Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Tylko jedna tematyka — cotygodniowe wydania LP3 w opinii forowiczów, pisane zwykle na gorąco podczas bieżących emisji radiowych.

Moderatorzy: ku3a, Yacy, Mateusz, neon.ka, ku3a, neon.ka, Yacy, Mateusz

kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: kajman »

Podejrzewam, że sześć propozycji niewiele by zmieniło. Przypuszczalnie co tydzień jakaś (lub jakieś w ogóle by się nie łapały do top 30).
thestranglers
Posty: 628
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: thestranglers »

Co my się martwimy o tę listę skoro tu jest nie lepiej.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

kajman pisze: sob sty 14, 2023 11:59 am Podejrzewam, że sześć propozycji niewiele by zmieniło. Przypuszczalnie co tydzień jakaś (lub jakieś w ogóle by się nie łapały do top 30).
Być może masz rację, bo te sześć musiało by wypaść, no ale teoretycznie jakaś szansa by była. Ale w sytuacji trzech nowości to niestety nawet szansy na zmianę nie ma. Jedyny plus tej listy, że w tej 33 jest moim zdaniem zdecydowanie więcej lepszej muzyki niż w 357 gdzie trochę utworów jest.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: kajman »

Teoretycznie faktycznie, ale skoro z trzech (myślę, że ich zdaniem najlepszych) propozycji niektóre i tak nie łapią się do trzydziestki to raczej z tych słabszych takich powinno być więcej. No i już teraz większość z tych nowych szybko wylatuje.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

kajman pisze: sob sty 14, 2023 8:33 pm Teoretycznie faktycznie, ale skoro z trzech (myślę, że ich zdaniem najlepszych) propozycji niektóre i tak nie łapią się do trzydziestki to raczej z tych słabszych takich powinno być więcej. No i już teraz większość z tych nowych szybko wylatuje.
Czy ja wiem czy ich zdaniem najlepszych? Może raczej tych najlepszych, które mogą grać. Choć grają to co nie zagrała by stara ekipa. I w tym bym ich pochwalił. Jednak ta stagnacja jest przerażająca, a pewnie bedzie długo trwała i pobije jednak 357.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: kajman »

temik3 pisze: sob sty 14, 2023 8:42 pm pobije jednak 357
Pod pewnym względem to 357 wygląda najlepiej. Sześć utworów z min 25 tygodni w top 35, w NŚ 12 w top 20, w Trójce 9 w top 30 (ale cała dziewiątka ma ponad 35).
Swoją drogą w tym tygodniu średni staż w top 35 w 357 to niecałe 14 tygodni. Czyli niezbyt dużo, szczególnie że trzy utwory strasznie go wydłużają.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

Tak, tyle, że przy tak dużej liczbie propozycji i prawie takiej samej liczbie utworów w notowaniu to wymiana w 357 powinna być zdecydowanie większa, w trójce takich szans nie ma właśnie z tego powodu, że jest tylko 3 propozycje, więc siłą rzeczy musi być beton. Wiadomą sprawą jest to, że by była wymiana musi być utwór(ory), które będą miały szanse na awans. W trójce jest trzy i średnio pewnie dwa wchodzą co tydzień, więc ta sprawa przemawia zdecydowanie na korzyść trójki. Pewnie gdyby w trójce chcieli dodawać więcej nowych nagrań to patrząc na to co dotąd dodawali, z pewnością znaleźli by jeszcze kilka potencjalnych "hitów" do awansu na listę. Być może była by to wymiana, nowość za nowość, ale średnia tygodni by była mniejsza. Więc jak dla mnie to w 357 jednak jeszcze jest większy beton niż tu, ale zgadzam się, że gdyby wyrzucić te trzy to wtedy nie ma tematu.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: kajman »

No cóż, uważam, że w ciągu tygodnia nie pojawia się wystarczająco dużo utworów, które by miały szansę namieszać. Przy czym niestety nie wszystko z tego, co namieszać by mogło, pojawia się w zestawie do LP3.
temik3 pisze: sob sty 14, 2023 9:32 pm w trójce takich szans nie ma właśnie z tego powodu, że jest tylko 3 propozycje, więc siłą rzeczy musi być beton
Wystarczyłoby, żeby jedna z nich tygodniowo pojawiła się w ścisłej czołówce i trochę tam pobyła to tego betonu by już tam nie była. Ale słuchacze są tam jeszcze bardziej konserwatywni.
temik3 pisze: sob sty 14, 2023 9:32 pm Być może była by to wymiana, nowość za nowość, ale średnia tygodni by była mniejsza.
Średnia tygodni może mniejsza, ale betonu pewnie niewiele mniej.
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

kajman pisze: sob sty 14, 2023 10:46 pm No cóż, uważam, że w ciągu tygodnia nie pojawia się wystarczająco dużo utworów, które by miały szansę namieszać. Przy czym niestety nie wszystko z tego, co namieszać by mogło, pojawia się w zestawie do LP3.
Jeśli patrzyłbym na Trójkę to w jednym tygodniu znalazłbym sześć utworów które mogą namieszać, wystarczy popatrzeć na braki jakie są przy poszczególnych wykonawcach, nie ma Brodki (jeszcze, albo wcale), olewka wielu innych nieprzychylnych stacji polskich wykonawców, z zagranicy też sporo można wymieniać.
kajman pisze: sob sty 14, 2023 10:46 pm Wystarczyłoby, żeby jedna z nich tygodniowo pojawiła się w ścisłej czołówce i trochę tam pobyła to tego betonu by już tam nie była. Ale słuchacze są tam jeszcze bardziej konserwatywni.
No z całą pewnością, więc to co wyżej napisałem jest przeszkodą, podobnie zresztą jak w 357, wydaje mi się, że nie są bardziej konserwatywni bo tam głosy może oddawać każdy kto tylko zechce (być może dla wielu ten konserwatyzm tam wynika właśnie z braku mozliwości zmiany swych głosów) no ale chyba nie ma aż tylu głosujących (nowych, czy lub innych niż tydzień temu) by beton kruszyć.
kajman pisze: sob sty 14, 2023 10:46 pm Średnia tygodni może mniejsza, ale betonu pewnie niewiele mniej.
Tak popatrzeć na Kaske, Sosnowskiego, T.Love, Sanah, Nirvanę czy nawet Darię to nie mają oni następców aby wypadały (Daria ma, ale taki koszmar, że...) Do tego brak nowości i beton nie do skruszenia. I pewnie potrwa to długo. Tak możemy sobie dywagować a i tak WPŁYWU nie ma na skruszenie. :wink: :D
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

Ta lista skostnieje, skamienieje i w pewnym momencie się skończy, bo nikogo nie będzie obchodzić.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: bobby-x »

A RMF ma jakoś 33 urodziny i niesłabnący udział w rynku powyżej 30% od wielu lat. I bardzo fajnie mi się ich słucha, co prawda głównie w samochodzie ale są pod przyciskiem nr 1.
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

Ja słucham niektórych audycji związanych z RMFem, ale w formie podcastów - Fakty, Misja Specjalna, Puls Tygodnia, wywiady Mazurka. Samego radia nie da się słuchać ze względu na muzykę. Czasem zdarza mi się włączyć RMF24, gdzie muzyka jest znośna, ale też nie na długo.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8752
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: VILKI »

muzycznie RMF to jest dno kompletne. nawet Zetka już bije ich na głowę bo tam chociaż można posłuchać też starszych przebojów. w RMF to playlista jest tak uboga że aż zęby bolą :STOP:
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: wt sty 17, 2023 10:32 am muzycznie RMF to jest dno kompletne. nawet Zetka już bije ich na głowę bo tam chociaż można posłuchać też starszych przebojów. w RMF to playlista jest tak uboga że aż zęby bolą :STOP:
O straszne, że musisz się tak męczyć tego słuchając :D , ja nie słucham RMFu od dawna jak chciałem słuchać po rozstaniu z trójką to faktycznie był asłuchalny teraz to nie wiem, zetki czasem słucham jak jadę i ZP zanikają. I na zetce faktycznie da się czegoś muzycznego posłuchać, choć bardzo wybiórczo.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8752
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: VILKI »

temik3 pisze: wt sty 17, 2023 10:52 am
O straszne, że musisz się tak męczyć tego słuchając
niestety w pracy rządzi większość :know:
temik3
Posty: 17353
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: temik3 »

VILKI pisze: wt sty 17, 2023 10:59 am niestety w pracy rządzi większość :know:
U Bożeny w pracy jej podopieczni próbowali słuchać disco polo, mieli większość ale słuchać nie mogli :D :D :D
Ale na poważnie to faktycznie musi to być męczące. No ale zarazem te 30% bobiego staje się faktem :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: bobby-x »

VILKI pisze: wt sty 17, 2023 10:32 am muzycznie RMF to jest dno kompletne. nawet Zetka już bije ich na głowę bo tam chociaż można posłuchać też starszych przebojów. w RMF to playlista jest tak uboga że aż zęby bolą :STOP:
Muzycznie RMF gra bardzo duzo utworow z listy trojki, oczywiscie nie codziennie i nie caly czas. Mozna uslyszec stary dobry Maanam, lady panki, Wilki, phil collins byl ostatnio czego nie mozna powiedziec o nowych stacjach po-trojkowych jak RNS i 357 , to dopiero muzycznie jest kompletne dno z jednego miotu. Slucham tylko Manna i Niedziedzia+liste piosenek.

Drugiej strony , piszesz, ze ubogo? Nasz kraj jest ubogi, partie rzadzace sa "ubogie" we wszystko, spoleczenstwo generalnie pierd.... ęte, widze po klientach w styczniu wiec takie 30 % dla rmfu to i tak malo , bo powinno byc 70%.
thestranglers
Posty: 628
Rejestracja: ndz lis 20, 2022 5:50 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 413

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: thestranglers »

Nie powiedziałbym, że Trójka gra ubogo. Owszem, są męczone utwory, które dawno powinny trafić na śmietnik historii, np. Zmiennicy, Sanah z Podsiadło, czy Chylińska, ale sięgają też do starej Lp3.
Zaś przykłady przywołane przez Ciebie jakoś mnie nie przekonują do konkurencji.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Yacy »

u mnie w pracy ostatnio jest tak, że słychać R357. i to osoby, które nie słuchały Trójki tak zdecydowały :-P
bo wcześniej każdy sobie słuchał na słuchawkach :-)
ale obok w pokoju leci RMF.
bobby-x pisze: czw sty 19, 2023 4:21 pm Mozna uslyszec stary dobry Maanam, lady panki, Wilki, phil collins byl ostatnio czego nie mozna powiedziec o nowych stacjach po-trojkowych jak RNS i 357
no tak. pewnie masz rację. :lol:

w różnych miejscach można przeczytać, że są - R357 - za bardzo trójkowi ;-)
ale jak widać sa rózne punkty widzenia.

ja - na ucho - jestem pewien, że jednak grają utwory z LP3.

ale jak ktoś woli liczby, to proszę.
ostatnie 2 lata. :P

Maanam:
w radiu: Radio Nowy Świat 292 razy
w radiu: Radio 357 774 razy

Lady Pank:
w radiu: Radio 357 108 razy
w radiu: Radio Nowy Świat 57 razy

Phil:
w radiu: Radio Nowy Świat 38 razy
w radiu: Radio 357 231 razy

w radiu: Radio Nowy Świat 9 razy
w radiu: Radio 357 101 razy

nawet jesli połowa albo nawet 2/3 jest grana w godzinach nocnych, to powiedzenie, że nie grają tych wykonawców mija się z prawdą :-).
szczególnie w 357 wygląda - wg mnie - świetnie.
no i rotacja utworów zapewne w Twoim ulubionym radiu nie jest tak duża jak w dwóch wymienionych powyżej stacjach. ;-)
ale tego już mi sie nie chce cytować, bo i tak pewnie zostanimy przy swoich zdaniach.
bobby-x pisze: czw sty 19, 2023 4:21 pm Slucham tylko Manna i Niedziedzia+liste piosenek.
chociaż to nas łączy, bo tych audycji raczej nie przegapiam. jeszcze bym Kaczkowskiego dodał.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8752
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: VILKI »

bobby-x pisze: czw sty 19, 2023 4:21 pm
Muzycznie RMF gra bardzo duzo utworow z listy trojki
to chyba jakiś żart. ja codziennie słucham 6-17 i jeśli jest jeden utwór to jest święto (i to z takich mega zajechanych) :shock:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: tadzio3 »

Bobby, Ty tak na serio piszesz czy tylko się naigrywasz? RMF gra bardzo dużo utworów z Trójki? Pewnie za mało słucham tego radia, ale jak zdarza mi się słyszeć, to grane jest same dno muzyczne. A jak leci coś normalnego, to jest to piosenka zgrana do zarzygania.
Radia 357 słucham znaczenie mniej niż kiedyś Trójki, ale zawsze jest to świeża, ciekawa muzyka w zależności od audycji. W radiu nie potrzebuję zgranych hitów, tylko coś co mogę muzyczne odkryć. Od szafy ze swoimi przebojami mam Spotify.
Krzysiek1996
Posty: 727
Rejestracja: pn kwie 02, 2018 6:11 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2013

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Krzysiek1996 »

RMF jest aktualnie kompletnie nieakceptowalny.
Muzycznie - bo grają to samo. Około 30 nowych kawałków, gdzie 95 procent to "sylwestrowa" muzyka, plus starocie, ale ciągle te same. Wszystko grane w kółko to samo. Po kilka razy dziennie.
Gdy wybuchła wojna to przez kilka dni grali dobrze, sięgali po nieoczywiste nagrania. Ale to się szybko skończyło.
Po drugie - strasznie pisowskie to radio się zrobiło.
Mazurek robi co może żeby pomóc rządowi wizerunkowo.
Jak ktoś słucha RMF w tym tygodniu to może na przykład zauważyć jak radio mocno zaangażowało się w atak na Solidarną Polskę. Ciężko uwierzyć, że dzieje się to przez przypadek, raczej takie poszło zlecenie.
Po trzecie nieprawdopodobnie prymitywne, głupie, seksistowskie zachowania redaktorów, żałosne żarty.
No ale to kwestia walki o wysoką słuchalność - musi być głupio, bo ludzie tego właśnie szukają.

Radio Zet jest na dużo wyższym poziomie, choć metody funkcjonowania są dość podobne co w RMF.
Dziś słuchałem w pracy 357, bo chwilowo przestała funkcjonować demokracja (łącznie ze mną dwie osoby) i bardzo odetchnąłem.
"Kieruj się..." Marka brzmi świetnie, a przy audycji Kuby aż się chce pracować.
Ostatnio zmieniony czw sty 19, 2023 9:21 pm przez Krzysiek1996, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8752
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: VILKI »

Krzysiek1996 pisze: czw sty 19, 2023 9:05 pm
Po trzecie nieprawdopodobnie prymitywne, głupie, seksistowskie zachowania redaktorów, żałosne żarty.
faktycznie te żarty są żenujące :roll:
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1762
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Kruklanki »

NOTOWANIE nr 42 z 20.01.2023

01. 02. 16. Bartas Szymoniak - Powroty
02. 01. 43. Kaśka Sochacka - Niebo Było Różowe
03. 06. 06. Weronika Borowiec - Jutro Może Nie Być Niczego
04. 03. 07. Metallica - Lux Æterna
05. 10. 02. Peter Gabriel - Panopticom
06. 09. 21. Daria ze Śląska - Falstart albo faul
07. 04. 15. Brodka - Monika
08. 05. 37. Sosnowski - Pył
09. 13. 08. Rammstein - Adieu
10. 08. 14. Queen - Face It Alone
11. 17. 03. Michael Patrick Kelly - Wonders
12. 07. 40. Sanah & Dawid Podsiadło - Ostatnia Nadzieja
13. NN. 01. Riverside - Friend or Foe
14. NN. 01. Iggy Pop - New Atlantis
15. 20. 21. Parkway Drive - Darker Still
16. 14. 43. T. Love feat. Kasia Sienkiewicz - Pochodnia
17. 16. 43. Sabaton - The Unkillable Soldier
18. 12. 17. Agnieszka Chylińska - Kiedyś do Ciebie wrócę
19. 15. 43. Żurkowski - Zmiennicy
20. 18. 43. Nirvana - Something In The Way
21. 27. 10. Uriah Heep - Save Me Tonight
22. 11. 42. Luxtorpeda - Hydra
23. 25. 13. Collage - What About The Pain
24. 28. 05. Daria Zawiałow - Demo song
25. 23. 12. Maneskin - The Loneliest
26. 22. 07. Riverside - Self-Aware
27. 21. 13. Łukasz Drapała - Billie Jean
28. NN. 01. Mateusz Ziółko - Lubisz Nas
29. 24. 07. Motorhead - Bullet In Your Brain
30. 29. 06. Collage - Man In The Middle feat. Steve Rothery (Marillion)

Propozycje na notowanie nr 43.
31. PR. --. Sia - Titanium
32. PR. --. U2 - Pride (In The Name Of Love) [Songs Of Surrender]
33. PR. --. VV - Neon

Wypady:
z 19. NN. 01. Saxon - Dambusters
z 26. 28. 42. Daria Zawiałow - Metropolis
z 30. NN. 01. Michał Szczygieł - Nowe sytuacje
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1762
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Lista Przebojów Trójki (Nowa) - Notowania

Post autor: Kruklanki »

NOTOWANIE nr 43 z 27.01.2023

01. 03. 07. Weronika Borowiec - Jutro Może Nie Być Niczego
02. 02. 44. Kaśka Sochacka - Niebo Było Różowe
03. 01. 17. Bartas Szymoniak - Powroty
04. 06. 22. Daria ze Śląska - Falstart albo faul
05. 05. 03. Peter Gabriel - Panopticom
06. 04. 08. Metallica - Lux Æterna
07. 07. 16. Brodka - Monika
08. 08. 38. Sosnowski - Pył
09. 09. 09. Rammstein - Adieu
10. 10. 15. Queen - Face It Alone
11. 13. 02. Riverside - Friend or Foe
12. 11. 04. Michael Patrick Kelly - Wonders
13. 23. 14. Collage - What About The Pain
14. 12. 41. Sanah & Dawid Podsiadło - Ostatnia Nadzieja
15. 15. 22. Parkway Drive - Darker Still
16. 16. 44. T. Love feat. Kasia Sienkiewicz - Pochodnia
17. 24. 06. Daria Zawiałow - Demo song
18. 17. 44. Sabaton - The Unkillable Soldier
19. NN. 01. U2 - Pride (In The Name Of Love) [Songs Of Surrender]
20. 20. 44. Nirvana - Something In The Way
21. 21. 11. Uriah Heep - Save Me Tonight
22. NN. 01. Sia - Titanium
23. 19. 44. Żurkowski - Zmiennicy
24. 30. 07. Collage - Man In The Middle feat. Steve Rothery (Marillion)
25. 22. 43. Luxtorpeda - Hydra
26. 18. 18. Agnieszka Chylińska - Kiedyś do Ciebie wrócę
27. 25. 13. Maneskin - The Loneliest
28. 26. 08. Riverside - Self-Aware
29. 14. 02. Iggy Pop - New Atlantis
30. 29. 08. Motorhead - Bullet In Your Brain

Propozycje na notowanie nr 44.
31. PR. --. Ghost - Spillways
32. PR. --. Motorhead - Greedy Bastards
33. PR. --. Vito Bambino - Etna

Wypady:
z 27. 21. 13. Łukasz Drapała - Billie Jean
z 28. NN. 01. Mateusz Ziółko - Lubisz Nas

Propozycja nie weszła do notowania nr 43:
33. PR. --. VV - Neon
ODPOWIEDZ