Po 4 zlocie...

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Neonko, to niesamowicie szczegółowy i rekordowo długi opis.
Zostawiłem go sobie dopiero teraz na deser dzisiejszego dnia.
Bardzo fajnie się go czytało. :)
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Post autor: Robert »

Podziękowania dla organizatorów tego Zlotu i wszystkich jego uczestników , szczególnie tych młodszych , debiutujących , z charakterystycznym błyskiem w oczach i tych , którym te oczy w pewnych sytuacjach nieco się zaszkliły.
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

no to się dorwałam wreszcie :wink: . a wstawać bedzie trzeba za 2 godziny...
Yacy pisze:neon.ko (jak to się zupełnie inaczej pisze, kiedy się wie do kogo się pisze ;-) )
prawda? :D . super uczucie.
JaceK pisze:Mówią, że wszystkie Ryśki to fajne chłopaki. Ja dodam: wszystkie Ewy to fajne kobitki!
ja się przyłączę :) , a przy okazji zapytam jeszcze: Kwiaciareczko, a jak zlot przeżyło Dzieciątko Wasze małe? mam nadzieję, że nie zaniepokoiliśmy go za bardzo...
bobby-x pisze:(...) to z ostatniego utworu od Tajemniczego Mikołaja a może bardziej Tajemniczej Mikołajki (taki piękny charakter pisma).
oczywiście tak być może jak napisałeś Bobby ale chcę zwrócić uwagę, że chyba nie zaglądałeś jeszcze wcale do najważniejszej ostatnio książki, bo gdyby było inaczej zwróciłbyś na pewno uwagę na bardzo piękne pismo np. Pana jblaminskiego, który wszakże kobietą nie jest :D . co Twoją teorię stawia pod małym znakiem zapytania :) .
Gary pisze:
kwiaciareczka pisze:A na te Bieszczady to ja się cieniutkim ołóweczkiem piszę. Kwestia kilkunastotygodniowego bobasa jest dla mnie absolutnym novum i nie wiem czy damy radę ( byłby niewątpliwie najmłodszym słuchaczem)
To ja się również piszę cieniutkim ołówkiem, wszak najmłodszy słuchacz powinien mieć przecież kolegę - rówieśnika do zabawy. :wink:
jedźcie, jedźcie, a ja za ciocię opiekunkę bardzo chętnie będę robić! mam nawet ładny odpowiedni i przygoowany specjalnie do tej roli mundurek :) .
jblaminsky pisze:Byl to co prawda moj pierwszy zlot, 2 poprzednie przegapilem tylko dlatego ze nie zagladalem regularnie na forum a same koncerty nie pozwalaly mi tez na wyjazd.
w życiu bym nie powiedziała patrząc na Ciebie i Twoją swobodę bycia 'wśród', że to Twój dopiero pierwszy zlot forumowy!!! wręcz czułam pewne skrępowanie, że ja taki szczaw śmiem Cię o coś zagadać :wink: .
bobby-x pisze:
Martyr pisze:To co, Bobby, organizujesz zlot 29 -30 grudnia ??
2008 roku chętnie :lol: ale 2007 niestety nie :cry:
wszyscy usłyszeli? :) Bobby - to już nie ma odwrotu, z tego co napisane nie da się wykręcić :wink: .
Ostatnio zmieniony ndz gru 23, 2007 12:07 am przez neon.ka, łącznie zmieniany 1 raz.
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Neon.ko, dziecina na swoim miejscu ciągle, więc chyba dobrze :wink: Wyjazd wyjazdem, ale jak przeżyję te parę dni do świąt to będę już szczęśliwa...Bardzo zakręcony i pracowity czas...

Pozdrawaim wszystkich ciepło i świątecznie!

P.S.Swoją drogą, może by założyć osobny wątek typu ,,pogadajmy''?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

neon.ka pisze:oczywiście tak być może jak napisałeś Bobby ale chcę zwrócić uwagę, że chyba nie zaglądałeś jeszcze wcale do najważniejszej ostatnio książki, bo gdyby było inaczej zwróciłbyś na pewno uwagę na bardzo piękne pismo np. Pana jblaminskiego, który wszakże kobietą nie jest . co Twoją teorię stawia pod małym znakiem zapytania .
zaglądałem i zwróciłem uwagę na charaktery pism kilku osób, bardzo ładne. Ale dokładnie wgryzę się w nią pewnie dopiero w wakacje 2008 ponieważ jeszcze nie ruszyłem drugiej częsci książki :oops:
neon.ka pisze:jeszcze kupienie w ostatniej chwili koszulki forumowej [ktorą zresztą udało mi się po pięciu minutach zostawić zawieszoną na krześle i pójść, a nawet pojechać, dalej, zapominając o niej i czyniąc sobie w ten sposób sposobność do spotkania z Bobbym
Każdy powód na spotkanie jest dobry :lol: . Z mojej strony nie ma problemu ale poza-zlotowe spotkania słuchaczy i forumowiczów mieszkających w okolicach Warszawy nie bardzo wychodzą z Bobbym Dziesiątym, nie wiem dlaczego? Jestem przygwożdżony na 8 godzin od PN do PT w Wilanowie i spoko można mnie odwiedzić. W ciągu dwóch ostatnich lat spotkałem się tylko z Kujtrzą i Marcinem B.
Ostatnio zmieniony ndz gru 23, 2007 9:16 am przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

no i nasze spotkanie bylo bardzo owocne, bo przeciez jak przypomnielismy sobie podczas sobotniej kolacji, wlasnie wtedy wpadlismy na pomysl zlotu :D .
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:no i nasze spotkanie bylo bardzo owocne, bo przeciez jak przypomnielismy sobie podczas sobotniej kolacji, wlasnie wtedy wpadlismy na pomysl zlotu :D .
w takim razie - ciekawe sa korzenie pierwszego zlotowania :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Martyr pisze:w takim razie - ciekawe sa korzenie pierwszego zlotowania :)
Oj tak trzeba by to kiedys opisać jak nie !!! błądziłem po Ursynowie, jak pojechałem autobusem i metrem, jak gadaliśmy sobie w mniejszym pokoiku Kuby na 7-8 piętrze, jak właśnie tam narodził sie pomysł małego spotkania w małym gronie a nie od razu tam zlotu. To chyba było jakoś po wakacjach 2006 roku. Też juz nie pamiętam jak na siebie wpadliśmy, czemu ciebie szukałem? czy to było w Trójce - oj chyba nie, czy pamiętasz Ku3o ? A tu raptem po półtora roku mniej wiecej Balonik powiedział tak w liście "aż dwa autobusy forowiczów przyjechały - gdzie my ich ułożymy"

Przy okazji fantastyczne portretowe "rozmyte" zdjęcie NEON.KI !!! Jay-u Wielki Fotografie z Krakowa. A Kuba z Basią też fantastyczna fotka.
Ostatnio zmieniony czw gru 20, 2007 11:12 pm przez bobby-x, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

bobby-x pisze:błądziłem po Ursynowie, jak pojechałem autobusem i metrem,
jakie tam "błądziłem", przeciez odebralem Cie z metra :-)
bobby-x pisze:jak gadaliśmy sobie w mniejszym pokoiku Kuby na 7-8 piętrze,
na piatym ;-)
bobby-x pisze:To chyba było jakoś po wakacjach 2006 roku.
oj wczesniej musialo byc. Wczesniej, bo przeciez we wrzesniu 2006 byl pierwszy zlot. Pamietam, ze byles w bialym t-shircie z orzelkiem, wiec musialo juz byc cieplo, wiec obstawiam kwiecien-maj 2006.
bobby-x pisze:Też juz nie pamiętam jak na siebie wpadliśmy, czemu ciebie szukałem? czy to było w Trójce - oj chyba nie, czy pamiętasz Ku3o ?
a czy to nie chodzilo o Top Wszech Czasow? A moze dopiero wtedy sie zgadalismy co do tych nagran?
bobby-x pisze:A tu raptem po półtora roku mniej wiecej Balonik powiedział tak w liście "aż dwa autobusy forowiczów przyjechały - gdzie my ich ułożymy"
przy takim tempie rozwoju, ja nie chce myslec co bedzie na kolejnych zlotach :-P.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

no tak kto młodszy to ma lepszą pamięć, na wiosnę 2006 - tak musiało być tylko nie pamiętam czy Ty czy ja dostaliśmy jakiegos maila czy kontakt od Niedźwiedzia czy jak ??? Leszka pamiętam skąd znam, Marcina, Wojtka też jak to szukałem kontaktu a tu nie pamiętam? Moze dostałem maila do Ciebie po 1186 ?
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

na wiosne 2006 obydwaj bylismy juz na forum 8)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Widzę, że na forum zarejestrowaliście się dzień po dniu. Czy to przypadek?
Chociaż bez rejestracji zapewne zaglądaliście tu już wcześniej. :)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

przypadek :-)
pamietam, ze Bobby cos tam pisal wczesniej jako gosc, a ja chyba jakos prawie od razu sie zarejestrowalem.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Dzień po dniu to akurat był przypadek ale już sobie skojarzyłem, któregoś dnia olśniło mnie co oznaczają Twoje szczęśliwe numerki 872, 1186 !!! i tak to się zaczęło. Były pierwsze maile, pierwsze spotkanie u Ciebie a dalej to już wszyscy znają... :lol:
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Wojtka też jak to szukałem kontaktu
niesamowita historia zapoznania - jak to opowiadałes na zlocie, Bobby :)
Wojtek
Posty: 5
Rejestracja: czw lis 22, 2007 6:34 pm
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: Wojtek »

Potwierdzam - jak to Bobby znalazł mnie "na wykopaliskach" - jak to określił Marek N. :D
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:Przy okazji fantastyczne portretowe "rozmyte" zdjęcie NEON.KI !!! Jay-u Wielki Fotografie z Krakowa.
mhm, to prawda, że wyszło bardzo ładnie Jarku! w ogóle wszystkie te portretowe mają w sobie jakąś taką iskierkę, a szczególnie podoba mi się zamyślony Grycek oraz Kajman, który ma coś na końcu języka :D . no i Ku3a z Bobbym, które to zdjęcie można by zatytułować: 'uważaj, bo naślę na ciebie moich koleżków' :wink: .

miałam odpowiedzieć szczegółowiej na Wasze komentarze do relacji zlotowej... ale podziękuję tylko za wszystkie miłe słowa... fajnie, że Wam się dobrze czytało :)
Ostatnio zmieniony sob gru 22, 2007 3:45 pm przez neon.ka, łącznie zmieniany 1 raz.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

tak, zdjecie Kajmana jest znakomite!

sie czepiaja tego mojego z Bobbym. Juz druga osoba cos podobnego pisze :-P.

btw - czy ktos ze zlotowych debiutantow ma zamiar w ciagu najblizszych dni zdac relacje ze zlotu, czy tez moga do tego juz przystepowac ci ktorzy nie byli po raz pierwszy? :-)
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Co jest?! 3.45 a tu już nikogo nie ma? O przepraszam, jest jeszcze Kwiaciareczka :lol: A tydzień temu o tej porze całkiem nas sporo jeszcze siedziało...
Ja właściwie od 1.5 godziny powinienem pochrapywać... Ale przyszło mi do głowy aby spojrzeć do książki. Takiej z brązową okładką... I tak się zaczytałem. W niektóre fragmenty, po raz już nie wiem który... ;-) Wzruszenie momentami ogromne!

Ale teraz pora juz się udać na spoczynek :-) Wspólnie ze Stiną i Leszkiem z płyty Jesień. Zima. Myśli. W końcu właśnie jesień przechodzi w zimę ;-)

Dobranoc, Ewo :-)
Dobranoc gościom w ilości 6 osób :wink:
kwiaciareczka
Posty: 157
Rejestracja: wt sie 07, 2007 8:52 am
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: kwiaciareczka »

Hm, ja już relację zdałam, więc może nie powinnam się wypowiadać, ale przystępuj, przystępuj, bom bardzo ciekawa następnych opowieści, bez względu na to czy będą autorstwa debiutantów czy ,,starych wyjadaczy''!
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

ku3a pisze:btw - czy ktos ze zlotowych debiutantow ma zamiar w ciagu najblizszych dni zdac relacje ze zlotu, czy tez moga do tego juz przystepowac ci ktorzy nie byli po raz pierwszy? :-)
Mysle, ze nie ma z jednej strony co popedzac 'nowosci', a z drugiej - wstrzymywac innych. Okres przedswiateczny nie bardzo sprzyja wysiadywaniu przy kompie, no chyba, ze ktos pstryk! I relacje ma gotowa :)

A propos - jesli mozna - to wszystkiego dobrego, nie tylko na Swieta!
Awatar użytkownika
jotem3
Posty: 3468
Rejestracja: wt maja 23, 2006 6:09 pm
Lokalizacja: Świeszyno

Post autor: jotem3 »

na stronie Marka przy felietonie z 15 grudnia od wczoraj możemy zobaczyć kilka zdjęć ze spotkania w Kilimanjaro :-)
Awatar użytkownika
zbyszu
Posty: 9903
Rejestracja: sob gru 31, 2005 5:03 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: lat 80-tych
Lokalizacja: Warmia / Mazury
Kontakt:

Post autor: zbyszu »

Obejrzeliśmy. Piękne. Co za emocje w oczach Zlotowiczów. Bedę zerkał. Oderwany od stołu - zbyszu

;-)
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Tak przegladam sobie fotki ze zlotu... przed oczy wracają tamte szczególne godziny i minuty... :P
i tak przypomniałam sobie... ze nie zdążyłam Ci podziękować, kwiaciareczko, za kobiecą pomoc...
Tak wiec ogromnie dziękuje! :) mysle ze wiesz o co mi chodzi :wink:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

a ja bardzo chciałam poprosić o relacje... tak na koniec roku jeszcze... może w prezencie od Dziadka Mroza tym razem? :wink:
Zablokowany