Ja też.
Tygodniowa ForaLista Przebojów #125
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
- Sundrajta
- Posty: 7352
- Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
- Lokalizacja: powiat siemiatycki
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #125
No z pewnością nie jestem, a wziąłem go w ogóle pod uwagę, bo tytuł wpadł mi w oko.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #125
Podziękowania dla temika za zastąpienie mnie.
Dobranoc
Dobranoc
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #125
Nie ma sprawy.
Dzięki również za wyniki.
Miłego weekendu.