Bardzo dobra koncepcja!szeptun68 pisze: śr lip 14, 2021 4:25 am Może inaczej...
Niech każdy ma takie same prawa. Niech głosy trzech ostatnich osób(kto by to nie był)głosujących w wątku nowości będą co tydzień anulowane? Nikt wówczas nie będzie czekał aż diabeł na diable pojedzie.
Pójdę dalej - wszyscy głosujmy w tym samym, krótkim przedziale czasowym, czyli w piątek po zakończonym notowaniu od 22.05 do 22.15 oddajemy głosy na nowości, które będą podliczane prawie tydzień później. Po co tydzień na przesłuchania
Aby się nie spóźnić i nie narażać na anulowanie swoich głosów postaram się wysłać je dziś.