czapsownik pisze: sob sie 06, 2022 2:21 pm
Przykro mi, że swoim komentarzem sprowokowałem niepotrzebną "dyskusję". W komentarzu chciałem napisać, że uświadomiłem sobie, że jeśli chcę, żeby Wilki wygrały to powinienem zagłosować i dać im punkty, ale że źle to sformułowałem, to wyszło jak wyszło... Mam nadzieję, że tym razem zostałem zrozumiany.
Cieszę się, że o tym napisałeś, bo ja akurtat (i na szczęście nie tylko ja) dobrze odczytałem Twoje intencje. Ale cóż...
Ależ proszę, tocz dyskusję, jeśli taką masz ochotę. Bo przecież wszystko jest OK, winni zawsze są po jednej stronie i warto to podkreślić, prawda?
Nie chcę rozniecać żadnej dyskusji, tylko czasem sobie myślę, że warto może pomyśleć o jakiejś autorefleksji, zanim znów coś się zacznie... Tylko tyle.
Czekam z niecierpliwością na wyniki.
Neo01 pisze: sob sie 06, 2022 8:22 pm
Nie chcę rozniecać żadnej dyskusji, tylko czasem sobie myślę, że warto może pomyśleć o jakiejś autorefleksji, zanim znów coś się zacznie...
Autorefleksja to przede wszystkim Tobie potrzebna.
Niemal każdą swoją wypowiedź kończysz prowokacyjnym wielokropkiem.
Neo01 pisze: sob sie 06, 2022 8:22 pm
Bo przecież wszystko jest OK (...)
Neo01 pisze: sob sie 06, 2022 8:22 pm
Ależ proszę, tocz dyskusję, jeśli taką masz ochotę. Bo przecież wszystko jest OK, winni zawsze są po jednej stronie i warto to podkreślić, prawda?
Nie chcę rozniecać żadnej dyskusji, tylko czasem sobie myślę, że warto może pomyśleć o jakiejś autorefleksji, zanim znów coś się zacznie... Tylko tyle.
Neo01 czy Ty naprawdę rozumiesz to co ja napisałem wcześniej czy nawet teraz? Czy gdzieś znalazłem, czy gdzieś szukałem jakiegoś winnego? Na litość Boską zacznij rozumieć to co ktoś pisze. Czy ja coś podkreslałem? Człowieku popatrz na siebie, na momenty w których wrzucasz kolejne swe wpisy. Czy są potrzebne? Właśnie tą autorefleksję jakbyś zaczął od siebie to byś już tego wpisu nie dodał, bo byś doszedł do wniosku, że takowym możesz znów sprowokować innych do odpowiedzi. No ale niestety wolisz udawać niewiniątko niż zamknąć okno p.t. Luxtorpeda. Kolejne wpisy przedłużające dyskusje są tylko dlatego, że tej autorefleksji nie użyłeś najpierw Ty.
Neo01 pisze: sob sie 06, 2022 9:14 pm
1. Ja mam zamknąć okienko, Wy nie. Rozumiem, OK, nie mam siły i chęci znów ciągnąć tej zabawy. 2. Tylko drobne wyjaśnienie, o co mi chodziło z tymi winnymi.
Więc o to.
2. Więc jednak nie zrozumiałeś o co chodziło.
1. Ja zamknąłem okienko już wcześniej, ale Ty je otworzyłeś, tego nie zauważasz? A zaczepka to z Twojej strony jest.
Bardzo proszę o wygaszenie tej nieszczęsnej dyskusji.
Jak nie skończycie, to ja zabiorę swoje zabawki z piaskownicy... żeby też zniżyć się do tego poziomu.
STOP!
Mamy lat 18+, prawda?
Finał płyt... czyli w tej kwestii wszystko jasne.
1. Anno Domini MMXX (2020) [4, 2, 3, 5, 5, 5, 4, 1, 5, 5, 3, 5, 5, 5, 2] suma: 59(ku3a, Yacy, konwicki1980, Neo01, szeptun68, Gephard, czarny119, Arkano)
Wygląda na to, że 8 osób (czyli połowa) nie może się mylić.
adameria pisze: sob sie 06, 2022 10:28 pm
Bardzo proszę o wygaszenie tej nieszczęsnej dyskusji.
Jak nie skończycie, to ja zabiorę swoje zabawki z piaskownicy... żeby też zniżyć się do tego poziomu.
STOP!
Mamy lat 18+, prawda?
Finał płyt... czyli w tej kwestii wszystko jasne.
1. Anno Domini MMXX (2020) [4, 2, 3, 5, 5, 5, 4, 1, 5, 5, 3, 5, 5, 5, 2] suma: 59(ku3a, Yacy, konwicki1980, Neo01, szeptun68, Gephard, czarny119, Arkano)
Wygląda na to, że 8 osób (czyli połowa) nie może się mylić.
Do płyt mam zamiar wrócić, ponieważ przygotowywane jest jeszcze jedno podsumowanie.
Nie sprawdzałem, ale jesli te liczby w nawiasie są w kolejności od pierwszego głosującego to walka rozstrzygnęła się na finiszu. & ostatnich osób.
Dyskusja Adaś była wygaszona tylko ktoś niepotrzebnie chciał być mądrzejszy od jajka czy tam kurki. Chciał zabłysnąć niepotrzebnie, nie pierwszy raz zresztą.
Tak, te liczby w nawiasach kwadratowych to są punkty według kolejności głosujących.
Dokładnie to głos szeptuna68 zamienił lidera z wickiem, ale potem już nic się nie zmieniło.
Anno Domini MMXX kolejnymi trzema piątkami dobiło konkurentów.
Temik, no tak, już to poprawiam. Ale nie głosowałeś na Anno Domini.
Nie zagłosowałeś na 5 płyt, tylko na 3. Uciekło mi to.
Ostatnio zmieniony sob sie 06, 2022 10:42 pm przez adameria, łącznie zmieniany 1 raz.
adameria pisze: sob sie 06, 2022 10:40 pm
Tak, te liczby w nawiasach kwadratowych to są punkty według kolejności głosujących.
Dokładnie to głos szeptuna68 zamienił lidera z wickiem, ale potem już nic się nie zmieniło.
Anno Domini MMXX kolejnymi trzema piątkami dobiło konkurentów.
Temik, no tak, już to poprawiam. To wynikało z tego, że nie zagłosowałeś na 5 płyt, tylko na 3. Uciekło mi to.
Dzięki za wyjaśnienie. A w moim przypadku to przecież żaden problem, tylko się upomniałem . Zero pretensji
Neo01 pisze: sob sie 06, 2022 10:48 am
A czy nie możnaby tych wpisów "zaśmiecających" po prostu usunąć?
W pierwszej kolejności Twojego szczelnego( dla kumatych bezczelnego)parasola, który rozkłada się nad Tobą jak Ci się tylko grzywka zmoczy, i który wciska forowiczom przewinienia, które sam popełnia. To nadal jest dopiero tylko początek.
Przykro to wszystko czytać. By było, gdyby mi się chciało marnować czas i czytać. A nerwów i czasu mi szkoda. Kolejna dziecinada.
Nie będę wnikać kto zaczął, kto komu co napisał i kto czuł się w obowiązku odpowiedzieć. Nie mam zamiaru wnikać i decydować "czyja wina". Po prostu od tej pory każdy post w tym wątku, który nie będzie komentowaniem wyników, które podaje Adam, będę kasować. Od teraz. Czas start.