Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Moderatorzy: Yacy, Mateusz, jollyroger72, Yacy, Mateusz, jollyroger72

Awatar użytkownika
konwicki1980
Posty: 5185
Rejestracja: czw wrz 02, 2010 7:55 pm
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: konwicki1980 »

A.
3. - bez znaczenia, nawet od razu :)
B.
2. - w sumie dziwna ankieta, bo ja jestem przeciwny ograniczeniom, więc skoro arbitralnie ma być jakaś karencja, to 1 tydzień.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: temik3 »

Sundrajta pisze: śr cze 17, 2020 1:36 pm A co jest zakaz głosowania w dziesiątce na cztery piosenki jednego wykonawcy? :know:
O matka to aż tak to odebrałeś? Gdzie ja napisałem że nie można głosować na 10 utworów jednego wykonawcy? Czytaj ze zrozumieniem. Napisałem, że jesli ktoś chce mieć w zestawie X utworów to przez takie wprowadzenie osłabi te co są na liście, bo chyba normalnym jest, że 2,3,4,5,6 piosenka nie zdobędzie 10 pkt. tylko każda o jeden mniej.
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: temik3 »

A?
1. NIE
2. Tak, kiedy kto chce i kto chce.
3. Nie
B.
1. NIE
2. Tak (co 6 tygodni)
Ostatni raz piszę to samo.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: kajman »

Sundrajta pisze: śr cze 17, 2020 1:36 pm Na LPPT może i tak (tylko przypominam, że tam każda piosenka dostawała jeden punkt)
Ale ja pisałem o LP3 tylko i wyłącznie.
Sundrajta pisze: śr cze 17, 2020 1:36 pm u nas sądzę, że przy możliwości dawania wysokich punktów dla pierwszych miejsc
I przede wszystkim przy mniejszej liczbie głosujących.
Sundrajta pisze: śr cze 17, 2020 1:36 pm A co jest zakaz głosowania w dziesiątce na cztery piosenki jednego wykonawcy?
No chyba chciałeś go wprowadzić nie dopuszczając czwartego utworu do zestawu.
Sundrajta pisze: śr cze 17, 2020 1:36 pm opcja, którą promował kajman czyli obie jest trudna do przyjęcia
A co w niej jest trudnego. Ale jeżeli nie dałoby się tego połączyć to ja się wycofuję z luzera.
W sprawie ankiety się wypowiem, żeby doprecyzować. Poprzednią wersję anuluj.
A)3. (ale jeżeli nie przejdzie to za A)2.) Po sześciu tygodniach.
B)2. Sześć tygodni.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6627
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: 4989341 »

A
1. NIE
2. Tak, kiedy kto chce i co chce
3. nie
B
1. nie
2. tak, bez kadencji
Awatar użytkownika
Artur
Posty: 4972
Rejestracja: sob sty 14, 2006 12:18 pm
Lokalizacja: Opole/Olesno

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Artur »

A) czy jesteś za:
1. NIE
2. TAK MIN 1 TYDZIEŃ KARENCJI
3. NIE

W drugim pytaniu mogą wypowiedzieć się wszyscy chętni.
B) czy jesteś za tym żeby:
1. TAK
2. NIE
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

Artur pisze: czw cze 18, 2020 1:11 pm W drugim pytaniu mogą wypowiedzieć się wszyscy chętni.
Właśnie tak napisałem przy pytaniu.
I nie musicie odpowiadać przy każdym punkcie dwóch pytań, gdyż te są opcjonalne i zwyczajnie wybieracie jedną z nich.

W pierwszym pytaniu minimalnie wygrywa 2 opcja, więc w sumie podobnie jak kajman, mogę zgodzić się na rezygnację z LL (bo jednak te dwie opcje trochę się pokrywają) i żeby zasady uprościć będzie można zgłosić propozycję, która się nie przedostała do zestawu już następnym razem (czyli minimum po dwóch tygodniach) i może to zrobić ten sam forumowicz, ale tylko jeszcze ten jeden raz. :arrow:

W drugim pytaniu sytuacja jest bardziej skomplikowana, bo wygrywa opcja z nieograniczoną liczbą piosenek (6/2) jednego wykonawcy i średnią karencją czterech tygodni.
Jeżeli więc ktoś jeszcze chciałby coś w tym temacie dodać to proszę bardzo i czekam.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: kajman »

Ja prosiłbym o umieszczenie w osobnym poście regulaminu. Przy okazji w innym poddziale w osobnym poście regulaminu topu nowości.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

Mamy wrzesień, sytuacja w naszej liście się ustabilizowała, co tydzień głosuje ok. 40 osób z czego średnio ok. trzydziestu zgłasza propozycje do kolejnych notowań. A że na początku pisaliśmy, że reguły nie są na trwale zapisane i powinniśmy po pewnym czasie im się przyjrzeć, to proponuję przeprowadzić ankietę dotyczącą nowości: :twisted:

1. zostawiamy wszystko bez zmian.
2. zwiększamy (lub zmniejszamy?) liczbę piosenek, które przechodzą do zestawu głównego do:
a) 12 piosenek;
b) 15 piosenek;
c) innej liczby, jakiej?
d) lub wybieramy opcję, że przechodzi 50% zgłoszonych nowości (połówki zaokrąglamy do góry).

3. rezygnujemy ze wstępnej selekcji nowości i każdemu chętnemu dajemy możliwość zgłoszenia nowości, z tymże z faktu, że mamy ponad 40 uczestników głosujących przynajmniej raz na TFP, dzielimy ich:
a) na trzy w miarę równe grupy i każdy forumowicz (który zgłosi akces, by dodawać nowości) z danej grupy mógłby rotacyjnie, raz na trzy tygodnie zgłaszać swoją propozycję wprost do zestawu;
b) inne rozwiązanie, jakie?


Termin przyjmowania odpowiedzi 16 września (do północy), a gdybyśmy wprowadzili któreś ze zmian, te obowiązywały by od szesnastego notowania TFP. :arrow:
Pierwsze i drugie pytanie przejdzie zwykłą większością, a że na początku opcja z trzeciego pytania odpadła, to teraz żeby przejść musi uzyskać większość bezwzględną!
Ankieta będzie wiążąca (mam nadzieję) dla naszego regulaminu, gdy weźmie w niej udział co najmniej 20 osób.
Ostatnio zmieniony śr wrz 09, 2020 5:40 pm przez Sundrajta, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

Dla mnie przy tak poważnej liście przebojów, zestaw składający się z nieco ponad siedemdziesięciu propozycji jest jednak zdecydowanie za mały i dlatego wybieram opcję:
2. b)

Licząc na to że przynajmniej opcja A przejdzie dalej.
Aha i oczywiście tak jak często o tym wcześniej pisaliście, prawo nie może działać wstecz, i dlatego napisałem w ankiecie, że te zasady obowiązywałyby od 16. notowania TFP.
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: kajman »

Brakuje opcji ze zmniejszeniem liczby przechodzących utworów. Ja proponuję zmniejszyć do siedmiu.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

Nie brakuje, :lol: wybierasz 2c i wpisujesz 7. :idea:
Ale wątpię, by ktoś jeszcze poza Tobą za nią optował...
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

I nie piszcie do mnie PW, bo skrzynka się zbuntowała i nie mogę jej odblokować! A widzę że dwie wiadomości są w trybie oczekującym! Piszcie tu co macie do napisania... Twarzą w twarz. :twisted:
kajman
Posty: 64175
Rejestracja: pt wrz 22, 2006 9:00 pm
Lokalizacja: toruń

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: kajman »

Sundrajta pisze: wt wrz 08, 2020 10:54 pm 2. zwiększamy liczbę piosenek, które przechodzą do głównego zestawu do:
c) 7. :lol:

Dziesięć to maksimum. Teraz jest o tyle dobrze, że piosenek w zestawie jest tyle, że progi wejścia do top 30 i poczekalni są wystarczająco wysokie.
Awatar użytkownika
4989341
Posty: 6627
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 1:44 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1998

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: 4989341 »

zgadzam się, że zestaw z 70piosenkami to mały zestaw
należy coś zrobić, aby lista była w graniach 100tki i aby w zestawie każdy miał swoich reprezentantów.
obecnie przechodzą do zestawu głownie propozycje 7-9 uczestników. reszta nie ma tego szczęścia :roll:
Sundrajta pisze: wt wrz 08, 2020 11:43 pm I nie piszcie do mnie PW, bo skrzynka się zbuntowała i nie mogę jej odblokować! A widzę że dwie wiadomości są w trybie oczekującym! Piszcie tu co macie do napisania... Twarzą w twarz. :twisted:
to może warto mieć skrzynkę wolną aby móc dostawać wiadomości :P
ostatnio podczas dyskusji ktoś (przepraszam, nie pamiętam kto) zaproponował propozycję o awansie 50% utworów zgłoszony
można ta propozycję wrzucić jako 2c lub d
Sundrajta pisze: wt wrz 08, 2020 10:54 pm a) na trzy w miarę równe grupy i każdy forumowicz (który zgłosi akces, by dodawać nowości) z danej grupy mógłby rotacyjnie, raz na trzy tygodnie zgłaszać swoją propozycję wprost do zestawu;
tylko przy 30 osobach, które średnio zgłasza propozycje co tydzień podział na 3 grupy nic nie zmieni. liczba piosenek w zestawie pozostanie podobna.
wiec zgłaszam propozycję:
3b.1: 2 grupy
3b.2: każdy może zgłosić propozycje raz na 2tygodnie, która automatycznie przechodzi do zestawu do głosowania. po każdej propozycji minimum 1 tydz. przerwy.
oczywiście głosowanie na nowości pozostaje bez zmian :)
gioconda2
Posty: 5741
Rejestracja: ndz maja 24, 2020 10:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: świadomie od 1986
Lokalizacja: Poznań

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: gioconda2 »

Wariantowi 3 mówię absolutnie nie :STOP: żadnych grup, żadnych rotacji, każdy zgłosić może co tydzień 1 propozycję i koniecznie zostawić selekcję nowości :!: :!: :!: koniecznie :!: :!: :!:

Zestaw 70-80 piosenek jest dla mnie wystarczający, mam z czego wybrać by zagłosować, czasami tylko szkoda mi było pozycji 11-12 z nowości, które przegrały o 1 pkt i nie weszły do zestawu. Dlatego mogę optować za przechodzeniem 12, choć obawiam się, że przejdzie 12, a i tak może nikt na nie nie głosować, bo dotychczas też tak było - nowości przechodziły i nie wchodziły na TFP z powodu braku głosów. Dlatego też zastanawiam się czy nie powinno zostać wszystko po staremu. A że trzeba się na coś zdecydować, to w ankiecie głosuję na:
2a
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: temik3 »

4989341 pisze: śr wrz 09, 2020 9:38 am zgadzam się, że zestaw z 70piosenkami to mały zestaw
należy coś zrobić, aby lista była w graniach 100tki i aby w zestawie każdy miał swoich reprezentantów.

ostatnio podczas dyskusji ktoś (przepraszam, nie pamiętam kto) zaproponował propozycję o awansie 50% utworów zgłoszony
można ta propozycję wrzucić jako 2c lub d
Tak zgłaszałem tą opcję, jako propozycję lecz nie wiążącą. Też byłbym za lekkim zwiększeniem zestawu, ale niekoniecznie. Przy propozycji kajmana zestaw by się uszczuplił pewnie o jakieś 5-6 utworów i byłby w granicach 60-65. To by zwiększało liczbę punktów zdobytych przez piosenki w założeniu, że bd głosować 40 osób. No ale jak zmniejszy się liczba utworów to moim zdaniem zmniejszy się liczba głosujących i ten temat dla mnie jest nie do przyjęcia. Ja akurat dziś nie mam problemu z 10 utworów, ale jak mniemam kilku uczestników ma. Być może przy większej liczbie utworów w zestawie przybędzie uczestników? Nie mam pojęcia. Ja ze zmianami jakimikolwiek zaczekałbym przynajmniej do końca roku. Czasami nie warto robić coś pospiesznie, 15 notowań i już zmiany?

Tak czysto dywagując, czy zwiększenie dodawania nowości szybko zwiększy zestaw do np. 100? Moim zdaniem nie, ponieważ będzie więcej wypadków z poczekalni, a tym samym więcej nowości na liście, dlatego raczej nieprędko, być może powoli. Gdyby każda piosenka w zestawie miała 8 tygodni na wejscie i powroty bez ograniczeń to by zwiększyło, ale po co? Jak coś sobie nie radzi to szkoda by zalegało. Ile bd takich utworów jak "Again"?
temik3
Posty: 17400
Rejestracja: śr gru 31, 2008 6:02 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1982
Lokalizacja: DYNÓW

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: temik3 »

Acha i jeszcze napiszę, że nie wyobrażam sobie by ankietę uznano za wiarygodną gdy nie wypowie się w niej przynajmniej 51% uczestników Forlisty. Jak ten % liczyć? Choćby od największej liczby głosujących w którym z poprzednich wydań.
Awatar użytkownika
VILKI
Posty: 8801
Rejestracja: pt lip 25, 2008 12:42 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 256 not.
Lokalizacja: kaszuby

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: VILKI »

to ja jestem za tym by na ten moment jeszcze zostawić wszystko jak jest...
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

kajman pisze: śr wrz 09, 2020 7:36 am Dziesięć to maksimum. Teraz jest o tyle dobrze, że piosenek w zestawie jest tyle, że progi wejścia do top 30 i poczekalni są wystarczająco wysokie.
Dla Twojego spokoju ducha (w nawiasie) dodam, że można też zmniejszyć zestaw. :lol:
I pamiętam też ten argument o wysokim progu wejścia do Poczekalni i Top 30, tylko czemu on ma służyć? Jak piosenka zdobędzie 18 oczek, a nie 10 to jest lepszej jakości? :roll:
4989341 pisze: śr wrz 09, 2020 9:38 am to może warto mieć skrzynkę wolną aby móc dostawać wiadomości
Ależ próbuję, tylko cały czas wyskakuje mi błąd: "Wysyłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie." :STOP:
4989341 pisze: śr wrz 09, 2020 9:38 am zgadzam się, że zestaw z 70piosenkami to mały zestaw
należy coś zrobić, aby lista była w graniach 100tki i aby w zestawie każdy miał swoich reprezentantów.
Tak jest, wychodzi na to że wszystkie piosenki są laureatami i to jest trochę śmieszne. :mrgreen: Pozostaje też ok. dwudziestki piosenek, na które głosują pojedyncze osoby i utrzymują je w zestawie (trochę sztucznie?) te osiem tygodni.
Jednak trochę racji ma też temik3, twierdząc że nawet jak zwiększymy pulę wchodzących nowości, zestaw szybko nie zwiększy się do stu, bo faktycznie więcej piosenek też zacznie wypadać, choćby z prostej przyczyny, że będzie więcej utworów, które nie dostaną żadnego punktu!
4989341 pisze: śr wrz 09, 2020 9:38 am ostatnio podczas dyskusji ktoś (przepraszam, nie pamiętam kto) zaproponował propozycję o awansie 50% utworów zgłoszony
można ta propozycję wrzucić jako 2c lub d
Tu już nie mieszajmy, to spokojnie może być zapisane jako 2c.
4989341 pisze: śr wrz 09, 2020 9:38 am 3b.1: 2 grupy
3b.2: każdy może zgłosić propozycje raz na 2tygodnie, która automatycznie przechodzi do zestawu do głosowania. po każdej propozycji minimum 1 tydz. przerwy.
Ale to nie jest Twój głos w ankiecie, tylko propozycja jej uzupełnienia?
Jeżeli to drugie, to wystarczy tak to ująć w punkcie B.
temik3 pisze: śr wrz 09, 2020 10:46 am Ja ze zmianami jakimikolwiek zaczekałbym przynajmniej do końca roku. Czasami nie warto robić coś pospiesznie, 15 notowań i już zmiany?
To nie zmiany, to uzupełnienie luk. :wink:
Zresztą na początku listy pisaliśmy (ja na pewno) że po dwóch miesiącach trzeba się przyjrzeć tendencji i pomyśleć co z tym zrobić? Tylko że wtedy były jeszcze wakacje i znacznie mniejsze zainteresowanie ową dyskusją.
A teraz wyraźnie widać że zestaw nam schudł z ok. setki do 70-tki! I dlatego uważam, że nadszedł czas na jakieś konkrety, po co czekać na koniec roku, czyżby przełom lat spowoduje magiczne zmiany i samoistny wzrost (lub spadek)?
temik3 pisze: śr wrz 09, 2020 10:48 am nie wyobrażam sobie by ankietę uznano za wiarygodną gdy nie wypowie się w niej przynajmniej 51% uczestników Forlisty
Dlatego napisałem 20 osób, to jest mniej więc połowa uczestników, ale nawet jak będzie ich 19 lub ciut mniej, a przewaga jednej z opcji zdecydowana, to nie możemy przecież przejść obojętnie wobec takiego werdyktu. :know:
gioconda2 pisze: śr wrz 09, 2020 10:37 am Wariantowi 3 mówię absolutnie nie
I masz do tego prawo, tylko że ja w ankiecie o to akurat nie pytałem. :mrgreen:
VILKI pisze: śr wrz 09, 2020 12:27 pm to ja jestem za tym by na ten moment jeszcze zostawić wszystko jak jest...
Proszę o konkretne odpowiedzi, ale rozumiem, że w tym przypadku spokojnie mogę zaznaczyć jedynkę?
Awatar użytkownika
Yacy
Posty: 22017
Rejestracja: wt gru 27, 2005 11:14 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 67 30.07.1983
Lokalizacja: Elbląg
Kontakt:

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Yacy »

Sundrajta pisze: śr wrz 09, 2020 1:29 pm Ależ próbuję, tylko cały czas wyskakuje mi błąd: "Wysyłany formularz był nieprawidłowy. Proszę spróbować ponownie." :STOP:
musisz wejść w konkretną wiadomość i kliknąć w krzyżyk. w kolejną i w krzyżyk. itd...
w ten sposób usuniesz na 100% ;-)
Awatar użytkownika
jollyroger72
Posty: 19578
Rejestracja: czw lut 02, 2012 12:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: not. 176
Lokalizacja: Port Royal!

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: jollyroger72 »

Sundrajta pisze: śr wrz 09, 2020 1:29 pm (...) będzie więcej utworów, które nie dostaną żadnego punktu!
No, na pewno więcej, skoro w dwóch ostatnich notowaniach WSZYSTKIE utwory punkty otrzymały (o ile dobrze pamiętam).
A kajmanowa propozycji z liczbą "7" to chyba jakiś żart, tylko po to, by dyskusja była dłuższa.
Co było dobre, to i tak zostało spaprane na początku, więc nie przedstawiam konkretnych propozycji.
Awatar użytkownika
Sundrajta
Posty: 6549
Rejestracja: pn sty 03, 2011 8:27 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1990 (z Big przerwą)
Lokalizacja: powiat siemiatycki

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Sundrajta »

Yacy pisze: śr wrz 09, 2020 1:41 pm musisz wejść w konkretną wiadomość i kliknąć w krzyżyk. w kolejną i w krzyżyk. itd...
A faktycznie tak działa, bo z folderu do folderu absolutnie się przenieść nie da!
jollyroger72 pisze: śr wrz 09, 2020 1:54 pm Co było dobre, to i tak zostało spaprane na początku, więc nie przedstawiam konkretnych propozycji.
Co masz konkretnie na myśli, bo już chyba zapomniałem, a na pewno czytałem o Twoich obiekcjach.
miszony
Posty: 4750
Rejestracja: ndz cze 26, 2011 4:26 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1987
Lokalizacja: wroclove

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: miszony »

odp.1
Awatar użytkownika
Kruklanki
Posty: 1787
Rejestracja: czw mar 12, 2015 1:55 pm
Listy Przebojów Trójki słucham od: 1985
Lokalizacja: Łomża

Re: Trójkowa Foralista Przebojów - propozycje #1

Post autor: Kruklanki »

Głos na:
2. a) 12 piosenek

Dlatego (2a) bo i tak już 3 razy w (Nowości TFP #6, Nowości TFP #10, Nowości TFP #12) było i przeszło po 11 utworów do głosowania głównego. Być morze zdarzać się to będzie coraz częściej.
ODPOWIEDZ