Strona 5 z 11
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 11, 2026 9:59 pm
autor: lady
kajman pisze: pn maja 11, 2026 8:52 pm
Bo jak przycisnąłem lekko, to pani skoczyła do tematu zajmowania przez nas kuchni (że to przeszkadza).
O, a komu tak nagle zaczęliśmy przeszkadzać, ciekawe ...

Jak powiedziała, że nie ma miejsc, to chyba nie ma, a jak są to tylko nie dla nas ?
Szkoda, bo jednak się już zdążyliśmy przyzwyczaić do Filato.
Co do tego drugiego miejsca, to tam też możemy przeszkadzać

Ale gdyby się udało zabukować tam miejsca to dwa ostatnie czerwcowe weekendy u nas są wolne.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 11, 2026 10:55 pm
autor: kajman
Jest tam sala konferencyjna do wynajęcia.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: wt maja 12, 2026 12:59 am
autor: adameria
Miejsce jest mi obojętne. Chciałbym, żeby się udało w czerwcu...
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: wt maja 12, 2026 1:44 pm
autor: LLucky
W moich terminach czerwcowych nic nie zmieniło się.
Co do miejsca, to okolice Raszyna są akceptowalne, dojazd sobie ogarnę.
Nie byłem w tym Sękocinie, ale warunki tam wyglądają na takie, do jakich przyzwyczailiśmy się na zlotach.

(A może by ktoś z nas jednak wygrał w to Lotto i zaczął sponsorować zloty w jakichś wielogwiazdkowych hotelach o znakomitej lokalizacji?)

Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: wt maja 12, 2026 2:18 pm
autor: kajman
Dzwoniłem i tu i tam, ale odbiera automatyczna sekretarka, a kiedy ją słyszę to ogarnia mnie paraliż głosowy. Czy ktoś mógłby przejąć ode mnie fuchę?
Ogólnie wygląda na to, że najlepszy termin to 19-21 czerwca, bo jest więcej o jedną osobę niż na 26-28. Inne chyba pasują zdecydowanie mniej.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: wt maja 12, 2026 6:57 pm
autor: Miszon
Dopiero teraz znalazłem więcej czasu, znalazłem oficjalną stronę tego Sękocina -
https://lesnapolana.oit.pl/ (jest tam trochę więcej zdjęć, jedna z tych sal konferencyjnych idealna dla nas

). Mają co prawda zapis, że zakaz imprez i cisza nocna od 22, ale jednocześnie organizują imprezy - nie wiem, jak to pogodzić

.
będę mógł tam zadzwonić dopiero jutro popołudniem i to takim późniejszym, bo rano i w południe będę mocno zajęty.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: śr maja 13, 2026 1:20 am
autor: ku3a
myślę, że chodzi tam o inne imprezy niż to, że 10 osób siedzi przy stole i gada albo gra w gry

. bo muzyczne kwestie (ABC, konkursy, LP357) da się ogarnąć do 22:00.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: śr maja 13, 2026 6:59 am
autor: kajman
Ja spróbuję zadzwonić koło 13, bo widzę, że tam już niewiele zostało. Zamówię czwórkę i dwie trójki, bo to wyjdzie najtaniej. Z tego co widzę, jest nas 9, a jeżeli będzie neon.ka, to 10. Jeżeli się nie dodzwonię to napiszę i niech Miszon próbuje.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: śr maja 13, 2026 8:32 am
autor: adameria
Obejarzałem zdjęcia łóżek i mam pewne wątpliwości: drewniane ramy, a pod materacami są pewnie deski. Jeśli te poprzeczne deski są luzem, a ramy są mało stabilne, to... możemy się nie wyspać. Ja nie twierdzę, że my mamy o to pytać, bo dopóki nie będziemy na miejscu i tego nie przetestujemy, to się nie dowiemy tak naprawdę, ale ostrzegam. Na szczęście nie ma wystających gwoździ (na zdjęciach).
Ale z kolei o sale i jej możliwości wykorzystania do późnych godzin nocnych warto zapytać.
Nie wiemy chyba gdzie ona jest położona czyli w gruncie rzeczy na ile będziemy przeszkadzać swoją obecnością.
Trzymam kciuki, żeby się udało.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: śr maja 13, 2026 3:12 pm
autor: kajman
Sorry, nie udało mi się zadzwonić.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: czw maja 14, 2026 11:07 am
autor: bobby-x
Pamiętam, że zdrzemnąłem się na stole bilardowym? Ale czy on był w jakiejś salce??? Może w podpiwniczeniu? To zlot chyba nr 3, jesień 2006? Trzeba by looknąć na dysk ze zdjęciami...
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 7:29 am
autor: kajman
Mi się zdawało, że na stole bilardowym to co poniektórzy spali w małym białym domku w Śródborowie, ale oczywiście mogę się mylić.
Spróbuję dzisiaj zadzwonić, bo Miszon nie pisał, że dzwonił.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 8:07 am
autor: Yacy
zdecydowanie w Śródborowie. i trochę mi przykro, że bobby nie pamięta, że właśnie tam spaliśmy. razem

Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 8:42 am
autor: bobby-x
Ale faux pas.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 9:37 am
autor: kajman
Próbowałem, ale nikt nie odbiera. Może uda mi się spróbować raz jeszcze koło południa.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 12:03 pm
autor: Miszon
Dzwoniłem ale też się nie udało dodzwonić.
Nie pisałem, bo walczę z chorobą po powrocie do zimnego klimatu.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 7:19 pm
autor: bobby-x
coś kijowy ten ośrodek... dlatego wróciliśmy do Śródborowa?
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 7:29 pm
autor: lady
Może w Filato by jeszcze spróbować ? Powiemy, że będziemy cicho po 22

Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 8:24 pm
autor: bobby-x
A Mlądz?
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pt maja 15, 2026 10:02 pm
autor: kajman
bobby-x pisze: pt maja 15, 2026 7:19 pm
coś kijowy ten ośrodek... dlatego wróciliśmy do Śródborowa?
Dojazd był fatalny.
lady pisze: pt maja 15, 2026 7:29 pm
Powiemy, że będziemy cicho po 22
Chodzi raczej o to, że w kuchni przebywamy, a nie, że hałasujemy.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 25, 2026 12:32 pm
autor: adameria
Muszę podjąć decyzję odnośnie weekendu 19-21.06.26. Dosłownie do jutra.
To nie jest "szantaż" tylko... kwestia czasu.
Może wreszcie powiedzmy sobie wyraźnie, że najbliższy zlot odbędzie się jesienią?
Albo że ten aspekt Forum definitywnie się zakończył. Halo, halo, jest tam kto?
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 25, 2026 12:55 pm
autor: konwicki1980
Ja mam nadzieję, że się nie zakończył. Jeśli teraz się nie uda znaleźć miejsca, to na jesień trzeba może trochę zmienić założenia i szukać też w okolicach innych miast niż Warszawa.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 25, 2026 1:04 pm
autor: LLucky
U mnie nic się nie zmieniło: mogę 19-21 czerwca, ale w organizacji lokalu nie pomogę.
Mogę zająć się finansami, jak będzie termin i miejsce.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 25, 2026 1:34 pm
autor: ku3a
wiosenny zlot trzeba sobie odpuścić.
ważniejsza kwestia to znalezienie odpowiedniej miejscówki na jesień (skoro w Filato się na nas wypinają).
oraz ustalenie terminów. jeśli więc ktoś już wie, że któreś weekendy mu odpadają, niech da od razu znać.
u mnie na pewno wypadają następujące weekendy (podaję soboty): 5.09, 19.09, 17.10, 24.10, 31.10, 14.11, 5.12.
Re: XXXVIII Zlot Forum LP3 - ??-??.??.2026, ???
: pn maja 25, 2026 1:39 pm
autor: wwas
U mnie najprawdopodobniej odpadają 26 września i 10 października.