Radio 357

Kiedyś to było „Pierwsze uruchomienie...” — teraz niech poruszane będą tutaj wątki, które nijak nie pasują do innych tematów Forum. Taki Hyde Park Listy Trójki
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: Doggg »

Neo01 pisze: pn paź 12, 2020 4:49 pm
Doggg pisze: ndz paź 11, 2020 3:01 pm na teraz dokładnie PLN 290 859
Chyba Ci się zero przestawiło, bo teraz jest 216 859 zł.
Kapie powoli, ale kapie... Tyle że do pół melona wątpię żeby doszło, chyba że po tym jak ludzie usłyszą podcasty i dojdą do wniosku że warto iść w to dalej.
Nic mi się nie przestawiło! Kwota, którą podałem była brakującą sumą na tamten moment, nie doczytałeś dokładnie... 8)
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Radio 357

Post autor: FOXD »

Z tego artykułu https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k ... iedy-start najbardziej zaintrygował mnie ten fragment:
Radio 357 ma potrzebować miesięcznie 500 tys. zł.
Proszę pamiętać, że to środki na wyposażenie, sprzęt, infrastrukturę. To lwia część zbiórki. Myślę, że my początkowo będziemy pracować za darmo. To będzie wolontariat. Ale z czasem, gdy pojawią się partnerzy biznesowi, stać nas będzie na skromne honoraria. Ale naprawdę skromne. Nikt nie przychodzi do Radia 357 z nadzieją zarabiania poważnych pieniędzy.
Od 3 dni dzienny przyrost (kwota na miesiąc) poniżej 10 tys. zł(96,5 -8,3 tys.).
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Radio 357

Post autor: Robert »

Radio 357 ma potrzebować miesięcznie 500 tys. zł.
Proszę pamiętać, że to środki na wyposażenie, sprzęt, infrastrukturę. To lwia część zbiórki. Myślę, że my początkowo będziemy pracować za darmo. To będzie wolontariat. Ale z czasem, gdy pojawią się partnerzy biznesowi, stać nas będzie na skromne honoraria. Ale naprawdę skromne. Nikt nie przychodzi do Radia 357 z nadzieją zarabiania poważnych pieniędzy.
Może się mylę, może jestem w błędzie, ale wśród wielu byłych już słuchaczy Trójki, Kuba stracił zaufanie i trudno już będzie mu zaufać. Przecież ta wypowiedź to absurd. Ma chyba jedynie sens wtedy, jeżeli projekt 357 ma być w założeniu tymczasowy, na tzw. przetrwanie do chwili, kiedy PiS odda koryto i do Trójki będzie można powrócić.
kajman
Posty: 64222
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Radio 357

Post autor: kajman »

A co w niej jest absurdalnego?
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Radio 357

Post autor: Robert »

Bo próbuję sobie wyobrazić Marcela pracującego za przysłowiowe frytki do emerytury :)
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Radio 357

Post autor: mikrobi »

Każdy, kto idzie na swoje musi zaczynać od zera, na początku dokłada, potem czerpie zyski.
Faktycznie, sporo dziennikarzy ma emerytury czy honoraria autorskie, więc są w stanie się utrzymać. Wszyscy pewnie zgromadzili jakieś oszczędności. Więc od zera i tak nie zaczną.
Natomiast budżet jest faktycznie dużo wyższy niż RNŚ czy HaloRadio a tam na pewno dziennikarze nie pracują za darmo. Dlatego teza, że z tych zakładanych 500.000 zł nic nie pójdzie na pensje wydaje się wątpliwa. Ale pewnie sprawozdawnie finansowe zostanie złożone, wtedy będzie można to zweryfikować.
grzes208
Posty: 54
Rejestracja: wt paź 26, 2010 9:28 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: Not. 745
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: grzes208 »

Robert pisze: wt paź 13, 2020 7:48 am
Radio 357 ma potrzebować miesięcznie 500 tys. zł.
Proszę pamiętać, że to środki na wyposażenie, sprzęt, infrastrukturę. To lwia część zbiórki. Myślę, że my początkowo będziemy pracować za darmo. To będzie wolontariat. Ale z czasem, gdy pojawią się partnerzy biznesowi, stać nas będzie na skromne honoraria. Ale naprawdę skromne. Nikt nie przychodzi do Radia 357 z nadzieją zarabiania poważnych pieniędzy.
... Przecież ta wypowiedź to absurd. Ma chyba jedynie sens wtedy, jeżeli projekt 357 ma być w założeniu tymczasowy, na tzw. przetrwanie do chwili, kiedy PiS odda koryto i do Trójki będzie można powrócić.
1. Nawet jeśli PiS odda koryto, to kto inny je zagarnie. Nigdy nie będzie niezależnych mediów państwowych.
2. Nie zgadzam się, że to absurd. Myślę, że najpierw chcą zainwestować, a potem ewentualnie zarabiać. Ja zresztą wierzę, że dla nich ważniejsza jest idea, niż kasa. Oczywiście, z czegoś trzeba żyć, ale nie trzeba liczyć na kokosy.

A przy okazji... wcześniej pisaliście o zarobkach rzędu 10-12,5 tys. To oczywiście mrzonki, ale pamiętajcie też, że jeśli pracodawca płaci 12 tys. zł, to pracownik dostaje 7. Mówię o umowie o pracę, może oni to jakoś korzystniej rozwiążą, ale w każdym razie niestety spora część naszych wpłat pójdzie tylko na podatki. Na razie nie ma innego wyjścia, ale może po następnych wyborach... Ech, ta naiwność...
Awatar użytkownika
FOXD
Posty: 22138
Rejestracja: ndz sty 03, 2010 10:54 pm
Lokalizacja: Wrocław/Breslau

Re: Radio 357

Post autor: FOXD »

mikrobi pisze: wt paź 13, 2020 9:28 am Natomiast budżet jest faktycznie dużo wyższy niż RNŚ czy HaloRadio a tam na pewno dziennikarze nie pracują za darmo. Dlatego teza, że z tych zakładanych 500.000 zł nic nie pójdzie na pensje wydaje się wątpliwa. Ale pewnie sprawozdawnie finansowe zostanie złożone, wtedy będzie można to zweryfikować.
W RNŚ od początku zbiórki wskazywano, że początkowa pula na uruchomienie, czyli 250 tys. zł miała także pokryć koszty pensji.
Natomiast w HR obecnie (od kilku m-cy) zbiórka utrzymuje się na poziomie nieco ponad 50 tys. zł, we wrześniu drgnęło do ok 62 tys. zł.Pracuje tam ok. 50 osób Co i rusz K. Wątły podaje jak to wygląda (raz na miesiąc), i że pensji nie są w stanie płacić, a jedynie coś w rodzaju 200-300 zł, bo na tyle stać ze zbiórki. Sporo wielu tam dokłada także, również tną koszty poprzez angażowanie słuchaczy (chętnych) w ramach wolontariatu. Np. jest człowiek (Polak) prowadzący firmę w Niemczech, który załatwia im całą grafikę w zasadzie społecznie, bo bardziej mu zależy na utrzymaniu projektu. Wedle deklaracji, aby funkcjonować normalnie, także aby się rozwijać radio potrzebują 150 tys. zł.
Także jak już sam wskazywałem kilka stron wstecz, owe 500 tys. zł na 357 wydaje się mocno wygórowane, zwłaszcza że załoga mniej liczna od RNŚ i HR, a tu jeszcze Strzyczkowski taki teksty puszcza ;) Jak dla mnie facet też jest nie wiarygodny, ale znacznie wcześniej o tym się przekonałem niż ten jego cyrk z dyrektorowaniem.
Robert pisze: wt paź 13, 2020 7:48 am Może się mylę, może jestem w błędzie, ale wśród wielu byłych już słuchaczy Trójki, Kuba stracił zaufanie i trudno już będzie mu zaufać. Przecież ta wypowiedź to absurd. Ma chyba jedynie sens wtedy, jeżeli projekt 357 ma być w założeniu tymczasowy, na tzw. przetrwanie do chwili, kiedy PiS odda koryto i do Trójki będzie można powrócić.
Nie, nie mylisz się. Wiele jest takich opinii, i nie mama tu na myśli zwyczajnych hejterów czy troli.
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Radio 357

Post autor: dominik_fi »

prz_rulez pisze: pn paź 05, 2020 10:02 pm Myślałem, że założyłem ten wątek... Po czym zobaczyłem, że nie skończyłem pisać postu 😂

Ogólnie super wiadomość, ale...:
1) uważam, że nie powinni tak w ciemno zapewniać, że nie będzie żadnych bloków reklamowych. Fajnie, jeśli się uda, ale na ich miejscu zostawiłbym sobie furtkę. Inaczej mogą wyjść na kłamców...
Nie muszą kłamać. To jest zostawiona furtka.
10000 zł miesięcznie
Wchodzimy na poziom naprawdę serio.

Wspólnie ustalimy, co jest dla Państwa ważne. Ekspozycja, zasięg, działania wokół marki? Porozmawiajmy. To już sfera biznesowa, więc tu żartować nie będziemy.
Patroni: 0
Najnowsi Patroni
prz_rulez pisze: pn paź 05, 2020 10:02 pm 2) fajnie, że (przynajmniej oficjalnie) nie żywią złych uczuć wobec ludzi z Radia Nowych Świat, ale uważam, iż dla dobra wspólnego te stacje powinny zawiązać sojusz, stworzyć jakąś wspólną grupę medialną... Inaczej może dojść, nawet do niezamierzonego, kanibalozmu
To teraz zobacz kto jest w NŚ ze starej Trójki a kto w 357.

NŚ to radio ma strszych ludzi z Trójki i całkiem nowe głosy, które mogą dopiero próbować przekonać do siebie słuchaczy
a 357 ma młodszych i starszych ludzi z Trójki.

Doggg pisze: pt paź 09, 2020 8:29 am Więcej info nt. planowanego schematu funkcjonowania R357:

Radio 357 może funkcjonować jako spółdzielnia dziennikarska. Aby nadawać na częstotliwościach FM, potrzebuje środków od inwestorów, ale ci już się zgłaszają, proponując różne formy współpracy. Założyciele radia rozważają kupowanie lokalnych rozgłośni i łączenie ich w naziemną sieć....

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/r ... e-po-co-fm
Przecież Radio WNET Krzysztofa Skowrońskiego tak zaczynało i teraz nadaje na FM.
FOXD pisze: wt paź 13, 2020 12:46 am Z tego artykułu https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/k ... iedy-start najbardziej zaintrygował mnie ten fragment:
Radio 357 ma potrzebować miesięcznie 500 tys. zł.
Proszę pamiętać, że to środki na wyposażenie, sprzęt, infrastrukturę. To lwia część zbiórki. Myślę, że my początkowo będziemy pracować za darmo. To będzie wolontariat. Ale z czasem, gdy pojawią się partnerzy biznesowi, stać nas będzie na skromne honoraria. Ale naprawdę skromne. Nikt nie przychodzi do Radia 357 z nadzieją zarabiania poważnych pieniędzy.
Od 3 dni dzienny przyrost (kwota na miesiąc) poniżej 10 tys. zł(96,5 -8,3 tys.).
Ta kwota 500 tys. zł jest na początek, później wystarczą mniejsze sumy. Przecież nikt co miesiąc nie kupuje nowego sprzętu. Jak raz kupią to już będzie.
Ostatnio zmieniony czw paź 15, 2020 10:01 am przez dominik_fi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
DarekM
Posty: 1470
Rejestracja: ndz paź 08, 2006 5:05 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 33 (04.12.1982)
Lokalizacja: Wrocław

Re: Radio 357

Post autor: DarekM »

Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Radio 357

Post autor: Robert »

Podczas bardzo miłej rozmowy o nowej książce i nie tylko, Marek potwierdził, że żadnej Listy w radiu 357 prowadził nie będzie...
Zerkam od czasu do czasu na konto 357 i trochę niepokoi mnie znaczny spadek wpłat... Dzisiaj bodajże tylko niecałe 3 tysiące...
Awatar użytkownika
dominik_fi
Posty: 1359
Rejestracja: pn sty 01, 2007 7:34 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1997-2000 r.
Lokalizacja: Sokołów Podlaski

Re: Radio 357

Post autor: dominik_fi »

Mój błąd jednak jest tylko co na górze na patronite.
(10*46443)=464430 - faktycznie tu jest błąd

(10*4643)=46430
(20*2723)=54460
(35*763)=26705
(50*1048)=52400
(100*225)=22500
(357*49)=17493
(500*10)=500
(1000*9)=9000
(3570*0)=0
5000*0=0
10000*0=0

RAZEM
229 488 zł

Nie wiem jak system to liczy, ja ustawiłem 50 zł przez 3 m/c, ale wpłaciłem od razu 150 zł, aby mieli na start już teraz.

Patronite zabiera 6,5% plus VAT. RAZEM 8%.

229488-8%=211 128,96

Dziękuję Yacy za zwrócenie uwagi.
Ostatnio zmieniony czw paź 15, 2020 10:38 pm przez dominik_fi, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

dominik_fi pisze: czw paź 15, 2020 10:19 pm (10*46443)=464430
niestety, tu jest 10 razy mniej patronów.
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22022
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Yacy »

Robert pisze: czw paź 15, 2020 9:23 pm Dzisiaj bodajże tylko niecałe 3 tysiące...
bo brakuje bodźca.
zapewne kolejne nazwiska będą odkrywane w momencie gdy będą mogli oficjalnie je ogłosić.
ale szybko przydała by się jakaś "bomba" ;-)

liczba patronów rockserwis gdy padło nazwisko Piotr Kaczkowskiego, podwoiła się w ciągu kilku dni i potem stop...

a jeśli kolejne nazwiska w 357 nie zwiększą liczby patronów i kwoty, to może po prostu ludzie nie chcą płacić na radio.
tym bardziej w czasach w jakich przyszło nam teraz żyć.

dzisiaj rano słuchałem w aucie Radia Gdańsk. przed informacją dla kierowców podano trzech sponsorów. po również.
zupełnie mi to nie przeszkadzało
zapewne nie ma z tego kasy takiej jak z nachalnego Zenka czy Mariana, ale jakaś jest...
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: Doggg »

Zbiórka na Radio 357 zwolniła, możliwe przesunięcie startu stacji. Michniewicz: to maraton, nie sprint

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/z ... _campaign=
Doggg
Posty: 259
Rejestracja: wt maja 19, 2020 4:47 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 17.04.1982
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: Doggg »

Nie będzie odwołania prezes Polskiego Radia

https://www.wirtualnemedia.pl/artykul/n ... _campaign=
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: mateusz15 »

Yacy pisze: pt paź 16, 2020 9:13 am
Robert pisze: czw paź 15, 2020 9:23 pm Dzisiaj bodajże tylko niecałe 3 tysiące...
zapewne kolejne nazwiska będą odkrywane w momencie gdy będą mogli oficjalnie je ogłosić.
Pytanie tylko jakie nazwiska mogłyby przyciągnąć, skoro najlepsi Łukawski, Niedźwiecki czy Stelmach niekoniecznie "zadziałały" ?
Patrycjusz Wyżga oficjalnie nie przeszedł, ale mocno wspiera i pisał, że musi do końca października poczekać z informacjami.
Na pewno magnesem byłaby Anna Gacek, bo jej działalność w internecie nieustannie jest mocno komentowana i wyraźnie lubiana. Natomiast jest zaangażowana w nowe projekty i dopiero będzie wybierać nową stację. Tutaj "problemem" jest to, że Wojciech Mann odszedł z Trójki w reakcji na jej zwolnienie. Więc nie jest oczywiste, że wybierze 357.

Trzeba przyznać, że 357 wystartowało ze sporym opóźnieniem po sierpniowej aferze i trafiło na drugą fale pandemii, kiedy duża część społeczeństwa, po lekkim odbiciu w miesiącach letnich, znów zaczęła martwić się o swoje biznesy, albo dosięgły je problemy zdrowotne wśród znajomych, rodziny.
Z tego co panowie piszą można wnioskować, że od jutra będą już pierwsze podcasty, miejmy nadzieję że one przekonają nieprzekonanych.

Dziś na Facebooku o 18:00 live z Markiem Niedźwieckim i Piotrem Stelmachem.
Awatar użytkownika
Robert
Posty: 1576
Rejestracja: pn sie 28, 2006 4:06 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr. 137 - 1 XII 1984
Lokalizacja: Dębica

Re: Radio 357

Post autor: Robert »

mateusz15 pisze: pt paź 16, 2020 9:45 amPytanie tylko jakie nazwiska mogłyby przyciągnąć, skoro najlepsi Łukawski, Niedźwiecki czy Stelmach niekoniecznie "zadziałały" ?
Dokładnie. Patrycjusz Wyżga ''mocnym'' nazwiskiem ? Nie sądzę. Myślę, że nie ''brakujące'' nazwiska mogą tu być tym magnesem, ale właśnie mocny impuls, który pozwoliłby zaistnieć medialnie z ciekawym pomysłem. Jakim ? Nie mam pojęcia. Na pewno nie takim ''kapiszonem'' w postaci Tomka Organka.
Mam też inne przemyślenia. Być może jest tak, że ten rynek mocno zadeklarowanego i zaprzysięgłego słuchacza Trójki jest jednak ograniczony i nie tak rozległy jak by się mogło wydawać (nam i redaktorom 357). Kurczył się sukcesywnie z roku na rok, słuchacz jest już zmęczony nieustanną wojną o eter, odejściami, powrotami, przepychankami, konkurencją z RNŚ... Powielenie formatu z Trójki też nie przyciąga chyba nowych słuchaczy i patronów spoza ''kręgu''. Być może rację ma Paweł Sito, że trzeba w końcu wyjść z tzw. bańki i przeświadczenia o tej ''wyjątkowości'', która ma otwierać wszystkie drzwi.
Chcemy być elitarni, jedyni w swoim rodzaju, z najlepszą ofertą na świecie, to grono patronów też będzie elitarne,ograniczone i ściśle sprofilowane. Trzeba znaleźć ten złoty środek. Mam nadzieję, że go znajdą...
Awatar użytkownika
mateusz15
Posty: 5924
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 10:08 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 2003 roku
Lokalizacja: Warszawa

Re: Radio 357

Post autor: mateusz15 »

Myślę, że duża część słuchaczy Trójki, szczególnie z małych miejscowości w ogóle nie wie o co chodzi z Patronite i płacąc abonament radiowotv nie rozumieją, że mieliby jeszcze płacić za coś co nie będzie dostępne w eterze.

Natomiast zaskakujące jest to, że największą pulę stanowią najniższe wpłaty. "Wystarczyłoby" żeby połowa, te 2300 osób, zadeklarowało chociaż 20zł to już by było 23tys. więcej, czyli połowa celu.
Ostatnio zmieniony pt paź 16, 2020 7:30 pm przez mateusz15, łącznie zmieniany 1 raz.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Radio 357

Post autor: TStudent »

mateusz15 pisze: pt paź 16, 2020 9:45 am Na pewno magnesem byłaby Anna Gacek, bo jej działalność w internecie nieustannie jest mocno komentowana i wyraźnie lubiana.
Oczywiście. Również chciałbym aby pani Ania choć co tydzień zawitała do 357. Ale to tylko i wyłącznie Jej decyzja. ;)
Robert pisze: pt paź 16, 2020 11:38 am Patrycjusz Wyżga ''mocnym'' nazwiskiem ?
Ja raczej na pewno bym słuchał.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15298
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Radio 357

Post autor: Miszon »

Wydaje mi się, że problemem jest jednak promocja akcji. o RNŚ słyszało się więcej i widziało informacje na ten temat dużo szerzej niż tylko na jego profilu i tutaj na forum. o 357 były informacje jak projekt ruszył i mam wrażenie że to tyle. Kampania RNŚ była lepiej poprowadzona marketingowo niż 357.
pbd2
Posty: 1294
Rejestracja: pn lut 23, 2004 6:35 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: ...września 1982
Lokalizacja: Lublin

Re: Radio 357

Post autor: pbd2 »

RNŚ miało nawet "product placement" w postaci piosenki Bukartyka ;-) Nawet się zastanawiałem, czy dopuszczą ją do głosowania na LP3, ale okazało się, że nic z tego, bo Listę zamordował gang pisiaków...

No, oczywiście to jest decyzja Niedźwiedzia i tylko Niedźwiedzia, ale trochę szkoda - gdyby mogli się reklamować "reinkarnacją listy przebojów z Niedźwieckim" (a może i Baronem, jeśli też tam pójdzie), to może by im wzrosło poparcie finansowe - nawet jeśli np. po 50. notowaniu ówże ogłosiłby odejście z audycji...
mikrobi
Posty: 791
Rejestracja: ndz sty 14, 2007 8:02 pm

Re: Radio 357

Post autor: mikrobi »

Mam wrażenie, że po aferze z LP3 trudno będzie komukolwiek stworzyć nową listę przebojów (te, które były, będą się toczyć siłą inercji).
Uderzając w LP3 w istocie uderzono w całą instytucję.
A tak z innej beczki -pod wywiadem Michniewicza jest sugestia, że za Radiem 357 stoją ludzie władzy. To jednak daleko posunięta teoria spiskowa.
TStudent
Posty: 11646
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: Radio 357

Post autor: TStudent »

mikrobi pisze: pt paź 16, 2020 4:04 pm A tak z innej beczki -pod wywiadem Michniewicza jest sugestia, że za Radiem 357 stoją ludzie władzy. To jednak daleko posunięta teoria spiskowa.
Słuchaj, ludzie władzy owszem stoją, bo stoją za upadkiem 3, a co za tym idzie, za powstaniem Radia 357 ;)
Aro
Posty: 6086
Rejestracja: pt lip 13, 2007 11:08 am
Listy Przebojów Trójki słucham od: 25.08.1984

Re: Radio 357

Post autor: Aro »

Jest pomysł na Listę. :)
Przed chwilą obwieścili Marek i Piotrek na facebuku. :wink:
ODPOWIEDZ