"Cy mi to kiedyś wybacyssssss"...
Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, jotem3, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz, jotem3
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Lubię "Irlandię", ale odkąd ktoś mi zwrócił uwagę jak śpiewający tu sepleni, nie umie być przy niej poważny...
"Cy mi to kiedyś wybacyssssss"...
"Cy mi to kiedyś wybacyssssss"...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
ja Warszawę znam bardzo słabo.... w tych dwóch miejscach nie byłem, i na Narodowym i w wielu innych miejscach, jeszczeadameria pisze: ndz maja 03, 2026 6:55 pm A jak ktoś nie wie o czym piszę, to proszę sobie odwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego i Centrum Nauki Kopernik.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Ile razy słuchałeś "Wspieraj system" przez te lata? Albo Ranki? Albo Popołudniówki?
Oczywiście to jest do sprawdzenia, ale ja mam wrażenie, że się nie mylę.
Zaraz zapytam ejaja...
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Uuu, Bratku, toś mi podpadł...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
na ulicy Fabrycznej we Włocławku nie byłem (ani mieście) , natomiast byłem w kwietniu w Osadzie Fabrycznej w Żyrardowie. Ale to piękne jest, ten klimat, w 95% zachowanej osady fabrycznej, jest przykładem wzorcowego miasteczka przemysłowego z przełomu XIX i XX w, miodzio, byłem zachwycony.August pisze: ndz maja 03, 2026 6:57 pm Lubię "Irlandię", ale odkąd ktoś mi zwrócił uwagę jak śpiewający tu sepleni, nie umie być przy niej poważny...
"Cy mi to kiedyś wybacyssssss"...![]()
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
"Wspieraja" nie liczę, tam to wiadomo, że Antek gra, bo... musi? (może nie musi, ale powiedzmy, że tak).adameria pisze: ndz maja 03, 2026 6:58 pm Ile razy słuchałeś "Wspieraj system" przez te lata? Albo Ranki? Albo Popołudniówki?
Oczywiście to jest do sprawdzenia, ale ja mam wrażenie, że się nie mylę.
W Rankach i Popołudniówkach wydaje mi się, że właśnie "Niebo..." owszem swego czasu było wałkowane, bo to był wtedy kawałek na czasie, jak wiele innych. Ale już dłuższy czas chyba żadnej Kaśki tam nie słyszałem.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
27 ● 26 ● 25 ● 32 ● 46 ● 36 ● Rezerwat ^ ZAOPIEKUJ SIĘ MNĄ * -1
średnia pozycja - 32,0
najwyższa pozycja - 25
najniższa pozycja - 46
PL Top w Trójce:
16 ● 28 ● 29 ● 52 ● 51 ● 39 ● 90 ● 99 ● 114 ● 119 ● 63 ● 69 ● 72
średnia pozycja - 64,7
najwyższa pozycja - 16
najniższa pozycja - 119
średnia pozycja - 32,0
najwyższa pozycja - 25
najniższa pozycja - 46
PL Top w Trójce:
16 ● 28 ● 29 ● 52 ● 51 ● 39 ● 90 ● 99 ● 114 ● 119 ● 63 ● 69 ● 72
średnia pozycja - 64,7
najwyższa pozycja - 16
najniższa pozycja - 119
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Narcyz Stelmi robi szoł...
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Raczej wodzirej w tym przypadku.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
gdzie tam kamera? dajcie link...
- Neo01
- Posty: 12608
- Rejestracja: wt sty 01, 2008 5:16 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997
- Lokalizacja: Rzeszów
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Franek chyba nieźle poszybował.
- adameria
- Posty: 12809
- Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
- Lokalizacja: Kraków
- Kontakt:
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Bobby, wejdź na stronę Topu Radia 357, tam jest wideło.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
26 ● 37 ● 38 ● 45 ● 69 ● 138 ● Franek Kimono ^ KING BRUCE LEE KARATE MISTRZ * 11
średnia pozycja - 58,8
najwyższa pozycja - 26
najniższa pozycja - 138
PL Top w Trójce:
90 ● 113 ● 123 ● 182 ● 169 ● 139 ● 234 ● 222 ● 210 ● 179 ● 172 ● 182 ● z (101-373)
średnia pozycja - 167,9
najwyższa pozycja - 90
najniższa pozycja - 234
średnia pozycja - 58,8
najwyższa pozycja - 26
najniższa pozycja - 138
PL Top w Trójce:
90 ● 113 ● 123 ● 182 ● 169 ● 139 ● 234 ● 222 ● 210 ● 179 ● 172 ● 182 ● z (101-373)
średnia pozycja - 167,9
najwyższa pozycja - 90
najniższa pozycja - 234
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
widzę ale pokazują przyrodę. No tak lubuskie jako jedyne posiadało ponad 50% zalesienia całego województwa. A, teraz kumam, oni są w Planetarium Wenus.
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Jedenaście oczek w górę. Swoją drogą byłoby fajnie dołączyć do głosowania "Pijmy wino za kolegów" niekoniecznie dopiero wtedy, gdy pan Piotr nas opuści.
Nieco wyżej utwór, który już był, ale wersję pani Grażyny cenię bardziej niż Soykową, więc zagłosowałem.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
25 ● 28 ● 31 ● 30 ● 34 ● 30 ● Grażyna Łobaszewska ^ CZAS NAS UCZY POGODY * 3
średnia pozycja - 29,7
najwyższa pozycja - 25
najniższa pozycja - 34
PL Top w Trójce:
54 ● 74 ● 80 ● 95 ● 90 ● 115 ● 129 ● 124 ● 123 ● 147 ● 87 ● 95 ● 74
średnia pozycja - 99,0
najwyższa pozycja - 54
najniższa pozycja - 147
średnia pozycja - 29,7
najwyższa pozycja - 25
najniższa pozycja - 34
PL Top w Trójce:
54 ● 74 ● 80 ● 95 ● 90 ● 115 ● 129 ● 124 ● 123 ● 147 ● 87 ● 95 ● 74
średnia pozycja - 99,0
najwyższa pozycja - 54
najniższa pozycja - 147
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
przyznaję się do winy, nigdy nie byłem w tym województwie 
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
24 ● 22 ● 23 ● 22 ● 20 ● 54 ● Daab ^ W MOIM OGRODZIE * -2
średnia pozycja - 27,5
najwyższa pozycja - 20
najniższa pozycja - 54
PL Top w Trójce:
26 ● 21 ● 24 ● 26 ● 22 ● 17 ● 25 ● 25 ● 34 ● 33 ● 14 ● 14 ● 32
średnia pozycja - 24,1
najwyższa pozycja - 14
najniższa pozycja - 34
średnia pozycja - 27,5
najwyższa pozycja - 20
najniższa pozycja - 54
PL Top w Trójce:
26 ● 21 ● 24 ● 26 ● 22 ● 17 ● 25 ● 25 ● 34 ● 33 ● 14 ● 14 ● 32
średnia pozycja - 24,1
najwyższa pozycja - 14
najniższa pozycja - 34
- Miszon
- Posty: 15977
- Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
- Lokalizacja: Warszawa
- Kontakt:
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
my dwa razy, jadąc do Łukęcina.
Za drugim razem zajrzeliśmy do figury Chrystusa.
Olbrzymi pomnik pośrodku niczego (nawet nie było sklepiku z pamiątkami czy coś, jedynie co to jakaś jadłodajnia.
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Mają dobry browar, żeby nie było reklamy nie napiszę jaki, ale poszukaj na literkę "L". Ja szczególnie lubię ich "zielone".
Franek Kimono zdecydowanie nie, zabawne owszem i gdzieś na 5 setkę.
Grażyna Łobaszewska z moim głosem.
A Daab, mimo że lubię nigdy mnie nie wciągnął...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
co ja mam napisać? Na zdrowie.adameria pisze: ndz maja 03, 2026 6:55 pm Ja Ci dziękuję za to, że w ten sposób podajesz wyniki.
Podkreślam: nigdzie nie ma tak podawanych wyników!!!
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
ale TEN Łukęcin , jest przeco nad morzem.Miszon pisze: ndz maja 03, 2026 7:23 pm my dwa razy, jadąc do Łukęcina.
Za drugim razem zajrzeliśmy do figury Chrystusa.
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
to napisz PW, oj ale najlepsze piwo , to kupiłem w Stegnie. Porter Bałtycki "Coffee Irish" "Rum" Kultowy Browar Staropolski ale nie wiem czego ze Zduńskiej Woli?August pisze: ndz maja 03, 2026 7:23 pm
Mają dobry browar, żeby nie było reklamy nie napiszę jaki, ale poszukaj na literkę "L". Ja szczególnie lubię ich "zielone".![]()
Ostatnio zmieniony ndz maja 03, 2026 7:29 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
Oj "Skóra"... Jak się pokazała to bardzo lubiłem (jak chyba wszyscy wtedy), ale potem przyszła "Czerwona" płyta i przestałem słuchać skóry. Zresztą Kukiz też jej nie znosił i na koncertach nie chciał śpiewać. Ale publika chciała więc musiał...
- bobby-x
- Posty: 13426
- Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
- Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
- Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Re: Polski Top Radia 357 nr 6 - komentarze bieżące
23 ● 20 ● 21 ● 20 ● 19 ● 43 ● Aya RL ^ SKÓRA * -3
średnia pozycja - 24,3
najwyższa pozycja - 19
najniższa pozycja - 43
PL Top w Trójce:
12 ● 9 ● 13 ● 29 ● 8 ● 9 ● 14 ● 14 ● 19 ● 18 ● 8 ● 4 ● 39
średnia pozycja - 15,1
najwyższa pozycja - 4
najniższa pozycja - 39
średnia pozycja - 24,3
najwyższa pozycja - 19
najniższa pozycja - 43
PL Top w Trójce:
12 ● 9 ● 13 ● 29 ● 8 ● 9 ● 14 ● 14 ● 19 ● 18 ● 8 ● 4 ● 39
średnia pozycja - 15,1
najwyższa pozycja - 4
najniższa pozycja - 39