Głosowanie na 1371 LP3

Nasza własna, niezależna, wewnątrz-forowa Lista Przebojów, oparta na utworach do głosowania z oficjalnych propozycji LP3 (zasady głosowania, wyniki, podsumowania i inne rankingi)

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jollyroger72, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Kto dzisiaj rozszyfrowuje? ;-)
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

może żeby nie było co tydzien wątpliwości, to ja na stałe ustawiam się na końcu kolejki - i zawsze napiszę, co widziałam z tego, co znaleźliście, a czego nie, i ewentualnie, jeśli będzie co, to coś dorzucę.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

neon.ka pisze:może żeby nie było co tydzien wątpliwości, to ja na stałe ustawiam się na końcu kolejki
Najsłabszy z przodu? Dobrze zaczynam ;-)
ku3a pisze:Alez walke mielismy o zwyciestwo w tym tygodniu! Zespolowi Lao Che odpadl glowny przeciwnik ostatnich tygodni, ale zupelnie znikad do gry wkroczyl kolejny rywal, ktory chcial z zimna krwia zdobyc wszystko co mozna. Nie udalo sie! Nie wystarczylo sil i w rezultacie "Hydropieklowstapienie" na mecie uzyskalo dosc pokazna przewage nad debiutujacym "Violet Hill". Brawa dla obydwu. Ładna pogoda zacheca do spacerow po lesie czy nad brzegiem rzeki, ale nie zapominamy tez o glosowaniu na swych ulubiencow. Dzieki temu "Schizophrenic Prayer" jest juz tuz tuz za podium, czyli powoli idzie w slady swojego wielkiego poprzednika - "Conceiving You". Ale by piosenka stala sie wielkim przebojem naszej listy paradoksalnie nie wystarczy, zeby szalenie nam sie podobala. Przekonal sie o tym bolesnie Serj Tankian, dla ktorego już game is over. A ile czasu bedzie nam grala Madonna? Czy teraz, gdy juz zaistniala na naszej liscie, bedzie miala szanse, by dalej isc do gory, czy tez zywot zostanie gwaltownie zatrzymany?

Taki debiut jak w przypadku Coldplay nie zdarza sie czesto, ale nie mozna przemilczec innych piosenek ktore pojawiaja sie w trzydziestce. Chocby KSU, ktore wyraznie zyskuje z tygodnia na tydzien i na pewno chcialoby widziec swoje dzielo poruszajace sie wciaz do gory. Z biegiem czasu coraz lepiej radzila sobie rowniez Leona Lewis, az w koncu dzis trafila do zaszczytnego grona ktore zdobywa punkty do podsumowania roku. Przypomnielismy sobie wszystko to, co nam sie podobalo w nowym nagraniu Cool Kids Of Death, przez co zespol ponownie zapunktował.
Las i brzeg rzeki jako uzupełnienie hill. :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:
ku3a pisze:Alez walke mielismy o zwyciestwo w tym tygodniu! Zespolowi Lao Che odpadl glowny przeciwnik ostatnich tygodni, ale zupelnie znikad do gry wkroczyl kolejny rywal, ktory chcial z zimna krwia zdobyc wszystko co mozna. Nie udalo sie! Nie wystarczylo sil i w rezultacie "Hydropieklowstapienie" na mecie uzyskalo dosc pokazna przewage nad debiutujacym "Violet Hill". Brawa dla obydwu. Ładna pogoda zacheca do spacerow po lesie czy nad brzegiem rzeki, ale nie zapominamy tez o glosowaniu na swych ulubiencow. Dzieki temu "Schizophrenic Prayer" jest juz tuz tuz za podium, czyli powoli idzie w slady swojego wielkiego poprzednika - "Conceiving You". Ale by piosenka stala sie wielkim przebojem naszej listy paradoksalnie nie wystarczy, zeby szalenie nam sie podobala. Przekonal sie o tym bolesnie Serj Tankian, dla ktorego już game is over. A ile czasu bedzie nam grala Madonna? Czy teraz, gdy juz zaistniala na naszej liscie, bedzie miala szanse, by dalej isc do gory, czy tez zywot zostanie gwaltownie zatrzymany?

Taki debiut jak w przypadku Coldplay nie zdarza sie czesto, ale nie mozna przemilczec innych piosenek ktore pojawiaja sie w trzydziestce. Chocby KSU, ktore wyraznie zyskuje z tygodnia na tydzien i na pewno chcialoby widziec swoje dzielo poruszajace sie wciaz do gory. Z biegiem czasu coraz lepiej radzila sobie rowniez Leona Lewis, az w koncu dzis trafila do zaszczytnego grona ktore zdobywa punkty do podsumowania roku. Przypomnielismy sobie wszystko to, co nam sie podobalo w nowym nagraniu Cool Kids Of Death, przez co zespol ponownie zapunktował.
Las i brzeg rzeki jako uzupełnienie hill. :P
1. schizofrenia to rodzaj szaleństwa (tak to wygląda z zewnątrz)
2. tu nie wiem czy nie kopie zbyt głęboko - Ku3a zweryfikuje :wink:

abd3mz, a czemu las tez? rzeka jest oczywista :)
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

To ja wyłapałem jeszcze następujące:
ku3a pisze:Ale by piosenka stala sie wielkim przebojem naszej listy paradoksalnie nie wystarczy, zeby szalenie nam sie podobala.

Czy teraz, gdy juz zaistniala na naszej liscie, bedzie miala szanse, by dalej isc do gory, czy tez zywot zostanie gwaltownie zatrzymany?
;)

Edit: o, widzę, że Martyrka mnie wyprzedziła :)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

zawsze mam wielką frajdę z Waszego rozszyfrowywania :-D.
dajcie znac jak bedziecie chcieli, zeby juz zweryfikowac :-).
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Martyr pisze:abd3mz, a czemu las tez? rzeka jest oczywista :)
To może ja zapytam dlaczego rzeka jest oczywista? :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

abd3mz pisze:To może ja zapytam dlaczego rzeka jest oczywista? :)
odpowiedź jak dla mnie oczywista - Riverside.

to dlaczego "las"?
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Martyr pisze:odpowiedź jak dla mnie oczywista - Riverside.
Ślepnę... :roll:
Martyr pisze:to dlaczego "las"?
Pasował do kompletu. ;-) Uzasadnienia brak.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:dajcie znac jak bedziecie chcieli, zeby juz zweryfikowac :-).
Myślę, że już. :wink:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22086
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

To może jeszcze ja zdążę:
ku3a pisze: Chocby KSU, ktore wyraznie zyskuje z tygodnia na tydzien i na pewno chcialoby widziec swoje dzielo poruszajace sie wciaz do gory.
W końcu Moje Bieszczady :mrgreen:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

to ja jeszcze spróbuje cos dorzucic:
ku3a pisze:Taki debiut jak w przypadku Coldplay nie zdarza sie czesto, ale nie mozna przemilczec innych piosenek ktore pojawiaja sie w ....
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

"Bieszczady" to byla ostatnia brakujaca cyfra szyfru do skarbu :-).
reszte odgadliscie wczesniej.
brawa dla wszystkich detektywów! :mrgreen:
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

To teraz powiedz, które cyfry były niepotrzebne. ;-)
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

- "las" - to juz sam przyznales ;-)
- "poruszajace sie" - choc nie ukrywam, ze moze ma jakies ladnie wpasowujace sie wyjasnienie, o ktorym sam nie pomyslalem ;-). moze niech autorka napisze co miala na mysli ;-).
- "przemilczec" - j.w. ;-)
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

Już prawie wszystko wiem. :-) Jutro przeczytam co wiedziała neon.ka. Dobranoc! :P
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9294
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Związek między KSU i "poruszające się" - KSU kojarzy mi sie z samochodem bo nazwa KSU to część rejestracji samochodowej dawnego województwa krośnieńskiego. Stąd skojarzenie z poruszającym się samochodem :mrgreen:

"przemilczeć" ... milczenie jako przeciwieństwo (upraszczając) hałasów czyli muzyki. Jak można przemilczeć piosenke, którą słychać i jest głośna? (przesadzam pewnie? :P)

Ech, cos widze ze za mocno kopałam i wykopałam jakis tunel, labirynt czy cos... :P
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Martyr pisze:Związek między KSU i "poruszające się" - KSU kojarzy mi sie z samochodem bo nazwa KSU to część rejestracji samochodowej dawnego województwa krośnieńskiego. Stąd skojarzenie z poruszającym się samochodem :mrgreen:
kosmos :-P
Martyr pisze:"przemilczeć" ... milczenie jako przeciwieństwo (upraszczając) hałasów czyli muzyki. Jak można przemilczeć piosenke, którą słychać i jest głośna? (przesadzam pewnie? :P)
kosmos do kwadratu :-P
Martyr pisze:Ech, cos widze ze za mocno kopałam i wykopałam jakis tunel, labirynt czy cos... :P
czy Fauna. ale u nas na forum to sami fauni Listy :mrgreen:.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

widzę, że siedząc nad swoją listą dużo przegapiłam i właściwie to nie zdążyłam :) .
z tego, co znalazł abd3mz nie wypatrzyłam 'gry'.
z Martyrkowej dokładki bardzo mi się podoba 'szalenie', ja nie podkreśliłam sobie, bo mi się ten wyraz w ogóle bardzo kojarzy z Kubą, jako określenie czegoś jego bardzo ulubionego :) , więc nie wiem czy to było w końcu celowo, czy nie.
a do pomysłu Yacego to ja miałam jeszcze do kompletu 'swoje dzielo', bo w końcu 'moje', czyli 'jego' 'Bieszczady', czyli 'dzieło' [pewnie też za bardzo zakręcone :wink: ]

idę wkleić swoje notowanie więc.
Awatar użytkownika
abd3mz
Posty: 7751
Rejestracja: wt mar 20, 2007 1:56 pm
Lokalizacja: Kraków nieaktualny ;-)

Post autor: abd3mz »

ku3a pisze:kosmos :-P
(...)
kosmos do kwadratu :-P
Misie podoba. :mrgreen: [Ale mam taką małą nadzieję, że układając komentarz nie będziesz brał przykładu z Martyrki, bo trzeba będzie podkreślić wszystko. Na wszelki wypadek. ;-)]
ku3a
Posty: 20961
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

neon.ka pisze:a do pomysłu Yacego to ja miałam jeszcze do kompletu 'swoje dzielo', bo w końcu 'moje', czyli 'jego' 'Bieszczady', czyli 'dzieło' [pewnie też za bardzo zakręcone :wink: ]
aaaa, tak!! to tez bylo! sam przeoczylem :-P.
ODPOWIEDZ