4. zlot

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

grzesost pisze:
bobby-x napisał:
Wiewiórki raczej nie będzie, już zapadła w sen zimowy.
A szkoda, bo zabraknie pierwszej obecnej na zlocie istoty rodzaju żeńskiego
A może to był wiewiór :wink: :D
Też się nad tym zastanawiałem patrząc na zdjęcia z pierwszego zlotu ale te pazurki, uśmiech i kolor kity raczej wskazują na Damę.
Może ktoś z Was ma znajomego przyrodnika, może dałoby się to określić w 100%. Link do zdjęć jest jakoś w opisie pierwszego zlotu.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Zerknąłem w tej chwili na kalendarz o oczy postawiłem w słup. Czy to już w ten piątek za 3 dni ??? Myślałem, że dopiero za tydzień. A ja nie byłem jeszcze u fryzjera, a gdzie manicure & pedicure i tak w ogóle nie mam co na siebie włożyć :oops:
Awatar użytkownika
neon.ka
Posty: 4312
Rejestracja: pt sie 03, 2007 8:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 436, 30.06.1990
Lokalizacja: warszawa

Post autor: neon.ka »

bobby-x pisze:To ile będzie pięknych usmiechów na 4 zlocie ??? Martyr, Neon.ka, Fanka Marka, Emma-em ??? Do tej pory rekord wynosił DWA UŚMIECHY, poprawcie mnie jak coś znowu źle zapamiętałem?
a jeszcze tak apropos. mam nadzieję, że wszyscy przyjeżdżają w dobrych humorach, a w takim razie uśmiechów będzie dużo więcej - 28! Wasze na pewno nie mniej piękne od naszych :D . no ja w każdym razie na nie liczę! :)

[żal mi piątku :( ...]
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

bobby-x pisze:
ku3a pisze:
adr pisze:Mam pytanie - czy w miejscu "przeznaczenia" będzie dostęp do internetu?
hmm, tego nie wiem,
poprosze Bobbiego o odpowiedz :-).
niestety nie ma, jeszcze zapytam w czwartek ale chyba marne szanse.
Cennik
Pobyty wczasowe (nocleg i całodzienne wyżywienie dla jednej osoby)

1. pokój jednoosobowy 100 PLN
2. miejsce w pokoju dwuosobowym 75 PLN
3. miejsce w pokoju trzyosobowym i większym 65 PLN
4. apartament dwuosobowy (cena bez wyżywienia) 150 PLN

Pobyty hotelowe (cena noclegu ze śniadaniem)

1. pokój jednoosobowy 70 PLN
2. miejsce w pokoju dwuosobowym 50 PLN
3. miejsce w pokoju trzyosobowym i większym 35 PLN

Usługi różne

1. wypożyczenie roweru 3 PLN za godzinę
2. wypożyczenie bilardu 6 PLN za godzinę
3. udostępnienie kręgu na ognisko i szpikulców do kiełbasek 10 PLN
4. opał na ognisko 30 PLN
5. usługi kserograficzne (strona A-4) 0,50 PLN
6. Telefoniczna karta magnetyczna – wg obowiązującej ceny

Usługi konferencyjne

1. wynajęcie sali konferencyjnej – widowiskowej 150 PLN za dzień
2. udostępnienie tablicy (papier i marker) 60 PLN za dzień
3. udostępnienie rzutnika (folia) 50 PLN za dzień
4. udostępnienie magnetowidu i telewizora 50 PLN za dzień
5. dostęp do Internetu 5 PLN za godzinę
6. serwis kawowy – standard (woda mineralna, kawa, herbata, paluszki lub ciasteczka) 10 PLN od osoby
Jednak jest internet
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

Pozwole sobie dodac kilka szczegolow 'kolejowych', dotyczacych Warszawy i Srodborowa.

Po pierwsze - i chyba najwazniejsze: Wedlug moich informacji pociag Warszawa - Pilawa [przez Otwock, Srodborow] odjezdza z dworca Srodmiescie o 1921. Nastepny jest za godzine, wiec mysle, ze dobrze by bylo jakbysmy zakonczyli zbiorke najpozniej do godziny 1905, aby spokojnie przejsc z Centralnego na Srodmiescie i kupic bilety [kto bedzie potrzebowal]. W zwiazku z tym proponuje rozpoczac zbieranie sie juz od 1845. Kuba niech okresli miejsce zbiorki.

Bilety:

Kraj - W-wa Centr./Srodmiescie - Srodborow

Najwygodniej i najprosciej chyba bedzie kupic nastepujace bilety:
1) na wybranego przewoznika [Intercity/Przewozy Regionalne] do W-wy Centralnej
2) Bilet strefowy [strefa II] na przewoznika Koleje Mazowieckie, ktory wazny jest wlasnie do Srodborowa [1. stacja za Otwockiem w kierunku Pilawy-Deblina]. Koszt: 6pln [normalny], 3,78 pln [znizka 37%]


Przejazdy Srodborow- W-wa -Srodborow [sobota]
Nie ma chyba sensu kupowac biletu 24godzinnego, poniewaz kosztuje on 24 pln [normalny]. Tymczasem wspomniana juz wczesniej strefowka - 6 pln.

Przegladalem dzis strone Kolei Mazowieckich [www.mazowieckie.com.pl] dosc dokladnie, ale nie znalazlem innych promocji, ktore mozna by bylo zastosowac w naszej sytuacji. Jesli ktos ze stolicy ma jeszcze jakas podpowiedz - smialo.


Uwaga - w zwiazku z modernizacjami i objazdami niektore pociagi moga byc opoznione - dotyczy to zwlaszcza podrozy przez Poznan oraz przez odcinek Koluszki-Skierniewice. Niestety nie mam informacji lokalnych, prosze upewniac sie samemu.

W razie pytan kolejowych sluze informacjami - GG 2313340, kiefer@o2.pl

Pozdrowienia
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Kiefer pisze:Wedlug moich informacji pociag Warszawa - Pilawa [przez Otwock, Srodborow] odjezdza z dworca Srodmiescie o 1921. Nastepny jest za godzine, wiec mysle, ze dobrze by bylo jakbysmy zakonczyli zbiorke najpozniej do godziny 1905
nie jest to mozliwe, niektorzy przyjezdzaja po 19. Wiekszosc powinna byc ok. 19.30. Pewnie bedziemy celowac w pociag o 20.21. Jblaminsky ma byc o 21.02. Jak nic sie nie zmieni to pewnie zrobimy tak, ze ja poczekam i we dwoch pojedziemy pociagiem o 21.21, a Wy pojedziecie silna brygada tym o 20.21. Bobby, mozemy sie umowic, ze Ty odbierzesz ekipe ze stacji?
Kiefer pisze:aby spokojnie przejsc z Centralnego na Srodmiescie i kupic bilety [kto bedzie potrzebowal]. W zwiazku z tym proponuje rozpoczac zbieranie sie juz od 1845. Kuba niech okresli miejsce zbiorki.
mysle, ze zrobimy tak jak zawsze do tej pory - bedziemy przechodzic grupą na peron na ktory ma przyjechac nastepna osoba. Ponawiam moja prosbe o szczegolowe informacje dotyczace Waszych przyjazdow.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Post autor: dominik_fi »

To kto o której będzie zależy od tego jak przyjadą pociągi i autobusy nasze do Warszawy
JaceK
woźny-konserwator
Posty: 10241
Rejestracja: pn lip 21, 2003 11:01 am
Lokalizacja: Kraków, Galicja
Kontakt:

Post autor: JaceK »

bobby-x pisze:Zerknąłem w tej chwili na kalendarz o oczy postawiłem w słup. Czy to już w ten piątek za 3 dni ??? (...) A ja nie byłem jeszcze u fryzjera, a gdzie manicure & pedicure i tak w ogóle nie mam co na siebie włożyć :oops:
Wystarczy mydło i woda...
Link do zdjęć jest jakoś w opisie pierwszego zlotu.
Dokładnie tutaj: 1 Zlot Forumowiczów Archiwum LP3. Nie ma jeszcze zgody M.N. na upublicznienie zdjęć z ostatniego zlotu, ale jak tylko otrzymam potwierdzenie, wszystkie zostaną przesunięte w jedno miejsce, łatwe do namierzenia, czyli do Archiwum LPPT.
Kiefer
Posty: 266
Rejestracja: sob sie 05, 2006 10:47 pm
Lokalizacja: Wroclaw

Post autor: Kiefer »

ku3a pisze:
Kiefer pisze:Wedlug moich informacji pociag Warszawa - Pilawa [przez Otwock, Srodborow] odjezdza z dworca Srodmiescie o 1921. Nastepny jest za godzine, wiec mysle, ze dobrze by bylo jakbysmy zakonczyli zbiorke najpozniej do godziny 1905
nie jest to mozliwe, niektorzy przyjezdzaja po 19. Wiekszosc powinna byc ok. 19.30. Pewnie bedziemy celowac w pociag o 20.21.
No to +60 czyli do 2005 i przemarsz :)
ku3a pisze:mysle, ze zrobimy tak jak zawsze do tej pory - bedziemy przechodzic grupą na peron na ktory ma przyjechac nastepna osoba. Ponawiam moja prosbe o szczegolowe informacje dotyczace Waszych przyjazdow.
Ja bede od czwartku :)
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4961
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Post autor: Artur »

Chyba przestanę czytac ten wątek bo mi się przykro robi że nie będę mógł być na zlocie.
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

Yacy pisze:No to piszę (mam nadzieję wersję ostateczną ) - przyjeżdzam w piątek o 19.01 na Centralną . Mniej prawdopodobna godzina to 18.00, ale zdaje się, że Gary i Kajman mają byc o 19.10, więc chyba nawet nie będę się starał szybciej. I tak muszę z pracy wybyć o 14.00 ;-)
Yacy, czy wyjeżdżasz znów z Malborka?
Jeśli tak, to może sie znów wypatrzymy na dworcu w W-wie Centralnej :P a może już w pociągu? :wink:
A wiec oficjalnie mówie ze przybędę do Centralnej o 19.01 wg rozkładu jazdy.

Bobby, pytanko do Ciebie, ilu-osobowe pokoje sa zamówione dla naszej ekipy?
Awatar użytkownika
tsch
Posty: 2560
Rejestracja: pt wrz 21, 2007 7:23 pm
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: tsch »

Jeszcze co do pociągów:
Jeśli ktoś zainwestuje w bilet dobowy (o ile będziemy się poruszać komunikacją miejską... ale w sumie jak inaczej? cena: 7,20, 3,75 lub 3,60), to może wykupić sobie bilet dopiero od stacji W-wa Falenica - do tejże stacji jest akceptowany bilet dobowy lub Karta Miejska (z zakodowanymi przejazdami na 30 lub 90 dni). Cena biletu W-wa Falenica - Śródborów jest o wiele niższa i wynosi 3,20 (ulgowy ok. 2 zł).
Awatar użytkownika
Martyr
Posty: 9256
Rejestracja: ndz gru 31, 2006 7:38 pm
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: Martyr »

ku3a pisze:tyle, ze Yacy, Bobby i Szakal moga nie byc do konca zadowoleni, bo tam nie ma stolu do bilarda ;-).
:lol:
bilard bedzie czy nie - ale na pewno będą nieco bardziej miękkie powierzchnie do spania - tj. łóżka :mrgreen:

Atrybuty kibica tym razem raczej chyba się nie przydadzą?
Robinson
Posty: 8049
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:58 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1984 r.
Lokalizacja: Krosno

Post autor: Robinson »

Martyr pisze:Atrybuty kibica tym razem raczej chyba się nie przydadzą?
Bilardzistom i ewentualnie tenisistom stołowym też można kibicować. ;)
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

emma_em - prosze dac znak/sygnal!
Awatar użytkownika
tadzio3
Posty: 9758
Rejestracja: czw sie 12, 2004 2:17 am
Lokalizacja: Tykocin / Białystok
Kontakt:

Post autor: tadzio3 »

Artur pisze:Chyba przestanę czytac ten wątek bo mi się przykro robi że nie będę mógł być na zlocie.
Mam podobne odczucia.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 21971
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Post autor: Yacy »

Martyr pisze: Yacy, czy wyjeżdżasz znów z Malborka?
Jeśli tak, to może sie znów wypatrzymy na dworcu w W-wie Centralnej :P a może już w pociągu? :wink:
Tak w Malborku mam przesiadkę ;-) Na Centralnej na pewno się spotkamy :lol: a w pociągu... może ;-)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Miszon »

tadzio3 pisze:
Artur pisze:Chyba przestanę czytac ten wątek bo mi się przykro robi że nie będę mógł być na zlocie.
Mam podobne odczucia.
I ja też...
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Co do pociągów to spokojnie, jeżdzą jeszcze autobusy prywatne do 23-ej i też nocne podmiejskie czerwoniaki (to jesli chodzi o sobotę) a w piątek tak się zastanawiam czy część osób może woli przyjechać wcześniej do Sródborowa niż wyjeżdzać około 20:00 z Warszawy razem z całą grupą Ku3-ową? Ja kończę pracę o 16:00 więc powinienem być na miejscu zadomowiony około 18:00-19:00.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

dominik_fi pisze:wypożyczenie roweru 3 PLN za godzinę
O! to nie wiedziałem, to może w sobotę rano zrobię jakąś rundkę :lol:
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze:Pewnie bedziemy celowac w pociag o 20.21. Jblaminsky ma byc o 21.02. Jak nic sie nie zmieni to pewnie zrobimy tak, ze ja poczekam i we dwoch pojedziemy pociagiem o 21.21, a Wy pojedziecie silna brygada tym o 20.21. Bobby, mozemy sie umowic, ze Ty odbierzesz ekipe ze stacji?
Tak mogę odebrać ze stacji Sródborów ale na JBlaminskiego należy poczekać! Czyli większa ekipa może jechać wczesniej a ostatnie 2-3 osoby z Kubą (mogą być jakieś opóźnienia pociągów z Polski toć ma śnieg padać i zima przyjść).
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Post autor: bobby-x »

Miszon pisze:
tadzio3 pisze:
Artur pisze:Chyba przestanę czytac ten wątek bo mi się przykro robi że nie będę mógł być na zlocie.
Mam podobne odczucia.
I ja też...
To nic nie będę pisał o przesłuchanych i przygotowanych przeze mnie audycjach i nagraniach świątecznych z Markowych audycji i jeszcze takiej malutkiej świątecznej niespodziance.

Miszonie, Tadziu i Arturze nie łamta się, trzeba twardym być nie miętkim, aby do piątego zlotu.
Awatar użytkownika
emma_em
Posty: 25
Rejestracja: wt sty 02, 2007 2:21 pm
Lokalizacja: ze stolicy

Post autor: emma_em »

ku3a pisze:emma_em - prosze dac znak/sygnal!
Melduje sie! Mam zabiegany tydzien [wiem, ktoz z nas takiego nie ma? :oops: ], dlatego dopiero teraz daje znak. Otoz w piatek niestety nie bede mogla do Was dolaczyc, ale w sobote juz tak. Na ktora powinnam przybyc z przedmiesc stolicy do jej centrum? Zostane z Wami do sobotniego wieczora, ale nocowac bede u siebie w domu. Podsumowujac, bede taka pol-zlotowiczka, ale dla mnie to i tak jest wielka sprawa... Dobrej nocy i do zobaczenia!
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

UWAGA!
Kilka waznych informacji.

Po pierwsze sobotnie spotkanie z Markiem Niedzwieckim odbedzie sie w restauracji Kilimanjaro na ul. Bednarskiej 30 (pomiedzy Krakowskim Przedmiesciem a Wislostrada, a z drugiej strony miedzy Zamkiem Krolewskim a Palacem Prezydenckim, to tak z grubsza). Tam wszyscy musimy byc juz cala grupa o 13.00. Prosze o punktualnosc. Rozumiem, ze kwiaciareczka spotka sie z nami wlasnie tam. Grycek, ksch, jak z Wami? Mozecie dojechac tam albo spotkac sie z nami na Centralnym jak bedziemy odbierac z pociagow kolejnych zlotowiczow.

Kolejna rzecz... Spotkanie bedzie w miare uroczyste, wiec dobrze by bylo dostosowac rowniez nasze stroje. Nie mowie, zeby panowie zakladali krawaty, ale przynajmniej, zeby nie byly to jakies znoszone t-shirty :-).

Sobotni obiad. Po spotkaniu zjemy obiad w tej samej restauracji. Koszt - 25 zl. W tamtej okolicy nie znajdziemy czegos tanszego, chyba ze kebaba... Korzyscia jest na pewno to, ze nie bedziemy musieli chodzic i szukac odpowiedniego miejsca. Czas i tak bedzie nam uplywal zbyt szybko... Trzeba tez pamietac, ze z powrotem w Srodborowie bedziemy po 23, wiec po prostu musimy zjesc w ciagu dnia. Poprosilem, zeby porcje byly duze :-P. Jesli jednak ktos rezygnuje z obiadu, to prosze dac znac jutro do konca dnia. Prosze o informacje rowniez tych ktorzy preferuja obiad wegetarianski.

To tyle na teraz. Wszelkie pytania prosze zglaszac jak najszybciej, wszak juz za 3 dni o tej porze... :-D
ku3a
Posty: 20933
Rejestracja: czw lis 10, 2005 8:32 pm
Lokalizacja: 872, 1186

Post autor: ku3a »

Najnowsze dane dotyczace tego kto, kiedy i o ktorej przyjezdza:

- Yacy (piatek 19.01)
- Martyr (piatek 19.01)
- adr (piatek 20.30)
- neon.ka (sobota 12.00)
- ksch (sobota na Centralnym)
- jotem3 (+dwoch mlodych fanow) (piatek po poludniu)
- Iza Matuszak (czyli fanka Marka) (sobota)
- ku3a (piatek)
- dominik_fi (piatek ok. 19.00)
- bobby-x (piatek, spotkamy sie na miejscu)
- leszekno (sobota 10.05 lub 11.19)
- jblaminsky (piatek 21.02)
- Kiefer (piatek po poludniu)
- kajman (piatek po 19)
- Grycek (sobota)
- Wojtek (piatek po poludniu)
- Gary (piatek 19.10)
- Fanatyk (sobota 10.50)
- Marcin Buchalski (sobota; wyjazd - sobota)
- Jopkolog (sobota 11.45)
- Megalomaniac 3-owy (piatek przed 19)
- Robinson (sobota 11.30, Zachodni)
- szakal35 (sobota 11.05)
- emma_em (sobota; wyjazd - sobota)
- kwiaciareczka (+mąż) (sobota przed 13.30)
- JaceK (sobota 10.50)

Jakby sie komus chcialo napisac na ktory peron przyjedzie jego pociag na Centralny to bede wdzieczny...
Robinson, w poblize Centralnego mozesz przyjechac autobusem lub pociagiem (z Zachodniego na stacje Warszawa-Śródmieście). Bądzmy w kontakcie telefonicznym.
Ostatnio zmieniony śr gru 12, 2007 2:20 pm przez ku3a, łącznie zmieniany 3 razy.
Zablokowany