31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Martyr »

Jakie dziwne uczucie - być ostatnia osoba wychodząca z miejsca zlotowania.. Tak, czas szybko leci i zlot dobiegł końca. :wink:
Trochę jeszcze pobyliśmy w okolicy, bo zglodnielismy i zawitaliśmy do znanego nam z ostatnich dni Tyskiego Show Baru.
Teraz w trasie, jeszcze kawałek drogi przed nami.
Dziękujemy wszystkim za spotkanie!
Fantastycznie było spotkać się z Wami, super że wpadły osoby których dawno nie było na zlocie :D
Bylo bardzo miło, wrażenia wspaniałe, wewnętrzne akumulatory naładowane :)
Do tego miejscówka dużo cieplejsza od poprzedniej, dla mnie duży plus.
Kaloryfery rzeczywiście zaczęły grzać, nie od razu ale po dłuższej chwili było ciepło, więc ok.
Wiosna pewnie będzie można posiedziec na dworze..
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: tadzio3 »

I ja niedawno wróciłem do domu. Fajnie było Was ponownie zobaczyć i pogadać. Trochę dokuczało mi przeziębienie, które przypałętało się kilka dni temu, ale cieszę się, że udało mi się przybyć na zlot :)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9274
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Martyr »

Co do wody, przy myciu rąk w zlewie kojarzę cały czas zimną wodę. Natomiast gdy wchodziłam pod prysznic zawsze trafiałam że była ciepła. Widocznie miałam więcej szczęścia w tym momencie.
Awatar użytkownika
djjack
Posty: 2031
Rejestracja: pn sie 04, 2003 2:08 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Ja już w domu

Post autor: djjack »

Dzień dobry wieczór
W Świdrze przed południem ubył jeden, w Gdańsku po południu przybył jeden.
Dziękuję za kolejne (tym razem dłuższe niż zwykle) spotkanie w tak sympatycznej grupie.
Ja już odliczam dni do następnego 8^)

Pod uwagami na tak i na nie się podpisuję.
Dodam od siebie takie spostrzeżenia:
1/ Mocniejsze krzesła.
2/ Zwiększenie liczby krzeseł, tak, aby wszyscy mogli mieć na czym usiąść przy stołach. Gdybyśmy ABC zrobili tylko jednego dnia ze wszystkimi nami z dwóch dni, to byłoby ciężko znaleźć dla wszystkich siedzisko.

W drodze na dworzec rozmawiałem z Jollym, że jak będzie ciepło to jakiś konkurs albo ABC będzie można przenieść na świeże powietrze wiosną... Tylko też wtedy potrzebny będzie jakiś stół/stoły i coś do siedzenia. Chyba, że zrobimy sobie piknik na parkingu... Co o tym sądzicie.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2464
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: wwas »

Również bardzo dziękuję za wspólny zlot, było świetnie!

Też mi się podobało nowe miejsce, zwłaszcza brak konieczności odwożenia Marcina do Warszawy po ABC Listy :) Z temperaturą wody też szczęśliwie uniknąłem problemów, zapewne dobrym sposobem jest branie prysznica jako jeden z ostatnich, wówczas woda jest już nagrzana po poprzednikach (tylko niestety często grozi to mniejszym wyborem podczas śniadania ;) ) Z plusów muszę jeszcze podkreślić wyposażenie kuchni: brak konieczności polowania na talerzyki, kubki i (zwłaszcza) noże jest jednak bardzo wartościowy. Dla równowagi też dwa niewielkie minusy: po pierwsze, dużo kodów do wpisywania w bramie i drzwiach wejściowych, w dodatku nie zawsze wszystkie działały; po drugie: w Emowie zawsze udawało mi się opuścić łazienkę bez pomocy z zewnątrz, jest to jednak minus bardzo mały - wystarczył szybki telefon do LLucky'ego, który swoim profesjonalnym sprzętem uwolnił mnie w ciągu paru sekund, trzeba tylko nie zapominać o zabieraniu telefonu do łazienki :)
djjack pisze: ndz lis 13, 2022 7:05 pm W drodze na dworzec rozmawiałem z Jollym, że jak będzie ciepło to jakiś konkurs albo ABC będzie można przenieść na świeże powietrze wiosną... Tylko też wtedy potrzebny będzie jakiś stół/stoły i coś do siedzenia. Chyba, że zrobimy sobie piknik na parkingu... Co o tym sądzicie.
Przed jednym z wejść rzuciła mi się w oczy ławeczka, a może nawet dwie, z tym że jednak na nasze potrzeby byłaby zdecydowanie za mała, tak więc raczej byłoby ciężko, a parking raczej nie byłby wymarzoną scenerią do pikników (zwłaszcza garaż prezentuje się mało malowniczo). Mimo wszystkich plusów, akurat pod względem najbliższego otoczenia nowe miejsce daje się wyprzedzić i Emowowi, i Śródborowiance.
barb42 pisze: pt lis 11, 2022 11:23 pm Tęsknię za opisami pozlotowymi wwasa, Wojtku dziękuję za poprzednie! ♥️
Bardzo mi miło, że po tylu zlotach są wciąż tak pozytywnie wspominane.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: jollyroger72 »

Zapewne jako ostatni, ale dotarłem do domu :wink:
Więcej napiszę jutro, bo przede mną 2 tygodnie urlooopu :mrgreen:
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Yacy »

My byliśmy pewnie chwilę przed Tobą ;-)

Dziękuję bardzo za spotkanie. :-)

Nowa miejscówka raczej się sprawdziła, a wiosną może być jeszcze lepiej. O ile współmieszkańcy będą podobnie pozytywnie nastawieni.
Minusy i plusy zostały powyżej wymienione w 100%, a nawet w kilku więcej :-P bo np. ja używam w domu poduszki podobnej wielkości, więc dla mnie to nie był minus. Zimna woda już tak. Wczoraj chciałem przechytrzyć system i poszedłem pod prysznic dużo wcześniej i... sporo czasu minęło nim się doczekałem na ciepłe krople :-) Ale to w sumie drobiazg, który da się przeżyć.

Oj szczęśliwcy, którzy jutro nie idą do pracy. Ale z tego co czytam i wiem, to przywilej urodzonych 24 czerwca :-P
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: adameria »

Dotarłem do domu około 19:00.
Jeszcze myślałem, że zapomniałem kartki z wynikami mojego konkursu i w tej sprawie kontaktowałem się aż z szefem
naszego okrągłego 31 Zlotu czyli LLuckiego.

Dziękuję Wam za wspólne spotkanie, rozmowy, konkursy, gry, LLuckiemu za organizację Zlotu,
a Konwickiemu za wycieczkę brzegiem rzeki Świder i wspólne dzielenie pokoju.

W sprawie plusów i minusów właściwie wszystko zostało napisane.
Może oprócz tego, że łóżka są bardziej stabilne, deski poprzeczne nie spadają,
bo ich nie ma, więc komfort spania jest znacznie lepszy mimo mikroskopijnej poduszki
(mniejsze ma chyba tylko PKP w sypialnych ;-) ).
To na plus, tylko trzeba zabrać ze sobą poduszkę.
Natomiast w niektórych pokojach, gdzie są drewniane słupy, są też wystające wkręty,
które pewnie mają robić za wieszaki, ale w efekcie pełnią zupełnie inną funkcję.
W sumie miejscówka znaleziona w takim tempie - brawo!
Mam nadzieję, że w przyszłości będzie nas więcej.

Odnośnie pryszniców - ja nie odczułem zimnej wody. Być może dlatego,
że używałem tego naprzeciwko pokoju. Jednak woda w rurze na koniec korytarza
ma jeszcze parę metrów.

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ! To był niesamowity czas!
Wyniki i rozwiązanie konkursu podam później w osobnym poście.
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: ku3a »

adameria pisze: ndz lis 13, 2022 11:25 pmNatomiast w niektórych pokojach, gdzie są drewniane słupy, są też wystające wkręty,
które pewnie mają robić za wieszaki, ale w efekcie pełnią zupełnie inną funkcję.
no tak, natychmiast je wykręciłem, bo to po prostu fantastyczny pomysł, żeby kilkucentymetrowe metalowe wkręty wystawały ze słupa na wysokości oka...
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5190
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: konwicki1980 »

Ostatnią osobą, która wróciła ze zlotu, tradycyjnie jestem ja.
Było super :)
Dziękuję za spotkanie osobom, które do tej pory znałem tylko wirtualnie, czyli tadziowi3 i jotemowi3. Oczywiście wszystkim pozostałym też 8) Miszonowi za podwiezienie, wwasowi, że zgodził się po licznych namowach nie tylko poprowadzić top Petera Gabriela na forum, ale i przedstawić czołówkę na zlocie, ku3ie za znalezienie gazety :D
Co do miejsca zlotowego, to przedmówcy powiedzieli już prawie wszystko, ja dodam, że następnym razem, jeśli mamy tam wrócić, chciałbym mieszkać w pokoju, który da się otworzyć i zamknąć bez używania nadmiaru siły xD. Po paru szarpaniach się z tym zamkiem miałem ochotę otwierać go w stylu Chucka Norrisa.
ku3a pisze: ndz lis 13, 2022 4:33 pm - brak sali i konieczność spędzenia całego zlotu w kuchni.
Z tym drugim bym polemizował i to bardzo, choć wiem, o co Ci chodzi. Nie ma konieczności spędzania całego zlotu w kuchni, ja chętnie zawsze namawiam do wypraw w plener i cieszę się, że adameria towarzyszył mi w krótkim :wink: spacerze wzdłuż rzeki. Następnym razem chciałbym się udać w przeciwną stronę. Ogólnie to przed zlotem też się obawiałem, jak to będzie, gdy będziemy sobie siedzieć na głowie tyle czasu w dość małej przestrzeni, ale nie było tak źle, a wręcz nawet bardzo OK :) Mamy sporo czasu, więc może uda się znaleźć jeszcze lepszą miejscówkę?

Rzeczy do poprawy to: krzesła, żarówki i zniszczone elementy infrastruktury. Kołdra i poduszka też były dla mnie za cienkie, ale z uwagi na narastające zmęczenie i to, że w sobotni wieczór ogrzewanie zostało nieźle podkręcone, spało się coraz lepiej ;) Prysznic jeden zaliczyłem w stylu prawie morsowania, jeden taki średni, a jeden już całkiem ciepły :lol:

Fajnie, że mimo problemów z timingiem udało się dobrze zorganizować kwestie obiadowe :)

Bawiłem się dobrze na wszystkich konkursach, a co do mojego to... Jest kilka rzeczy pewnych w życiu - śmierć, podatki, amen w pacierzu i to, że w moim konkursie pojawią się błędy :( Nie wiem zupełnie, jak to wytłumaczyć. Zamiast tłumaczenia tradycyjnie wyniki (po weryfikacji VAR):

1. adameria, Martyr, kajman feat. Miszon - 23,5
2. DJJACK, wwas feat. tadzio3 - 15,5
3. LLucky, Yacy feat. Marcin Buchalski - 14,33
4. ku3a, jollyroger72 feat. Gary - 9

Zastrzegam sobie jednak prawo do układania pytań wg dotychczasowej formuły, tzn. można spodziewać się ABSOLUTNIE wszystkiego. :mrgreen:

Czas już chyba myśleć, co by tu wybrać na literkę V

To do zobaczenia na wiosnę - na zakończenie - w nawiązaniu do konkursu - pewna para prowadzących, która w życiu prywatnym jest małżeństwem:
Obrazek

PS - nie można dodawać do postów za dużo uśmiechów, tak mi zgłosił silnik forum "The submitted form was invalid. Try submitting again.
Your message contains too many smilies. The maximum number of smilies allowed is 10."
ku3a
Posty: 20947
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: ku3a »

konwicki1980 pisze: pn lis 14, 2022 3:02 amw nawiązaniu do konkursu - pewna para prowadzących, która w życiu prywatnym jest małżeństwem
to tego nie wiedziałem, ale nazwiska faktycznie mogłem sobie przypomnieć.
konwicki1980 pisze: pn lis 14, 2022 3:02 amPS - nie można dodawać do postów za dużo uśmiechów
to akurat jest chyba od zawsze, a na pewno od wielu lat.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Miszon »

Niestety nie spisałem wyników miszonadła, ale wydaje mi się że zwycięzcy mieli 31,5 punkta. Wysłałem mix także jotemowi3, on odsłuchał 2 razy, wysłał mi swoją karteczkę i okazało się, że by wygrał bo miał 33,5 punkta.

Mi poduszka nie przeszkadzała, była w sam raz, było też ciepło. Kuchnia OK, zmywarka i 2 lodówki, duża zastawa stołowa - miejsca w sam raz na tę liczbę osób. Spory parking, lepszy dojazd (chociaż ostatni odcinek megadziurawa droga, na szczęście króciutko).
Pomijając prysznic. Czekałem tak długo na ciepłą wodę, że aż (podobnie jak konwicki) zdecydowałem się na morsowanie i dopiero po umyciu się do pasa zaczęło lecieć coś cieplejszego.

Poza tym miejscówka na plus.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: jollyroger72 »

konwicki1980 pisze: pn lis 14, 2022 3:02 am Ostatnią osobą, która wróciła ze zlotu, tradycyjnie jestem ja.
Do domu dotarłeś pewnie po dwóch kolejnych "imprezach", więc to się nie liczy :wink:

Dziś już na luzaczku mogę co nieco dodać od siebie...
Szczerze powiedziawszy jechałem na zlot z dość mocnym postanowieniem, że to mój ostatni pełnowymiarowy... Przepychanki z terminem ABC i kilka innych niuansów skłaniały mnie do tego.
Nowa miejscówka ogólnie sprawdziła się :) W zasadzie to wymieniono już wszystkie zalety i wady. Dla mnie najważniejsze plusy to w miarę normalny zasięg oraz fakt, że lokal stoi blisko stacji Świder, więc swobodnie można dojść pieszo bez angażowania kogoś z samochodem.
Minusy? No ta nieszczęsna zimna woda. Choć i na to znalazłem sposób. Kiedy djjack wracał spod prysznica, to szedłem ja i wówczas woda była ciepła 8)
Tak na marginesie - sporo tej wody się marnuje ze względu na takie psikusy z jej temperaturą, bowiem w piątek dobre 3 minuty czekałem, nim z prysznica zaczęła lecieć ciepła.
Do mikrej poduszki jakoś się przyzwyczaiłem, kołdra dla mnie była w sam raz (nie za cienka), no a w nocy z soboty na niedzielę to już było lekko za gorąco w pokoju. Przez wcześniejsze nocki temperatura była odpowiedniejsza do snu.
ku3a pisze: pn lis 14, 2022 12:09 am
adameria pisze: ndz lis 13, 2022 11:25 pmNatomiast w niektórych pokojach, gdzie są drewniane słupy, są też wystające wkręty,
które pewnie mają robić za wieszaki, ale w efekcie pełnią zupełnie inną funkcję.
no tak, natychmiast je wykręciłem, bo to po prostu fantastyczny pomysł, żeby kilkucentymetrowe metalowe wkręty wystawały ze słupa na wysokości oka...
No ja miałem je powyżej swojej głowy... Czasem warto być niskim :mrgreen:

Kuchnia jako salka spełniła swoją rolę. Ogólnie miejscówka na plus względem Emowa, ale jak ktoś napisał wyżej - może jest w bliskiej okolicy coś jeszcze lepszego?
W konkursach tym razem moje drużyny wypadły słabawo, ale cóż... pół wieku na karku, więc i pamięć coraz słabsza :lol: Tak więc całą winę biorę na swoją klatę a wszystkim z moich drużyn dziękuję za walkę o każdy punkcik. Nie dotyczy to konkursu Petera, bo tam, choćbyśmy stanęli na rzęsach, to nie bardzo było jak uciułać więcej punktów :mrgreen: Taki był pokręcony (konkurs).
Niemniej za wszystkie dziękuję.

Summa summarum - jeśli nie zajdą akurat jakieś nieprzewidziane okoliczności, to kolejny zlot będzie moim pełnowymiarowym :wink:

PS. I przybywajmy na zlot o ludzkiej porze, bo może kolejnym razem to w ogóle nie zdążymy zamówić pizzy :mrgreen:
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5190
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: konwicki1980 »

jollyroger72 pisze: pn lis 14, 2022 3:04 pm Tak na marginesie - sporo tej wody się marnuje ze względu na takie psikusy z jej temperaturą
Wynika to pewnie po prostu z pojemności bojlera. W miejscowościach niepodłączonych do sieci ciepłowniczej trudno liczyć na stałą temperaturę ciepłej wody przy grupie kilkunastu osób, jeśli wiele osób korzysta z pryszniców w tym samym czasie. W Emowie dużo lepiej nie było, a kartka że ciepła woda jest w godzinach takiej i takiej straszyła już przy kuchni.
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: adameria »

Rozwiązanie mojego konkursu:

Lata 80-te:
Kolejność pojawienia się. Rok premiery na LP3. Wykonawca - Tytuł (maksymalna pozycja)
1. 1985. USA For Africa - We Are the World (1)
2. 1983. UB40 - Red Red Wine (7)
3. 1986. Aya RL - Ulica miasta (1)
4. 1988. Dead Can Dance - Ullyses (11)
5. 1985. U2 - The Unforgettable Fire (1)
6. 1982. Urszula - Fatamorgana '82 (4)
7. 1989. KSU - Umarłe drzewa (8)
8. 1985. Midge Ure - If I Was (1)
9. 1984. Ultravox - Dancing with Tears in My Eyes (6)
10. 1987. U2 - With or Wihout You (1)

Lata 90-te:
1. 1992. Red Hot Chili Peppers - Under the Bridge (22)
2. 1990. Bajm - U stóp szklanych gór (9)
3. 1999. U2 - Unchained Melody (1)
4. 1995. Urge Overkill - Girl, You'll Be a Woman Soon (24)
5. 1996. Toni Braxton - Un-Break My Heart (1)
6. 1996. Metallica - Until It Sleeps (1)
7. 1991. U2 - The Fly (6)
8. 1993. Ugly Kid Joe - Cats in the Cradle (1)
9. 1998. Urszula - Anioł wie (1)
10. 1991. EMF - Unbelievable (18)

Początek wieku:
1. 2009. Nosowska - Uciekaj moje serce (1)
2. 2001. Michał Żebrowski & Anna Maria Jopek - Upojenie (1)
3. 2003. Pudelsi - Uważaj na niego (1)
4. 2009. U2 - Magnificent (1)
5. 2002. Wilki - Urke (4)
6. 2000. U2 - Beautiful Day (1)
7. 2009. Mika Urbaniak - Lovin' Needs a Deadline (16)
8. 2004. Pogodno - Uśmiech się (21)
9. 2005. Jean Michel Jarre with Symphonic Orchestra of the Polish Baltic Philharmonic and the University of Gdańsk Academic Choir - Tribute to Mury (25)
10. 2009. Armia - Underground (18)

Ostatnie dziesięciolecie LP3:
1. 2011. Myslovitz - Ukryte (10)
2. 2015. Leski - Ulotny (30)
3. 2016. Coldplay - Up & Up (14)
4. 2013. Kult - Układ zamknięty (1)
5. 2019. Ozzy Osbourne - Under the Graveyard (2)
6. 2017. U2 - You're the Best Thing About Me (3)
7. 2014. U2 - Every Breaking Wave (5)
8. 2012. Anathema - Untouchable (1)
9. 2019. Uniatowski - 5 rano (21)
10. 2010. Hey - Umieraj stąd (2)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: adameria »

Wyniki mojego konkursu:

Za każdą pełną odpowiedź można było uzyskać 10 punktów, dlatego za każde dziesięciolecie
można było uzyskać 100 punktów, zatem w sumie 400 punktów.

82-89:
1. DJJACK + Jollyroger - 95 pkt.
2. lady + jotem3 - 89
3. Martyr + Yacy - 77
90-99:
1. Gary + LLucky - 90
2. wwas + ku3a - 81
3. DJJACK + Jollyroger / lady + jotem3 - 80
00-09:
1. wwas + ku3a - 75
2. kajman + konwicki1980 - 72
3. Gary + LLucky - 71
10-19:
1. wwas + ku3a - 83
2. lady + jotem3 - 73
3. Gary + LLucky - 61

W sumie:
1. wwas + ku3a: 75+81+75 +83 = 314
2. lady + jotem3: 89+ 80 + 65 + 73 = 307
3. Gary + LLucky: 75 + 90 + 71 +61 = 297

4. DJJACK + Jollyroger - 286
5. kajman + konwicki1980 - 243
6. Martyr + Yacy - 237
Miejsca 4-6: Przepraszam, ale nie mam szczegółowych wyników.

Poza konkursem w sobotę byli odpytywani ;-) jeszcze samodzielnie:
Marcin: 96+83+57+33 = 269
tadzio3: 65+66+75+45 = 251
Miszon: 72+75+67+32 = 246

Dziękuję za udział i mam nadzieję, że uda mi się przygotować podobny konkurs dotyczący literki V.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Miszon »

Czyli byłem chyba najgorszy z 10-19 ;) . Tak naprawdę, znalem tam jeden numer i dał mi on 10 punktów.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5190
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: konwicki1980 »

Ja nie wiem, jak mogłem pomylić KLF z EMF i jeszcze zostawić kilka niewypełnionych pól w rubryce rok w ostatniej dekadzie :lol: Do V lepiej się zatem już przygotować i robić notatki ;)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19625
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: jollyroger72 »

adameria pisze: wt lis 15, 2022 2:04 pm Marcin: 96+83+57+33 = 269
Nasza "krzywa wiedzy" była równie opadająca: 95 -----> 80 -----> 66 -----> 45 :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: Miszon »

konwicki1980 pisze: wt lis 15, 2022 5:50 pm Ja nie wiem, jak mogłem pomylić KLF z EMF i jeszcze zostawić kilka niewypełnionych pól w rubryce rok w ostatniej dekadzie :lol: Do V lepiej się zatem już przygotować i robić notatki ;)
Ja najpierw wpisałem "jakiś skrót", potem zmieniłem na KLF, a dopiero po kilku kolejnych fragmentach zmieniłem na EMF.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5190
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: konwicki1980 »

jollyroger72 pisze: wt lis 15, 2022 6:07 pm Nasza "krzywa wiedzy" była równie opadająca: 95 -----> 80 -----> 66 -----> 45 :roll: :lol:
To teraz niech sztuczna inteligencja LLucky'ego obliczy, kiedy nastąpi spadek do 0 :lol:
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9775
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: tadzio3 »

konwicki1980 pisze: pn lis 14, 2022 3:02 am Dziękuję za spotkanie osobom, które do tej pory znałem tylko wirtualnie, czyli tadziowi3 i jotemowi3.
I ja dziękuję za spotkanie "po latach" :)
adameria pisze: wt lis 15, 2022 2:04 pm Wyniki mojego konkursu:
To był najfajniejszy konkurs zlotu. Mimo, że nie mogłem uczestniczyć w czasie oficjalnych zmagań w parach, to jak się dowiedziałem o czym był, bardzo chciałem spróbować swoich sił. No i wyszło nie najgorzej :)
Awatar użytkownika
adameria
Posty: 11825
Rejestracja: sob maja 03, 2008 5:12 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 36/37/38, 1.R.-B.F.
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: 31. zlot forum LP3 - 10-13 listopada 2022, Świder

Post autor: adameria »

konwicki1980 pisze: wt lis 15, 2022 5:50 pmrobić notatki ;)
Jak przyłapię na ściąganiu, to nastąpi natychmiastowa dyskwalifikacja! :wink: :lol:

tadzio3 pisze: śr lis 16, 2022 2:02 amTo był najfajniejszy konkurs zlotu.
Dziękuję. Miło mi to czytać.
ODPOWIEDZ