Nowości TFP #122

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #122

Post autor: szeptun68 »

🟨
szeptun68
Posty: 850
Rejestracja: czw paź 29, 2020 8:32 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2010

Re: Nowości TFP #122

Post autor: szeptun68 »

kajman pisze: pt paź 14, 2022 9:04 pm To co się stało w topie nowości to jedno i nie protestuję przeciw skrócenie czasu mojego głosowania (chociaż nie uważam decyzji za słuszną), natomiast nieuzasadnione zarzuty o oszustwo w głosowaniu na foralistę to inna sprawa. Nie mają ze sobą nic wspólnego.

To co się nie stało a "stawało" w nowościach było i jest karygodne tylko nie ma Ci kto tego napisać. Gdyby to ode mnie zależało to już dawno miałbyś bezpośrednią 🟥. Wypierdoliłbym (zgłaszaj Neo01 :lol: ) Cię z forum na zbity ryj a nie ograniczałbym Cię do czwartkowego głosowania bo z oszustami nie chcę mieć nic wspólnego. Jeśli chodzi o Czapsownika to mam na to wywalone. Nie wierzę w Twojego klona, ale Ty się sam swoimi wypowiedziami i na własne życzenie sprowadzasz do poziomu "Mniej niż zero"-wego i sam z siebie robisz durnia nad durniami. Zanim się kogoś oskarży prosto z mostu o wypaczanie wyników TFP to trzeba najpierw samemu chcąc, nie chcąc spojrzeć w lustro by dostrzec własne matactwa w nowościach. Przecież to jest wszystko połączone i robiąc z szorstkiej dupy gładkiego tulipana w nowościach wpływałeś na przebieg głównego głosowania, więc nie pierdziel głupot.

Może ja się nie znam i to są faktycznie dwie różne sprawy :know: . To najwyżej odpowiesz za każdą z nich osobno. Ludzie nie są głupi. Przyznałeś się do machloj w nowościach więc... Wstyd! Rób tak dalej, byle nie tu. Szanuję Cię Kajmanie dlatego, że chcę, i dlatego, że mnie tak moi Rodzice wychowali, ale Ty robisz wszystko by Cię nie szanować.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8811
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Nowości TFP #122

Post autor: VILKI »

szeptun68 pisze: ndz paź 16, 2022 2:05 am
Gdyby to ode mnie zależało
na szczęście nie zależy :wink:
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #122

Post autor: gioconda2 »

szeptun68 pisze: ndz paź 16, 2022 2:05 am Szanuję Cię Kajmanie
i jednocześnie ciskam w Ciebie Kajmanie słowami oznaczającymi brak szacunku. Czy tylko mi to zgrzyta?
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #122

Post autor: jollyroger72 »

gioconda2 pisze: ndz paź 16, 2022 2:55 pm i jednocześnie ciskam w Ciebie Kajmanie słowami oznaczającymi brak szacunku.
Dziwisz się? Bo ja wcale.
I na tym zakończmy.
W przeciwnym wypadku zmuszony będę zamknąć wątek.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Nowości TFP #122

Post autor: gioconda2 »

Tak. Dziwię się. I na taką formę wypowiedzi nie daję swej zgody.
Możesz zamykać.
TStudent
Posty: 11641
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Nowości TFP #122

Post autor: TStudent »

jollyroger72 pisze: ndz paź 16, 2022 4:03 pmW przeciwnym wypadku zmuszony będę zamknąć wątek.
Proszę zamykać, bo dyskusja i tak do niczego nie doprowadzi, nie ma w niej jakiejkolwiek merytoryki tylko odwieczna walka Goliata z Dawidem (lub odwrotnie ;)) - de facto w domyśle wiadomo, że mam na myśli kajmana z Tobą. Wiem, że chcesz ukrócić nieuczciwe praktyki, ale jesteśmy tylko ludźmi, którzy w dodatku ciężko pracują (i to nie tylko na swoją reputację). Że kajman nie ma racji to jedno, ale moim zdaniem szeptun68 przegiął ze słownictwem. To tyle co mam tu do powiedzenia. :know:
ku3a
Posty: 20945
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Re: Nowości TFP #122

Post autor: ku3a »

szeptun68 pisze: ndz paź 16, 2022 2:05 amWypierdoliłbym (zgłaszaj Neo01 :lol: ) Cię z forum na zbity ryj a nie ograniczałbym Cię do czwartkowego głosowania bo z oszustami nie chcę mieć nic wspólnego.
itd.

jak głupim trzeba być, żeby aż tak się podłożyć, mimo moich wcześniejszych ostrzeżeń?? :STOP:
sprawdzałeś kilkukrotnie gdzie jest granica, przy której zasłużysz na bana, no i masz odpowiedź.

informacja dla wszystkich - szeptun68 doprosił się o bana.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #122

Post autor: jollyroger72 »

ku3a pisze: śr paź 19, 2022 11:01 pm informacja dla wszystkich - szeptun68 doprosił się o bana.
Ban zapewne słuszny, ale... nie z takim komentarzem:
ku3a pisze: śr paź 19, 2022 11:01 pm jak głupim trzeba być
:evil:
Komu jak komu, ale Tobie taki zwrot nie przystoi...
:STOP:
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #122

Post autor: temik3 »

jollyroger72 pisze: ndz paź 23, 2022 9:58 pm Ban zapewne słuszny, ale... nie z takim komentarzem:
ku3a pisze: śr paź 19, 2022 11:01 pm jak głupim trzeba być
:evil:
Komu jak komu, ale Tobie taki zwrot nie przystoi...
:STOP:
Nie mam pojęcia jak długi ban dostał szeptun, ale z tydzień powinien odpocząć. Czy to coś pomoże? Dla jednych to nauczka dla innych to nie znaczy nic. Kilka ostrzeżeń nie pomogło, oby to pomogło :know: A teraz tak czysto rozumowo. Wyrzucenie tych wszystkich chamstw zawartych w tym jego tekście i przeczytanie tego tekstu na nowo, czy sens tej wypowiedzi nie pokazuje tego wszystkiego z czym my wszyscy nie powinniśmy się zgadzać? Czy stek przekleństw jest gorszym od okradania osób z awansu ich utworu do zestawu do głosowania? Jeśli nie pochwalamy bo nie możemy bluzg szeptuna to nie pozwalajmy na oszustwa takie do jakich dopuścił się inny w tym akurat przypadku kajman. Nie można traktować jednych tak, drugich tak. Dlatego jest bluzga musi być kara, jest oszustwo musi być kara.

Co do ostatniej części wypowiedzi to pewnie, że nie przystoi Adminowi pisanie takich tekstów, bo zawsze można się do tego przyczepić, no ale patrząc z perspektywy wcześniejszych wpisów szeptuna to głupotą było pisanie takich epitetów. I wolałbym aby głupi został zamieniony głupotą, byłby to zwrot, który szeptuna nie sprowadzałby do głupka a jego wpis traktowany byłby tylko i wyłącznie głupotą.
Tak więc troszkę zapędzamy się w niebezpieczne strefy oskarżeń, oszustw, chamstw, oceniania innych i dzielenia na lepszych czy gorszych na mądrzejszych czy głupszych. Fatalnie to wygląda. Proponuję zamknąć także ten wątek by za moment znów nie rozrósł się nadmiernie.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #122

Post autor: kajman »

Oszustwo to jest coś, co się ukrywa. No i czy w regulaminie był punkt, że nie można głosować w ten sposób?
Teoretycznie mógłbym się przyczepić do Twojego (swojego zresztą też) głosowania na 357. Nie głosując na wszystkie miejsca zabierasz punkty jakimś utworom.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #122

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz paź 23, 2022 11:54 pm Oszustwo to jest coś, co się ukrywa. No i czy w regulaminie był punkt, że nie można głosować w ten sposób?
Teoretycznie mógłbym się przyczepić do Twojego (swojego zresztą też) głosowania na 357. Nie głosując na wszystkie miejsca zabierasz punkty jakimś utworom.
Momentami to wydaje mi się, że powinienem śmiać się z tego co napisałeś do rozpuku, ale im bardziej tak myślę to dochodzę do wniosku iż nie ma się z czego śmiać a bardziej trzeba nad tym płakać. Czy bandyta, który zabił a się do tego nie przyzna jest bandytą, a czy bandyta, który zabił i się przyzna nim nie jest? Kajman powiem wprost okradłeś zresztą już nie pierwszy raz kogoś kto uczciwie głosował przed Tobą i to, że się do tego przyznałeś nie zmienia faktu, że (napiszę bardzo grzecznie) byłeś w tym przypadku oszustem. który owszem przyznał się ale jednak oszukał. Po drugie nie pisz tu czy w regulaminie jest punkt taki czy siaki, bo doskonale wiemy jak oceniałeś, jak i kiedy głosowałeś. Dla postronnej osoby jaką tu jest Kuba to będziesz cacy, gdyż On czytając Twoje słowa uzna, że to ja czegoś chcę i się czepiam, a proste jest, że to Ty zawiniłeś i jak wcześniej napisałem kowal zawinił cygana powieszono. I własnie odnosi się to do szeptuna i Ciebie bo Ty jesteś winowajcą tego co potem napisał szeptun, a to, ze szeptun nie potrafi ważyć słów to poniósł karę adekwatną do czynu, a Ty dalej piszesz bzdety i masz się dobrze.

Do moich głosów możesz się czepiać tak jak do wielu innych, czepiałeś się zresztą już wcześniej, ja jak już pisałem tam wcześniej głosowałem początkowo na 10 utworów, parę dostawało głos bo nie było czym zapełnić dychy, po pewnym czasie stwierdziłem, że głosuję na to co zasługuje na głos, a że w tej chwili nie ma szans bym zagłosował na 10 utworów to głosuję na tyle ile głosuję. Na tej dennej dla mnie liscie jest jeden wybitny utwór reszta mogła by się obejść bez mojego głosu, więc jak mam ochotę zagłosować na 1 utwór zagłosuję tu na jeden, jak zechcę na tyle na ile głosuję na liście na tyle zagłosuję. W przypływie "miłości" do tamtej listy mogę zagłosować tam na 10 i to będzie moja sprawa. Tak samo tutaj. Rozmawiałem o tym nawet z Adamem, nawet mu mówiłem, ze może w piatek nie zagłosuję jak wrócę bo nie mam już sił do tej słabej listy. Jakoś radość z czwartkowego wieczoru pomogła w tym i zagłosowałem podobnie jak Bożena. Jesli masz jeszcze coś do powiedzenia to zapytaj na zlocie Adama o zdanie moje i Bozeny na ten temat. Po wtóre jesli masz się czepiać o moje głosy i ich format to mogę napisać jak czapsownik czy Kruklanki wywaliliście mnie z forum i obrażę się i może popłaczę. Nie będę głosował bo nie. Jeśli piszesz o jakims regulaminie to tam gdzie to liczysz nie ma wcale i ty jesteś wyrocznią, która liczy po swojemu, zresztą jako prowadzący tam głosujesz z reguły bardzo późno, a to też mozna odbierać po swojemu. Więc jeśli masz się czegokolwiek czepiać to najpierw czep się siebie bo na gościa, który ma taki licznik wpisów (2/3 to wpis typu "koszmar) to nie przystoi to co zrobiłeś tutaj. I ja nie mam zamiaru tu się znów z Tobą droczyć, ale nie zgadzam się z tym, że kajmanowi wolno więcej a inni muszą za niego cierpieć.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Nowości TFP #122

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz paź 23, 2022 11:54 pm No i czy w regulaminie był punkt, że nie można głosować w ten sposób?
To jest zwyczajna bezczelność z twojej strony (lub może uwiąd starczy?).
Jeśli chcesz, to za chwilę znajdzie się w Zasadach punkt, że ForaLista nie dotyczy Ciebie.
I wówczas będziesz mógł to nazwać dyskryminacją.

Tak jak temik3 napisał - to Ty i twoje postępowanie są pierwotną przyczyną wyskokowych słów szeptuna.
A osty wyrywa się z korzeniami a nie tylko rzepy.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #122

Post autor: kajman »

To napiszę o drobiazgach
temik3 pisze: pn paź 24, 2022 7:34 amczepiałeś się zresztą już wcześniej
A konkretnie coś więcej na ten temat? Nota bene czy moją wypowiedź uważasz za czepianie się?
temik3 pisze: pn paź 24, 2022 7:34 am mogę napisać jak czapsownik czy Kruklanki wywaliliście mnie z forum
A mógłbyś napisać coś więcej bo kompletnie nie wiem, o co Tobie tutaj chodzi? Kto Ciebie i skąd wywalał?
temik3 pisze: pn paź 24, 2022 7:34 amtam głosujesz z reguły bardzo późno
Głosuję najczęściej w czwartek wieczorem, czasem nawet w środę i co najmniej kilka osób głosuje po mnie. Nie wiem czy to podchodzi pod określenie bardzo późno.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #122

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn paź 24, 2022 4:08 pm A mógłbyś napisać coś więcej bo kompletnie nie wiem, o co Tobie tutaj chodzi? Kto Ciebie i skąd wywalał?
Dobra odpiszę na to, na inne nie bo po co sto razy powielać.
Chodzi mi o to, że czapsownik obraził się i napisał, że ostatnie jego głosowanie i odszedł. To jak było naprawdę to nie chcę wnikać w szczegóły. Kruklanki mając udowodnione kłamstwo nawet do niego się nie odniósł brnąć w bagno i udając pokrzywdzonego i uciekł, w każdym z tych przypadków uważasz, że to wina jollyroger72 i moja zresztą obaj w/w też tak uważają. Dalej patrząc wstecz, styczniowy przestał głosować bo nie podobało mu się to co zrobiłeś, no ale winę przypisałeś jemu i jego obrońcom. I teraz ja napiszę, że mam gdzieś głosowanie na 357 bo kajman nie ma żadnego regulaminu, przeszkadzają mu głosy w takim formacie jak ja przedstawiłem i będę uważał, ze to Ty mnie wywaliłeś. No ale oczywiście Ty powiesz jak w poprzednich przypadkach, że to nie Twoja wina tylko moja. I co? Będę miał rację co do tego co napisałem, ale mimo wszystko nie będę miał racji, mówiąc, że przez Ciebie odszedłem. Ja oczywiście kiedy będę chciał to będę głosował i postaram się głosować jak prosiłeś, ale rok czasu i regulaminu nie dałeś rady stworzyć, choć wszędzie Cię pełno. Najłatwiej jest Ci krytykować innych samemu tak naprawdę nie będąc w porządku. We wszystkich w/w sytuacjach brałeś czynny udział i od Ciebie zaczynały się waśnie i spory.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Nowości TFP #122

Post autor: kajman »

temik3 pisze: pn paź 24, 2022 7:18 pm przeszkadzają mu głosy w takim formacie jak ja przedstawiłem
Nie napisałem, że przeszkadzają tylko że utrudniają mi liczenie. Jeżeli chcesz możesz głosować cały czas tak samo.
temik3 pisze: pn paź 24, 2022 7:18 pm regulaminu nie dałeś rady stworzyć
Nie widzę potrzeby tworzenia takowego.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Nowości TFP #122

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn paź 24, 2022 9:40 pm Nie napisałem, że przeszkadzają tylko że utrudniają mi liczenie. Jeżeli chcesz możesz głosować cały czas tak samo.
Nie widzę potrzeby tworzenia takowego.
Ok. Jak zwał tak zwał, przeszkadzać w takim formacie Ci mogą bo utrudniają więc chyba o to samo chodzi.
No widzisz skoro nie widzisz potrzeby tworzenia to dlaczego go stosujesz wedle swego widzimisię? Czyli jednym zdaniem robisz co chcesz. Ty liczysz a ja mogę sobie tylko ponarzekać :D :D :D .
ODPOWIEDZ