Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Lokalna, Trójkowa Foralista Przebojów

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5189
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: konwicki1980 »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:56 am Owszem, jest spore prawdopodobieństwo, że coś nie jest w porządku, ale to tylko prawdopodobieństwo
I tym tokiem myślenia na LP3 Marek i Bartek Gil powinni akceptować wszystkie głosów od botów, no bo czy na pewno da się to wszystko udowodnić? A potem konsekwencje dostali jak strzała w pysk i trzeba było się przed całym światem tłumaczyć, że to oni byli w porządku, a nie Ci co oszukiwali.
Bez komentarza.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8811
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: VILKI »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:56 am
To czy i gdzie podaje datę urodzin i czy którakolwiek jest prawdziwa jest jego prywatną sprawą. Media społecznościowe żądają podania daty urodzin, co nie wszystkich cieszy i mogą podawać datę fałszywą.
to wszystko prawda ale... nikt normalny nie dziękuje co roku za życzenia urodzinowe ..których nie ma! poza tym tych poszlak jest więcej! to samo IP całej trójki. cała trójka głosuje non stop na te same utwory (10/10). nick jednego z nich jest.. datą urodzin pozostałych. te same imiona. to by oznaczało że wszyscy urodzili się tego samego dnia? i każdy to Krzysztof?? sorry ale ja tego nie kupuje! za dużo tych zbiegów okoliczności.

natomiast sprawa z czapsownikiem nie jest tak oczywista. samo podobieństwo głosów jeszcze nie oznacza klona (co najwyżej ustawianie się poza forum na to na co się głosuje, ale to nie jest zabronione). bo innych poszlak nie zauważyłem :roll:
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

czyku pisze: ndz paź 09, 2022 11:18 am sam stwierdziłeś, że jest duże prawdopodobieństwo
Zgadza się, ale na podstawie domniemań kogoś karać to moim zdaniem zdecydowanie nie w porządku. A co do poszlak to według nich także i ja głosuję z dwóch kont. Ja wiem, że to wierutna bzdura, kilka osób też się wypowiedziało, że w to nie wierzą, a i tak wykluczono jedną osobę z głosowań.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 12:22 pm Zadeklarowałeś podliczanie a potem... jakoś będzie, ktoś zaprezentuje...
Zgadza się, ktoś to zaprezentuje, albo ja albo kogoś znajdę. Tutaj też jakoś nie zawsze prezentuje ten, który liczy więc sytuacja byłaby identyczna.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 12:22 pm przy okazji czynić gafy
Tego to nie wiesz. Nota bene, Wam się też co najmniej jedna gafa przydarzyła (ktoś głosował dwa razy lub dwa razy lub dwa razy głos mu policzono, dokładnie nie pamiętam).
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 12:22 pm wolimy z temikiem dalej ciągnąć ten wózek we dwóch
I decydować, komu wolno głosować, a komu nie. I jeżeli macie ochotę dalej się w to bawić to trzeba było nie zgłaszać propozycji.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 12:22 pm nawet nie pamiętałeś, że w Zaświatach już głosowałeś
Wydawało mi się, że głosowałem, ale nie mogłem znaleźć swojego głosu (za mało cofałem się w czasie). I głosowanie to inna sprawa niż liczenie głosów.
konwicki1980 pisze: ndz paź 09, 2022 1:32 pm czy na pewno da się to wszystko udowodnić
Podejrzewam, że tylko te udowodnione odrzucali. I wiele przepuszczali, bo udowodnić nie mogli. Skąd by tak wysoko był Szymoniak, który w 1999 z pierwszego wg poprawiaczy lub piątego wg Niedźwiedzia wypadł poza top 30?
VILKI pisze: ndz paź 09, 2022 1:37 pm to samo IP całej trójki
To akurat jest wyjaśnione.
VILKI pisze: ndz paź 09, 2022 1:37 pm głosuje non stop na te same utwory
Jak sam napisałeś poniżej mogli się umawiać.
VILKI pisze: ndz paź 09, 2022 1:37 pm innych poszlak nie zauważyłem
Ale jak widać komuś to wystarczyło.
gioconda2
Posty: 5747
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: gioconda2 »

Podpiszę się pod VILKIm. Owszem podawanie dat urodzenia nie jest obowiązkowe. Można podać fałszywe, gdy tylko chodzi o rejestrację. Tu zadziało się coś więcej niż podanie daty urodzenia by przejść rejestrację i zadowolić admina wypełnieniem wszystkich rubryk.

W czasach, kiedy notowania prezentował VILKI pojawił się pomysł zebrania naszych dat urodzenia. Jubilat zbierał życzenia, mógł wybrać sobie dedykowany utwór. Tu już daty urodzin podawano nie komuś tam na mediach społecznościowych, z kim mamy anonimowe relacje. Tu podawano je w kręgu osób, które gromadzą się co tydzień na spotkaniu. Są już sobie lekko bliżsi. Tworzą pewną społeczność towarzyską. Kolega Kruklanki na PW przysłał mi swoją datę ur.: 20 listopada. I w not. 24 świętował z nami swoją 50. Przyjął życzenia. Utwierdził nas w przekonaniu, że to jego data ur.

W międzyczasie zaangażował się w prowadzenia Foralisty. Podał męskiej części prowadzących namiary na swojego FB. A tam jego datą urodzenia jest 23.09 (1972, bo w tym dniu wyświetlało się, że obchodzi 50).

I przypadkiem (?) na Foralistę głosuje użytkownik o nicku 23091972, bo jest tu nas tylu, że 50 - latków z 23.09 mamy tu rzeszę.

A do tego sam Kruklanki w swoim ostatnim poście pisze w imieniu trójcy.

A to, co opisał czyku, to było widoczne i dla ślepego. Wielokrotnie myślałam o tym samym. Krzysztof K. syn Krzysztofa K. mógł się zdarzyć (jak Krawczyk junior), ale minimum 70 - latek chadzający systematycznie po dyskotekach, głosujący w nocy (biedak spać nie może). Korciło mnie by pojechać w tym celu na badania terenowe do okolic Łomży i rozpoznać temat.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: temik3 »

Człowiek napisze coś co jest udowodnieniem bezsprzecznej winy, a kajman jakby chciał na przekór udowadniać innym że białe nie jest białe, tylko czarne. Temat moim skromnym zdaniem jest zakończony i nie ma potrzeby już do niego wracać.
I tylko mogę podpisać się pod słowami Agnieszki, Grześka, Witka i czyku. I żaden pusty wpis kajmana czy urodzinowego :STOP: czy taty :STOP: Krzysztofa czy syna :STOP: Krzysztofa nie zmieni sytuacji :know:
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: temik3 »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:56 am Padła propozycja przejęcia podsumowania i prezentacji przez kogoś nowego. Zadeklarowałem chęć i nie doczekałem się komentarza (chociaż możliwe, że go przeoczyłem, jeżeli moja wypowiedź nie została zacytowana).
Ja tam nie widziałem zdeklarowanej przez Ciebie chęci, nie widziałem żadnej mojej przez Ciebie zacytowanej wiadomości, a może ją przeoczyłem. Może gdzieś tam coś napisałeś, ale tak daleko nie sięgam wstecz i może dlatego nie znalazłem. Jakbyś miał ochotę to robić to wiesz do kogo się zwrócić, jak do tej pory to tylko robiłeś krecią robotę prowadzącym szukając konfliktu, wiecznie coś Ci nie pasowało. Do 12.00 w piątek nie napisałeś, że zrobiłeś podliczenie i , że będziesz prowadził więc jakiego czorta jeszcze masz pretensje do Nas. Z takim podejściem to raczej na takiego prowadzącego nie ma co liczyć i nie chodzi tu o to czy Ja policzyłem dwa razy ten sam głos bo tak było {Ty zrobiłeś to samo} każdy się może pomylić i do Ciebie ani też mnie nikt nie miał pretensji. Ale gdybyśmy w piątek czekali na Ciebie to pewnie wyniki listy były by po 22, a Ty sam i tak po swojemu byś ocenił brak Twoich wyliczeń, gdyż jesteś "miszczem" odwracania kota ogonem.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

Może faktycznie zadeklarowałem ją w niewłaściwym miejscu, przez co umknęła. Przepraszam.
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm Jakbyś miał ochotę to robić to wiesz do kogo się zwrócić
Proszę bardzo, zwracam się tutaj. Powtarzam, że jestem gotów podliczyć zestawienie i albo je zaprezentować albo znaleźć kogoś, kto je zaprezentuje.
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm Do 12.00 w piątek nie napisałeś, że zrobiłeś podliczenie i , że będziesz prowadził więc jakiego czorta jeszcze masz pretensje do Nas.
To chyba nie tak miało wyglądać, że robię po cichu podliczenie... I co wtedy? Zgłaszam chęć i czekam na odpowiedź. Przy okazji dodam, że w tamtym poście była mowa o liczeniu od notowania 123 więc nawet to podliczanie nie wchodziło w rachubę.
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm do tej pory to tylko robiłeś krecią robotę prowadzącym szukając konfliktu
Pisałem jeżeli kogoś (moim zdaniem bezpodstawnie) atakowano lub jeżeli miałem jakieś wątpliwości. Nigdy moim celem nie był konflikt.
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm do Ciebie ani też mnie nikt nie miał pretensji
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 12:22 pm przy okazji czynić gafy
To jak to odebrać?
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm gdybyśmy w piątek czekali na Ciebie to pewnie wyniki listy były by po 22
Zakładasz taki wariant bez konkretnych podstaw.
temik3 pisze: ndz paź 09, 2022 6:41 pm Ty sam i tak po swojemu byś ocenił brak Twoich wyliczeń
Kolejne założenie, które wymyślasz bez żadnego uzasadnienia. Jeżeli miałbym nie wywiązywać się z przyjętych na siebie obowiązków to bym się nie zgłasza.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: temik3 »

Ja tylko zakładam, że tak by było, bo już wielokrotnie się to zdarzało.

Wiesz jeśli miałbyś liczyć po swojemu to wydaje mi się, że nie było by to dobre rozwiązanie. Wielokrotnie pokazałeś, że za nic masz postanowienia regulaminów(możesz się z nim nie zgadzać), bądź jego braku. Sorry Kajman, ale często odnoszę wrażenie, że bardziej Ci zależy na stawianiu kontry mnie czy jollyroger72 czy innym.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 7:29 pm To jak to odebrać?
Kajman, krótko, bo w tej kwestii piszę po raz ostatni.
- ostatnia NL - błędnie podałeś wyniki, później je zmieniasz i KAŻESZ innym poprawiać swoje głosowanie
- konkurs piłkarski ME - łamałeś zasady (zabroniłeś podawać typy pojedynczo, bo Tobie tak wygodniej; potem po czasie przyjąłeś typy Aro)
- w dziale 357 - każdy głosuje do kiedy chce (czyli samowolka) - to tylko moje obserwacje, bo udziału w tym nie biorę
- dwa tygodnie temu ustawiłeś wyniki w nowościach do ForaListy i jeszcze jawnie o tym pisałeś
- podobno w Topach jesteś pilnującym, żeby rozpoczynały się w miarę o czasie. Nie pilnujesz.
Jeszcze trochę tego by się uzbierało, gdybym pogrzebał w pamięci.
W moich oczach jesteś nierzetelny i niewiarygodny, więc do liczenia ForaListy nie dostaniesz, bo potraktowałbyś ją jako jedno z -nastu lub -dziesięciu twoich tygodniowych podliczeń.
Ciągniesz 100 srok za ogon i wszędzie chcesz zabłysnąć. Nie ilość a jakość się liczy.

PS. I odniosę się jeszcze do niby twojego klona. Gdzie napisałem, że Ty to czapsownik? :evil: Jedyne co napisałem w Kawiarence, to:
jollyroger72 pisze: czw wrz 22, 2022 11:38 pm Głosowanie czapsownika na 120 notowanie TFP:
1. Archive - ENEMY
(...)
10. Florence + The Machine - KING
Głosowanie kajmana na 120 notowanie TFP:
1. Archive - ENEMY
(...)
10. Billie Eilish - THE 30TH
Bywała zgodność 8/10, dziś jest 9/10. Kolorem niebieskim oznaczyłem jedyną różnicę.
Nie wierzę w przypadki...
Co o tym myślicie?
A zainteresowane(ą) osoby(ę) prosimy o wyjaśnienia.
Bez odbioru.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm błędnie podałeś wyniki, później je zmieniasz i KAŻESZ innym poprawiać swoje głosowanie
A konkretnie w którym miejscu bo jakoś tego nie znalazłem?
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm konkurs piłkarski ME
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm dwa tygodnie temu ustawiłeś wyniki w nowościach do ForaListy i jeszcze jawnie o tym pisałeś
A co to ma wspólnego z liczeniem foralisty?
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm w dziale 357 - każdy głosuje do kiedy chce (czyli samowolka)
Zgadza się. Nie podałem terminu zakończenia więc nie ma problemu. Gdybym podał to byłaby inna sytuacja.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm podobno w Topach jesteś pilnującym
Dobrze, że mi o tym piszesz, bo nie wiedziałem.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm Nie ilość a jakość się liczy.
Może być i jedno i drugie.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm Ciągniesz 100 srok za ogon
Niektóre z konieczności, bo prowadzący się wycofali. Wcale mi się nie pali. Skoro jednak rzucasz propozycję to podejmuję rękawicę i okazuje się, że rzucasz słowa na wiatr.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm Gdzie napisałem, że Ty to czapsownik?
Napisałeś, że nie wierzysz w przypadki, zacytowałeś PW, która coś takiego podaje, a potem jeszcze wykluczyłeś drugą osobę głosującą z głosowania. Nawet jeżeli nie zarzucasz mi dublowania głosów to jednak stwierdzasz, że nastąpił tu jakiś przekręt. Inaczej byś takiej decyzji nie podjął.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm A konkretnie w którym miejscu bo jakoś tego nie znalazłem?
viewtopic.php?p=713844#p713844
kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm A co to ma wspólnego z liczeniem foralisty?
Twoje przekręty powodują, że jesteś niewiarygodny. Tylko tyle i aż TYLE.
kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm Dobrze, że mi o tym piszesz, bo nie wiedziałem.
Bo chyba zapomniałeś :lol:
kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm Może być i jedno i drugie.
U Ciebie jakoś to w parze nie chadza...
kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm Skoro jednak rzucasz propozycję to podejmuję rękawicę i okazuje się, że rzucasz słowa na wiatr.
Napisałem, że nie wiadomo kto będzie podliczał 123 notowanie i że może ktoś chętny do przejęcia? Więc nie napisałem, że proszę to przejąć, bo my już na pewno nie będziemy liczyć.
kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:11 pm Nawet jeżeli nie zarzucasz mi dublowania głosów to jednak stwierdzasz, że nastąpił tu jakiś przekręt.
Oczywiście, że tak.

Teraz to naprawdę ostatni mój wpis w tej kwestii. Na pierdoły czasu tracił nie będę.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 8:30 pm KAŻESZ innym poprawiać swoje głosowanie
Teraz zrozumiałem. Swoje czyli ich. Gdybyś opuścił to swoje to bym załapał, a tak myślałem że chodziło o to, żeby poprawili moje głosowanie. OK, popełniłem błąd więc go poprawiłem.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 10:23 pm Twoje przekręty powodują, że jesteś niewiarygodny.
Ależ to zupełnie inna para kaloszy. A jeżeli robię oczywisty przekręt i się do tego przyznaję to co ma to wspólnego z wiarygodnością?
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 10:23 pm Bo chyba zapomniałeś
Robiłem to z własnej woli. Mogłem tego równie dobrze nie robić.
jollyroger72 pisze: ndz paź 09, 2022 10:23 pm Oczywiście, że tak.
Na jedno wychodzi. Krótko mówiąc, jest to bzdura i idiotyczne insynuacje. Do wszystkich przekrętów się przyznaję i ich nie ukrywam. Tutaj nie znam człowieka poza tym, że poznałem go, kiedy pojawił się na forum. Cieszy mnie duże podobieństwo gustów.
Jeżeli pierdołą jest karanie ludzi bez dowodów to może faktycznie lepiej się nie odzywaj.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: ndz paź 09, 2022 10:52 pm Jeżeli pierdołą jest karanie ludzi bez dowodów to może faktycznie lepiej się nie odzywaj.
Widzisz, jak Ty nic nie czaisz... Pierdołą jest polemika z Tobą.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

Masz rację, karanie bez dowodów i na słabych poszlakach jest czymś zdecydowanie gorszym.
temik3
Posty: 17402
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: temik3 »

kajman pisze: pn paź 10, 2022 5:13 pm Masz rację, karanie bez dowodów i na słabych poszlakach jest czymś zdecydowanie gorszym.
Jak Ty nie widzisz bezsprzecznych dowodów to przepraszam, ale odzywać się nie powinieneś. Jesteś typowym szmącicielem. Tym swoim wpisem jedynie udowadniasz, że robisz wszystko na przekór.
kajman
Posty: 64210
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: kajman »

Widzisz bezsprzeczne dowody, że w przypadku moim i czapsownika jest jakieś oszustwo? Gratuluję tendencyjności, ślepoty i bezmyślności.
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19618
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Tygodniowa ForaLista Przebojów #122

Post autor: jollyroger72 »

kajman pisze: pn paź 10, 2022 9:55 pm Widzisz bezsprzeczne dowody, że w przypadku moim i czapsownika jest jakieś oszustwo? Gratuluję tendencyjności, ślepoty i bezmyślności.
Kajman, za chwilę ktoś Ci nawtyka ch**ów i innych epitetów a Ty będziesz wielce urażony. Tyle że w swej bezczelności (bo czepianie się każdego niemal słowa to zwykła bezczelność) przekraczasz wszelkie granice.
Forum to nie sąd powszechny i nie potrzebujemy twardych dowodów. Wystarczą mocne podejrzenia.
Taką decyzję podjęliśmy i jest nieodwołalna.
Zamykam wątek. Do dyskusji służy Kawiarenka.
Zablokowany