Trójka - "Tygodniu"

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Trójka - "Tygodniu"

Post autor: JC »

Witam, mam takie pytanie do słuchaczy, forowiczów.... w propozycjach do listy przebojów Trójki w 1997 r. pojawiło się takie nagranie TRÓJKA - "Tygodniu"... Czy może ktoś pamięta co to był za utwór? Domyślam się, że to mogło być jakieś okazjonalne nagranie, wiem tylko tyle, że było grane jako Power Play, i to chyba z rzędu przez dwa kolejne tygodnie. Wtedy zestaw nowości do listy był drukowany w Expresie Wieczornym (były tam też komentarze Marka Niedźwieckiego, dzięki którym można było zidentyfikować jakoś nagranie), ale niestety nie mam tego numeru gdzie być może ten zestaw został opublikowany. Może ktoś pamięta to nagranie albo dysponuje tym zestawem nowości z tym nagraniem z Expresu Wieczornego.
Dekodi
Posty: 309
Rejestracja: wt mar 14, 2006 11:16 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 96 z 18.02.1984
Lokalizacja: Radzyń Podlaski

Re: Trójka - "Tygodniu"

Post autor: Dekodi »

Proponowałbym poszukać archiwalnego numeru gazety w czytelni czasopism jakiejś biblioteki uniwesyteckiej. Z tamtego czasu raczej takie rzeczy powinny być dostępne. Może wtedy coś się wyjaśni.
JC
Posty: 1167
Rejestracja: pn lis 14, 2005 7:26 pm
Lokalizacja: Warszawa

Re: Trójka - "Tygodniu"

Post autor: JC »

Dzięki za podpowiedź. Tak też zrobię.
Co ciekawe... W wiadomości którą dostałem na priva jeden z forowiczow mi napisał, że pamięta takie nagranie i prawdopodobnie był to owoc współpracy radiowej Trójki z początkującą wtedy telewizją TVN. Efektem tej współpracy pamiętam że było telewizyjne poranne wydanie "Zapraszamy do Trójki" które równolegle można było zobaczyć w TVN i usłyszeć w Trójce. Nie pamiętałem jednak żadnego okolicznościowego nagrania dokumentującego tę współpracę... Więc jeszcze będę badał temat.
ODPOWIEDZ