Jingiel z lat 80-tych z głosem G.C. ?

Ktoś, gdzieś, kiedyś słyszał coś, ale nie wie kto, gdzie, kiedy i z kim — czyli zubożona wersja „Jaka to melodia” :-)

Moderatorzy: danco28, danco28

PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Jingiel z lat 80-tych z głosem G.C. ?

Post autor: PS »

W ostatni czwartek (30.09) w popołudniowej Zapraszamy do Trójki nadano na wcześniejszą prośbę słuchaczy stary trójkowy jingiel z lat 80-tych. Brzmi on mniej więcej -> pusie, pusie, puś-puś-puś-puś-puś (przepraszam za nieudolną transkrypcję). :P Prowadzący audycję Robert Kantereit powiedział, że głos w tym dżinglu j a k b y... Grzegorza Ciechowskiego. :roll:

Pamiętam ten jingiel z dawnych czasów LP3 i Zd3, ale nigdy jakoś nie zdałem sobie sprawy z tego, że ten głos rzeczywiście brzmi jak G.C. :know: Czy znacie tę historię i czy ktoś może potwierdzić, że to faktycznie Ciechowski nagrał w latach 80. coś takiego dla Trójki?

A może ktoś ma gdzieś nagrany ten drobiazg i mógłby go zapodać?
Awatar użytkownika
emilencja
Posty: 456
Rejestracja: śr lis 22, 2006 12:41 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 219

Re: Jingiel z lat 80-tych z głosem G.C. ?

Post autor: emilencja »

pamiętam ten jingiel/tego jingla - mam go gdzieś na dysku, postaram się odnaleźć i wrzucić na gryzonia, ale moim zdaniem zdecydowanie NIE JEST to głos Grześka. Co do produkcji nie mam zdania, bo są różne tajemnice na ziemi i niebie :)

edycja: już jest
gryzoń jak nick, folder "inne"

pozdrawiam
Emil
PS
Posty: 904
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 10:53 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 14.01.1984
Lokalizacja: W-wa
Kontakt:

Post autor: PS »

Tak mnie skołował Kantereit, :cwany: że w czwartek, kiedy jechałem samochodem, wydawało mi się, że ten głos naprawdę brzmiał jak G.C. z sesji z Telefonami, Sexy doll i Białą flagą dla Trójki. :lol: Teraz jednak słyszę, że to zupełnie nie to. :wink:

Ale sam jingle to trójkowa klasyka, więc się przyda. :)

Dzięki wielkie za to nagranie (stereo)! W czwartek było nadane w mono.
kaem333
Posty: 70
Rejestracja: sob sty 28, 2012 4:31 pm

Re: Jingiel z lat 80-tych z głosem G.C. ?

Post autor: kaem333 »

Pewno już wiecie (po 2 latach), ale uzupełnię, że to z utworu grupy Human League (bodajże z jakiejś wydłużonej wersji "Love Action (I Believe In Love)").
http://www.youtube.com/watch?v=pk-h2qqSpyE - w okolicach 4:23.
Mati123
Posty: 2
Rejestracja: śr maja 25, 2022 6:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2009

Re: Jingiel z lat 80-tych z głosem G.C. ?

Post autor: Mati123 »

emilencja pisze: sob paź 02, 2010 9:05 pm pamiętam ten jingiel/tego jingla - mam go gdzieś na dysku, postaram się odnaleźć i wrzucić na gryzonia, ale moim zdaniem zdecydowanie NIE JEST to głos Grześka. Co do produkcji nie mam zdania, bo są różne tajemnice na ziemi i niebie :)

edycja: już jest
gryzoń jak nick, folder "inne"

pozdrawiam
Emil
Panie Emilu, a miałby pan jakieś dżingle z Basią Trzetrzelewską? Pozdrawiam
ODPOWIEDZ