Nowości TFP #42
Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72
-
miszony
- Posty: 5001
- Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
- Lokalizacja: wroclove
Re: Nowości TFP #42
Ja widzę co wygrało, to odechciewa mi się głosować.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Nowości TFP #42
A Ty myślisz, że Wszyscy inni nie widzą co wygrało, tylko Ty?
A głosować to chyba z powodu zwycięzcy nie przestaniesz, trochu innych propozycji jeszcze jest. Mi tam jeden utwór nigdy nie przeszkadzał w tym, aby nie głosować, gdyby było odwrotnie to bym się zastanawiał.
-
miszony
- Posty: 5001
- Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
- Lokalizacja: wroclove
Re: Nowości TFP #42
Miało być jak widzę co wygrało...
Re: Nowości TFP #42
Dopiero teraz zauważyłem, że tam K brakowało. Teraz post temika3 wydaje mi się bardziej zrozumiały.
Re: Nowości TFP #42
Perełka perełką, tylko przez jakie perturbacje ta perełka musiała przejść. Napiszę ciut chamsko ale łagodniej się nie da. "Spirala" nie była propozycją tylko Priapozycją. Żeby zgłosić piosenkę i później ją uwalić to trzeba mieć...eeech.temik3 pisze: pt kwie 02, 2021 9:47 pmA dla mnie są bardzo mało zadowalające, ale z jedną perłąA po za tym wchodzą jeszcze dwa z mojej piątki, jednak w tej 11 jest trzy takie, które przechylają szalę na niekorzyść.
Co do tych trzech utworów, które przechylają szalę na niekorzyść to się nie wypowiem bo nie wrzucam na forum negatywnych ocen. Taką mam zasadę. Jeśli kawałek jest dobry to pkt. albo dwa słowa. Jeśli(według mnie)do d.py to nawet o nim nie wspominam.
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Nowości TFP #42
+1szeptun68 pisze: sob kwie 03, 2021 10:25 pm "Spirala" nie była propozycją tylko Priapozycją. Żeby zgłosić piosenkę i później ją uwalić to trzeba mieć...eeech.
Wg mnie zgłoszona po to, by był przesyt LP, by głosy na Spiralę, Amerykę, Pokolenia i Drzewa się rozproszyły a tym samym by rękoma zwolenników LP odblokować podium. No to zobaczymy...
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Nowości TFP #42
Było kiedyś +2? Kije samobije. Każdy ma dwa.
Re: Nowości TFP #42
Dokładnie siostro. Regulamin jest regulamin i zgłaszający go nie złamał, ale zagrał bardzo nieczysto. Gorzej będzie jeśli role za jakiś czas się odwrócą. Jestem przeciwny takim przepychankom bo po co to komu. Ma chłop czas i pedał hamulca pod stopą.gioconda2 pisze: sob kwie 03, 2021 10:33 pm+1szeptun68 pisze: sob kwie 03, 2021 10:25 pm "Spirala" nie była propozycją tylko Priapozycją. Żeby zgłosić piosenkę i później ją uwalić to trzeba mieć...eeech.
Wg mnie zgłoszona po to, by był przesyt LP, by głosy na Spiralę, Amerykę, Pokolenia i Drzewa się rozproszyły a tym samym by rękoma zwolenników LP odblokować podium. No to zobaczymy...
Re: Nowości TFP #42
Ha hakajman pisze: sob kwie 03, 2021 10:00 am Dopiero teraz zauważyłem, że tam K brakowało. Teraz post temika3 wydaje mi się bardziej zrozumiały.
Re: Nowości TFP #42
Z okazji dnia Zmartwychwstania Pańskiego życzę wszystkim forowiczom spokojnych Świąt.
Bądźcie zdrowi.
szeptun68
Bądźcie zdrowi.
szeptun68
Re: Nowości TFP #42
Troszeczkę Ci jeszcze brakuje do zdobycia dyplomu początkującego znawcy podstaw muzyki. Za taką wypowiedź powinieneś dostać bilet w jedną stronę(bez grosza przy dupie)na wyspy. Na..........Kajmany. Sorry, ale dla mnie jesteś zwykłym amatorem krytykującym zawodowców. Panas swoją pogadanką czyni ten utwór kompletnym. To coś jak słowa Muńka w piosence "MAKE WAR NOT LOVE". Tam też gdyby tej pogadanki zabrakło to piosenka byłaby biedniejsza. Skoro to tam jest to znaczy, że to ma tam być .Czarny119 Ci jeszcze za mało napisał.
Re: Nowości TFP #42
Ja piszę o swoich odczuciach, Ty piszesz o swoi. Tobie ta wstawka pasuje, mi przeszkadza. I tyle.
-
temik3
- Posty: 18915
- Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
- Lokalizacja: DYNÓW
Re: Nowości TFP #42
Ja myślę, że znakomicie pasuje ta wstawka do tego utworu z tym tekstem dużo mówiącym. Równie dobrze mogło by tego tam nie być i też by było lux, ale taki dodatek dodaje temu utworowi dodatkowego smaku i piękna, a to przecież też tylko moje odczucia. Skoro się o utworze mówi to już jest dobrze.kajman pisze: pn kwie 05, 2021 8:49 am Ja piszę o swoich odczuciach, Ty piszesz o swoi. Tobie ta wstawka pasuje, mi przeszkadza. I tyle.
Re: Nowości TFP #42
Dla Ciebie prawie wszystko jest be. A to Feluś najgorszą rzeczą, a to puste granie Janka, a to wstawka Panasa. Kształtu jaj Wielkanocnych jeszcze nie skrytykowałeś. Nie powinny być czasem kwadratowe? Chłopcy przez cztery dekady zęby zjedli na sztuce i doskonale wiedzą kiedy trzeba mówić, a kiedy śpiewać a ten be.kajman pisze: pn kwie 05, 2021 8:49 am Ja piszę o swoich odczuciach, Ty piszesz o swoi. Tobie ta wstawka pasuje, mi przeszkadza. I tyle.
Re: Nowości TFP #42
Herculesem Poirot to ja nie jestem i takich wymagań nie mam.
Akurat te zestawy uważam za takie sobie. Ale jest mnóstwo kapitalnej muzyki i w zestawach i takiej, która w nich się nie pojawia.
Grają od czterdziestu lat, ale to nie znaczy, że są genialni a nawet nie to, że wszystko robią dobrze. Mieli sporo kapitalnych nagrań, ale ta płyta wyszła im tak sobie (jak sobie np porównam ją ze świetnym Maratonem...). Rewelacyjnie wyszły im Pokolenia, świetnie Spirala (oczywiście cały czas piszę o swoim odbiorze). A co do utworu to mieli pomysł, ale nie oznacza to, że od razu musi być dobry (w moim jak widać nie).szeptun68 pisze: pn kwie 05, 2021 12:53 pm Chłopcy przez cztery dekady zęby zjedli na sztuce i doskonale wiedzą kiedy trzeba mówić, a kiedy śpiewać a ten be.
- jollyroger72
- Posty: 23393
- Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
- Lokalizacja: Port Royal!
Re: Nowości TFP #42
Skończcie może tę jałową dyskusję?
Nabijacie sobie jedynie liczbę postów i nic poza tym.
Skoro każdy z Was okopał się na swojej pozycji, to może przenieście sobie wojenkę na PW?
A w wątku oddajcie swoje głosy i po sprawie.
Ostrzegam, jeśli któryś pociągnie to dalej, to post wyleci w kosmos.
I nie próbujcie protestować, że tak nie można. Można, a nawet trzeba.
Nabijacie sobie jedynie liczbę postów i nic poza tym.
Skoro każdy z Was okopał się na swojej pozycji, to może przenieście sobie wojenkę na PW?
A w wątku oddajcie swoje głosy i po sprawie.
Ostrzegam, jeśli któryś pociągnie to dalej, to post wyleci w kosmos.
I nie próbujcie protestować, że tak nie można. Można, a nawet trzeba.
Re: Nowości TFP #42
1. Dyskutujemy o muzyce, a to jest forum muzyczne.
2. Ja już dostatecznie dużo postów nabiłem, żeby nie przejmować się kolejnymi.
2. Ja już dostatecznie dużo postów nabiłem, żeby nie przejmować się kolejnymi.
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Nowości TFP #42
Dziękuję za wszystkie głosy na Joannę i Joe'go - to pierwszy "mój" utwór od bardzo dawna, który pomyślnie przeszedł eliminacje
Jeszcze Clapton cieszy prawie równie mocno.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Nowości TFP #42
czyli do zestawu wchodzi te 11 utworów?
-
lady
- Posty: 19726
- Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
- Lokalizacja: Bieszczady
Re: Nowości TFP #42
Tak.
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Nowości TFP #42
szkoda, miałam nadzieję, że Marta się dostanie ...
nie rozumiem tej fascynacji zespołem Lady Pank, przebrzmiała grupa, która leci na sentymencie swoich fanów.
Przykre.
nie rozumiem tej fascynacji zespołem Lady Pank, przebrzmiała grupa, która leci na sentymencie swoich fanów.
Przykre.
Re: Nowości TFP #42
Też na to liczyłem.
Moim zdaniem cały czas grają na dobrym poziomie, a na płycie są trzy bardzo dobre utwory. Nigdy ich wielkim fanem nie byłem, ale doceniam to co robią.Nicoletta pisze: wt kwie 06, 2021 9:44 am nie rozumiem tej fascynacji zespołem Lady Pank, przebrzmiała grupa, która leci na sentymencie swoich fanów
Pół biedy, że trafia tu LP, gorzej, że przechodzi taki Tymek, Pietrzak czy Purple.
-
gioconda2
- Posty: 7569
- Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
- Lokalizacja: Poznań
Re: Nowości TFP #42
Marta to propozycja dla "wymagającego" słuchacza. A zazwyczaj dalej przechodzi "gust uśredniony". Mnie propozycja Marty "przerosła", choć jest to zapewne dobre i wysmakowane, profesjonalne.
Mnie akurat cieszy przejście Pietrzaka, a konwickiego przejście Tymka, Dx2 czy Kruklanki ucieszą się z Purple... dla każdego coś miłego....
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Nowości TFP #42
Fajnie, że "Maryś" przeszła (mimo że nie głosowałem) 
- Nicoletta
- Posty: 1931
- Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
- Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...
Re: Nowości TFP #42
mam obawy, że któregoś dnia ktoś wrzuci Zenka, i "uśredniony gust" wywinduje go na 1 miejscegioconda2 pisze: wt kwie 06, 2021 12:04 pm Marta to propozycja dla "wymagającego" słuchacza. A zazwyczaj dalej przechodzi "gust uśredniony".
Ale ten dzień byłby zapewne mym ostatnim na tym forum