4. zlot

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

emma_em pisze:Podsumowujac, bede taka pol-zlotowiczka, ale dla mnie to i tak jest wielka sprawa...
To dla nas jest wielka sprawa, że taaaaaaka słuchaczka przyjedzie, już jesteś "cało-zlotowiczką" za same chęci.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

bobby-x pisze:Miszonie, Tadziu i Arturze nie łamta się, trzeba twardym być nie miętkim, aby do piątego zlotu.
taaa... :P

Martyr oczywiście zjawi sie na zlocie, ale z powodu pewnych problemów z siecia moze nie pojawić sie do zlotu już na forum. (teraz akurat korzystam z chwili w pracy, szefa nie ma :mrgreen: )
grzes

Post autor: grzes »

bobby-x napisał:
Miszonie, Tadziu i Arturze nie łamta się, trzeba twardym być nie miętkim, aby do piątego zlotu.
taaa...
Ja sie nie łamie, bo przyjade na nastepny zlot. Pytanko do ciebie Martyrko, czy wykorzystałaś to co ci podsyłałem?
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Co do mnie, będę w sobotę rano na Centralnym, aby tam odebrać wraz z osobami, które dotrą w piątek, sobotnich zlotowiczów 8)
Awatar użytkownika
adr
Posty: 5005
Rejestracja: sob sie 19, 2006 6:59 pm
Lokalizacja: Białystok

Post autor: adr »

Zgodnie z rozkładem PKP będę na dworcu Warszawa Centralna o 20:30 w piątek (nie wiem który peron w Wawie, w Białymstoku trzeci :roll: ). Wcześniej nie dam rady.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

jeśli chodzi o peron to niestety nie wiem. No chyba, że mi powiedzą na stacji to pisnę wieczorkiem.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:Jakby sie komus chcialo napisac na ktory peron przyjedzie jego pociag na Centralny to bede wdzieczny...
Niestety w necie tego nie podają w przypadku mojego pociągu (nie wiem jak inne). Być moze dowiem sie tego przy zakupie biletu, to wtedy też dam znać..
j64
Posty: 176
Rejestracja: pt sie 03, 2007 2:39 pm
Lokalizacja: LUBLIN

Post autor: j64 »

Miszon pisze:
tadzio3 pisze:
Artur pisze:Chyba przestanę czytac ten wątek bo mi się przykro robi że nie będę mógł być na zlocie.
Mam podobne odczucia.
I ja też...
A ja przeciwnie - czytam z wypiekami na twarzy cały temat. Dzięki temu jestem z Wami duchem. :P
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

No właśnie. Ten nowy rozkład pkp jest niedopracowany, gdyż nie można znaleźć informacji o peronie.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Post autor: kajman »

Ja na wszystkie posiłki się piszę, tylko w tej restauracji jeżeli faktycznie możliwy jest posiłek wegetariański, to ja się na niego piszę (jeżeli nie, to rezygnuję i coś gdzieś tam przekąszę).
P.S. Mógłbyś mi podrzucić swój numer, bo gdzieś zapodziałem.
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Okazalo sie ze bilety weekendowe nie obowiazuja juz na pociagach EuroCity, wiec godzina mojego przyjazdu sie zmieni. Z tego co widze to moge |###| w Wawie Centralnej o 18.50 albo i wczesniej. Teraz juz mam pelna swobode wyboru.
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Jeszcze raz lista uczestnikow, tym razem posortowana wedlug czasu przybycia:

- ku3a (piatek)
- Kiefer (piatek)
- Wojtek (piatek po poludniu)
- jotem3 +dwoch mlodych fanow (piatek po poludniu)
- jblaminsky (piatek 18.50)
- Megalomaniac 3-owy (piatek przed 19)
- dominik_fi (piatek ok. 19.00)
- Yacy (piatek 19.01)
- Martyr (piatek 19.01)
- Gary (piatek 19.10)
- kajman (piatek po 19)
- adr (piatek 20.30)
- bobby-x (piatek, spotkamy sie na miejscu)

- ksch (sobota na Centralnym)
- leszekno (sobota 10.05 lub 11.19)
- Fanatyk (sobota 10.50)
- JaceK (sobota 10.50)
- szakal35 (sobota 11.05)
- Robinson (sobota 11.30, Zachodni)
- Jopkolog (sobota 11.45)
- neon.ka (sobota 12.00)

- Iza Matuszak, czyli "fanka Marka" (sobota)
- Grycek (sobota)
- Marcin Buchalski (sobota; wyjazd - sobota)
- emma_em (sobota; wyjazd - sobota)
- kwiaciareczka (+mąż) (sobota przed 13.30)

Zakladam, ze z ta ostatnia grupa osob spotykamy sie na miejscu spotkania z Niedzwiedziem. Jesli jest inaczej, dajcie znac.

Skoro teraz w rozkladach nie widac na ktory peron na Centralny pociag przyjezdza, to napiszcie, prosze, skad Wasze pociagi jada.
Awatar użytkownika
Gary
Posty: 12486
Rejestracja: ndz lip 30, 2006 5:42 pm
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Gary »

Jeśli chodzi o mój pociąg to on jedzie z Bydgoszczy przez Toruń, Kutno, Łowicz, Sochaczew. Planowany przyjazd 19.10

Co do posiłków to tak jak jest w planie, czyli pizza wieczorem, śniadanie w sobotę i niedzielę, obiad w restauracji i kolacja w sobotę.
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Moj to IC z Krakowa. Wyjazd 15.55. Przyjazd: 18.50. Miejmy nadzieje ze sie nie spozni...Co do posilkow, podobnie jak Gary.... Ja akurat nie moge pic %, wiec tego typu drinki dla mnie odpadaja...
Awatar użytkownika
Gabram
Posty: 383
Rejestracja: czw gru 28, 2006 10:10 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 306
Lokalizacja: Aleksandrów Łódzki

Post autor: Gabram »

Jest jeszcze szansa, abym pojawił się w sobotę ok 12:00 i opuścił zlot również w sobotę ok 23:00 :?: Na razie pytam teoretycznie, może uda mi się wyrwać z pracy, na 100% będe wiedział jutro wieczorem.
Awatar użytkownika
Jopkolog
Posty: 741
Rejestracja: czw wrz 27, 2007 2:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1992
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: Jopkolog »

Mój pociąg to Express (EX 4510) jadący z Gliwic (8:23), który dojeżdża do Warszawy Centralnej o 11:45. O peronie nic w Internecie nie piszą.
Grycek
Posty: 3701
Rejestracja: sob lis 12, 2005 1:49 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1111
Lokalizacja: Zurych/Santa Cruz/Saarbrücken/Myslovitze/KATowice/Wroclove

Post autor: Grycek »

Ja mogę przyjść na centralny w sobotę rano. 10:30 jest dobrą godziną?
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

ku3a pisze:Jeszcze raz lista uczestnikow, tym razem posortowana wedlug czasu przybycia:

- ku3a (piatek)
[ciach]
I wychodzi na to, ze w piatek tylko adr bedzie po 20ej, cala reszta przed 19. To moze nastawic sie na pociag o 1921?

Do adr-a: Twoja Hancza jest na Wschodnim o 2021, tam jest 9' na przesiadke na osobowy do Srodborowa, wysiadajac na Centralnym nie zdazysz na ten pociag, tylko na nastepny [+60']. Rozwaz, czy nie lepiej przesiasc sie jednak na Wschodniej...

Gary - o ile dobrze widze, jedziesz Kujawiakiem z Gdyni/Bydgoszczy. Gdyby Twoj pociag byl opozniony i zachodzilo niebezpieczenstwo utracenia przesiadki to mozesz jechac tym pociagiem bezposrednio do Otwocka, z duzym prawdopodobienstwem wyprzedzenia naszej osobowki po drodze :)
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Ja chyba aparatu tym razem nie będę brał, ale mam nadzieję, że kilku fotoreporterów się znajdzie, którzy nie będą żałować klisz ani megabajtów. :)
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

Aha, mam jeszcze 2 pytania czysto praktyczne -
1) czy w Srodborowiance sa reczniki?
2) czy w budynku jest cieplo czy raczej chlodnawo?
Awatar użytkownika
jblaminsky
Posty: 812
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 5:55 pm
Lokalizacja: Wa-wa
Kontakt:

Post autor: jblaminsky »

Robinson pisze:Ja chyba aparatu tym razem nie będę brał, ale mam nadzieję, że kilku fotoreporterów się znajdzie, którzy nie będą żałować klisz ani megabajtów. :)
Bierz bierz... z doswiadczenia wiem juz ze jak sie nie zabiera sprzetu to sie potem zaluje:) Nie wiem jak u Ciebie ale ja pomimo kilku kilogramow fotograficznych zabieram jednak...Zaluje tylko, ze tak wczesnie sie ciemno robi. Za wiele fotek bez flesza sie nie porobi:) ale damy rade. W koncu w ciemnicy zwanej koncertami robie przez wiekszosc czasu.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Kuba, czy tym razem pamietałeś żeby zamówić pogode i zaznaczyć odpowiednie kwadraciki? :P
szakal35
Posty: 1019
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 11:36 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 856
Lokalizacja: Reda

Post autor: szakal35 »

Mój pociąg jedzie z Gdyni przez Trójmiasto, Malbork oraz Iławę. O 11:05 jest w Centralnej, o 6:04 wyjeżdża z Gdyni.
Co do zamówień posiłkowych: piszę się na sobotni obiad oraz niedzielne śniadanie.
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Piszę się na wszystkie posiłki od sobotniego popołudnia do niedzielnego przedpołudnia.
I przyłączam się do różnych praktycznych pytań Kiefera, np. co jeszcze trzeba ze sobą zabrać oprócz szczoteczek do zębów i zapału do LP3? :D
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Kiefer pisze:Do adr-a: Twoja Hancza jest na Wschodnim o 2021, tam jest 9' na przesiadke na osobowy do Srodborowa, wysiadajac na Centralnym nie zdazysz na ten pociag, tylko na nastepny [+60']. Rozwaz, czy nie lepiej przesiasc sie jednak na Wschodniej...

Gary - o ile dobrze widze, jedziesz Kujawiakiem z Gdyni/Bydgoszczy. Gdyby Twoj pociag byl opozniony i zachodzilo niebezpieczenstwo utracenia przesiadki to mozesz jechac tym pociagiem bezposrednio do Otwocka, z duzym prawdopodobienstwem wyprzedzenia naszej osobowki po drodze :)
Masz w głowie wykaz przejazdów z całej Polski? ;)
Mam nadzieję, że wymyślisz też najlepsze sposoby powrotu, np. niedzielny powrót ze Śródborowa do Warszawy Zachodniej po 12-13.
Zablokowany