Głosowanie na 1373 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Nie wiem czy dobrze rozumiem... Nie wiesz dlaczego ku3a mógłby się obrazić czy dlaczego zależy mi żeby się nie obraził? Wydaje misie, że to jest jasne ale napiszę. 1. to ku3a najczęściej pisze komentarze. 2. raczej nikogo nie obrażam ;-)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Najpierw piszesz, że masz nadzieję, że Ku3a się obrazi, a potem, że zależy Ci, żeby się nie obraził - zdecyduj się :P
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

:oops: :oops: :oops: Jestem ślepy. :oops: Zgubiłem "nie". :oops:
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

Komentarz świetny, pozazdrościć współpracy! :wink: :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

niesamowicie fajnie bylo czytac Wasze "czekajace" posty :)
i bardzo przyjemnie czytac te co ukazaly sie juz po transmisji 120 wydania listy :mrgreen:
(wybaczcie te kilka literowek juz pod koniec :wink: a moze nikt nic nie zauważyl? :P )
Gary pisze::(
no to idę spać z niezaspokojoną ciekawością.
warto bylo poczekac? :P
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Zgadzam się, komentarz jest G E N I A L N Y ! Ku3a będzie mieć ciężki orzech do zgryzienia, by kiedykolwiek napisać lepszy
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

no ładnie :) - jak ku3a ma w swoim opisie liczby 872 i 1186, tak Wy powinniście sobie wstawić 1372 [a w nawiasie 120] :D .
z ciekawości - czy rzeczywiście współpracowaliście ze soba przy tym komentarzu, czy to tylko Twoja robota Martyrko?
świetnie wyszło! :)
Ostatnio zmieniony sob maja 24, 2008 11:11 pm przez neon.ka, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy, przyznac sie? :P
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Momentami nie byłem pewien, czy to komentarz do listy czy to dialogi z jakiegoś filmu. ;)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

EDIT: :)
neon.ka pisze:tak Wy powinniście sobie wstawić 1372 [a w nawiasie 120] :D .
- a dokładniej 1373. Yacy, o jeden sie pomyliłeś :wink: :
Yacy pisze:Głosowanie na 1372. notowanie Listy
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Martyr pisze:O! co ja widze! wszystko wskazuje na to, że boski Sebastian Tellier tylko na kilka minut wkoczył na naszą liste! I nie pomogły mu nawet różniste wizje, które roztaczał w europejskich rejonach świata.
:lol:
Awatar użytkownika
kuba_m
Posty: 507
Rejestracja: pt lip 13, 2007 9:07 pm
Lokalizacja: Sierpc

Post autor: kuba_m »

Eee tam, wykonanie "Divine" było boskie, tyle powiem (napisze).
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Jak dla mnie niestety nie było...
Ale chórek trzeba pochwalić :D
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15368
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

Ja Listy nie słuchałem, Eurowizji nie oglądałem, ale za to w tym samym czasie wygrałem Znawcę (drugi raz w życiu), oraz byłem na koncercie Comy (trzeci raz w życiu).
Także dokonane przeze mnie wybory mogę uznać za niezwykle udane :D.
mrsap
Posty: 1597
Rejestracja: pt lip 14, 2006 11:29 pm
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: mrsap »

abd3mz pisze:Spodziewałem się rewelacyjnego komentarza, ale nie przewidziałem, że będzie genialny!
Bardzo mi się podoba to zdanie :)

A komentarz rzeczywiście genialny :)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22101
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

neon.ka pisze:z ciekawości - czy rzeczywiście współpracowaliście ze soba przy tym komentarzu, czy to tylko Twoja robota Martyrko?
świetnie wyszło! :)
oczywiście, ze współpracowaliśmy!!!
Ja policzyłem wyniki, a Martyrka stworzyła komentarz :-)

Myślę, ze gdyby miał powstać wspólny komentarz to musiałby powstawać w jednej miejscowości :mrgreen:. Mailowo-smsowo raczej tak rewelacyjnie by nie wyszło!

A ja raz jeszcze - oficjalnie - Martyr, bardzo dziękuję za współpracę :-)

EDIT: Neon.ok, już poprawilem. Dziękuję!
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:A ja raz jeszcze - oficjalnie - Martyr, bardzo dziękuję za współpracę :-)
Ja również Ci dziękuję za świetną robotę, współprowadzenie i kibicowanie przy powstawaniu komentarza! :D :D :D
No i przede wszystkim - za to, ze pozwoliłeś mi się wykazać. Dzieki, Yacy! :wink: :)
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Yacy pisze:Myślę, ze gdyby miał powstać wspólny komentarz to musiałby powstawać w jednej miejscowości . Mailowo-smsowo raczej tak rewelacyjnie by nie wyszło!
jest jeszcze magiczny program o nazwie Gadu-Gadu :wink:
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

mateusz15 pisze:o ile się nie pomyliłem to moje 77 notowanie:
nie pomyliles sie :-)
prz_rulez pisze:Zgadzam się, komentarz jest G E N I A L N Y ! Ku3a będzie mieć ciężki orzech do zgryzienia, by kiedykolwiek napisać lepszy
chyba twardy :-P.
nie mam zamiaru sie z nikim scigac.

Martyrko, Yacy - dzieki za fantastyczną robote i stworzenie tego notowania!

(czy czekacie na mnie ze śledztwem detektywistycznym? :-))
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:(czy czekacie na mnie ze śledztwem detektywistycznym? :-))
z tego co mi sie obiło o oczy (a nie uszy :) ) to wszyscy zgromadzeni tu detektywi dali Tobie pierwszeństwo :wink:
ale ja juz dzis nie czekam. dobranoc nocnomarkowi forowicze :wink:
ku3a
Posty: 20966
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no dobrze, w takim razie ono wyniki mojego sledztwa:

[Martyr]Cześć i czołem nasze forum! Dziś w sobotę 24 maja - 120 notowanie forumowej listy przebojów
[Yacy] Lista niezwykła,bo prezentujemy ją z dwóch miast nie tak bardzo jednak odległych. Tczew i Elbląg wita Was, drodzy forowicze głosami Martyra i Yacy'ego! Martyr, jaka pogoda jest u Ciebie?
[Martyr] Według wszelkich prognoz miało być ciepło, a tu chłodne powiewy wiatru dają się we znaki nie tylko na Zielonym Wzgórzu Ani Shirley z Avonlea. Ale my się nie zrażamy! Wkładamy zaczarowane okulary i przenosimy się do świata rudowłosej dziewczynki, oglądając życie w kolorze wrzosu. Czy ktoś już zdążył dostrzec tegotygodniowego zdobywcę pucharów (nie jestem pewien czy to tez, ale ja czasem daje pozamuzyczne nawiazania, wiec obstawiam, ze tu tez moze byc :-))?
[Yacy] Tak jest! To musiało się stać! To Coldplay wspiął się na szczyty! "Violet Hill" to drugi singiel w historii forumowej, który zabrnął tak wysoko! Tak, przed nim był tylko "Talk" (jako jedno - tak/talk).
Dziś jest też teraz z nami Frida Khalo i nie ukrywa swojej radości z zaistniałej sytuacji! Viva la helado! Gramy!
[Martyr] Gracias, Yacy! Szybkość dźwieku mamy zawrotną, patrząc na dzielące nas kilometry...
Liderem został Coldplay, ale jakże po ciężkiej i wyrównanej walce z niezwyciężonym w poprzednich notowaniach pogromca wstępu! Kto więc stoi za plecami lidera? Teraz już chyba nie ma wątpliwości...
[Yacy] Nawet Indiana Jones (pozamuzyczne namber tu :-), choc czesciowo rowniez muzyczne, od nazwy zespolu) w czasie swych wojaży nie stoczył tak zacietego pojedynku jak Bogusław Denat. Na pytanie "Ty komtur jesteś?", ten odpowiedział: "Nie, jam topielec, co wpadł w utopię"
[Martyr] Yacy, niesamowite te Twoje opowieści. Ale przejdźmy do sedna. Hydropiekło ustąpiło. Lao Che na 2.!
Czy to była jedyna poznana dotąd historia starego che?
[Yacy] A gdzieżby tam! Nie słyszałaś innych? To było tak...
Kowboje galopem pognali do czwartej jaskini od świątyni zagłady, przemierzając po drodze pięć rozlewisk rzecznych i modląc się przez cztery doby o planowane zakończenie akcji pościgowej niejakiej pani ukrywającej się pod kryptonimem AM...
[Martyr] Hmm... no ciekawe czy im się to uda... Tego zapewne dowiemy się dopiero za tydzień...
[Yacy] Z nieoficjalnych źródeł wiem, że AM zaszyła się gdzieś w Barrowland i nie rusza się z miejsca.
A co się dzieje dalej?
[Martyr] Pytasz, kto snuje się za kowbojami?
Oj, pachnie mi tu intrygą... Tylko wybitny mistrz tupetu mógłby stworzyć taki cyrk, by zrzucić gawędziarzy i pozbyć się tego czarnego konia znanego w świecie...
Kogo było stać na takie paranoidalne posunięcie? Ano Plateau! Pod dowództwem Renaty odparło nieoczekiwana serię ataków z karabinu maszynowego. To dało im pewną przewagę taktyczną.
[Yacy] Martyr, zdaje się, że jesteśmy megalomaniakami bajdurzenia... Mam obawy, czy nie zanudzamy forowiczów?
[Martyr] Forowicze, jak to jest...?
Nie słyszę sprzeciwów, więc może porzućmy ten temat
Yacy, wiesz, szukam dobrego miejsca nas nasz forumowy zlot. Powiedz mi, masz takie miejsce do którego lubisz zawsze wracać?
[Yacy] Taaak! Bieszczady! Uwielbiam! Gdy tylko mogę zawsze wracam do kotliny solińskiego uzdrowiska! I tak się tam rozkrecam, że spać nie mogę. Poradź mi co mogę z tym zrobić...
[Martyr] Tak, tez znam to miejsce! W pobliskim nieco zapomnianym amfiteatrze grają "Sen nocy letniej". Wybierz się na tą sztukę - mi zawsze pomaga zasnąć
O! popatrz, a u nas "Forsaken" awansuje!
[Yacy] ...tr..tr.....sz...sz...
[Martyr] Halo, Yacy...?
Zdaje się, że jakieś nieprzewidziane problemy pojawiły się na łączach...
Ale niestety czas nas goni a lista czeka, tak więc przybliżę Wam następne pozycje.
O tym, że miłość rozdziera nas na strzępy przekonał się już Ian, którego chyba nigdy nie zapomnimy. Za to wielkie podziękowania należą się romantykom muzyki rockowej!!! Na pewno ucieszyliby się z tego awansu JD.
Wow! a to dopiero jest wejście! Ktoś zapyta: "dlaczego nie mieli dać rady?" Mając takich oddanych fanów nie musieli liczyć na żadne manewry szczęścia. Pierwszy tydzień na liście i już na czternastym! Oni płyną u nas tylko z pradem! I dobrze o tym wiedzą, bo już nie raz zarzekali się, że wróca tu jeszcze. Tak jest! Grupa Happysad to potrafi!
A piętnastka dziś szczególnie szczęśliwa dla Travisa. W tym tygodniu wystarczyło mieć oczy szeroko otwarte, by przeskoczyć konkurencję aż o piętnaście kroczek!
Czasy wiecznie się zmieniają, lecz na szczęście to nie powód do tego, by fani wpadli w stan zapomnienia... (2 oddzielne)
Ale czy ktoś widział ostatnio Kajtka bez majtek? Tak! Ano właśnie! To Waglewscy zabrali mu je i teraz się z tym afiszują!
O! A jakież interesująco wiosenne (troche na sile, ale w razie czego podkresle) nowalijki w tym tygodniu!
Potomkowie białych ludzi pokonali w zawodach całą zgraję piosenek i zaskoczyli mnie takim skokiem do trzydziechy! Niesamowite! Pierwszy tydzień na liście i już na 24-tym. (tylko czemu pierwszy tydzien, skoro skok z 31.? :-) )
Przy okazji tej piosenki chciałabym serdecznie pozdrowić naszego Moderatora i Prowadzącego forumową. Ku3a, specjalnie dla Ciebie gra dziś Offspring! (a dziekuje bardzo :-). przepraszam, ze dopiero teraz, ale... dopiero teraz przeczytalem caly komentarz :-P )
O! uwaga, mam połączenie. Yacy, słyszysz mnie?
[Yacy] Nareszcie, tak, słysze!
[Martyr] W takim razie kontynuuj.
[Yacy] Mistrzowie marionetek już niedługo nawiedzą nas po raz siódmy, a tu jak na razie przedstawienie kukiełkowe radzi sobie całkiem nieźle, chociaż jeszcze bez wsparcia takiego autorytetu...
[Martyr] A więc "The Age Of The Understatement" siedem do góry na dwudzieste piąte!
O! co ja widze! wszystko wskazuje na to, że boski Sebastian Tellier tylko na kilka minut wkoczył na naszą liste! I nie pomogły mu nawet różniste wizje, które roztaczał w europejskich rejonach świata.
[Yacy]Tak, to prawda... A wiesz, w czym tkwi urok duetów? Czy zawsze pisany jest im sukces?
Taki przykład. Współpraca z Justinem nadała Madonnie tyle słodkości, że nawet landrynki zemdliły forowiczów i przestali na nich głosować!
[Martyr] Nie wypada nie wspomniec jeszcze o Morcheebie. Ostatnio zyskała w oczach fanów i dzięki temu jest juz w trzydziestce ze swoją nową piosenką.
[Yacy] Na zakończenie warto zaznaczyć, ze forumowa promocja przyczyniła się do sporego skoku Digitallove. Dzień Matki się zbliża, więc nie zapomnijmy o nasych matulach.
[Martyr] tym świątecznym akcentem żeganją się z Wami Yacy prowadzący z Elbląga
[Yacy] i Martyr zastępowa nadająca z Tczewa
[Martyr i Yacy] Do następnego razu!

wspaniala robota!
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Post autor: prz_rulez »

Ale czy ktoś widział ostatnio Kajtka bez majtek? Tak! Ano właśnie! To Waglewscy zabrali mu je i teraz się z tym afiszują!
:lol: A to wcześniej przeoczyłem :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Niesamowite! Pierwszy tydzień na liście i już na 24-tym. (tylko czemu pierwszy tydzien, skoro skok z 31.? :-) )
bardziej prawidłowo byłoby gdybym napisała ze to pierwszy tydzień w top30 :P
(jakoś tak głębiej nie zastanawiałam sie nad tym, pisząc komentarz...)

troche jeszcze zostało. kolejni odkrywcy zagadek detektywistycznych, do dzieła! :)
Awatar użytkownika
iqh
Posty: 781
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003
Lokalizacja: Tychovia/Cracovia

Post autor: iqh »

martyr tudzież yacy pisze:Dziś jest też teraz z nami Frida Khalo i nie ukrywa swojej radości z zaistniałej sytuacji! Viva la helado! Gramy!
to pewnie oznacza że coldplay dostanie grammy...poza tym występowali w 2006 roku na ceremoni rozdania tych nagród wykonywując..."talk"...
także nie wiem na ile było to celowe ale pani frida na nazwisko miała kahlo...
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9300
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

iqh pisze:także nie wiem na ile było to celowe ale pani frida na nazwisko miała kahlo...
tak, rzeczywiście pisząc w sobote komentarz (i jednocześnie gotując obiad, potem go konsumując, no i pilnując pralki :P ) nie udało mi sie uniknąć kilku literówek... za co jeszcze raz sorry...
ale kto wie czy te okoliczności (podane w nawiasie :wink: ) nie miały jakiegoś wpływu na kształt komentarza...? :P
ODPOWIEDZ