XXIX zlot forum LP3 - 16-19 września 2021, Emów

Potrzeba dyskusji na temat Listy jest tak silna, że łamy Forum to za mało — od czasu do czasu spotykamy się także na Zlotach.

Moderatorzy: ku3a, ku3a

Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Nicoletta »

4989341 pisze: sob paź 03, 2020 5:27 pm ciekawi mnie czy naprawdę wszyscy Ci co się tak boja zlotu przestrzegają tych wszystkich obostrzen i od 6miesiecy zaszyli się w swoich twierdzach na 4 zamki.
Unikają spotkań ze znajomymi? Sklepow? Komunikacji publicznej itp...
Powiem Ci, że akurat ja np. Znam osobę, dość mi bliską, z którą od tych kilku miesięcy nie miałam kontaktu, bo faktycznie przestrzega restrykcji. Jest takich więcej.

Tstudent. PŁ? Politechnika łodzka???
A, i w innym wątku wspominałeś o swoich problemach zdrowotnych. Na Twoim miejscu nie byłabym taka harda.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

Nicoletta pisze: sob paź 03, 2020 9:49 pmTstudent. PŁ? Politechnika łodzka???
A, i w innym wątku wspominałeś o swoich problemach zdrowotnych. Na Twoim miejscu nie byłabym taka harda.
PŁ to de facto Politechnika Łódzka. A co do problemów zdrowotnych - cukrzyca to mały pikuś, gdyby było coś jeszcze (albo wiek) to bym się zastanawiał. :) Poza tym sam niejako domagałem się zlotu kiedy jeszcze było w miarę spokojnie.
ku3a pisze: sob paź 03, 2020 8:32 pm
TStudent pisze: sob paź 03, 2020 6:25 pmPociągi czy tramwaje generalnie są bezpieczne
eee... :know:
Powiem tak, dla mnie ruchy antymaseczkowe stanowią 1000 (lub więcej) razy większe zagrożenie niż zwykła podróż pociągiem a naprawdę ręczę za siebie, że brak maseczki w zbiorkomie to generalnie wyjątek, przynajmniej w godzinach w których mam przyjemność podróżować - czyli rano przeważnie między 7 a 9 i po południu między 16 a 18. Pociąg poranny na mojej linii to dwuskład, więc jest też łatwiej o dystans. To tyle jeśli chodzi o moją styczność ze zbiorkomem ;)
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

O ile pamiętam, jedną z najczęściej, o ile nie najczęściej występujących tzw. chorób współistniejąych w przypadkach zgonów na COVID19 w Polsce, jest cukrzyca...
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Może także dlatego, że cukrzyca często pojawia się w podeszłym wieku. A wśród tych najstarszych najwięcej jest zgonów.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: 4989341 »

kajman pisze: sob paź 03, 2020 6:05 pm Mnie najbardziej przeraża, że musiałbym jechać trzy godziny pociągiem w maseczce.
3godziny to problem?
wyobraź sobie, że wielu ludzi (tutaj na forum też), codziennie pracuje w niej (lub przyłbicy) po 8/10h codziennie (!)
niewyobrażalne :lol:
Nicoletta pisze: sob paź 03, 2020 9:49 pm
4989341 pisze: sob paź 03, 2020 5:27 pm ciekawi mnie czy naprawdę wszyscy Ci co się tak boja zlotu przestrzegają tych wszystkich obostrzeń i od 6miesiecy zaszyli się w swoich twierdzach na 4 zamki.
Unikają spotkań ze znajomymi? Sklepow? Komunikacji publicznej itp...
Powiem Ci, że akurat ja np. Znam osobę, dość mi bliską, z którą od tych kilku miesięcy nie miałam kontaktu, bo faktycznie przestrzega restrykcji. Jest takich więcej.
super:) jeśli czuje, że powinna tak żyć i jest w tym sumienna to moje gratulacje.
mnie po prostu śmieszą osoby, które z jednej strony panikują, a z drugiej strony ich czyny dalekie są od zasad bezpieczeństwa i zachowania dystansu.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

4989341 pisze: pn paź 05, 2020 11:41 pm 3godziny to problem?
Dla mnie tak.
4989341 pisze: pn paź 05, 2020 11:41 pm wielu ludzi (tutaj na forum też), codziennie pracuje w niej (lub przyłbicy) po 8/10h codziennie
Ale to są inni ludzie. Nie jestem nimi. Współczuję im jednak.
Awatar użytkownika
Nicoletta
Posty: 1931
Rejestracja: czw sty 01, 2015 11:57 am
Lokalizacja: ... if you want my address its number one at the end of the bar ...

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Nicoletta »

4989341 pisze: pn paź 05, 2020 11:41 pm mnie po prostu śmieszą osoby, które z jednej strony panikują, a z drugiej strony ich czyny dalekie są od zasad bezpieczeństwa i zachowania dystansu.
To tak jak mnie śmieszą osoby, mówiące o tym, że Bill Gates ich śledzi chipami w szczepionkach, a równocześnie mają facebooka, telefony z gpsem oraz np. W USA zero praw dot. Ochrony danych osobowych.
Świat jest pełen absurdów :)
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: bobby-x »

ku3a pisze: sob paź 03, 2020 3:38 pm ależ to właśnie powód jest istotny. ponieważ dowodzi, że to nie przez brak chęci, a przez obawy związane z pandemią nie ma zlotu.
nikt tutaj nie podawał argumentu, że mu się nie chce czy że formuła się wyczerpała. każdy pisał o niższym czy wyższym poziomie lęku.
Popieram Kubę.

Natomiast nie rozumiem dywagacji Miszona.... a bo może jesteś młody i nie boisz się, i gdyby Ciebie dopadło, TFU!, (wypluwam) to i tak przeżyjesz i przejdziesz łagodnie/bezobjawowo. A co mają powiedzieć forowicze, którzy mają różne choroby współistniejące? Miejsce na cmentarzu?
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: bobby-x »

4989341 pisze: sob paź 03, 2020 5:27 pm ciekawi mnie czy naprawdę wszyscy Ci co się tak boja zlotu przestrzegają tych wszystkich obostrzen i od 6miesiecy zaszyli się w swoich twierdzach na 4 zamki.
Unikają spotkań ze znajomymi? Sklepow? Komunikacji publicznej itp...
4989... czy ciężko jest Ci rozgraniczyć:
1. że trzeba pracować, przemieszczać się (komunikacją publiczną), bo nikt naszych rachunków nie zapłaci
2. od rzeczy które można (powinno) sobie darować - spotkania ze znajomymi, śluby, wesela, imieniny, 1 listopada, pogrzeby dalszej rodziny, kina, teatry, koncerty, supermarkety budowlane .... A zloty forum, bym zapomniał ...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: wt paź 06, 2020 9:48 pm
ku3a pisze: sob paź 03, 2020 3:38 pm ależ to właśnie powód jest istotny. ponieważ dowodzi, że to nie przez brak chęci, a przez obawy związane z pandemią nie ma zlotu.
nikt tutaj nie podawał argumentu, że mu się nie chce czy że formuła się wyczerpała. każdy pisał o niższym czy wyższym poziomie lęku.
Popieram Kubę.

Natomiast nie rozumiem dywagacji Miszona.... a bo może jesteś młody i nie boisz się, i gdyby Ciebie dopadło, TFU!, (wypluwam) to i tak przeżyjesz i przejdziesz łagodnie/bezobjawowo. A co mają powiedzieć forowicze, którzy mają różne choroby współistniejące? Miejsce na cmentarzu?
Nie o to chodzi - po co były w takim razie jakieś dywagacje, nawet jakieś podawano terminy, kiedy komu pasuje itp.? Zwykłe lanie wody? Pisanie by pisać? Oszukiwanie samych siebie? Przecież wiadomo było że pandemia do września czy października, tak jak pewnie do kolejnego, nie zniknie, więc myślałem że skoro jest coś wstępnie ustalane, to nie na marne.
Ja nie pisałem kiedy mi pasuje i czy będę itp., dziwiłem się jedynie innym, że z jednej strony obawiają się pandemii, a z drugiej strony udają że jej nie ma. Czyli są gotowi zaryzykować i przyjechać.
Trzeba było sobie raczej odważnie powiedzieć, że do zobaczenia najwcześniej za 2 lata. Ja na pewno nie będę rozważał obecności na zlocie dopóki sytuacja się nie poprawi.
A nie liczyłbym szybko na szczepionkę, ani w tym, ani w przyszłym roku.
Dlatego nagłą zmianę zdania w tej materii przypisałem raczej sytuacji w Trójce, bo ta się pogorszyła, niż sytuacji pandemicznej, bo tutaj nic niespodziewanego się nie wydarzyło.
TStudent
Posty: 11607
Rejestracja: sob sty 13, 2018 9:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: nr 1856
Lokalizacja: zmienna ;)

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: TStudent »

No ale wiecznie nie będzie tego co dziś, że mamy po kilka tysięcy zakażeń dziennie. Równie dobrze latem może będzie znowu po 100-200 przypadków dziennie i wtedy będzie względnie dobrze - na tyle, że w końcu zaistnieje możliwość spotkania? Nawet jeśli jednak szczepionki jeszcze nie będzie ;)
W każdym razie pożyjemy zobaczymy, wstrzymajmy na razie dyskusję... i tyle. Dużo zdrowia. :)
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6599
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: 4989341 »

nie jest mi ciężko ;)
pracuję sam w handlu, często podróżuję więc widzę co się dzieje :)

więc jeśli ktoś rzeczywiście omija
bobby-x pisze: wt paź 06, 2020 9:53 pm spotkania ze znajomymi, śluby, wesela, imieniny, 1 listopada, pogrzeby dalszej rodziny, kina, teatry, koncerty, supermarkety budowlane
to decyzja rezygnacji ze zlotu jest logiczna. pełen szacun :mrgreen:
jeśli jednak latacie po znajomych, po pubach, weselach i budowlankach a mimo wszystko zlot negujecie to raczej tylko zakłamujecie rzeczywistość

to mój ostatni post tutaj.
zdrowia wszystkim!
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Dużo zdrowia wszystkim, ewentualnie na Zlocie w roku 202? (Chyba tak powinien od razu brzmieć ten wątek).
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19439
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: jollyroger72 »

Miszon, to może następny post w tym wątku napisz w roku dwa tysiące dwudziestym którymś?
Zaoszczędzony czas przeznaczysz na coś przyjemniejszego niż czarnowidztwo...
Zlot ODBĘDZIE SIĘ w przyszłym roku. Choćby miniaturowy , z frekwencją porównywalną do pierwszego.
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Proszę bardzo, zwracam uwagę że ja się wcześniej tu nie udzielałem, to inni tu się udzielali, także sugestie do wysyłania innych na cmentarz nie do mnie, tylko tych, którzy planowali zlotować.
Nie uprawiam czarnowidztwa, tylko mówię co widzę.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: bobby-x »

4989341 pisze: wt paź 06, 2020 10:39 pm jeśli jednak latacie po znajomych, po pubach, weselach i budowlankach a mimo wszystko zlot negujecie to raczej tylko zakłamujecie rzeczywistość
to mój ostatni post tutaj.
zdrowia wszystkim!
Ja nie latam, więc niczego nie zakłamuję, natomiast nie mogę się wypowiadać o innych.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: bobby-x »

Miszon pisze: wt paź 06, 2020 10:32 pm Nie o to chodzi - po co były w takim razie jakieś dywagacje, nawet jakieś podawano terminy, kiedy komu pasuje itp.? Zwykłe lanie wody? Pisanie by pisać? Oszukiwanie samych siebie? Przecież wiadomo było że pandemia do września czy października, tak jak pewnie do kolejnego, nie zniknie, więc myślałem że skoro jest coś wstępnie ustalane, to nie na marne.
Po to, że ludzie chcieli się spotkać ale do tej pory nie wiedzieli jak się zachować przy Covidzie, jesteś inteligenty man, to tak ciężko Ci to zrozumieć?

Miszonku, może przejmij na jakiś czas (pandemiczny) pałeczkę organizatora od LLuckiego, i dawaj ze zlotem np. okolice 6-8 ba do 11 listopada? Jaki problem?
prz_rulez
Posty: 7363
Rejestracja: pt cze 16, 2006 3:48 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: *1999 - †2020
Lokalizacja: Dziura
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: prz_rulez »

Można chyba zrobić zlot online przez Zooma?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

bobby-x pisze: śr paź 07, 2020 9:38 am
Miszon pisze: wt paź 06, 2020 10:32 pm Nie o to chodzi - po co były w takim razie jakieś dywagacje, nawet jakieś podawano terminy, kiedy komu pasuje itp.? Zwykłe lanie wody? Pisanie by pisać? Oszukiwanie samych siebie? Przecież wiadomo było że pandemia do września czy października, tak jak pewnie do kolejnego, nie zniknie, więc myślałem że skoro jest coś wstępnie ustalane, to nie na marne.
Po to, że ludzie chcieli się spotkać ale do tej pory nie wiedzieli jak się zachować przy Covidzie, jesteś inteligenty man, to tak ciężko Ci to zrozumieć?

Miszonku, może przejmij na jakiś czas (pandemiczny) pałeczkę organizatora od LLuckiego, i dawaj ze zlotem np. okolice 6-8 ba do 11 listopada? Jaki problem?
Bobby masz jakieś problemy ze zrozumieniem co ja napisałem?! Ludzie od maja wiedzieli, jak się zachować przy Covidzie, ale mimo to chcieliście robić Zlot. Nagle, mimo że nic się nie zmieniło, Zlotu robić nie chcecie. Więc się zdziwiłem, że nagle taka zmiana zdania, sądziłem że powodem jest Trójka/Lista. Ja Zlotu robić nie chciałem i nadal nie chcę. Zwyczajnie szukam przyczyn zmiany zdania, skoro jedyne co się zmieniło to to, że PiS całkiem już zaorało radio, a tu pretensje do mnie, że się dziwię, mimo że wcześniej nie napisałem chyba zdania że zamierzam być, jeśli Zlot będzie, siedziałem cicho.
Zatem po co mnie najeżdżacie, nie rozumiem, to nie ja chciałem robić Zlot, nawet gdyby był na początku września jak zdaje się ostatnio planowano i tak bym nie był.
Awatar użytkownika
bobby-x
Posty: 9891
Rejestracja: pt lis 11, 2005 5:00 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: czerwiec 1983
Lokalizacja: Powiat Otwocki, Mazowiecki Park Krajobrazowy
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: bobby-x »

Akurat mam odwrotnie odczucia, to Ty najeżdżasz na forowiczów. A poza tym skoro nie chcesz organizowac zlotów, ani na nie przyjeżdżać, to po co wypowiadasz się w tym wątku?
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

Napisałem że podejrzewam jakie są prawdziwe powody rezygnacji z zlotu latem czy wrześniem i tyle.
Bobby Ty nie bywasz na Zlotach, ani organizujesz, a się wypowiadasz - mnie nie wolno się wypowiadać ?
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

bobby-x pisze: śr paź 07, 2020 9:34 amJa nie latam
Skrzydła Ci zaginęły?
Sytuacja w sierpniu była jednak nieco inna od tej, jaka jest teraz. I myślę, że mało kto się spodziewał, że to osiągnie takie rozmiary. I jest jeszcze jeden czynnik, który zauważam. Pandemia wysysa z nas energię (pewnie nie ze wszystkich). Nie chce się nam tak mocno jak przedtem. Podchodzimy do wszystkiego z większym dystansem.
Miszon pisze: śr paź 07, 2020 10:41 am Nagle, mimo że nic się nie zmieniło
Liczba zarażeń jest taka sama?
Miszon pisze: śr paź 07, 2020 10:41 am Zlotu robić nie chcecie.
W moim odczuciu nie chce się nam wielu rzeczy, których przedtem się chciało.
bobby-x pisze: śr paź 07, 2020 11:58 am A poza tym skoro nie chcesz organizowac zlotów, ani na nie przyjeżdżać, to po co wypowiadasz się w tym wątku?
Każdy ma prawo do wyrażania opinii. Także w tym wątku. I jest weteranem zlotowym.
I darujcie sobie to odbijanie piłeczki, bo niczemu ono nie służy.
Awatar użytkownika
wwas
Posty: 2462
Rejestracja: wt paź 13, 2009 2:53 pm

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: wwas »

To może ja się przyznam, skoro zostało to już określone (trochę nie wprost) jako skrajna nieodpowiedzialność, że jednak zdarza mi się, mimo okoliczności, w pewnym zakresie spotykać ze znajomymi (m.in. z Miszonem ;) ). Co więcej zdarzyło mi się nawet być w tym roku w Emowie (też z Miszonem ;) ). Zasadniczej różnicy jakościowej między tymi spotkaniami a ewentualnym zlotem raczej nie widzę, dlatego gdyby zapadła decyzja, żeby zlot organizować, z wielką chęcią bym przyjechał (choćby jutro). Oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla osób, od których obecność na zlocie wymaga przebycia kilkuset kilometrów, różnica jakościowa może być nieco większa, zapewne są też osoby (choć pewnie nie aż tak liczne), które przez cały czas z ostrożności ograniczają kontakty z innymi do absolutnego minimum, na takie osoby w żadnym wypadku nie chciałbym naciskać, więc już się trochę pogodziłem, że na zlot będę musiał jeszcze trochę poczekać. Bardzo mnie jednak dziwi postawa: normalne kontakty tak, bo trudno by było bez nich, ale zlot już nie, bo pandemia...
Awatar użytkownika
Miszon
Posty: 15265
Rejestracja: pn lis 13, 2006 12:18 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 640
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: Miszon »

kajman pisze: śr paź 07, 2020 3:38 pm
Miszon pisze: śr paź 07, 2020 10:41 am Nagle, mimo że nic się nie zmieniło
Liczba zarażeń jest taka sama?
Inna, ale w moim odczuciu nic się nie zmieniło , gdyż było wiadomo że wzrośnie i wzrosła o mniej niż oczekiwałem.

Ja z racji pracy spotykam się z wieloma ludźmi, zachowując rzecz jasna środki ostrożności, na Zlot się nie wybieram własnie ze względu na to, że wiem iż jak ktoś ma kilkaset km do przejechania albo jest w grupie ryzyka, to może się obawiać przyjazdu. Ja to szanuję i nie zamierzam wywierać presji deklaracją że będę, dlatego deklaruję że nie będę.

Ja swoje rodziny robiłem w Emowie, wyszło to przypadkiem, ale dlatego że szukałem sposobu zrobienia urodzin pod gołym niebem, dlatego że wiem iż niektórzy mogliby niechętnie spotykać się w dużym gronie w pomieszczeniu typu mieszkanie lub klub.
Atmosfera faktycznie była nieco zlotowa.
kajman
Posty: 64025
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: XXIX zlot forum LP3 - ??-?? ??? 2021, Emów?

Post autor: kajman »

Miszon pisze: śr paź 07, 2020 6:14 pm było wiadomo że wzrośnie
Opinie pojawiały się bardzo różne. I nie wszystkim widać było to tak wiadome jak Tobie.
ODPOWIEDZ