Podsumowania roczne

Tu posprawdzamy swoją wiedzę na temat Listy Przebojów Trójki — za prawidłowe odpowiedzi nie obiecujemy jednak dżinsów, singielków ani innych gadżetów!
grzes

Podsumowania roczne

Post autor: grzes »

Kiedy potrzebna była mniejsza ilość punktów do wygrania podsumowania rocznego niż w 2007 roku?
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

wtedy, gdy top liczyl 20 utworow ;)
grzes

Post autor: grzes »

wtedy, gdy top liczyl 20 utworow
Zapomniałem dodać że jesteś wykluczony z zabawy :wink:
Koniec zabawy odpowiedź jak wyżej
Awatar użytkownika
Piotr
Rzecznik Administratora
Posty: 8003
Rejestracja: pt gru 16, 2005 8:59 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 24.04.1982

Post autor: Piotr »

Oj niekoniecznie koniec zabawy. Prosze wymienic tu na forum wszystkie lata, a to co napisalem to nie jest odpowiedz - gdyby to tak traktowac - pelna i poprawna. To takie luzne moje skojarzenie.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15306
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

No zawsze można by każdy rok liczyć wg. zasad 20-1, a nie 30-1, ale wtedy też pewnie coś z pierwszych lat by wygrało (nie mówię, że 1982 miał najmniej notowań, więć sięraczej nie liczy).
Ale ostatnio kiedy?
Na pewno w latach 80-tych.
Może 1985? Bo jakoś z tego roku hitu nie kojarzę (tzn. George Michael, ale on chyba "rozbił się" na dwa lata).
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Z początku pomyślałem, że to podchwytliwe pytanie, gdyż po raz pierwszy zaistniała taka sytuacja, ale przypomniałem sobie właśnie 1985 rok (o którym napisał Miszon), że wygrało "Carelles Whispers" mimo tego, że już w pierwszym roku swego przebywania na liście było w dziesiątce podsumowania roku.
ODPOWIEDZ