Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

Znalazłem ostatnio w... starych numerach Świata Młodych : ) trochę dodatkowych informacji o tym koncercie a właściwie o dwóch koncertach, bo potwierdza się, że impreza odbyła się w tamtą niedzielę 2 razy (o 16:00 i o 20:00). Bilety rozeszły się w ciągu dwóch dni i to mnie zupełnie nie dziwi, natomiast wciąż nie pojmuję dlaczego ten pierwszy koncert nie został zarejestrowany. :know: A może został, tylko nagranie się nie zachowało...

Wyczytałem jeszcze, że pierwszym wyborem Marka jeśli chodzi o gwiazdy był oczywiście Maanam, ale nie mogli zagrać ze względu na pobyt zagranicą. Zapowiadana była również Martyna Jakubowicz, ale ostatecznie nie wystąpiła z powodu choroby...

A pisał o tym wszystkim Lech Nowicki, który wtedy szefował redakcji muzycznej Trójki.

Czy ktoś z Was wie może jakie jeszcze gazety (oprócz Magazynu Muzycznego i Non Stopu) zrelacjonowały te koncerty :?:
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2027
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Świat Młodych

Post autor: djjack »

PS pisze: śr kwie 06, 2022 6:08 pm Znalazłem ostatnio w... starych numerach Świata Młodych : ) trochę dodatkowych informacji o tym koncercie a właściwie o dwóch koncertach, bo potwierdza się, że impreza odbyła się w tamtą niedzielę 2 razy (o 16:00 i o 20:00). (...)
Czy to możliwe, że cytowane informacje pochodzą z tego profilu o "Świecie Młodych"?
Jeżeli tak, to znam dobrze ten numer w wersji papierowej, bo to ja go udostępniłem do dalszego rozpowszechniania :D
PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Świat Młodych

Post autor: PS »

Te informacje pochodzą z biblioteki. :) Znalazłem je w dwóch numerach Świata Młodych, których nie ma na chomiku. A o profilu nie wiedziałem, ale już polubiłem. Dzięki!
PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: PS »

Jest jeszcze jeden fragment tego wiekopomnego koncertu, którego mogliście nigdy wcześniej nie widzieć:
https://35mm.online/vod/kroniki/polska- ... mowa-84-19 od 8'49''

...chyba że trafiliście na niego w kinie w maju 1984 roku. :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9958
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Koncert z okazji 100. not. LP3, PKiN 1.04.1984

Post autor: bobby-x »

Ale drążysz temat, fantastycznie. Czyli jednak należy składać się do wersji, że jednak były dwa koncerty...
ODPOWIEDZ