XXXIII Zlot Forum LP3 - 29.09-01.10.2023, Warszawa (u ku3y)

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

LLucky
Posty: 5049
Rejestracja: wt lip 15, 2008 3:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ?

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: LLucky »

Miszon pisze: śr sie 23, 2023 12:19 am W okolicach początku listopada (chyba między 1, a 11) mam urlop i zapewne wyjeżdżam nad morze.
kajman pisze: śr sie 23, 2023 1:47 pm Nie masz wyczucia. Powinieneś napisać być może wyjeżdżam nad morze.
Miszon pisze: śr sie 23, 2023 4:33 pm Nie jadę tam jedynie dla własnej przyjemności, ale po to, aby córka nawdychała się jodu.
Jak widać Miszonowi chodziło o zapewnienie dostępu do jodu, który dać może morze. :P ;)


Szukam (z pomocną pomocą) jeszcze innych możliwości, żeby móc spotkać się w terminie 29 września - 1 października. Pojawiły się następujące opcje:
  • Raszyn (np. "Anna Noclegi", https://www.booking.com/hotel/pl/anna-noclegi.pl.html), do którego dojazd z centrum Warszawy jest porównywalny z dojazdem do Emowa, więc nie powinien być problemem - aczkolwiek jest to na tyle daleko, że raczej nie będę mógł sprawdzić osobiście warunków i możliwości skorzystania z jakiejś sali. Zakładając, że takowej nie będzie, można pomyśleć o wynajęciu jednego większego pokoju jako salki do siedzenia, ale taka salka miałaby o 100% za dużo łóżek, 90% za mało krzeseł i o 80% za mało powierzchni stołów.
  • Warszawa, przy czym miejsca do spania dla przyjezdnych są wynajmowane gdzieś w miejscu dobrym komunikacyjnie (np. "Niebieski Meander", https://www.booking.com/hotel/pl/niebie ... metra.html), zaś wspólne spotkania musiałyby odbywać się w jakiejś dodatkowej przestrzeni. Jedna z możliwości, jakie przyszły mi na myśl, to mieszkanie kogoś z Warszawiaków - o ile któryś z tychże chciałby ugościć naszą zbieraninę. Co Wy na to, Warszawiacy? Na zachętę dodam, że zaletą zlotu we własnym mieszkaniu jest fakt, że ma się blisko do domu. ;)
Przez chwilę chciałem napisać, że wadą obu wyżej wymienionych pomysłów jest raczej kiepska do zwiedzania okolica, ale uświadomiłem sobie, że większość zlotujących i tak niczego nie zwiedza (poza jakimiś siedzibami radia), a ten jeden, co zwiedza, znajdzie sobie atrakcje nawet w miejscu, w którym ich na pozór nie ma. ;)


Natomiast jeśli mielibyśmy spotykać się w listopadzie, to jednym z pomysłów jest zrobienie zlotu w miejscu, do którego Martyr i Yacy mogliby łatwiej dojechać. Co powiecie na np. Malbork?
Ostatnio zmieniony czw sie 24, 2023 9:16 pm przez LLucky, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

Mam jeszcze znajomego Klienta, miałem się do niego odezwać, jak szukaliśmy lokalu kiedy Emów upadł, on ma jakiś hostel czy coś tego typu w okolicach ulicy Pustola (Wola?). Mogę spytać o warunki i ceny.

edit:
Dobra, znalazłem. Standard tych pokoi jest raczej hotelowy niż hostelowy, a za tym idą ceny. Ze 2 razy za drogo dla nas.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5203
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: konwicki1980 »

Ja byłbym za Warszawą, skoro i tak miałbym być tylko przez ograniczony czas, ale bardziej jednak za zlotem w tradycyjny sposób odbytym.

W razie czego mogę doradzić co do warszawskich miejscówek, bo sporo tych najtańszych miałem okazję przetestować 😅
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Martyr »

Cytując to, co już napisałam wcześniej
Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
chciałabym Wam napisać że chcemy się z Wami spotkać na zlocie jak najszybciej, bo... w grudniu będziemy już we trójkę 🥰😍❤️ Listopad u nas odpada, bo nie wiadomo jak będzie z moim samopoczuciem, a i Dzidzia ❤️może chcieć szybciej wyjść .. różnie bywa.

Więc jeśli i Wam, drodzy zlotowicze, zależy żeby się z nami spotkać, to może uda się nam wszystkim zorganizować wcześniej..? 🙂
LLucky pisze:Natomiast jeśli mielibyśmy spotykać się w listopadzie, to jednym z pomysłów jest zrobienie zlotu w miejscu, do którego Martyr i Yacy mogliby łatwiej dojechać. Co powiecie na np. Malbork?
tutaj muszę jednak sprostować. Malbork owszem fajne miejsce na zlot, ale co do terminu to podobnie wrzesień, ewentualnie październik jak zdrowie i samopoczucie mi dopisze.
To miejsce miało być jakąś alternatywą gdyby Wawa kompletnie nie wypaliła.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

Hah, załapałem to już jakiś czas temu.
ku3a
Posty: 20955
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: ku3a »

uff, wreszcie to padło. nie będzie się trzeba bać, że się coś niechcący palnie i wygada :mrgreen:.

jeszcze raz wielkie gratulacje i mocne uściski! :-D
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5203
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: konwicki1980 »

Gratulacje!!!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

Yacy pisze: wt sie 01, 2023 10:51 am Tym razem Gosia na 100% będzie miała wolne ;-)
hah, to mnie naprowadziło :-) .

WSPANIALE!
lady
Posty: 17807
Rejestracja: czw paź 08, 2009 8:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2007
Lokalizacja: Bieszczady

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: lady »

Martyr pisze: czw sie 24, 2023 11:44 pm chciałabym Wam napisać że chcemy się z Wami spotkać na zlocie jak najszybciej, bo... w grudniu będziemy już we trójkę 🥰😍❤️ Listopad u nas odpada, bo nie wiadomo jak będzie z moim samopoczuciem, a i Dzidzia ❤️może chcieć szybciej wyjść .. różnie bywa.

Więc jeśli i Wam, drodzy zlotowicze, zależy żeby się z nami spotkać, to może uda się nam wszystkim zorganizować wcześniej..? 🙂
Gratulacje :D Cudowna wiadomość. Trzeba ustalić termin i miejsce dla Was najwygodniejsze, a reszta w miarę możliwości się dostosuje. My też (ja i Piotrek) bardzo chcielibyśmy się z Wami spotkać, ale więcej powiemy już jak termin i miejsce Zlotu będzie ustalone.
No i trzeba było tak od razu, to bym się tak nie upierała przy tym listopadzie :lol:
gioconda2
Posty: 5809
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: gioconda2 »

Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
A mnie z kolei naprowadził ten wpis, bo przez cały rok ... ale nie chciałam pisać, bo gdyby moje domysły nie znalazły potwierdzenia w rzeczywistości, to byloby głupio. Przyjmijcie i ode mnie gratulacje! :D

Czy rozważacie imiona Marek/ Helena? Wczoraj natrafiłam na post użytkownika obchodzącego urodziny, (bo to taka moja przypadłość, o ktorej kiedyś pisałam) "mojemu trzeciemu dziecku dam na imię LISTA", a inny odpisał mu "gdy będę mieć syna, dam mu na imię LIST" :wink: :lol: )
kajman
Posty: 64391
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: kajman »

Bomba. :D :D :D Tylko szkoda, że pewnie przez długi czas nie będziemy Was widywać.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11862
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: adameria »

+1 do tego, co napisał Ku3a... :wink:

Zatem oficjalne GRATULACJE!!! :D :D :D

Tym bardziej jestem za tym, żeby przełom września/pażdziernika.
No i przecież musi znaleźć się jakieś tanie miejsce na nocleg i do wspólnego siedzenia.
Wiem, że łatwo się pisze, ale Warszawa i okolice, to nie jest pustynia, do jasnej ciasnej... :wink:

Cichutko dodam tylko, że gdyby ktoś miał pomysł odwiedzania Słowackiego,
a ja się nad tym zastanawiam, to wg moich obliczeń byłoby to 101 notowanie LP357.
Może warto?
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8882
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: VILKI »

Martyr pisze: czw sie 24, 2023 11:44 pm
bo... w grudniu będziemy już we trójkę 🥰😍❤️
gratulacje :D znaczy że dojdzie nam kolejny forowicz :mrgreen:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

A na ile orientacyjnie osób trzeba szukać? Bo ten meander niebieski twierdzi, że na kilka to mają miejsca, ale na kilkanaście to już nie bardzo.

W moim mieszkaniu niestety nie zmieścimy się, musiałbym wygonić pozostałych mieszkańców ;) .

Ale co do "sali zabaw", to przyszła mi do głowy pewna myśl, tylko muszę się dowiedzieć szczegółów.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Martyr »

Dziękujemy za gratulacje :D
U nas w domu radość jest od dawna :) :D
Miszon pisze: pt sie 25, 2023 11:14 am A na ile orientacyjnie osób trzeba szukać? Bo ten meander niebieski twierdzi, że na kilka to mają miejsca, ale na kilkanaście to już nie bardzo.
Jak dobrze liczę to ogólnie chętnych naliczyłam 12 na noclegi (ku3a, kajman, Lady z bratem, adameria, Llucky, konwicki, Miszon, jollyroger, djjack, plus Yacy i Martyr 2 choć 3 osoby 😁😉)
Wliczając djjacka zakładam weekend 29.09-1.10

Natomiast biorąc pod uwagę opcje dodatkowa od Lluckiego - noclegi bez Warszawiaków - to naliczyłam 9 osób.
Miszon pisze: pt sie 25, 2023 11:14 amW moim mieszkaniu niestety nie zmieścimy się, musiałbym wygonić pozostałych mieszkańców ;) .
:mrgreen:
Miszon pisze: pt sie 25, 2023 11:14 amAle co do "sali zabaw", to przyszła mi do głowy pewna myśl, tylko muszę się dowiedzieć szczegółów.
dobre pomysły zawsze w cenie :)
Czekamy na te szczegóły :wink:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Martyr »

ku3a pisze: czw sie 24, 2023 11:47 pm uff, wreszcie to padło. nie będzie się trzeba bać, że się coś niechcący palnie i wygada :mrgreen:.
😂😂
Ależ się uśmiałam wczoraj wieczorem 🙂
Miszon pisze: czw sie 24, 2023 11:46 pm Hah, załapałem to już jakiś czas temu.
gioconda2 pisze: pt sie 25, 2023 7:03 am
Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
A mnie z kolei naprowadził ten wpis, bo przez cały rok
hahah, niezłych detektywów mamy na forum.
Miszon, Neon.ka i gioconda - prawie jak Sherlock Holmes 😁
adameria pisze: pt sie 25, 2023 8:33 ama ja się nad tym zastanawiam, to wg moich obliczeń byłoby to 101 notowanie LP357.
ładne 😀 101 to tak po depeszowemu 😁
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

Martyr pisze: pt sie 25, 2023 12:53 pm
Miszon pisze: pt sie 25, 2023 11:14 amAle co do "sali zabaw", to przyszła mi do głowy pewna myśl, tylko muszę się dowiedzieć szczegółów.
dobre pomysły zawsze w cenie :)
Czekamy na te szczegóły :wink:
Niestety, już to zweryfikowałem negatywnie - w bloku niedaleko mnie jest taka "sala imprez", którą można wynająć na całą noc za jakąś symboliczną opłatę (100? 200?), ludzie się tam umawiają na różne chrzciny, urodziny, a nawet oglądanie meczów na mistrzostwach ;-) , jest tam łazienka, kuchnia i miejsca spokojnie na kilkanaście osób. Niestety, jest tylko dla mieszkańców. Ja z niej korzystałem zawsze jako gość, bo jeden ze znajomych był mieszkańcem, no ale teraz nie mam dostępu, a zresztą nie chciałbym i tak nadużywać gościnności.

Zatem szukamy dalej.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19776
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: jollyroger72 »

Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
Mnie również po odczytaniu tego zdania przyszło na myśl, że oczekujecie potomka.
Cieszę się Waszą radością :P
...
Jednak co do zlotu to chyba warto pozostać przy sposobie, by do miejsca zlotu znaleźć dogodny termin, nie na odwrót.
Szukanie na siłę miejsca do założonego terminu może skończyć się wielkim rozczarowaniem...
Jeśli jednak klamka zapadnie, że spotykamy się w dniach 29.09-01.10, to przybędę. Październik sobie odpuszczam, bo potwierdziłem już rezerwację na urlopowy pobyt pomiędzy 7 a 21 dniem tego miesiąca.
Aro
Posty: 6094
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Aro »

Cudownie.
Ogromne gratulacje Małgosiu i Jacku. :D
I proszę pozdrowić Dzidziusia w brzuszku.
Od wuja Aro. :wink: :D
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22062
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Yacy »

Dziękujęmy za gratulacje :-)
lady pisze: pt sie 25, 2023 12:10 am Trzeba ustalić termin i miejsce dla Was najwygodniejsze, a reszta w miarę możliwości się dostosuje.
dla nas wystarczy gdy termin będzie niezbyt odległy.
jeśli chodzi o lokalizację nie chcielibyśmy wykorzystywać okoliczności.
Malbork to tylko opcja.

nieoficjalnie :P dzwoniłem w dwa miejsca w okolicach Warszawy i niestety nawet jak jest np. duży pokój czy kuchnia, w której można posiedzieć, to nie ma szans na wyłączność, no i cisza o 22.00 maksymalnie o 23.00.
w jednym z nich jest ok 50 łóżek, więc na pewno jeszcze ktoś by był.
kiedyś już to przerabialiśmy (w Pufie?) i nawet skrzypnięcie drzwi było problemem ;-)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 10197
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
Congratulations :D
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9288
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze: pt sie 25, 2023 3:01 pm
Martyr pisze: śr sie 23, 2023 7:21 pm My w listopadzie nie możemy, a w przyszłym roku to pewnie już w ogóle nie damy rady.
Congratulations :D
:D Thanks :D

Bobby, fajnie że się odezwałeś. Mam do Ciebie pytanie o miejsce z 2 zlotu czyli "Raj". Udało mi się odszukać że to było w Dziechcińcu.
Orientujesz się czy ten ośrodek jeszcze działa i jaki mają cennik noclegowy?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15348
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: Miszon »

Ja znalazłem ciekawe miejsce, ale jest nieco na odludziu. W sensie - do najbliższego autobusu jest na pewno kilka km. Do centrum Warszawy (dworzec centralny) jest 33 km rowerem, 41km samochodem. Mógłbym się mu przyjrzeć w weekend, planuję wycieczkę rowerową w tamte strony. Z drugiej strony - Emów był chyba na podobnym odludziu ;-) .
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5203
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: konwicki1980 »

"Raj" działa: https://salaraj.pl/

Z warszawskich w miarę tanich miejsc polecam Hostel Maxim na Szmulowiźnie: https://www.booking.com/Share-29PAre.
Oczywiście w opcji samego noclegu, bo nie ma tam sali, którą można wynająć. Koszt nieco większy niż ostatnio, ale jednak to Warszawa. Są i tańsze, ale trzeba się liczyć z wieloma niedogodnościami. Może przy zamówieniu większej liczby pokojów i rezerwacji poza Booking dałoby się uzyskać jakiś rabat.
Jest to w miarę niedaleko Warszawy Wschodniej i z drugiej strony - stacji metra Szwedzka.

Pytanie, czy znajdzie się warszawiak, który ma dużo miejsca w domu ;)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11862
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: XXXIII Zlot Forum LP3 - ? - ? - 2023, Świder?

Post autor: adameria »

Maxim.
Spałem tam 2 razy. Jeszcze jak metro kończyło się na Dw. Wileńskim.
Na noclegi świetna miejscówka.
W środku jest kuchnia, zmieścilibyśmy się, ale moglibyśmy przeszkadzać...
Tutaj byłoby trzeba zapytać właścicieli...
ODPOWIEDZ