby rzeczywiście były trochę inaczej rozłożone, to wszystko wyglądałoby trochę inaczej... A takie rozmowy w którymś z Topów z artystami przeprowadzał chyba Piotr Metz, gdzie przed piosenkami były połączenia chyba z Janem Borysewiczem, Dawidem Podsiadło czy bodaj Arturem Rojkiem. Taka opcja byłaby według mnie lepsza...
M. i M. pisze: sob maja 03, 2008 8:30 pm(Neon.ka, Zeta, Martyr, Ku3a) nie wydaje nam sie!!!Robinson pisze:No, no, 12 groszy - wysoko. Nie za wysoko?![]()
Dostałem odpowiedź na PW od życzliwej duszyczki. Piotr był związany z Katowicami a nie Krakowem i jest pochowany w Mikołowie pod Katowicami, od razu przypomnieli mi się Bodeczek i Danco28 [*], ech...