Co się dzieje z naszą Trójką?

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

Jeżeli E. Zozuń będąc na zwolnieniu lekarskim zaangażował się w tworzenie nowego projektu i nie poinformował o tym fakcie obecnego pracodawcy - no to biorąc pod uwagę całokształt okoliczności to, że ów pracodawca jest skrzyżowaniem wszystkich możliwych czarnych charakterów literackich - jest lekko nie w porządku.
Chyba, że Zozuń wypowiedzenie złożył a dyscyplinarkę dostał niezależnie (bo przecież jedno drugiego nie wyklucza).
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

kacper94 pisze: pt lis 20, 2020 2:42 pm dlaczego na tym stanowisku jest obecny dyrektor, skoro wyniki słuchalności do poziomu 2,9%?
To tylko chwilowe spowodowane działalnością antysocjalistyczną, bo z jednej strony dziennikarze wprowadzają zamieszanie podszywając się pod Trójkę dla niepoznaki dodając pięć i siedem, a z drugiej prowadzona jest działalność dywersyjna wewnątrz (ale się tych dywersantów powoli pozbywa). Kolejnym ruchem może być opatentowanie trójki i jako zostanie Radio 57 to nastąpi błyskawiczny wzrost słuchalności.
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: konwicki1980 »

A teraz... set didżejski w Trójce gra słynny DJ Bert :D
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: prz_rulez »

Ok, zobaczyłem w sieci, że nie jest to totalny anonim, ale faktycznie, zapychają antenę czym tylko mogą...
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

konwicki1980 pisze: pt lis 20, 2020 10:49 pm set didżejski w Trójce gra
Gdybym przeczytał to rok temu to myślałbym, że temu, kto to pisze totalnie od.........
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Przecież sety didżejskie leciały w Trójce już naście lat temu. Pamiętam że słuchałem Klubowego Grania, gdzie leciało mnóstwo nujazzu i podobnych klimatów, a potem do bodajże 4 rano leciały sety didżejskie. To były fajne audycje, ich skasowanie mnie zasmuciło.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

Nawet nie wiedziałem. To chyba dobrze wobec tego, że słuchałem tylko LP3.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

... ale te sety leciały raczej w nocy (jak wpisał Miszon do 4 rano), a teraz lecą w porze prawie najlepszej, bo 22 w pt to jest jedna z najlepszych godzin antenowych.
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: prz_rulez »

Plus były takowe sety w Nowy Rok, ale też już później. Jak pisałem - zapychają antenę jak mogą.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

gioconda2 pisze: sob lis 21, 2020 12:51 pm ... ale te sety leciały raczej w nocy (jak wpisał Miszon do 4 rano), a teraz lecą w porze prawie najlepszej, bo 22 w pt to jest jedna z najlepszych godzin antenowych.
Kto wytrwał do czwartej. Wtedy już jesteś kompletnie zalany albo/i śpisz. A sety od 22? Przedtem były mniejsze porcje (np pięćdziesiątki)?
Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: konwicki1980 »

Ja nic nie mam przeciwko DJ-om, np. DJ JACKOWI ;) natomiast widać wybitną spójność anteny - Piotr Baron gra bluesa i rocka, a potem techno party 😅 Większość osób, które przypadkowo nawet jadąc gdzieś wtedy autem włączyłoby tę częstotliwość, czym prędzej by zmieniło. Zresztą nie kopmy leżącego.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

kajman pisze: sob lis 21, 2020 2:48 pm
gioconda2 pisze: sob lis 21, 2020 12:51 pm ... ale te sety leciały raczej w nocy (jak wpisał Miszon do 4 rano), a teraz lecą w porze prawie najlepszej, bo 22 w pt to jest jedna z najlepszych godzin antenowych.
Kto wytrwał do czwartej. Wtedy już jesteś kompletnie zalany albo/i śpisz. A sety od 22? Przedtem były mniejsze porcje (np pięćdziesiątki)?
No tak, 50 były bardziej kulturalne, dawały szansę dłuższego spotkania i konwersacji, a sety za szybko zwalają z nóg :wink: (zwłaszcza serwowane od 22 do 4 rano :wink: )
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Do 1 było chyba Klubowe Granie, zdaje się zaraz po Liście.
A potem te sety
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9940
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: bobby-x »

Yacy pisze: pt lis 20, 2020 9:44 am
Halina Wachowicz od 1.1.2021 nie będzie już pracownikiem Polskiego Radia.

pewnie to nie była - mimo wszystko - łatwa decyzja, ale ja mogę napisać tylko - WRESZCIE!
Bo jestem - prawie - pewien, że miejsce na wizytówce Radia 357 pod MN jest przygotowane właśnie dla Niej :-)
Po około 34 latach, oj pewnie nie było łatwo.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Yacy »

mogę się tylko domyślać, ale zostanie tam raczej łatwiejsze by nie było...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Ktoś wspominał, że "Trójka literacka" spadła z anteny po zaledwie 2 wydaniach. Najwyraźniej jakiś gość powiedział tam coś nieprawomyślnego i audycja nie spodobała się włodarzom:
„Trójka literacka” nadawana była w niedziele w godz. 13-14, a jej gospodynią była wiceszefowa Polskiego Radia 24 - Magdalena Piejko. Program powstawał przy współudziale Instytutu Badań Literackich, miał dotyczyć najważniejszych problemów współczesnej humanistyki i literatury. Audycja pojawiła się w ramówce w połowie listopada. W premierowym odcinku zajęto się kondycją polskiej humanistyki, a gośćmi byli prof. Mikołaj Sokołowski (IBL), wiceminister Magdalena Gawin oraz prof. Richard Butterwick. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że członkom Rady Mediów Narodowych związanym z Prawem i Sprawiedliwością nie spodobała się audycja, stąd decyzja o jej szybkim usunięciu z anteny. Nie wiadomo póki co, jaki program zajmie miejsce „Trójki literackiej” w niedzielnej ramówce.

Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/t ... QbTdrIJaQQ
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: mikrobi »

bobby-x pisze: sob lis 28, 2020 10:26 am
Yacy pisze: pt lis 20, 2020 9:44 am
Halina Wachowicz od 1.1.2021 nie będzie już pracownikiem Polskiego Radia.

pewnie to nie była - mimo wszystko - łatwa decyzja, ale ja mogę napisać tylko - WRESZCIE!
Bo jestem - prawie - pewien, że miejsce na wizytówce Radia 357 pod MN jest przygotowane właśnie dla Niej :-)
Po około 34 latach, oj pewnie nie było łatwo.
No to dziś - nawet jeśli trafiła do Trójki jako nastolatka - jest już panią w sile wieku.
Trochę dziwne, że wszyscy widzą w niej niemal dziewczynkę.
No, ale skoro prawie 50-letni Stelmach jest wciąż młody...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Ważne jest ile ma lat duchowo.
gioconda2
Posty: 5738
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: gioconda2 »

Ja wiedziałam, że tak będzie...
W bliźniaczym wątku dot. dyskusji po 15.05 w ostatnią sobotę rozważałam, że dobiorą się do ostatniego kierownika redakcji. Trzecia stronę medalu skrócili do godziny. Ostatnio prowadził to jakiś Bogusław no name, który wcześniej nie pracował w Redakcji Sportowej, może z Jedynki go ściągnęli, bo głos podobny do sprawozdawcy meczów Legii. Duetów redaktorów sportowych nie było
Teraz zabiorą się za odstrzał Barbary Marcinik. Od anteny już odsunięta, choć przygotowuje audycje, ale prowadzi je Piotr Majewski. W sumie to dobrze, bo Blaszki brakuje mi do kompletu w 357.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15288
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: Miszon »

Bolesław Solecki to z TVP Sport.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22006
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Tomasz Gorazdowski odchodzi z radiowej Trójki Czytaj więcej na: https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/trojka-tomasz

Post autor: Yacy »

WRESZCIE! ;-)

mm nadzieję, że R357 Go przygarnie ;-)
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

Trójka w ofensywie (może już wcześniej, ale nie zauważyłem), bo reklamuje się w stacjach telewizyjnych. No przynajmniej w jednej, bo na Eurosporcie widziałem (w przerwie meczu snookerowego).
TStudent
Posty: 11636
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: TStudent »

kajman pisze: wt gru 01, 2020 9:58 pmNo przynajmniej w jednej, bo na Eurosporcie widziałem (w przerwie meczu snookerowego).
A co tam jest teraz za turniej? Bom ostatnio się zainteresował, gdy na tivipis sport odbywał się Turniej Mistrzów. ;)
A swoją drogą taka reklama Trujki raczej mnie nie przyciągnie z powrotem. Tym bardziej że nawet w porze Winnego i ma nie włączałem od 14.08.
kajman
Posty: 64170
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Co się dzieje z naszą Trójką?

Post autor: kajman »

English Championchip. Jeden z trzech turniejów uznawanych za najważniejsze.
ODPOWIEDZ